|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 11:31:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Ta kriza traja že lep čas, začela se je že med nosečnostjo...
Vem, da človek izreče mnogo stvari, ko je jezen, ampak boli me iz dneva v dan poslušat spodnašanja in žaljenje...





user posted image user posted image user posted image user posted image jz nimam besed...

(odgovor članu christiana21)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 11:32:13   
christiana21
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Kam stran naj grem? Doma ima oče svoje življenje, moja soba je predelana, dohodkov nimam, izpita za avto tudi ne (otroka niti k P. ne morem peljat)...user posted image


ojejuser posted image ful mi je hudo, poskusi se z njim dogovoriti... a imaš kakšno prijateljico ki ji lahko ful zaupaš, da se lahko nasloniš na njeno ramo ko to potrebuješ, ker nimaš podpore pri partnerju..... pa kako to da se je spremenil tako na slabo, sej ponavadi se spremenijo moški na boljše, sploh ko imajo tisto štručko pri sebi,...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti da boš uredila...



Nimam prijateljic, vsaj ne tako dobrih, so samo znanke... vse sem pustila v rojstnem kraju, ki je pa cca30km od mene, vsaka ima svoj lajf, tipa, službo, žurke, alkota,...


_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 11:34:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Kam stran naj grem? Doma ima oče svoje življenje, moja soba je predelana, dohodkov nimam, izpita za avto tudi ne (otroka niti k P. ne morem peljat)...user posted image


ojejuser posted image ful mi je hudo, poskusi se z njim dogovoriti... a imaš kakšno prijateljico ki ji lahko ful zaupaš, da se lahko nasloniš na njeno ramo ko to potrebuješ, ker nimaš podpore pri partnerju..... pa kako to da se je spremenil tako na slabo, sej ponavadi se spremenijo moški na boljše, sploh ko imajo tisto štručko pri sebi,...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti da boš uredila...



Nimam prijateljic, vsaj ne tako dobrih, so samo znanke... vse sem pustila v rojstnem kraju, ki je pa cca30km od mene, vsaka ima svoj lajf, tipa, službo, žurke, alkota,...




pol imaš nas, ki te bomo bodrile, stale ob strani, in ti pomagale v teh težkih trenutkih, da boš lahko vsaj malo sončka videla v tej temi, srčno pa upam da bosta uredila vsa nesoglasja ker vaju user posted image potrebuje!

(odgovor članu christiana21)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 11:37:37   
christiana21
Hvala punceuser posted image user posted image user posted image user posted image , čeprav vam tule smetim s temi svojimi problemi, ko imate že vse svojih dosti.


_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 11:43:35   
majana79
Ah dej no dej, nič ne smetiš! Hvala bogu, da lahko nekje napišeš in se izpoveš, zna bit človeku potem vsaj malo lažje. user posted image

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 11:52:46   
christiana21
Zdj ga itak ni, bo pa prišel kmalu in upam, da bova uspela kaj rešit dolgoročno, ne pa samo za dan ali dva...

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 11:59:08   
meduzica
joj kr zvija me v trebuhu ko to berem christiana user posted image

žal mi je tolk da se ti to dogaja pa še tako mlada si ... jaz vem da bi mene to v teh letih čisto potrlo, občudujem te da kljub vsemu hudemu še vedno tako lepo pišeš o njem da ni on v celoti kriv itd. ga moraš res imet rada. Ampak ne smeš tolerirati grdega obnašanja tako zgodaj v odnosu .. ker bo vedno teptal po tebi. Vso svojo energijo vloži v detece in v to da boš imela alternativo ... alternativo za pobeg če bo prehudo.

