|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
14.10.2009 21:27:32   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: 10ka

hrenovke -zelo redko
omake za testenine - obvezno paradižnikove vsak teden (sploh nisem vedela da to lahko šteje kot nezdrava hrana)
juhe iz vrečke - ne

Glede juh iz vrečke
sem se vedno spraševala, kdaj jih dati otroku za jest. Pri nas imamo namreč kuhinjo z manj soli, saj ima mož visok pritisk. Zato hrenovke lahko dobimo samo jaz in otroci. Juhe iz vrečke so redek luksuz, ki si ga privoščimo, če smo preveč bolani za kuhanje, samo otroku jih še nisem dala, ker se mi zdijo obupno preslane. Katere juhe iz vrečk bi ve dale (občasno) dve leti staremu otroku (če bi mu to sploh dale)?




Jaz juho iz vrečke vedno skuham v več vode kakor piše in mi tako ni preslana!
Moji otroci imajo radi tisto juho kjer so tiste školjkice,ali pa knedelčki!

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
14.10.2009 21:35:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka
Koliko časa je pa lahko skuhana hrana v škrinji,naprimer golaž,pasulj?

Izvoli link:
http://www.ivz.si/index.php?akcija=novica&n=1131

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
14.10.2009 21:45:14   
ljupka
Hvala na linku,sem si prebrala!
Aprila imam rok,potem lahko januarja ,februarja kaj zamrznem,pa me ne bo presenetilo!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
14.10.2009 21:48:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Hvala na linku,sem si prebrala!
Aprila imam rok,potem lahko januarja ,februarja kaj zamrznem,pa me ne bo presenetilo!


Komot user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
15.10.2009 8:23:05   
čmrgelj
ja ta link je zlo dobr, sicer ga nisem v celoti prebrala, v vednost ljubki vsako hrano ki jo želiš dati v zmarzovalnik najprej popolnoma ohladi šele potem jo daš not, da hitreje zmrzne, in dobro je pritisniti tudi gumb na skrinji za hitro zmrzovanje.
Pri nas ne zmrzujemo jedi v katerih se je kuhal krompir. Dobro tudi ni da eno in isto hrano zamrzneš dvakrat, ko jo pač odtajaš jo porabiš ne vračaš nazaj  v zmrzovalnik.


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
15.10.2009 8:40:47   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Punce moje drage, imate vse otroke doma, noben ni v vtrcu? Tam imajo na jedilniku sve i svašta, bolš da ne pišem kaj.... NE, MOJ JE V VARSTVU

Drugače pa, mi doma jemo vsi hrenovke, res da večinoma goveje in tudi juhe iz vrečk. Mi vsi delamo in pač nimamo ravno ogromno časa in nam je juha iz vrečke mnogo hitreje, kot goveja, domača. Smo pa zato več skupaj.... DAJ NE GA LOMIT S TAKŠNIMI, Z JUHO JA IMAŠ NAJMANJ DELA, FLIKNEŠ GOR IN IMAŠ MIR IN SI LAHKO "SKUPAJ"


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
15.10.2009 8:45:19   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Punce moje drage, imate vse otroke doma, noben ni v vtrcu? Tam imajo na jedilniku sve i svašta, bolš da ne pišem kaj....



Tole ne bo držalo. Imajo stroge predpise. Vegete npr., ki jo jaz uporabljam, v šoli in vrtcih ne smejo uporabljati. Vse mora bit naravno. Vem pa zato, ker jemo čez teden kosilo iz šole, kjer poučuje mož


Če so predpisi tako zelo strogi, zakaj pa je potem hrenovka na jedilniku? Pa 4 dni v tednu meso?


user posted image Kaj pa je narobe s hrenovko in mesom?

Na tej šoli o kateri govorim in tudi v vrtcu kamor hodi moja pupa imajo možnost izbire tudi vegetarijanski meni...Očitno se nekateri predpisov ne držijo, glede nato, da vodja kuhinje pravi, da so strogi.

