|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 7:50:02   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

jaz sem zdaj likala zdaj pa pečem pečenice. toliko o dieti user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj pa ostale delate. neke pivičke pijete sem malo preletela....



Kaj zdaj boš to jedla? user posted image user posted image



že pojedla. njamsi. pa da ne boš jutri na plavanju gledala mojega trebuha in riti user posted image user posted image user posted image



ne bom, ne bom...samo, da je pasalo...user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 7:51:18   
KOKICA32
Jutro! user posted image

Moj je tudi že od 6.30h ure buden. user posted image Midva bova tudi šibnila ven. A v MB ne dežuje?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 7:52:34   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Jutro! user posted image

Moj je tudi že od 6.30h ure buden. user posted image Midva bova tudi šibnila ven. A v MB ne dežuje?
dežuje, dežuje user posted image ampak čist malo. Dežno prevleko pa gasa.. user posted image

aja, pa jutrček.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 8:12:16   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Jutro! user posted image

Moj je tudi že od 6.30h ure buden. user posted image Midva bova tudi šibnila ven. A v MB ne dežuje?
dežuje, dežuje user posted image ampak čist malo. Dežno prevleko pa gasa.. user posted image

aja, pa jutrček.



aha, te pa tak kot pri nas...sem že mislila,da imate sneg..

Se čujemo...!

Jutri pa ne pozabi k meni priti! Si  rekla, d ate moram v torek spomniti. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 8:34:44   
Najaa
dober dan...

Sem misla, kako bom brala o snegu in zametih. user posted image Na radiu je bilo, da ful sneži in da je na štajerski najhujše.

Naša noč je bila katastrofa! Zbujanje skooooZ! Pa jest, pa čistit nosek, pa pokrivat... ni da ni.

Grem zdej.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 8:42:38   
MalaČebelica
dobro jutro.

pri nas pa sneeeži user posted image user posted image user posted image

ve vse čakate, da šibnete ven. jaz pa čakam, da grema še eno urco oddremat user posted image grozna noč user posted image pol pa gremo ven na snegeca user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 9:27:10   
tasa_m
Kaj boste kuhale danes za user posted image *??? 

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 9:33:27   
mediuhec
matevž bo jedel: pišek, bučka, cvetača, pa mal rumenjaka bo prvič dobil

jutri srečanja MB: max. uživajte pri kokici, matevž vas bo pogrešal. jaz in moj sva pa drugač vsa šmrkasta pa tko se mal čudno počutiva. kaj pravite a se drug teden dobimo pri meni doma??? ste za? sreda ali četrtek-kaj vam bolj paše?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 9:40:52   
mediuhec
rokavice: jaz tamalemu gor spravim malo prevelike, zgleda smešn samo ga vsaj ne zebe. drugač jih pa ne mara preveč, ker ne more tipat okol sebe.

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 9:42:53   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

dober dan...

Sem misla, kako bom brala o snegu in zametih. user posted image Na radiu je bilo, da ful sneži in da je na štajerski najhujše.

Naša noč je bila katastrofa! Zbujanje skooooZ! Pa jest, pa čistit nosek, pa pokrivat... ni da ni.

Grem zdej.


Dan!
Pridne smo, že šesti deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi pa imamo snegeca, tako glih za vzorecuser posted image
Najaauser posted image user posted image user posted image za vašo noč. Midve sva že neki časa pokonc, kar je pri nas neki novega, ker se tak čas šele vstaneva ... danes pa sva čakale en obisk, ki pa je potem zaradi snega odpovedal,  no Tiana zdaj že spet spi, jaz pa tuki dolg čas ubijamuser posted image
Felix in Yania kaj zdaj, tedna bo kmal koncuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:29:27   
mmmc
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Kaj boste kuhale danes za user posted image *???




Dobro jutro čveke,

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za načvekan novi del...
Mi smo kar dobro pančkali. Od 20:00 do 8:00. user posted image
Davkrat mleko in parkrat čajček.

Papcalh je linota za zajtrk. Za malico bo kaki+naši. Kosilce: piščančka s porom in ajdovo kašico.
Potem pa še ne vem ker nas ne bo doma, verjetno borovničevo skutko od LM.



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:33:28   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Kaj boste kuhale danes za user posted image *??? 


mi smo ta teden na krompirju user posted image ti verjetno ni v veliko pomoč 


_____________________________




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:37:36   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

dober dan...

Sem misla, kako bom brala o snegu in zametih. user posted image Na radiu je bilo, da ful sneži in da je na štajerski najhujše.

Naša noč je bila katastrofa! Zbujanje skooooZ! Pa jest, pa čistit nosek, pa pokrivat... ni da ni.

Grem zdej.



Nika pogreša prenosno posteljico? user posted image user posted image
no, pa da boš mela kaj za brat: PRI NAS SNEŽI NA POLNO! user posted image user posted image user posted image že ob 8h je blo vse belo, zdej ga je pa že okol 10 cm. Jao, jao, so meli prav tisti, ki so rekli, da bo dolga in huda zima. Baje to drži, če je poleti veliko os in letos jih je bilo na milijone!

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:38:18   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

Felix in Yania kaj zdaj, tedna bo kmal koncuser posted image


ne bi se glih v Velenje s ketnami pelala user posted image presneto vreme, čist nam je plane porušlo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:40:03   
mmmc
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

dober dan...

Sem misla, kako bom brala o snegu in zametih. user posted image Na radiu je bilo, da ful sneži in da je na štajerski najhujše.

Naša noč je bila katastrofa! Zbujanje skooooZ! Pa jest, pa čistit nosek, pa pokrivat... ni da ni.

