|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 10:43:23   
trezika
Dan!
Gre katera jutri na Miklavža v Planet Tuš ali Evropark? Z Marušo greva malo naokoli... ati se sicer že pritožuje koliko zatankava ampak vseeno user posted image user posted image morava izkoristit dokler lahk user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 10:58:42   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: zorica
MOJ SONČEK PA IMA DANES 9.MESECEV user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Čestitke! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 10:58:45   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, ziher luft... user posted image


Mi smo tud že ouf. Pride kdo na kofe?user posted image



bom jest drug teden pršla user posted image  user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 12:01:00   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dan!
Gre katera jutri na Miklavža v Planet Tuš ali Evropark? Z Marušo greva malo naokoli... ati se sicer že pritožuje koliko zatankava ampak vseeno user posted image user posted image morava izkoristit dokler lahk user posted image

Midve greva v Tuša user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 12:02:04   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Ne, mami ji je enako nardila Novalac. Dala pa jo je res mal bolj pouzno spat. Pa tam je spala 2-krat popoldan, ko pr nas doma max.1krat.



Mogoče je pa to kljulč do rešitve problema. Ti jo daješ kar zgodaj spat, ne?

Ja, prej smo jo dali okoli 19h, zadnje dni okol 19.30,mami pa jo je dala okol 20.15

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 12:30:48   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dan!
Gre katera jutri na Miklavža v Planet Tuš ali Evropark? Z Marušo greva malo naokoli... ati se sicer že pritožuje koliko zatankava ampak vseeno user posted image user posted image morava izkoristit dokler lahk user posted image

Midve greva v Tuša user posted image user posted image



Mi tudi user posted image user posted image user posted image se mogoče vidimo user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 12:55:04   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dan!
Gre katera jutri na Miklavža v Planet Tuš ali Evropark? Z Marušo greva malo naokoli... ati se sicer že pritožuje koliko zatankava ampak vseeno user posted image user posted image morava izkoristit dokler lahk user posted image

Midve greva v Tuša user posted image user posted image



Mi tudi user posted image user posted image user posted image se mogoče vidimo user posted image

user posted image user posted image user posted image jeeeeiiiii, saj bom vidla kdo se bo najbolj gužvo, te bom vedla da si ti user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 12:56:44   
tasa_m
Ekola, speglala sem vse, zdaj imam spet par dni za zabušavanje user posted image  user posted image

Zdaj grem nek sendvič pojest, te pa počasi k čebeli na kofe user posted image , pol poberem seko pred šolo in šibam proti Lenartu po mojo ljubico, ki je baje zelooo pridna. Sploh ne vedo da jo imajo, razen takrat, ko za mačko plazi in se joče, ker Mace ne dobi. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 13:19:12   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dan!
Gre katera jutri na Miklavža v Planet Tuš ali Evropark? Z Marušo greva malo naokoli... ati se sicer že pritožuje koliko zatankava ampak vseeno user posted image user posted image morava izkoristit dokler lahk user posted image

Midve greva v Tuša user posted image user posted image



Mi tudi user posted image user posted image user posted image se mogoče vidimo user posted image

user posted image user posted image user posted image jeeeeiiiii, saj bom vidla kdo se bo najbolj gužvo, te bom vedla da si ti user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 14:20:37   
mediuhec


Zdaj po novem se ne briše ampak v zvezek piše neupravičene
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

ejga, samo ne me briiiisat!



Kirga to? user posted image user posted image user posted image

Noben te ne bo brisal, se nimaš kaj bat pa tud vse ostale ne.Tak da vam ni treba omenjat v vsakem postu.




Zdaj po novem se ne briše ampak v zvezek piše neupravičeneuser posted image user posted image user posted image user posted image


aja, eh to se pa ne sekiram prevečuser posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 14:22:51   
mediuhec
. Sploh ne vedo da jo imajo, razen takrat, ko za mačko plazi in se joče, ker Mace ne dobi.
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Ekola, speglala sem vse, zdaj imam spet par dni za zabušavanje user posted image  user posted image

Zdaj grem nek sendvič pojest, te pa počasi k čebeli na kofe user posted image , pol poberem seko pred šolo in šibam proti Lenartu po mojo ljubico, ki je baje zelooo pridna. Sploh ne vedo da jo imajo, razen takrat, ko za mačko plazi in se joče, ker Mace ne dobi. user posted image



ha, ha, naš ej pa zadnjič taščinega psa ganjal, bogi revež - pes mislim- celih 45 minut!!! potem mu je uspešno pobegnil na posteljo!

tuš jutri: kdaj pa je miklavž, ob keri uri?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 14:29:58   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dan!
Gre katera jutri na Miklavža v Planet Tuš ali Evropark? Z Marušo greva malo naokoli... ati se sicer že pritožuje koliko zatankava ampak vseeno user posted image user posted image morava izkoristit dokler lahk user posted image



Mi gremouser posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 15:01:05   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dan!
Gre katera jutri na Miklavža v Planet Tuš ali Evropark? Z Marušo greva malo naokoli... ati se sicer že pritožuje koliko zatankava ampak vseeno user posted image user posted image morava izkoristit dokler lahk user posted image



kdaj pa je - ob kolkih? jaz sem bolj za tuša. v europarku je klara ponavadi živčna....