Ljupka, ne pravim, da je iz skrinje meso ne vem kako bolj zdravo....nisem obsedena s tem, kot nekatere tu gor, ki bodo kmalu na tabletah iz ne vem kakšnih zdravilnih izvlečkov pristale, ker bodo raziskave pokazale, da so najbolj zdraveuser posted image . ...Herbalife ipd. Ampak, če vzamem pripravljeno jed iz skrinje, vsaj vem kaj je noter in nam po okusu dobro.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
15.10.2009 8:46:08   
koala
Hrenovke moj sine je, ponavadi piščančje ali pa puranje, vedno pa vzamem  tisti z manj E-ji.
Juhe iz vrečke je mogoče v svojem življneju jedel 4x, pa je star 20 mesecev.
Že pripravljenih omak za testenine ne kupujem, ker mi imajo absolutno preumeten okus, razen z uncle Bens sladko-kislo se redko pregrešim.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
15.10.2009 9:02:38   
čmrgelj
no ko že toliko o hrenovkah in juhah iz vrečke, pa dajmo še mal o krompirju iz vrečke.
Nehote sem bila prisotna pogovoru ko se je ena mama hvalila kako dobr krompir imajo v šparu iz vrečke da je čist naravn, da sam vodo umešaš in je narjenuser posted image
Pa ne me basat da je krompir iz vrečke lahk naravn, boljši od naravnega?user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
15.10.2009 9:21:54   
CatJa
Nič od naštetega ne dajem 17mesečniku. Ta starejši hrenovke je, juhe iz vrečk pa res redkokdaj. Vegete in kock ne uporabljamo.

Kar se hrane v vrtcu tiče - v dobrih dveh letih, kar je starejši v vrtcu, na jedilniku še nikoli ni bilo hrenovk, paštet in podobnega. Juhe imajo kolker vem vedno sveže zelenjavne, kako pripravljajo pire ne vem, skratka meni se zdi, da imajo čist vredu prehrano.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
15.10.2009 12:18:39   
SaaS
Kolikor jaz vem so za prehrano v vrtcih kar strogi predpisi. Hrenovke imajo, ja. Ampak juhe iz vrečke sem pa prepričana, da ne. Tudi sadni jogurt (z barvili vred) ja. Ampak kokte pa schwepsa pa ne...
Pa tudi če bi imeli, ravno zato se dajmo doma malo bolj potrudit.
Žal za šole potem ni več ni tako strogih predpisov.

Kar se pa zmrzovanja tiče. Pa mislim, da res ni čisto enako, kot če sveže skuhaš. Vsekakor pa boljše kot pripravljena kupljena hrana. Res, da mogoče malo hranilnih vrednosti izgubi, kakšen vitamin ali mineral, ampak še vedno nima barvil in ojačevalcev okusa itd. In čim hitreje jo je treba zamrznit, kot je ena že pisala.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
19.10.2009 22:07:14   
onka
Brez hrenovk tudi pri nas ne gre..juham iz vrečk pa ponavadi prej poteče rok, jih imam na zalogi kakih dve tri največ. Včasih dam kot dodatek k zelenjavni juhi 2x letnouser posted image
poskušam pa hrano samo soliti in to čimmanj,pa uporabljamo začimbe od Biotopa, Evergrina, samo, da ni tistih ojačevalcev. Mogoče kdaj kupim v DM njihove juhice brez teh ojačevalcev za poskus.
Drugače pa, meso pečeno, kuhano, kakorkoli, z domačim krompirjem in solato, brez ojačevalcev (vegeta, začinka), zakaj pa ne, ob tem nikoli nimam slabe vesti...mogoče je bolj zdravo kot kakšno prešpricano sadje.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
19.10.2009 22:57:57   
kaya2007
hmmm, saj zelenjavno juho lahko narediš ravno tako hitro kot tisto iz vrečke? jaz narežem korenček, cvetačo, krompir itd na manjše koščke in imam v pol ure vse gotovo. juhe iz vrečk so mi fuj, tamala jih pa tudi nikoli ni marala user posted image

za omako velja isto, imam v zmrzovalniku zalogo bolognese omake, če je slučajno nimam, pa vzamem pelate in tuno, pa je.

hrenovke (piščančje) pa včasih ima za večerjo, ker jih ima pač rada, ne iz kakšnega drugega razloga.

razumem, da včasih ni časa, ampak večino stvari se da tudi sveže narediti na hitro...ali si pa naredi kakšno zalogo in zamrzni za take dni.

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
19.10.2009 23:07:04   
kaya2007
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Od vsega kar si naštela je najin 22 mesečni sin je edino hrenovko in to mogoče 1x v 14 dneh. Juho vedno ampak res vedno skuham svežo, nikoli iz vrečke, v nobeno jed ne dam drugo kot sol in včasih čisto malo vegete, jušno kocko mu nisem dala nikoli. Iz konzerve kot so razne omake mu nisem in mu nimam namena dat, ker tudi vse sama in sveže kuham. Je pa od ostalih živil: samo pašteto argeta junior, sir tako zdenka, kot ementaler. Pa še: marmelado, margarino, dukatov namaz iz zelišč, jajčka, obožuje krofe tvojih 5 minut, jafo pa še kaj bi se našlo...na vse te stvari sem ga začela navajat preden je nastopil v vrtec. To vse jejo že v jaslični skupini.

Ne imet slabe vesti ja kaj pa naj daš otroku za jest, ko ti zmanjka idej...če se občasno pregrešiš še ne pomeni, da si slaba mama.


ne razumem zakaj bi otroka navajali na stvari, ki si jih naštela (ok, jajca in ementaler bom spustila)???