Grem zdej.



Nika pogreša prenosno posteljico? user posted image user posted image
no, pa da boš mela kaj za brat: PRI NAS SNEŽI NA POLNO! user posted image user posted image user posted image že ob 8h je blo vse belo, zdej ga je pa že okol 10 cm. Jao, jao, so meli prav tisti, ki so rekli, da bo dolga in huda zima. Baje to drži, če je poleti veliko os in letos jih je bilo na milijone!


Me je danes že ob 8:00 klical nečak ( 5 let) in se je pohvalil, da imate sneg!!! Sej veš, tisti konci. user posted image user posted image user posted image

V Lj.  pa dž. user posted image


(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:41:37   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Kaj boste kuhale danes za user posted image *??? 


Makaronšlajš! user posted image Vsi ga bomo jedli, midva z mletim mesom, Valentin pa z pipiko. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:42:15   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

matevž bo jedel: pišek, bučka, cvetača, pa mal rumenjaka bo prvič dobil

jutri srečanja MB: max. uživajte pri kokici, matevž vas bo pogrešal. jaz in moj sva pa drugač vsa šmrkasta pa tko se mal čudno počutiva. kaj pravite a se drug teden dobimo pri meni doma??? ste za? sreda ali četrtek-kaj vam bolj paše?


midve sma za


_____________________________




(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:42:21   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

matevž bo jedel: pišek, bučka, cvetača, pa mal rumenjaka bo prvič dobil

jutri srečanja MB: max. uživajte pri kokici, matevž vas bo pogrešal. jaz in moj sva pa drugač vsa šmrkasta pa tko se mal čudno počutiva. kaj pravite a se drug teden dobimo pri meni doma??? ste za? sreda ali četrtek-kaj vam bolj paše?


Jaz sem ZA...mi pa pašeta oba dneva...zaenkrat! user posted image

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:44:50   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

dober dan...

Sem misla, kako bom brala o snegu in zametih. user posted image Na radiu je bilo, da ful sneži in da je na štajerski najhujše.

Naša noč je bila katastrofa! Zbujanje skooooZ! Pa jest, pa čistit nosek, pa pokrivat... ni da ni.

Grem zdej.



Nika pogreša prenosno posteljico? user posted image user posted image
no, pa da boš mela kaj za brat: PRI NAS SNEŽI NA POLNO! user posted image user posted image user posted image že ob 8h je blo vse belo, zdej ga je pa že okol 10 cm. Jao, jao, so meli prav tisti, ki so rekli, da bo dolga in huda zima. Baje to drži, če je poleti veliko os in letos jih je bilo na milijone!


zanimiva teorija z osami...

upam da vas ne zamede...


_____________________________




(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:49:33   
KOKICA32
Grem pucati, da se jutri mariborčanke ne boste kje spotaknile. user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:52:38   
MalaČebelica
Kokica - midve verjetno ne boma danes šli na plavanje. zdaj zopet tak smrka user posted image pa še cesta je taka bedasta... pa za jutri te zdaj tudi nisma ziher, če pridema. če ma spet cel nos zažnodran. sploh ne more dihat in se med spanjem tisočkrat zbudi....

_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:53:41   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

Felix in Yania kaj zdaj, tedna bo kmal koncuser posted image


ne bi se glih v Velenje s ketnami pelala user posted image presneto vreme, čist nam je plane porušlo user posted image

se strinjam ja, tale sneg je čist prehitro začel padatuser posted image  vsaj kak teden nam bi še mogo dat miruser posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 10:56:46   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Kokica - midve verjetno ne boma danes šli na plavanje. zdaj zopet tak smrka user posted image pa še cesta je taka bedasta... pa za jutri te zdaj tudi nisma ziher, če pridema. če ma spet cel nos zažnodran. sploh ne more dihat in se med spanjem tisočkrat zbudi....


Pa daj noooooo, za jutri! user posted image Za danes okej! Probajta nooooo!

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 11:19:46   
NoBady
Jutro... (sej sm že kr dolg poknc, sam k seb še nisem pršla)user posted image

user posted image user posted image user posted image za 6.del... a si kera lahk predstavla do kirga dela bomo pršle? user posted image ko bomo stare in vse zgubane bomo še veselo tipkale po tipkovniciuser posted image user posted image user posted image ...

Noč je bila pri nas kar mirna, sicer se je zbudu že ob pol6...ampak je pol še zadremu mal nazaj... do 8 je vzel antibiotik in pol sm še js dremala pol ure, on se je pa igral pa tečku da morm vstatuser posted image ...

kosilo za user posted image ... včasih sem že čist brez idej in se mi zdi da mu kr naprej eno in isto dajem... ne vem še kaj bom danes naredila, bom počakala da še kira kej napiše, mogč kopiramuser posted image ...

...spps - zdej sm se spomnla da si me vprašala če mamo dovlj vlage v prostoru... je kr suho, ma sej mam vlažilec na radiatorju, samo je kr kriza s tem suhim zrakom..samo ne kašlja tako zaradi tega, lahklo pa da zaradi tega še bolj...

...yania - glede vdihov, veš sem šla štet in je res točno 28 sem jih naštela...bom pa še mal spremlala, hvala da si povedala.... sej ju3 mava pa itak kontrolo bom vidla kaj bojo povedali...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 6. del
3.11.2009 11:37:44   
Lolita23
Živjo!!!

Čestitke za 6 deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


No če ne bo srečanje v Velenju ta teden se bova pa še me lahk naslednjič pridružileuser posted image user posted image user posted image Čeprav, ta sneg nuser posted image e bo obstal.user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?