|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
29.4.2010 22:26:21   
teta beta
Ja, Skabi, ga že imam doma in se naš z veseljem vozi. Je ravno pravšnji zanj in mi je bolj všeč tak kot tisti, ki smo ga imeli prej (imeli smo tistega z ograjico, miško spredaj itd.). S tem se bo veliko lažje vozil. Janeja, še enkrat hvala.

Skabi, a to misliš Rajski otok na Proseniškem? Tam lahko pridejo do vode, se mi zdi.

Skuštrana, vmes nisem skoz spremljala, zdaj pa ne vem a je kaj za čestitat? A si noseča?

Meggi, mi imamo psičko in tašča zgoraj ima psa, tako da ne hvala. Smo imeli ravno 14 dni nazaj veselice, ko se je naša gonila, on pa je cele dni stal pred/ob/pod njenim pesjakom in jo skušal naskočiti kar čez mrežo user posted image .


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
30.4.2010 6:32:39   
Skabi
SKuštrana, na Rajskem otoku, 12.6. se mi zdi, za vso žlahto. Pridi!

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
30.4.2010 21:26:15   
Bonnie_RR
Hehe, se vidi, da so lepi dnevi in smo verjetno vsi veliko zunaj.
No, mi smo ta teden vsi doma in se skoz nekaj potepamo. Če smo pa že doma, smo pa skoz zunaj. Vreme je res super, danes je bilo že prav vroče. Fajn, poletje se bliža! user posted image

Uživajte in izkoristite lep vikend. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
3.5.2010 22:33:29   
Meggi

Kako kaj .. ste še popraznične?

Ste videle že letošnje morje.. ali le domače hribe.. ali celo domač prag?

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
4.5.2010 16:56:11   
NatyTaja
Hoj! Skabi - jaz pa imam en tricikel - še uporaben, sam brez one ograjice. Če ti pride prav se pripelji en dan ponj. Ti ga pripravim. Pa še enga roza od Maruše, sam je ona ročka za držat zlomljena. (ja, naši so imeli vsak svojega - darila od gasilk user posted image )

Drugače pa danes ni nič kaj prijazno vreme.

Skabi - na rajskem otoku je pa po moje kr rizik za otroke. Ni nobene ograje, kolkr jaz vem. Men ni všeč. Vsaj za take male ne.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
5.5.2010 5:53:29   
Skabi
EJ Naty, pa veš, da bi prišla! Te bom pollicala, drug teden enkrat, ta teden je guža, ker bomo v nedeljo krstili nečakinjo.

NO fajn, pol bom na tem kao rajskem otoku preživljala pekel, ko bom letala za tamalim user posted image PA kako lahko tam otroci praznujejo rojstne dneve?

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
10.5.2010 14:06:03   
Bonnie_RR
Nas samo malo višje spravljam, ker sem nas že komajda našla...user posted image

Drugače pri nas nič novega. Čas mineva s svetlobno hitrostjo, pa 1001 plan in je včasih kar težko vse uskladit...user posted image

lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
11.5.2010 7:29:20   
Meggi
 Ojla...

kako kaj vam gre, vse po planu?

A boste obiskali Laško v nedeljo? Zna bit zanimivo pa blizu je?


Morda zagledate celo neki od tega  ;)  http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
11.5.2010 21:07:08   
NatyTaja
Skabi ti kr pokliči. Najbolje bi bilo kje v nedeljo popoldan, ker drugače smo kr zaposleni ta teden... Pokliči pa se dogovorimo...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
12.5.2010 19:05:34   
NatyTaja
Ups sprememba planov - dej Skabi kr v soboto planiraj! Nas v nedeljo ne bo doma!

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
18.5.2010 16:03:10   
HuAnita
Samo da nas na 1. stran ruknemuser posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
24.5.2010 14:47:53   
bela vrtnica
Vam kar kopiram sporočilo iz Majčic 2010:

Hoj! Naj vas na hitro pozdravim in sporočim veselo novico.
V četrtek, 20. 05. 2010, sem rodila prelepega Benjamina, velikega 53 cm in težkega 4140 g. Porod je bil super (več sporočim v prihodnje), ker zdaj me že čaka en lakotnik, ki bi kar naprej zizo, tako da nimam ravno veliko časa. Zara je lepo sprejela brateca in res uživamo vsi skupaj. Komaj čakam prvi sprehod.
Toliko za zdaj.
P.s. Že drugič sem rodila točno na pdp, mam kr srečo.