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
20.10.2009 11:59:43   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: čmrgelj

no ko že toliko o hrenovkah in juhah iz vrečke, pa dajmo še mal o krompirju iz vrečke.
Nehote sem bila prisotna pogovoru ko se je ena mama hvalila kako dobr krompir imajo v šparu iz vrečke da je čist naravn, da sam vodo umešaš in je narjenuser posted image
Pa ne me basat da je krompir iz vrečke lahk naravn, boljši od naravnega?user posted image user posted image user posted image





Jaz sem tega šparovega kupila enkrat, na mojo veliiiiiko želost kar dve škatli. Meni je totalno bljak ker je tako čudnega okusa.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
21.10.2009 18:07:36   
takotako
Mene tud zanima kaj je s hrenovkami in mesom narobe?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
21.10.2009 19:15:27   
diva 4
Hrenovke tudi mi prakticiramo.Ostalih raznih juhic iz vrečke , kock in kupljenih omakic pa nihče ne mara. Ga pa včasih malo biksnemo in gremo na kak junk food v mcdonalds ali pico.Vendar je to max. 1x na mesec.
Hči je sicer že  v šoli. Je zadovoljna s hrano ,jaz pa tudi.Pri sinu v vrtcu je itak ful uravotaženo in zdavo.Hrenovke so zelo redko na jedilniku ,te so telečje, meso je 2x na teden , 2x na teden je brez mesa in običajno ob petkih so ribe.Vsak dan drugačen kruh, belega sploh ni, vegete ni, pecivo oz. sladice pečejo sami .Tako je eno mamico skoraj kap( njen otrok ima strogo dieto), ko ji je otrok na pustni torek rekel , da je za malico dobil krof.Seveda so zanj in druge , s takšno dieto pripravile krofe primerne njim user posted image .
V končni fazi , pa če kdaj pa kdaj otrok poje ,kaj na hitro pripravljenega ,ne bo konec sveta.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
21.10.2009 22:28:06   
kaya2007
IZVIRNO SPOROČILO: takotako

Mene tud zanima kaj je s hrenovkami in mesom narobe?


kaj pa imajo hrenovke in meso skupnega? razen nekaj malega mesa v hrenovkah user posted image

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
9.11.2009 20:28:26   
nerka

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Nastya
Povejte mi če kdaj pa kdaj, pri tem tempu življenja ki ga imamo, služba + družina, včasih postrežete svojim otrokom tudi tako na hitro pripravljeno hrano:
- hrenovka (telečja, konjska)
- razne juhice in vrečke
- juhe in kocke
- omake za testenine itd.
Kako ve kaj prakticirate to stvar ?

Vsakodnevno. Vsi živi in zdravi. user posted image


se podpisem pod to :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
9.11.2009 20:38:07   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

samo hrenovko


Tudi mi občasno hrenovko, navadno konjsko od Krušiča.

Ostalega pa ne, ker tudi midva z možem ne jeva pripravljene hrane in jedi z dodatkom kock in raznih veget in začink.



enako

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
9.11.2009 20:58:09   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Kar se hrane v vrtcu tiče - v dobrih dveh letih, kar je starejši v vrtcu, na jedilniku še nikoli ni bilo hrenovk, paštet in podobnega. Juhe imajo kolker vem vedno sveže zelenjavne, kako pripravljajo pire ne vem, skratka meni se zdi, da imajo čist vredu prehrano.
¸

V vrtcu je od septembra, pa še nisem zasledila hrenovke na jedlilniku, pa ga vsak dan preberem na netu. Hrano imajo raznovrstno, je pa res da nimajo prav velikokrat brezmesnega kosila.