Je pa skoraj kot bi govorila o mojem očetu, mama nikoli ni nič prav naredila ... prav vcepil ji je manjvrednostni kompleks (čeprav je res super ženska, še sedaj zelo atraktivna, zabavna in prijetna). Povem ti da šele sedaj zbira pogum da se mu postavi ob strani in zahteva zase lepše življenje. Šele sedaj je dojela da sploh ne rabi prenašat več tega vsega. Sej oči je večinoma ok - ga imam ful rada, sam ko mu pa napadi jeze pridejo je pa obup .. takrat noben nič ne zna in vsi so grdi.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 12:12:53   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

VSAKO razmerje ima krizo. In pri teh krizah razmerje zori. Zaljubljenost je stvar, ki mine. Vaju je samo pripeljala skupaj. V takih krizah, ko je človek odtujen, jezen...reče marsikaj. ne tega preveč hudo vzet. Upam, da jo bosta prebrodila in ne bosta šla narazen. Imata pa še težko preizkušnjo zdaj, ko je Glorija majhna in potrebuje res ogromno pozornosti in nimata časa zase.
Ta mama od njega je pa opica zmešana.



leela to si pa tako lepo napisala. Podpišem.

Drugače pa- nekoliko kasneje kot ostali z-majčki in junijčki, a ne majanauser posted image , ampak vseeno šteje-se je Hana danes obrnila na trebuhuser posted image user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 12:40:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


IZVIRNO SPOROČILO: Leela

VSAKO razmerje ima krizo. In pri teh krizah razmerje zori. Zaljubljenost je stvar, ki mine. Vaju je samo pripeljala skupaj. V takih krizah, ko je človek odtujen, jezen...reče marsikaj. ne tega preveč hudo vzet. Upam, da jo bosta prebrodila in ne bosta šla narazen. Imata pa še težko preizkušnjo zdaj, ko je Glorija majhna in potrebuje res ogromno pozornosti in nimata časa zase.
Ta mama od njega je pa opica zmešana.



leela to si pa tako lepo napisala. Podpišem.



ja, res.

christiana, ti kar daj iz sebe tisto, kar te žuli... mogoče se ti ne bo zdelo, da bo kakšna sprememba zaradi tega, a počutila se boš lažja... najslabše je vse zakaje držati v sebi... tudi če nanje ni pravega odgovora.
upam, da bosta s svojim uredila tako, da bo za vse tri najbolje!!! ti pošiljam še dodatne pike poke v boj! še drugih milijon user posted image !!!

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 12:42:59   
meduzica
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_
Drugače pa- nekoliko kasneje kot ostali z-majčki in junijčki, a ne majanauser posted image , ampak vseeno šteje-se je Hana danes obrnila na trebuhuser posted image user posted image


čestitke user posted image user posted image user posted image

pa ni nič pozno .. naš se tudi še ni obrnil user posted image je komaj osvojil desni bok

smo ga pa zadnjič zalotili tlačit si nogice v usta .. oz. poskušal je pa mu ni čisto uspelo.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 12:44:24   
Anonimen
pokica_ tole s posteljo je pa bila nočna komedija... da se ti takole sesede! še dobro, da je bilo Aneju luštno "premetavanje".

Tanja_ user posted image  za Hanino gimnastiko! user posted image

kulinarično vprašanje: bom naredila makaronovo solato (makaroni, grah, korenje, piščanec,... še kaj...) kako že naredim preliv... kislo smetano zmešam z mlekom - v kakšnem razmerju ali kako drugače?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 12:54:53   
christiana21
Kaos u hiši, mala se dere, še manj je pojedla kot po navadi, vase je spravila celih 40 ml, B. sploh ne kaže interesa za pogovor, je rekel, da se bo raje umaknil ven in sploh ne bo več debatiral z menoj, naj imam svoj facebook in ringarajo,...eh...pa sem spet jaz krivec, ampak zase ne. Vem pa, da tako ne morem več živet; prepiri, spodnašanje, kreg, zmerjanje,...rešit pa tudi ne morem nič, ker suče svoj prav, kot pokvarjena lajna.
Js ga silim, da malo hrani, kar sploh ni res, rečem mu, če jo nahranim jaz, pa reče ni treba, počivaj, saj si jo danes dovolj, js ga silim, da zjutraj vstane ob 5ih, ko se Gloria zbudi (hočem bit budna, pa reče naj grem nazaj spat, da bo vsaj eden spočit), spim pa itak do 6.30, če že grem spat..vse js.