Pozdravček.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
24.5.2010 21:23:53   
teta beta
Bela vrtnica, čestitke!!! user posted image Želim mu, da bo zdrav in vesel user posted image !

Tule je pa res pravo zatišje. No, saj tudi pri nas ni nič kaj posebnega, imamo se fajn, v sredo gremo na ciciolimpijado - Janeja, Jančika, vidve tudi? Danes smo že nabrali prvo rundo bezga, ki se že namaka, končno uživamo na sončku in čakamo na asfalt pred hišo, da se bo lahko D. naučila vozit brez koleščkov in s kotalkami. Že cel mesec delajo to cesto! Aja, ne vem, če sem omenila, da sem pa za našo hišo že dobila odmero komunalnega prispevka (2.500) in zdaj še samo čakam ono teto na UE, da pripravi papirje za dovoljenje. Jaz ne vem, kaj imajo toliko za mučkat...

No, čez en mesec se pa spet oglasim... user posted image takrat bomo mogoče že na naslednji strani.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu bela vrtnica)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
25.5.2010 21:44:40   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta

, v sredo gremo na ciciolimpijado - Janeja, Jančika, vidve tudi?


hello,

kakšno Ciciolimpijado? Nič ne vem. Je bila Lea zdaj 2 dni doma in smo mal u zaostanku z informacijami...
A to imajo vrtci organizirano? Dopoldne al popoldne?

bela vrtnica, iskrene čestitke. Uživajte skupaj user posted image

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
25.5.2010 22:18:04   
žanek
Bela vrtnica, iskrene čestitke za Benjamina!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
26.5.2010 22:28:09   
teta beta
Janeja, upam, da ste bili na olimpijadi, ker je bilo za vse otroke 2005 in starejše. Jančiko in njeno trobljo sem srečala user posted image . Sicer pa so naši že več kot en mesec trenirali in zadnji mesec so se učili pesmico-himno; tekmovali so v metu žogice, skoku v daljino in teku na 40 metrov.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
26.5.2010 22:49:49   
Meggi
Eto sem vas mal sčekirala.. medtem ko se sladkam v ustvarjalni nočni pavzi s sladoledom. Teta Beta,. čestitam za okroglo objavo! Bom jaz menda 220001.. ma noro..

Tako pa smo skočili iz puloverjev v kopalke.. ;)

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
27.5.2010 8:15:55   
teta beta
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Teta Beta,. čestitam za okroglo objavo! Bom jaz menda 220001.. ma noro..




user posted image o čem ti to?


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
27.5.2010 12:23:11   
Bethany
a vam lahk mal uskočim v debato?? user posted image Zbiram mnenja oz. izkušnje o vrtcu ali privat varstvu:

In sicer: imam dilemo glede varstva za tamalo. sedaj je privat, kjer starejša gospa skupaj s svojim možem čuva 4 punčke, podobnih starosti, s sept. pa jo imam možnost vpisat v vrtec. Zdej pa ne vem, kaj bi... Ker tle, ko je sedaj, je super, vse štima, tak kot mi je všeč in Elini seveda tudi, edino kar me skrbi je, če varuška zboli ali se ji, bohnedi kaj zgodi, potem nimam nadomestila (to se sicer minulo zimo ni zgodilo, HB!!)

Zanima me, kakšno je vaše mnenje in predvsem izkušnje z otroki v vrtcih... prosim!

priznam, da se bolj nagibam, da kar ostane tle kjer je, in da gremo v vrtec naslednjo jesen, ko bo stara že skoraj 3 leta, mislim, da za socializacijo še ni prepozno, ane?

se opravičujem za vdor v vaša čvekanja, ampak tle ste same mamice z večjimi otroki in ziher bo kako pametno mnenje padlo, ane? user posted image


(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
27.5.2010 13:24:10   
Jančika_
Bethany, pojma nimam, kaj bi ti rekla. Če vse štima, je verjetno brezveze menjavati. Jaz sem drugače bolj za vrtec. Vidim, da je imel Kajetan precejšnje probleme pri menjavi vrtca, bil je star ravno tri leta. Prvi dve leti ni bilo nobenih problemov, takrat so se pa pojavili. In kar nekaj "sošolcev" je bilo novincev in so ful jokali in se težko prilagodili. Tri je ena taka tečna starost. Se mi zdi, da se prej in kasneje lažje prilagajajo.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
28.5.2010 21:00:28   
skuštrana
Bela vrtnica in Bonnie, čestitke user posted image user posted image

