
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del 23.1.2011 19:00:11
|
|
|
|
žanek
|
Hvala punce za lep večer, fajn je bilo!! Meggi, hvala tudi tebi, za lepo darilce!!
|
|
|
|
|
RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del 24.1.2011 11:35:37
|
|
|
|
Meggi
|
Ojla, hvala tebi, da si prenesla toliko čvek na kupu! Naj ti bo v veselje za tiste obhode, ki jih imamo rade ženske! ;))
_____________________________
malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/
|
|
|
|
|
RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del 11.3.2011 18:36:14
|
|
|
|
ursa_p
|
Pozdravljene celjanke! :D Vabim vas na fotografiranje otrok v Planet Tuš v Celju jutri, 12.3.2011. Fotografiranje bo potekalo od 9. ure zjutraj pa nekje do 19. ure. Vec si lahko preberete na fb strani: www.facebook.com/fotostudio.si Ali pa clani fb-ja, na dogodku na spodnji povezavi: http://www.facebook.com/fotostudio.si?sk=app_6009294086#!/event.php?eid=184901184881355 Na linkih si lahko ogledate tudi fotografije, ki so bile posnete v ostalih centrih po Sloveniji, da si boste lazje predstavljali kako to izgleda! :D Ce ima pa se katera kako vprasanje, me pa lahko tudi na privat vprasa! :D Lep pozdrav, Ursa
|
|
|
|
|
RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del 2.4.2011 22:19:42
|
|
|
|
_kathy_
|
ojla mamice ... vidim, da niste najbolj čvekljive ...:( Zanima me, če je katera mamica študentka ... in za družbo, kofetkanje ... ???
_____________________________
Končno si se nama pridružil!
|
|
|
|
|
RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del 28.7.2011 16:41:20
|
|
|
|
HuAnita
|
OOOO, na tale čvek sem pa povsem pozabila,.... Da nas vržem na 1. stran..... :-)
|
|
|
|
|
RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del 22.11.2011 9:09:04
|
|
|
|
ursa_p
|
Dobro jutro, Celjanke! Se opravicujem, ker kar takole vdiram v vaso temo, vendar vas to soboto vabim na studijsko fotografiranje otrok, ki bo v Mercator Centru od 9. do 19. ure. :D Prej sem napisala v vaso staro temo ;) Vse, ki ste na fb-, se lahko prijavite tukaj: https://www.facebook.com/#!/event.php?eid=204771112931070 Naso prenovljeno spletno stran pa si lahko ogledate tukaj: www.fotostudio.si Lp, Ursa
< Sporočilo je popravil ursa_p -- 22.11.2011 9:12:05 >
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiPravice iz naslova krajšega delovnega časa Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
Folna kislinaaygoSte uživale folno kislino? že pred nosečnostjo in vso nosečnost (
25%)

od takrat ko sem izvedela za nosečnost in do konca dojenja (
8%)

pred, med nosečnostjo in v času dojenja (
3%)

pred nosečnostjo in prvih nekaj mesecev nosečnosti (
15%)

ko sem izvedela za nosečnost in prvih nekaj mesecev (
31%)

je sploh nisem uživala (
18%)
Število vseh glasov: 403Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!