_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 12:57:04   
christiana21
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

Tanja_ user posted image  za Hanino gimnastiko! user posted image

kulinarično vprašanje: bom naredila makaronovo solato (makaroni, grah, korenje, piščanec,... še kaj...) kako že naredim preliv... kislo smetano zmešam z mlekom - v kakšnem razmerju ali kako drugače?


Kulinarika...jaz dam notri kislo smetano, malo majoneze, papriko, posebno klobaso, na drobno narezan paradižnik, vložene kumarice, pa še kaj, če najdem v hladilniku in začimbe. Glede razmerja k.smetana in mleko..jaz vse skupaj zmešam z makaroni, potem pa, če je preredko, dodam mlekec.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 13:42:52   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Sva poskušala, pa ne pomaga nič. Dela se, da je razumel, da tako ne more bit, ampak čez nekaj ur ali pa največ dva dni je enako.
On super, jaz najhujša.
Vse sem stavila na to zvezo in na družino, ful keša, šolo dala na stranski tir, lani zarad nosečnosti, letos, ker me mala potrebuje, odselila sem se, sprejela težje življenje in dneve brez udobja, ki sem ga bila vajena,...ampak on tega ne vidi. Na koncu pa še reče, da je mela njegova mama prav, da nisem za njega in bi bilo boljše, če bi poslušal njo, zdaj pa si je na glavo nakopal froca, hišo, kredite in mene.


Christianauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tole on ne misli resno. Verjami ,da je zelo prizadet (kot starš in partner), ker ne more nuditi svojima najdražjima osebama popolnoma vsega. Mala je bolana, težko se hrani... Težave s hranjenjem so še nas spravljale ob pamet, pa otroci niso bili tako drobceni in kritični za pridobivanje na teži... Kaj šele to predtavlja za vaju...

Potem pa še kredit- finance moške pogosto s tira vržejo. Krediti, zadolžitve... Nezmožnost preskrbljanja družine... Težko mu je, sigurno.

Da mu je pa težko, da ima tebe je pa zraven kar tako dodal. Tega pa res ne verjamem. Težko mu je pač.

Če bi bila midva na vajinem mestu, bi se že zdavnaj razšlauser posted image Zato se mi zdita zelo močna starša. Ne obupat. Posusita z mirnejšim tonom, ko bo Klara Grorija spala... Jokajta skupaj, naj vama bo na ven težko- situacija JE težka. Pomagajta si pregurat to obdobje z razumevanjem, da je obema zelo zelo hudo.

user posted image user posted image



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 13:45:03   
ledenka
christiana user posted image user posted image user posted image obrni se na Mamo Zofo, tule je link za forum: http://med.over.net/forum5/list.php?123
upam, da bosta uspela rešit krizo.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 14:17:20   
Anonimen
ampak očitno je danes tudi en takšen (čuden) dan,... sem ravno nalajala svojega.

včeraj mi je rekel, da bomo danes ves dan skupaj, da gre delat šele zvečer.

potem pa zjutraj šiba v trgovino (pa nič nismo nujno potrebovali, ker sem bila v trgovini že včeraj zvečer), poje zajtrk in šiba po svojih opravkih (ga ni bilo več kot 2 uri... pa še Oskarju ni prinesel obljubljenega sladoleda temveč jagodno torto), se eno urico poigra s fantičema, potem pa reče, da bo moral ob 3h delat... je že šel.
se mi je malo odpelo in sem mu rekla, naj mi ne obljublja, da bomo ves dan skupaj, če potem nismo. naj rajši nič ne reče. on pa meni, da mi je že zjutraj omenil spremembo plana... bi se spodobilo, da bi vsaj dopoldne preživel z nami, ne?

mi je bilo sicer malo hudo, ko je Oskarju rekel "give-me-5", Oskar pa "ne, ker je mami jezna nate... kar pojdi".