_____________________________




(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 15:03:06   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Ekola, speglala sem vse, zdaj imam spet par dni za zabušavanje user posted image  user posted image

Zdaj grem nek sendvič pojest, te pa počasi k čebeli na kofe user posted image , pol poberem seko pred šolo in šibam proti Lenartu po mojo ljubico, ki je baje zelooo pridna. Sploh ne vedo da jo imajo, razen takrat, ko za mačko plazi in se joče, ker Mace ne dobi. user posted image



smo se imeli fajn na kofici user posted image user posted image user posted image klara je razturala - ful je bla dobre volje. pa še skledico je zlomila, ki jo je ati prinesel iz japonske... pa bomo že preživeli....


_____________________________




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 15:07:27   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dan!
Gre katera jutri na Miklavža v Planet Tuš ali Evropark? Z Marušo greva malo naokoli... ati se sicer že pritožuje koliko zatankava ampak vseeno user posted image user posted image morava izkoristit dokler lahk user posted image



kdaj pa je - ob kolkih? jaz sem bolj za tuša. v europarku je klara ponavadi živčna....





Tuš ob 17huser posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 15:12:14   
MalaČebelica
mediuhec - ti kar določi dan pa boma poskusile priti. jaz se nič ne grebem za gostiteljstvo, ker imam trenutno precej razmetano (še zdaj pospravljamo od potovanja in mini dopusta in na veliko peremo) - bo tasa potrdila, da stanovanje ni preveč primerno za velike obiske. sploh pa za spidija kot je Matevž, ker mam povsod polno ropotije user posted image user posted image user posted image


ali se lahko zaredem - KLARA JEEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image nisem še imela kosila skuhanega in je pravkar pojedla eno MU skuto junior skoraj celo - ta skutica je sicer zelo mala in verjetno drugi pojejo tri take, ampak za nas je to ful dosežek. še največja fora pa je, da ji sploh ni bila dobra, ker se je ful kremžila zraven, samo drugega nisem imela nič pri roki, oz. je bilo v hladilniku - mrzlo, ali pa se je razlilo iz nove super japonske skledice, ki očitno ni tako super, ker se je v rukzaku odprla user posted image user posted image .... v glavnem Klara raztura user posted image user posted image user posted image user posted image

to je to. zdaj pa kuhat. popoldne po nova očala user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 15:23:43   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dan!
Gre katera jutri na Miklavža v Planet Tuš ali Evropark? Z Marušo greva malo naokoli... ati se sicer že pritožuje koliko zatankava ampak vseeno user posted image user posted image morava izkoristit dokler lahk user posted image



kdaj pa je - ob kolkih? jaz sem bolj za tuša. v europarku je klara ponavadi živčna....





Tuš ob 17huser posted image


hmmm. plavanje ali miklavž - to je sedaj vprašanje user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 15:30:49   
mediuhec
mala čebelica: ja, saj  Matevž bi ti le fajn zglancal tla... veš kaj je pri meni priden, vse vogale popuca, he he (škoda da ne doseže še policuser posted image )

srečanje drug teden: bom sporočila. upam da ste druge tudi za!

tuš jutri: 17.00? joj, moj se bo spet bunu, da v gužbo pa on ne gre.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 15:42:52   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

mala čebelica: ja, saj  Matevž bi ti le fajn zglancal tla... veš kaj je pri meni priden, vse vogale popuca, he he (škoda da ne doseže še policuser posted image )

srečanje drug teden: bom sporočila. upam da ste druge tudi za!

tuš jutri: 17.00? joj, moj se bo spet bunu, da v gužbo pa on ne gre.


samo jaz mam tak naloženo vse, da se tla niti ne vidijo user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 16:12:31   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, ziher luft... user posted image


Mi smo tud že ouf. Pride kdo na kofe?user posted image



bom jest drug teden pršla user posted image  user posted image


It's a deal. user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 16:12:39   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Ne, mami ji je enako nardila Novalac. Dala pa jo je res mal bolj pouzno spat. Pa tam je spala 2-krat popoldan, ko pr nas doma max.1krat.



Mogoče je pa to kljulč do rešitve problema. Ti jo daješ kar zgodaj spat, ne?

Ja, prej smo jo dali okoli 19h, zadnje dni okol 19.30,mami pa jo je dala okol 20.15



Probaj še ti po osmi, mogoče ji pa tako bolj paše.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 16:14:17   
Najaa
super, da Klari gre GH malo bolj v usta. user posted image Nika je tud malo bolj pridna na tem področju, čeprav je ne smem nič pohvalit, ker pol je takoj narobe. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 17:52:55   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

mala čebelica: ja, saj  Matevž bi ti le fajn zglancal tla... veš kaj je pri meni priden, vse vogale popuca, he he (škoda da ne doseže še policuser posted image )

srečanje drug teden: bom sporočila. upam da ste druge tudi za!


tuš jutri: 17.00? joj, moj se bo spet bunu, da v gužbo pa on ne gre.


midve sva vedno za user posted image user posted image se bo mel moj še bolj za pritoževat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 18:42:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
smo se imeli fajn na kofici user posted image user posted image user posted image klara je razturala - ful je bla dobre volje. pa še skledico je zlomila, ki jo je ati prinesel iz japonske... pa bomo že preživeli....

ja, jaz pa se mal krivo počutim, ker je nisem ulovila user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
2.12.2009 18:42:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

hmmm. plavanje ali miklavž - to je sedaj vprašanje user posted image user posted image

miklavžžžžž in druženje z namiii user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?