|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 10:47:42   
ronja
Jaz sem ga imela ravno včerajuser posted image sem rekla mojemu, da grem ob osmih spat.....preden se še kaj zgodi...

Pa mi je tako fajn povedal: v vsem slabem najdi nekaj dobrega.....

to ti jaz takoj najdem: a ni fajn, da lahko greš že ob 8ih spatuser posted image I tata bi sine...user posted image

A verjameš, da sem že vse probala. Vse. In sem prišla do zaključka, da takim ljudem ni pomoči. Ni terapije. Tudi, če jo ignoriram se vedno znova potem že nekako vklopi v debato. Pa ultra prijazna je potem. Ko jo ignoriraš, mislim.

Zara, distanciraj se čustveno od nje, da ti ne bo več hudo zato, kako ona misli in potem jemlji vajine debate izključno kot trening za tvojo komunikacijo in inteligenco - ko ti da ona en proti, ji takoj vrni en za, ko ona pove, kaj se lahko zgodi, takoj ponudiš rešitev. In dostikrat se potem takim ljudem ne da več zezat s tabo, ker si preveč zoprno optimističenuser posted image - verjemi, izkušnjeuser posted image .

Niso to slabi ljudje, samo res ultra zaskrbljeni... No, če sem prav razumela - eni pa težijo drugim, kaj vse so narobe naredili, samo to je drugo - to, o čemer jaz govorim, je da si non stop nekaj ogrožen, ker je vse narobe, vendar zato nikogar direktno ne najuriš, samo jamraš, kako so ti pustili...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 11:54:02   
mate0ja
NO, mi je razložil, da on ni pesimist, samo da se pripravi na vse možne (in tudi nemožneuser posted image - opomba hčerkeuser posted image ) scenarije. Da v resnici je optimist. No, o tem bi se dalo razpravljat, ampak če ga ne jemlješ tako resno, dejansko nekak tako lahko gledaš nanj.
Mogoče ti bo pomagal en stavek iz knjige Zadnje predavanje. Avtor pravi, da si optimist lahko samo, če si pripravljen tudi na najslabši scenarij. Nič te ne skrbi, ker imaš že plan b, skratka. Mogoče ti to kaj pomaga... Tak nekak tudi jaz delam (samo da ne morim vedno vsem okoli sebe s tem, kaj vse bo šlo narobeuser posted image , samo v mislih si naredim načrt, kako bi reagirala, če bi se to slučaaajno zgodilo).



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Če pomislim, mam jest tud enega takega doma. Sam mam mene za protiutež, ker sem mnenja, da rešuj problemov še preden nastanejo. Zdej je že dost, če mu rečem "a dejdej" ša že ve, da spet po nepotrebnem komplicira. Pol kar utihne in zre v daljavo. Sam s sabo se pogovarja user posted image in morm rečt, da dostikrat ugorovi, da res ni vredno vnaprej pripravljat scenarijev al pa se trudit, da bi blo vse tko kot bi moglo bit, ker ne bo.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 12:15:02   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Moj oče je bil včasih tak: ob njem nismo "smeli" jest jabolka ali korenja, ker ga je motil zvok hrustanja, kaj šele, da bi recimo luščili arašide. Nismo imeli nobene žoge, ker ga je strašansko motil zvok žoge, ko udari ob tla... Skratka mel je teh zvokov malo morje. Zdaj je super, ker precej slabše sliši in ga nič od tega ne moti večuser posted image . zato je veliko lažje živet zraven njega, vsaj tako, čez vikenduser posted image .user posted image user posted image user posted image

lubiju se zdi, da to, da otrok nima žoge je skor za na socialno prijavituser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 16:04:44   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zara, distanciraj se čustveno od nje, da ti ne bo več hudo zato, kako ona misli in potem jemlji vajine debate izključno kot trening za tvojo komunikacijo in inteligenco - ko ti da ona en proti, ji takoj vrni en za, ko ona pove, kaj se lahko zgodi, takoj ponudiš rešitev. In dostikrat se potem takim ljudem ne da več zezat s tabo, ker si preveč zoprno optimističenuser posted image - verjemi, izkušnjeuser posted image .

Niso to slabi ljudje, samo res ultra zaskrbljeni...
Ja, samo ona bo iz te rešitve spet problem naredila. In res, dejansko misli, da vsi delajo proti njej, načrtno. A veš kako je grozno, ko pomivaš hodnik in se zraven vsaj 10 x vprašaš, če si vse postavil točno nazaj na pravo mesto. Ker takoj vidi in potem že najde čas, da omeni. Pa drugače je blazno zaposlen in delaven človek. Ampak očitno ima zame še nekaj energije. Meni jo zmanjka, ko jo vidim. Pravi energijski vampir je ženska. Čist sem zdele po tem postu utrujena.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 28.10.2009 16:05:07 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 16:13:16   
uwaga
Zara jaz imam eno tako v žlhti. Kak dan, ko sem slabe volje se prerekam z njo (da sprostim višek negativne energije, ona itak ne posluša in goni svoje), ostale dni odgovarjam z HMM in MHM, pa običajno hitro neha. Probaj.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 16:16:36   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Zara jaz imam eno tako v žlhti. Kak dan, ko sem slabe volje se prerekam z njo (da sprostim višek negativne energije, ona itak ne posluša in goni svoje), ostale dni odgovarjam z HMM in MHM, pa običajno hitro neha. Probaj.
To sem tudi že probala. Pa mi je rekla potem, da sem flegma. user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 16:52:57   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kjava
Zara, sej bo hmav halovin, pa bojo tvoji uroki močnejši.

Ti si totalno vrezana, stara.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 17:53:06   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: kjava
Zara, sej bo hmav halovin, pa bojo tvoji uroki močnejši.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
28.10.2009 19:02:47   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: kjava
Zara, sej bo hmav halovin, pa bojo tvoji uroki močnejši.

Ti si totalno vrezana, stara.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image faca si zara

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
29.10.2009 18:44:17   
norman*
se podpišem

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
31.10.2009 22:31:16   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mislim, obstajajo ljudje, ki jim gre vse na organe - zvonci, otroci, pa vrata, ki škripajo, črički, in krave, ki mukajo... skratka, niso okolju prijazni.


evo mene. Pa na živce mi gre, če kdo s kulijem (pisalom) škljoca, medtem ko jz študiram kako gradivo, pa na živce mi grejo ljudje ki žvečijo čigumije...ma kaj žvečijo, prežvekujejo ko krave, zraven pa vzdihujejo in cmokajo,....ampak prjatlov mam pa vseen dost, pa z žlahto tut nisem skregana. Pamet moja pa....ajoj...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ljudje, ki se jim vse zgodi
3.11.2009 12:57:40   
srki
Zdaj, al ne poznam nobenega takega, al pa sploh tega ne porajtam. So pa stvari, ki gredo včasih tudi meni na jetra, sam to ni to, po mojem, TT, to, kar doživlja Zara, je vsakodnevno verjetno večkrat na dan.



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?