ojej.user posted image


(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 14:19:29   
ajetam*
K.tja na šmarno grem s kengurujem.Sva šla pa z mami, tako da je bil temp ravno pravi, slabo urco.
Christiana user posted image  inuser posted image  . Ko berem tvoje težave, me kar pri srcu stiska. S partnerjem si morata vzeti čas in se pogovorit. Bo moral pač čez svoj ponos in ti iskreno povedati kaj čuti, koliko mu pomeni vajin odnos , ti in Gloria.    Občudujem tvojo vztrajnost in pogum. Če ne bo šlo pa poskusi najti drugo rešitev, obstajajo službe zato, da ti svetujejo. Jaz ne poznam naslova,vprašaj naslednjič pediatra, patronažno, pokliči LJ porodnišnico kam se lahko obrneš.
Vajina Gloria potrebuje sedaj mirno okolje in veliko ljubezni, ne pa dva živčna starša.
Držim pesti za vajino punčko.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 14:21:46   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Drugače pa- nekoliko kasneje kot ostali z-majčki in junijčki, a ne majanauser posted image , ampak vseeno šteje-se je Hana danes obrnila na trebuhuser posted image user posted image


Super, pa je dokazala da je telovadka! user posted image user posted image Sej ne mislit, da se je Jure še kdaj po tistem. user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 14:27:10   
majana79
k.tja, glede seznamčka, če nimajo ostale nič proti, tudi midva nimava proti, da sva gor. user posted image Naj povejo majčice, je to najbolj demokratično. user posted image

preliv - jaz zmešam kislo smetano pa majonezo pa malenkost vode in je tudi dobro

christiana, tako kot so napisale ostale, res se morata pogovorit, ampak to tako, z odprtimi kartami. Je težko začet, ampak to je edina rešitev. Saj nas ima večina kdaj take krize, pa je najslabše, če se en na drugega držita. Držim pesti, da vama uspe, zaradi vaju in zaradi Glorie. user posted image user posted image

Mi smo bili pa na trgu, je ful lepo vreme zunaj, samo ko prideš pa v senco pa zebeee. Bom pokazala slikico našega medvedka, samo da jih oči da dol iz mobitela.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 15:54:55   
Anonimen
nekam žalostno je dones tuki goruser posted image

no ja mi smo po kosilu, zdej pa malo počitka pol pa.... še ne vemuser posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 15:58:22   
FLASK_A
Evo, kosilo pomazano do zadnje kapljice.

domača goveja juhca z domačimi rezanci in veliko jušne zelenjave
naravno pečena piščančja prsa
omaka iz svežih šampinjonov, gorgonzole ter sladke smetane
ogromen čeber kristalke

NJAMIII!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 16:00:22   
Anonimen
moja je bla boljš:

na žaru pečeni lignji in mešana solatauser posted image user posted image njami

flaška tvoje kosilo je blo tud njamiuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 16:03:33   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30
moja je bla boljš:
na žaru pečeni lignji in mešana solatauser posted image user posted image njami
flaška tvoje kosilo je blo tud njamiuser posted image



Lignji? Sori, sam nisem jaz neki morski tipuser posted image Enkrat sem pol lignja probala, pa sem ga pol izbruhalauser posted image Polovico??!!!user posted image
A ti pečeš na žaru? Al je bil to tvoj zadolžen?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 16:05:42   
majana79
o madonca flaska, tole je pa ornk kosilo. user posted image A si bila sama tako pridna??

Aja, kako je z gobami, npr. šampinjoni če dojiš, pa siri s plemenito plesnijo? A se to lahko jé? user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
17.10.2009 16:08:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30
moja je bla boljš:
na žaru pečeni lignji in mešana solatauser posted image user posted image njami
flaška tvoje kosilo je blo tud njamiuser posted image



Lignji? Sori, sam nisem jaz neki morski tipuser posted image Enkrat sem pol lignja probala, pa sem ga pol izbruhalauser posted image Polovico??!!!user posted image
A ti pečeš na žaru? Al je bil to tvoj zadolžen?



o pol midve nisve za skup, jz mam pa ful rada sam da po morju al pa po reki zadiši pa sm jz zravenuser posted image user posted image user posted image
mam rada postrve, lignje......

aja za žar je skrbel moj možekuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?