Bethany, naša Liza je šla prvič v vrtec pri 3, Arsen pri 2 pa je vse cool. Naredi tako kot tebi in tvojemu otroku bolj paše, tu ni nekega univerzalnega pravila. Če ti je varstvo cool, ostanite tam....če misliš da bo več odnesla od vrtca jo pa daj v vrtec.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
30.5.2010 17:55:13   
Bonnie_RR
Hellou.
Hvala za čestitke. Ja, naša punca nas je malo presenetila, tako da smo od 24.5. že štirje. user posted image

Danes sva z Vito prišli domov iz P. Zaradi zlatenice sva morali za 1 dan podaljšati bivanje tam, drugače pa je z našo punco (zaenkrat) vse super. Je že ful radovedna, drugače pa zelo pridna in nezahtevna. Pravi srček!


Celotno dogajanje je izgledalo pa takole:

V torek (18.5.) sem bila še pri svoji G na pregledu. Že takrat sem ji omenila, da čutim ful manj gibov in me je opozorila, da jih mora biti v 12 urah vsaj 10. No, v četrtek sem ugotovila, da sem 10. naštela šele pozno zvečer. V petek je bilo enako, v soboto pa nisem niti zjutraj niti celo dopoldne občutila nobenega giba. Takoj sem rekla, da se moram it pokazat, naju je že ful skrbelo.
Okrog pol 11h smo prišli v P (Celje), kjer so me dali na CTG, ki je kazal, da je vse ok, po pregledu in pogovoru z zdravnico pa so me obdržali na oddelku na opazovanju. V soboto in nedeljo sem imela tako 3x na dan CTG (ki naj bi kazal, da je vse ok, da je bejbi solidno aktiven, čeprav sem js na tisti tabeli še vedno komajda označila 10 gibov do 9h zvečer).
No, ob 5h zjutraj v ponedeljek pa js (ob obračanju z enega na drug bok) doživim šok. Odtekla mi je voda - in to NA POLNO! To je kar teklo. Izpod tuša sem prišla z brisačo med nogami, tud na CTG-ju je še kar teklo. No, ta je začel risati neke popadke, ki sem jih js občutila kot rahlo pikanje v maternici, nato pa so me poslali v sobo, da počakamo vizito. Ob pol 9h meni v postelji ponovno odteče voda (spet ful). Začnemo se malo pogovarjati o porodu, skupno se odločimo za CR. Po pogovoru z anestezistom, sem se odločila, da bom rodila s spinalnim blokom in malo pred pol deset_o sem bila že spodaj v porodni.
Sam porod je bil super - na začetku mi je bilo malo slabo ob vstavljanju epiduralne (je uspelo šele tretjič), potem je bilo pa vse ok. Ob 9.43 je na svet prijokala naša mala Vita, drobcena punčka z dolgimi laski in nežnim glaskom. Po poljubčku so jo takoj odpeljali, js pa sem morala "potrpeti" še krčenje maternice (ob tem me je v ramenih ful zategovalo, ampak vseeno nič hujšega) in šivanje, potem pa sva z dragim še dooolgo (no, vsaj nama se je zdelo) na intenzivni čakala, da so nama jo pripeljali.

Tamala je bila najprej 4 dni v topli posteljici, včeraj je bila še pod lučko zaradi zlatenice, drugače pa je vse ok. Dojenje nama je (zaenkrat) steklo - ob pomoči babic, ki so se res trudile, da se ne bi ponovila zgodba od prvič. Sicer sem mleko isto dobila že takoj prvi dan, tud naval je bil velik, ampak sem si ga parkrat malo izčrpala, pa obkladke si še vedno dajem po vsakem podoju in je zaenkrat ok. Upam, da tako tudi ostane. Po začetnem padcu teže na 2550g, sva danes iz P odšli z 2660g.

Še to: Nik je sestrico zelo lepo sprejel. Skoz govori, kako zelo jo ima rad, jo boža, ji nosi igrače in mi hoče pri vsem pomagati. Naj le tako ostane in bo SUPER.


No, toliko zaenkrat.

Lp


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 30.5.2010 17:56:02 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
31.5.2010 13:32:08   
Jančika_
Bonnie, lepo, fajn se cartajteuser posted image .

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
31.5.2010 20:53:34   
teta beta
Bonnie, čestitke!!! Sploh mi je čisto ušlo, da si že rodila. Lepo se cartajte!

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
1.6.2010 12:40:19   
Meggi
Ojla.. čestitke vsem, k ste obogatile družine. Velik cartanja in uživanja.



Če morda še katera pozna koga, ki bi sprejeli malega kužka primernega za družine, še imamo 3 knedlčke!!!



_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?