|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 9:27:17   
pikapolona2
Lina...spet bo treba na občini težiuser posted image

Pr nas piha pa orkanski veter...res....kar žvižga in drevesa se mal čudno nagibajo......aaaaaaaa.......zdejle pa ne bi šla rada ven. Bogi poštar na motorjuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 10:44:16   
Anonimen
Frrrr- Brina je lepotička, pa ja, je mal Jaši podobnauser posted image

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 11:47:59   
Lu
user posted image user posted image user posted image user posted image vse mi je zbrisalo.

No na kratko.

Brina je prav luštna deklca user posted image user posted image user posted image
Jaši vse naj naj za 3. rojstni dan. Da se le čimpreje pozdravi.

Vikend bil pester. Opoldanski počitek je začel postajati prava dnevna mora. Ga mali že opušča.user posted image Pa tok fajn je bilouser posted image

Viroze. Mi kuhamo zdaj že 3 dni samo zvečer. Nimam pojma kaj bi to bilo.

Bolančki pocajtajte se.

Dež, grmenje,.... Jakuser posted image


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 14:45:20   
lucika
jaši vse najboljše za rojstni da, atiju in mamici pa iskrene čestitke, ker stesuper zrihtali tole sestrico. lepa je, res.

vsem, ki ste bolani, želim, da čimprej ozdravite.

a lahk še mal jamram? danes smo ga prvič zjutraj zbudili, našega malega namreč, že v avtu je bil jok. neeee, domuuuuuuuuuu, ne tuuuuuuuuuuuuu. v slačilnici je je po tleh metal in po naju vesil...seveda sem prišla v službo spet cela objokana. ko bi vsaj imela en cilj pred sabo, tole še preživim, pol pa bo. ma, dreka, pojma nimam kdaj bo...
v sredo imam ginekologa, ki ga bo itak kap, kak pritisk imam. mi je padel, o ja, ampak pride pa tudi na 150/95. boljše je, dobro pa ne.
nos imam še vedno zabit, že tri tedne. zdaj že spet mali nekaj smrka.
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, tale september/oktober je neverjetno smotan.


(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 15:20:33   
Anonimen
Lucikauser posted image  drži se....Aidan se bo navadil v vrtcu, manj ko boš ti obremenjena in jokala kaj in kako, lažje bo zanj- otroci čutijo, da se mi sekiramo in potem to lepo izkoriščajo.

Želim ti tudi, da se ti zrihta tale pritisk, čim manj se sekiraj, omeji sol....misli tudi malo nase in malo štručko- pa to imej za cilj...naši 3-letniki so pa zdaj tako bolj ali manj v fazi trme in preizkušanja do kam lahko gredo, tako da se mu ne pusti!

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 19:38:52   
piskot
cer.

otroci spijo. eden ima se vedno vrocino. smo se sli pokazat k dohtarju, ker je tako tezko poziral, pa da ne bi bila kaksna angina. no pa ni. naceloma je viroza, ce mu vrocina v 2 dneh ne pade, pridemo dat se kri in vodo.

jaz sem tudi bolje, tko da bo jutri lahko veselo praznovanje user posted image .

lucika ja kaj naj recem, drzite se, ti se nehaj sekirat zaradi vrtca, ker tam se imajo potem ful fino in res ne vem zakaj ti je tako zelo hudo. no sicer pa meni ni nic hudo da je tam, pa tud noce hodit. upam da ti najdejo kaj za ta tvoj pritisk, pa da se vse fredi ustima.

lina pol drzimo pesti da bo letos cim manj snega a kako? sicer si pa na porodniski, tko da ti je vseen.

frrr in kaj pravijo tete in babice? komu je najbolj podobna? lustna pupa drgac, sem sele zdajle slikce vidla user posted image

lu pozdravite se!



_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 19:59:53   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: piskot


lina pol drzimo pesti da bo letos cim manj snega a kako? sicer si pa na porodniski, tko da ti je vseen.


čaki, čaki, čaki, kuki. ne ga zdaj srat, madona. jim bo že en skidal, ne bomo zdej brez snega zatouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


hej, mogoče bo pa martin ju3 že fejst k rožica. upanje umre zadnje ...



lucika, hm, nimam pametnega nasveta. user posted image ne se preveč sekirat, i guessuser posted image
kaj pa vzgojiteljice rečejo, neha jokat, ko oddideta ali joka cel dan?

