|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bebbestil austin 3 voziček
28.1.2010 10:19:29   
gupika
Ha ha... meni to slikanje ne gre ravno od rok...

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: bebbestil austin 3 voziček
28.1.2010 10:23:44   
gupika
Aja še to... berem, da jih dosti hoče imeti športni del čisto navpično (90stopinj). No tega pri temu vozičku ni, ampak je nagnjen tam nekje 75-80 stopinj. No to je en minus za nekatere, jaz bom pa to videla šele čez eno pol leta.

lp

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: bebbestil austin 3 voziček
28.1.2010 10:58:31   
čbelca
Sem iz Kranja. user posted image
Vseeno hvala gupika, če naju zanese v vaše konce, pa kontaktiram.user posted image

KOliko je pa velik vozek ko je sestavljen? Za v tele enoprostorce - Kango, Partner,...
Ednino ročne zavore nima, ne al so že kaj novega pogruntaluser posted image

Kakšna pomankljivost se je gotovo znašla?

LPuser posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: bebbestil austin 3 voziček
28.1.2010 11:14:24   
gupika
Mere so na spletni strani. Če ti čisto iskreno povem, jaz imam Renault Senic-a, pa še nisem šla probati ali gre notri komot ali ne. Če gre v Puntota, bo pa šel tudi v enoprostorca. Ja ročne zavore pa nima.

lp

(odgovor članu čbelca)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: bebbestil austin 3 voziček
28.1.2010 11:37:47   
phelps
Čemu služi ta ročna zavora? Mi imamo pred hišo klanec kakih 100 m in je dokaj prometna cesta (poleg šole ipd.), bi moral moj vozek imeti zavore? Jaz sem tukaj čisto nevedna user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: bebbestil austin 3 voziček
28.1.2010 11:39:19   
Kiya
Zdele sem se spomnila, da sem pošiljala mail prodajalcu o merah zloženega vozička in dobila tele slike user posted image

http://www.shrani.si/f/3j/nd/1pmk3W8T/bebbestil.jpg
http://www.shrani.si/f/k/6z/z09QaRL/bebbestil-1.jpg

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: bebbestil austin 3 voziček
28.1.2010 11:41:49   
Kiya
IZVIRNO SPOROČILO: phelps

Čemu služi ta ročna zavora? 


Ročna zavora zgleda tako kot pri kolesu, ampak tega ta voziček nima, ima nožno kar pomeni, da moraš z nogo pritisniti, da zabremzaš. Mislim, da ročna zavora pride v poštev, če mogoče rolaš al pa kaj takega user posted image

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: bebbestil austin 3 voziček
28.1.2010 13:23:35   
phelps
Rolam izključno na igrišču in še to v krogih user posted image user posted image

Meni je zelo všeč tudi Quinny voziček, sem ga videla v Rutarju in ima to ročno zavoro, ja nekako tako kot pri kolesu je videti.


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: bebbestil austin 3 voziček
28.1.2010 17:22:10   
čbelca
Missla sem na nezloženega Gupika, ker meni gre v teppeja =partnerja od sestre Quinny noter cel, brez, da ga zlagamuser posted image
Kaj pa kaj Quinny formula, ima kakšna izkušnje?
user posted image

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: bebbestil austin 3 voziček
28.1.2010 17:23:40   
gupika
aja... to pa dvomim... ne vem

(odgovor članu čbelca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: bebbestil austin 3 voziček
4.2.2010 22:26:34   
bridget3
Kiya in Gupika, hvala za nove poste. A tako se zloži?user posted image No, hvala za slikice, ker nisem imela predstave kako se zloži.

Glede ročne zavore - mislim, da je ročna zavora za primere rolanja in primere pogostega peljanja po večjih klancih, da lahko sproti zaviraš, drugače moraš voziček z vso težo z rokami počasi pred sabo po korakih spuščati.

Še vedno sem zapaljena - bomo pa šli v začetku marca - z novo plačo user posted image

Baby boom je na spletni strani, ampak prodajalec je rekel, da ga ne morem več dobiti - ker sem najprej vprašala za baby boom. Mi pa je zdaj colleto bolj všeč.

Lp.user posted image

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: bebbestil austin 3 voziček
4.2.2010 22:32:54   
cresisy
moje mnenje je da je austin 3 precej boljši od baby booma. Vsaj koker so napisal mennja po netu. Midva bova vsekakor vzela austin3.

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: bebbestil austin 3 voziček
6.2.2010 11:53:33   
čbelca
POzdravljene uporabnice Austina 3user posted image

Bi pri kateri lahko videla v živo ta super vozek?
Je katera še bljižje Kranju kot Gupika iz Trebnjega?
Gupika boste morda v nedeljo doma?

LP user posted image

(odgovor članu cresisy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: bebbestil austin 3 voziček
6.2.2010 18:29:18   
gupika
Ja najbrž bomo, z malo štručko, staro par dni, nimamo kam za hodit...

(odgovor članu čbelca)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: bebbestil austin 3 voziček
6.2.2010 21:54:26   
čbelca
A par dni imate starega dojenčka?user posted image Čestitam seveda!
Če vas ne bi preveč nadlegovala, bi se jutri morda oglasila, ko bova v tistih koncih?
Je možno dobiti naslov oz. vaš kontakt? Predlagam na maja2901@volja.net

Hvala za prijaznostuser posted image
LPuser posted image

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: bebbestil austin 3 voziček
6.2.2010 22:28:40   
čbelca
oz. sporočite naslov Gupika na 041 286 155
LP Maja

(odgovor članu čbelca)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: bebbestil austin 3 voziček
17.2.2010 16:48:44   
gupika
Evo danes sva se s sinekom že drugič peljala v vozeku in zaenkrat je bilo vse brezhibno. Meni se je zdel čist stabilen, glede na to, da je trikolesnik. Skratka zaenkrat vse b.p..

lp

(odgovor članu čbelca)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: bebbestil austin 3 voziček
18.2.2010 11:31:41   
naty28

Jaz imam ta voziček, zelene barve...