Pri nas pupa hrenovke je samo še občasno (1x na dva meseca), ko je bila manjša jo je večkrat. Juhe iz vrečke še ni probala, 1x sem kupila ragu iz konzerve, ko sva uleteli na morje pa ni bilo drugega, tamala je bila pa lačna za umret. Ga je pomazala, kot bi bil nekaj najboljšega na svetu (mogoče je bila samo zelo lačna user posted image  ). Gremo pa kdaj pa kdaj na junk food v mcdonaldsa ali naročimo pizzo.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
10.11.2009 7:47:45   
ThinkPink
Mi pa hrenovke jemo zelo pogosto, ker jih ima zelo, zelo rada. Enih 2x na teden za večerjo. Ko kuham "naravno" govejo ali kurjo juhico dam vedno noter kocko, ker je juha boljšega okusa. Pa tudi juhico iz vrečke moja je sigurno 1x na teden, jo ima zelo rada. Moja je namreč rojen nezdrav jedec, sem se včasih veliko trudila z razninimi naravnimi, domačimi brokoli, korenček zadevami, pa se tega sploh ne pretakne. Včasih mi je prav hudo, ko se res potrudim in naredim zdrav obrok, ona bi pa raje hrenovko. Je pa zdrava, poje veliko svežega sadja in ostalih zdravih reči, tako da se kaj preveč ne sekiram, če kdaj kaj nezdravega zaužije.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
11.11.2009 9:43:50   
Alči
Naš 16m tudi je hrenovke, tiste od "mesarjev", in vakuumske. Juhe, razne jedi na žlico in omake kuham doma, vedno cel pisker in dam potem zmrznit. Ko pridemo domov pač odtajamo in pojemo. Obožuje pa jetrno pašteto...Jaz malo gledam na to, da ni preveč kemije, v bistvu se potrudim da doma kuham čimbolj brez aditivov, ampak če pa se poje to parkarat, ko kupiš v trgovini pa ni pomojem nič hudega. Čemu vsemu bi se potem mogli odpovedat, če bi želeli vse to izločit iz prehrane, pa vedet za vse Eje kateri so lahko not, kjeri ne-obsedeno stanje.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
19.11.2009 14:57:04   
barni
Oh,jaz pa dam hrenovke, ker jih ima rada, pa tudi kaksno omako iz kozarcka kdaj kupim, pa kupim tudi njoke in torteline, pa ze pripravljeno solato, ki je ze oprana...

Si ne predstavljam, da bi vsak dan sproti nekaj kuhala. Sedaj ko pridem po ta malo v vrtec, ne greva sploh nic notri, temvec ostaneva kar zunaj do mraka.
Potem pride oci in na hitro nekaj naredimo za jest. Velikokrat so to makaroni s paradiznikovo omako, pa s tunino omako, pa tudi iz kozarca je kdaj. Tudi ze pripravljen prebranac sem ze kupila, samo ga ta mali nisem dala, je le ful cebule in fizola, pa se precej mastno. Pa oprano solato tut kupim.

Ko kuham (kadar koham) nikoli ne segrevam mascobe, vedno jo dodajam v ohlajene jedi.
Nikoli ne uporabljam soli na veliko, vedno majhni scepci (ostali tezko jedo mojo hrano, mi trije smo pa cisto navajeni na neslano).
Cebule ne prazim nikoli oziroma sploh nicesar ne prazim,
ocvrte hrane ne jemo nikakrsne,
sladkorja sploh ne uporabljam nikoli, vcasih v kaksno pecivo dam malo rjavega.
Tudi moka ni v nasi kuhinji, razen polnozrnate za pecenje kruha.
Nikoli ne uporabljam jusnih kock in vegete.
Ne jemo suhomesnatih izdelkov in raznih salam (hrenovke so izjema).

Ne boste verjele, golaz naredim na poru brez vsakrsne mascobe in moke. In je vseeno cisto ok. Tudi polpete specem brez olja oziroma mascobe.

Smo se navadili tako in gre, je bilo pa tezko menjati vse tiste polne okuse, za tako malo bolj prazen okus. Ga pa potem obcasno malo pobiksamo pri hitri kuhinji. Pa se ne sekiram kaj dosti, ker vem, kako nekateri pripravljajo doma kuhano hrano, ki je DAAAALEC od tega, da bi bila zdrava, pa ceprav je doma kuhana. Ce samo pomislim, kaj pojemo, ko gremo k babi in dediju na kosilo user posted image ! Zelookusno ampak dalec od tega, da bi bilo zdravo!

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Hrenovke, juhe iz vrečk,
10.4.2010 13:57:59   
aknela123
sama se trudim, da tudi kuham čimbolj zdravo in sveže. dodala bi samo mnenje glede tega, da ste nekatere napisale da greste včasih, sicer redko v mcdonalds na junk food. tudi mi gremo včasih, redko, mogoče 1x na dva meseca v mcdonalds ampak vam priznam, da jim bolj zaupam, kot pa marsikateri restavraciji, verjamem, da veliko bolj kontrolirajo hrano kot pa kje, kjer sploh ne veš, kako so kaj ocvrli, na koliko maščobe in koliko je bila stara.
za junk food bolj smatram razne čipse, pudinge ki jih že kupiš pripravljene z veliko E-ji, kar se dogaja v našem vrtcu. enkrat me je vzgojiteljica klicala, da je moja mala zbolela in sem šla po njo. vzgojiteljica mi je dejala, da je ven zbruhala skoraj vso hrenovko, ki so jo imeli za zajtrk, kosila ni jedla, domov pa še ji je dala eno tisto mercatorjevo čokoladno rezino, ki ji je pripadala tisti dan za malico. evo, to je za mene junk food. moj otrok ga v vrtcu žal poje več kot doma.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?