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 20:03:49   
Lu
Punce dajte mi pomagat bit sitna in vztrajna pri malem user posted image

1. ga dam spat pa mulo pride ven
2. mu zagrozim, če še enkrat pride ven, da mu vrata zaprem.
3. pride ven, mu zaprem vrata.
4. si jih odpre samuser posted image user posted image
Aja pa skoz je žejen user posted image


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 20:11:49   
piskot
moci imas prav, bomo lino zrtvovali letos user posted image . sej ima net, naj bo pa mal vec doma user posted image .

lu potrpljenje je bozja mast. namazi se. midva se greva vcasih tako celo uro ali se ves. lepo pocasi gremo spet nazaj, a si hotel da te pokrijem? aha, uredu, no pejt v postlo. nocko. ce je zejen dobi vodo, ce je lacen naj hitro zaspi da bo cim prej zajtrk, ...

jaz se moram res potrudit da mi ne odpihne pokrovke. sam se splaca. tko ene 3×, pol gre pa ze sam spat. no pol pa spet ati pride, pa gre on z njim spat, pol moram pa vse ponovit user posted image


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 20:16:11   
Lu
kuki to je meni vse znano user posted image Ampak počasi me res že živčki izdajajo. Rezultat. še 3x sem šla vrata zaprt, on odprt, jaz zaprt pa mu povedat, če bo v postli ostal in tako sem pustila na pol odprta vrata. Joj me vrti k ˝frtavko˝ user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 20:26:05   
Anonimen
ma sej jest se ne sekiram zaradi snega...ko ga imamo je pa prava idila, bomo pa kakšen dan špricali vrtec.

lu - vztrajaj !!! Pri nas pali, da ostanem pet minut. In tudi povem: bom pet minut pri tebi. Pa obvezno si sam izbere kakšno pesmico, pravljico in to posluša.

Sem se pa zadnjič šla ''vzgojo'' - ob enajstih zvečer je začel tulit. Ga pridem pogledat, greva v spalnico, se še vedno dere - posledično zbudi oskarja, njega pomirim, Tristana peljem nazaj v svojo sobo. In se tam naprej dere in kliče ''mamica''. Po tako eni uri dretja, ob enih zjutraj prilomastita tast in tašča, češ kaj se gremo in ga poskušata pomiriti. In da otrok že več kot eno uro joka. Jah, takle imamo.user posted image

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 20:39:31   
piskot
lu ja no, pol se pa tolazi s tem, da vsakic, ko vstanes naredis nekaj za svoje ritne mišice user posted image .

lina al pa s sankami. yupiii. aja, joj tast in tasca. kako sem vesela da zivimo na svojem res. tako lahko kadarkoli uidem. pa ne tastu, ampak nasima dvema user posted image


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 20:45:54   
Anonimen
mater, sem pa jest naivna....dones, ko imam malo več časa, slučajno priklopim na tisto srečno linijo ali kaj že in je bilo vprašanje za 2000 eur, da naj SEŠTEJEMO VSA ŠTEVILA NA SLIKI:

6-4+7+2-1+3+(5*0)+8-7

in povemo rezultat...Aja, blond kakor sem, vse to pridno izračunam in ponosno klicarim, dokler ne ugotovim da je vse skupaj en nateg. No, da boste lahko pridno računale, rezultat je bil 1177 - ODAKLE ?

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 21:02:52   
moci
hm, pri nas ne bomo dajali nasvetov o spanju.
z zojo gre vsak večer mož spat. redko jaz. sama ne gre nikoli.
a vaši vsi sami zaspijo?
midva sva enostavno obupala.

hehe, lina se pridemo k tebi sankat. user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 21:04:57   
piskot
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

mater, sem pa jest naivna....dones, ko imam malo več časa, slučajno priklopim na tisto srečno linijo ali kaj že in je bilo vprašanje za 2000 eur, da naj SEŠTEJEMO VSA ŠTEVILA NA SLIKI:

6-4+7+2-1+3+(5*0)+8-7

in povemo rezultat...Aja, blond kakor sem, vse to pridno izračunam in ponosno klicarim, dokler ne ugotovim da je vse skupaj en nateg. No, da boste lahko pridno računale, rezultat je bil 1177 - ODAKLE ?


aaaaa? jel to neka nova matematika?