Ja sem ga prej sprobala, pred nakupom, majo v Mb skladišče,tam pri Planetu Tuš, zraven Hoferja,  kjer si vozičke lahko pogledate, sprobate, pa vse  ful podrobno razložijo...

Na njihovi strani: http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicki/coletto-g134.shtml
je tel. da se jih pokliče in dogovori za termin kdaj prideš voziček pogledat in keri model

Voziček je res super, ga mam že doma, ga je fuuul enostavno za sestavit, pa potem tudi  za zložit, ko ga daš v avto (Mam twingeca, pa gre celi not, ogrodje in košara)

Zraven dobiš:
- košaro za novorojenčka, ki jo lahko obračaš v obe smeri, pol pa jo lahko snameš z enim pritiskom na gumb, če otrok not zaspi in ga hočeš v košari kar not odnest.
- športni sedež za sedet po 6 mesecu, ki ima še zraven zimsko zaščito za nogice,
-
komarnik,
- dežno zaščito,
- torbo previjalno ki se na ročaj obesi, ki je ful lepa in velika in ima dosti predalov
Vse to za 299€

No mi2 pa sva zraven vzela še lupinico, ki jo lahko tudi daš na ogrodje in otroka v tem pelješ in je vse skupaj stalo 400€, kar je ful malo glede na ostale vozičke

Če katero še jak zanima naj kar vprašauser posted image

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: bebbestil austin 3 voziček
24.2.2010 21:35:22   
bridget3
Punce, tudi jaz sem ga danes videla v živo in večkrat sprobala sestavljanje, razstavljanje in zlaganje ogrodja in sem NAVDUŠENA user posted image
Funkcionalno, vodljivo, enostavno ... všečno in ugodno ... Odločitev je padla: vzela bova zelenkota strupenkota user posted image  Hvala puncam za slikce in odgovore;
ampak zdaj ko sem ga videla še sama in preizkusila ni več vprašanj user posted image

In za punco, ki me je hecala, če sem "potrebna" user posted image  Zdaj sem potešena user posted image

Upam, da nam bo vsem uporabnicam lepo služil ... Pozdravček iz Mb.

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: bebbestil austin 3 voziček
25.2.2010 6:53:12   
cresisy
midva ga greva tud dons pogled v njihov razstavni prostor v LJ.

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: bebbestil austin 3 voziček
9.3.2010 16:19:25   
bridget3
Za tiste, ki jim ta voziček še hodi po glavi user posted image
Danes smo pripeljali paket domov in sem ga že sestavljala - super je!

Če vam je všeč in razmišljate ... ni treba user posted image voziček je odličen user posted image
Več pa se bo zvedelo seveda, ko bo uporabljan tudi v praksi :user posted image Za to pa je še čas.
Lp.

(odgovor članu cresisy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: bebbestil austin 3 voziček
11.3.2010 8:30:30   
phelps
Uporabnice, kar še naprej pišite, kaj vse opažate pri tem vozičku. Kot kaže, bomo tudi jaz jeseni vozičkala user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: bebbestil austin 3 voziček
11.3.2010 9:48:26   
sanelaa
Mi smo ga tudi misli vzeti, ampak smo zdaj hitro naročili kar tegale v baby centru, ko je ravno v akciji:

http://b2c.baby-center.si//Article.asp?ArticleID=192515

upam da nam ne bo žal...........

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: bebbestil austin 3 voziček
29.5.2010 21:46:03   
scorpiogirl
sicer so tele vozičke mal podražili ...
http://otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-coletto-austin-3-oranzen-potovalni-komplet-i553.shtml
ampak meni je še zmer krasen user posted image ... a se zdaj že najde katera, ki bi lahko poročala iz izkušenj, kako se obnese??? sploh po kakšnem makadamskem terenu user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: bebbestil austin 3 voziček
30.5.2010 20:39:50   
gupika
No mi ga uporabljamo že skoraj 4 mesece in sem super zadovoljna z njim. Športnega dela še nisem sprobala. Košara in lupinica sta pa res uporabni. Ogrodje imam spravljeno kar v avtu in ko se grem vozičkat, prinesem košaro in ogrodje dam iz prtljažnika v parih sekundah. Zelo enostavno ga je uporabljati.
V lupinici je pa tudi zelo rad, tako da ni problem iti nekam z avtom. Ko grem na hitro v trgovino, lupinico dam na ogrodje in je tudi zelo praktično.
Po makadamu se je lepo peljati, takrat sploh takoj zaspi. Vozek je čist stabilen, čeprav je trikolesnik.
Torba je tudi zelo fajna, notri je tudi previjalna podloga. Pa tisti polivinil za dež je tudi uporaben. Vsaj pri meni. Jaz se grem vozičkat tudi, ko je oblačno ali deževno. Samo prekriješ vozek in mali tako uživa, ko kaplje padajo.
Skratka jaz sem prezadovoljna. Za šprtni del bomo pa še videli, kako se obnese. Se pa obrača v obe smeri.

lp 

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?