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 22:23:44   
mis
Čer!

Zaspana.... skozuser posted image  Pa če ne jem mi je slabo, tko da se fino redimuser posted image

frrrr, lušna mala punčica. Men se tud zdi Jaši podobna.

@lina, midve sva pa isto nagrado dobili na nivea nagradni igri

spanje: ja, naši zdej obe lepo sami zaspita. Nežo sem res že od začetka navajala na to in ni bilo problema. Le da ima svoj protokol. Tina pa zadnje čase tudi. jo nesemo v posteljo in gremo ven. Jasno prej tudi protokol... Ampak... trkam...

Vse najboljše vsem triletnikomuser posted image  Mi praznujemo čez vikend. darila še nimam. Še kakšna ideja? Še kaj lesenega? Mogoče lego kocke bi tud ble. Mamo duplo, pa bi mogoče prešli na tamale. Saj so že za naše ane?



_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 23:21:17   
pikapolona2
Sej ne da se hvalim....ampak naša od nekdaj zaspi sama. Sej ima kakšen dan ko se še kakšno uro pogovarja v sobi.....pa kdaj kliče pa hoče lulat al pa pit....ampak večinoma zaspi. HB....jst ne bi mogla hodit z njo spat.....pol bi se ob polnoči zbudila in bila do 3 pokonci...bi bila čisto skrokana.

Lu....tud men ni jasna ta matematika...men pride 14??? Zvezdica je x ???

Sem danes šla po tamalo in sem kukala v igralnico....ajej...naša je stala pred ogledalom in se afnalauser posted image user posted image ....sem potem prašala vzgojiteljico če se pogosto gleda v ogledalo...pa se je smao nasmejala in rekla...hm...jaaaaa....pa da baje zelo rada nastopa in poje neprestano. Baje jo druga vzgojiteljica kliče mali jukeboxuser posted image user posted image user posted image
Tudi doma jo ogledalo neizmerno privlači......in poje non stop....namesto mikrofona ima eno tako ropotuljico in vanjo tuli. Ej pojma nimam od kod ji to...ker ne gledamo kej dost TVa da bi lahko posnemala pevce??? Kako je šele na telovadbi...kjre je po celi dolžini ogledalo????
Vedno bolj me spominja na mojo najmlajšo sestro.......ona je bila tudi skoz pred ogledalom......danes igra v šentjakobskem gledališču.



Piškot...upam da se zjutraj zbudite sveži in vsaj za silo zdravi, da boste lahko lepo praznovali.


Mis
......pr nas bo tisti kugelban dobila....pr babi mislim da še enega dojenčka. Midva pa še vedno cincava....a bi vlak al bi male klaviature. Nad vlaki je navdušena in skoz o tirnicah in lokomotivi sprašuje. Z babi sta se že velikokrat peljali na vlaku. Klaviature pa bi tudi nažigala...ker skoz po harmoniki ali pa markotovem sintu šari.

Grem spat....okoli bajte zopet nenormalno žvižga

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Oktobrčki 2006-6
13.10.2009 8:51:51   
@lina
mis, za to niveino nagrado me je sodelavka opozorila, da me je videla, jaz sem se komaj našla na seznamu, sem  šla trikrat skoz user posted image

pikapolona, naš tudi strašno rad poje, tudi v mikrofon. Velikokrat mi vzame metlico za stepanje iz predala, ali pa kaj drugega najde, ... pa tudi ne vem od kod mu to, ker drugega kot kakšno risanko sploh ne pogleda na tvuser posted image

Vsi bolančki čimprej do zdravja.... jaz danes že diham malo lažje in tudi iz oči ne teče tako kot včeraj.

spanje - zaspita sama. Z obema sva hodila spat tam nekje do drugega leta. Zdaj pa preberemo pravljico, potem si prižgeta vsak svojo nočno lučko, malo še sama prelistata kakšno knjigico, seveda še vsaj dvakrat oba lulat ali pa kakat, po možnosti hkrati, tako da se prepirata kateri bo prejuser posted image  vse skupaj pa traja pol ure ali pa dobre pol ure...
Lu, kot vidiš tudi pri nas prideta velikokrat ven, WC in vse to še nekako toleriram, potem pa rečem da je dovolj in da bom lučko ugasnila, če bosta še hodila iz postelje. pri nas so te lučke tako "svete", da to običajno zaleže. Sem jih pa tudi že iz vtičnice potegnila.


(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Oktobrčki 2006-6
13.10.2009 8:54:09   
@lina
piskot, vse najboljše Martinu za tretjo svečko! Pa veliko zdravja!user posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Oktobrčki 2006-6
13.10.2009 9:16:07   
pikapolona2
@lina....a bosta duetuser posted image

lucika...si že kej bolje.....to da je šel v vrtec je pač nujno zlo....sej se bo navadil. Ti pa tud uštimej ta pritisk.....da te ne bodo v bolnici zadržal. a si pri Aidanu tud imela takšne težave.

Drgač pa ...a katera od nosečk rabi otroško posteljico...belo navadno...normalno obrabljeno...je že 3 otroke dala skozi....jogi je pa skoraj nov nikoli polulan......120x60? Al pa če ktero pozna da jo rabi? Jaz dobim novo pa tole šenkam...drgač jo bom pa na karitas peljala.

zdejle pa moram v Lj...pa mi prav nič ni za it ven...k toooooolki piha...brrrrrr

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Oktobrčki 2006-6
13.10.2009 10:07:07   
piskot
hvala vsem za cestitke. tudi tiste po sms-jih!

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Oktobrčki 2006-6
13.10.2009 10:26:53   
psaša
Martin vse najboljše za 3.rojstni dan.

spanje mi moramo hoditi z Miho spat. Včasih je prav grozno in traja tudi po 1 uro, da zaspi.user posted image  Ga mormo nekak odvadit, pa noče niti slišat za to.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Oktobrčki 2006-6
13.10.2009 12:24:28   
Lu
Kuki vse naj naj MArtinu.user posted image user posted image user posted image user posted image

No vaši vsaj rečejo, da jih lulat naš tamau se pa prav fino podela v celi noči user posted image user posted image Kdaj bo šlo to mimouser posted image

Spanje. Nisem hodila z njima spat, in tudi nimam tega namena. Zakaj že? Vsaj takrat lahko kaj naredim. Mogoče se sliši grdo, ampak tako je. Vrata jima pustim odprta, če kaj potrebujeta me pokličeta. Z lučko smo pa mi predkratkim nehali. Zdaj so vrata v igri user posted image

Usnjeni copatki. Se jih še spomnite? Zdaj jih bom naročila preko ebaya, če katero zanima, zaradi manjše poštnine user posted image Imajo en kup luštnih modelčkov. Še Maja jih ima. Samo počasi ne bo več takih številk. Do št.30 so še. user posted image

Danes grem na govorilne k Maji. Upam, da mi pomagajo z nasveti, kako jo ukrotiti. Veste kaj dela zdaj. Čez dan v vrtcu še spi ( doma NIKOLI ) in seveda je dama ob 21 zvečer kot rož´ca. Jaz pa kot cunjauser posted image In je včerja še ob 22 uri prilomastila ven. Sem ji pa zagrozila, da če samo še enkrat pride iz postelje, da ne greve danes na plesne. Pomagalo je. Samo halo, ob 22 uri še pokonc? Pa še zjutraj je po dolgem času sama vstala pred 7. Jeeeeeee. Nisem zamudila na šiht.

Pikapolona mi bi jo mogoče rabili kaj drugo leto user posted image

Zdaj grem pa še malo podelat.

lp




_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Oktobrčki 2006-6
13.10.2009 16:17:30   
pikapolona2
Lu....a bi rada kej povedela???? Ti jo pršparam?

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Oktobrčki 2006-6
13.10.2009 19:20:48   
piskot
cer.

slavljenec spi. danes so ga usesa bolela, vrocino ima se vedno. pa smo mu potem dali natresk, pa malo calpola, pa je pregural dan. bomo videli kaj prinese noc. za vsak slucaj imamo zjutraj rezerviran termin pri P.

za darilo je dobil ene stempiljke (ki so tako slaba kvaliteta, da bi jih najrajs v smeti zmetala takoj), obodno žago, brusilko in harmoniko. najboljša je brusilka. cel dan dela in potem je zadnjic videl mizarja, ko je meril in pisal v zvezek, tako da tudi on zdaj meri in pise v zvezek .. .moci povej da lahko vajenca zrihtamo user posted image .

lu dost si upas user posted image .

psasa kako ste vi kaj?





_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?