|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 20:33:16   
Kepica83
Ja otika žal je tak bilo in se nama je rahlo nesramno zdelo. user posted image  pred gostilno v avtu sma se samo pogledala pa rekla kaj boma pa zdaj. ??user posted image  Narazen smo 60km in sma se midva peljala do njiju da se pogovorimo.. no pol pa tak.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 20:40:01   
luan
Lahko, da se je ustrašil zaradi stroškov.Moja denarnica je bila kar nekajkrat olajšana za precejšno vsoto.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 21:07:07   
Petka09
Kepica, praviš, da je ta kolega, ko naj bi bil tvojmu bodočemu za pričo, njegov prijatelj že cca. 12 let... In verjetno sta zato zelo dobra in zaupna prijatelja... Ne gre mi torej v glavo, zakaj tvojga bodočega sprašuje o tem, zakaj se vidva ženta tko hitro, pa da mora (z izgovorom) šefico vprašat... No, a je ta kolega kej tko proti vajini vezi že nasplošno? Ker recimo, ko sm se jaz poročila, je bla moja prijateljica in priča obenem presrečna, ker je bla res vesela, da se poročim s svojo ljubeznijo... Taka vprašanja kot jih ta kolega postavlja tvojemu, bi moja prjatlca meni postavljala samo v primeru, če bi bla kej proti oz. ne bi bla glih navdušena nad mojo vezo.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 7:48:57   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Lahko, da se je ustrašil zaradi stroškov.Moja denarnica je bila kar nekajkrat olajšana za precejšno vsoto.


Edini strošek, ki bi ga imel bi il bencin, da pride do matičnega. Pa še to mu lahko krijema.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 7:54:38   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Kepica, praviš, da je ta kolega, ko naj bi bil tvojmu bodočemu za pričo, njegov prijatelj že cca. 12 let... In verjetno sta zato zelo dobra in zaupna prijatelja... Ne gre mi torej v glavo, zakaj tvojga bodočega sprašuje o tem, zakaj se vidva ženta tko hitro, pa da mora (z izgovorom) šefico vprašat... No, a je ta kolega kej tko proti vajini vezi že nasplošno? Ker recimo, ko sm se jaz poročila, je bla moja prijateljica in priča obenem presrečna, ker je bla res vesela, da se poročim s svojo ljubeznijo... Taka vprašanja kot jih ta kolega postavlja tvojemu, bi moja prjatlca meni postavljala samo v primeru, če bi bla kej proti oz. ne bi bla glih navdušena nad mojo vezo.



hMMM Petka nimam pojma. Ja čisto možno da ima kaj proti. Nevem no. Tudi moja priča je bila presrečna in je kar na ves glas jokala. In se začela dret svoji kolegici da bo ona meni priča in da se bom poročila.... No jaz sem mojo pričo mogla vprašat po telefonu, ker je ona iz LJ in je kar veliko km med nama. Mojega lubija mi je žal. Tak se mi grdo zdi, da vsak dan čaka na klic. Danes je že tretji dan pa še oni ni javil ali bo priča ali ne. Do poroke še je mesec dni. Upam da bo pravi čas javil, da še boma lahko koga drugega vprašala. Ampak kaj takega verjetno vsak hoče malo prej vedet.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 8:19:36   
zmajaz
Prijatelj pa tak. Saj če bi šlo za veliko poroko in ne vem kake stroške, ki bi si jih težko privoščil, bi razumela, tako pa ... user posted image Jaz bi ga poklicala, se mu lepo zahvalila za "prijaznost" in mu povedala, da bom rekla, drugemu.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 8:23:04   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Prijatelj pa tak. Saj če bi šlo za veliko poroko in ne vem kake stroške, ki bi si jih težko privoščil, bi razumela, tako pa ... user posted image Jaz bi ga poklicala, se mu lepo zahvalila za "prijaznost" in mu povedala, da bom rekla, drugemu.


Jaz bi tudi najraje tak naredla. Pa kak je to ponavadi? Si vsi vprašani vzamejo čas za premislek ali takoj odgovorijo??user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 8:33:43   
NATAŠI
najini priči sta nama dala takoj tisti moment odgovor tako da mislim da tisti kolega ki premišluje že tri dni ni resen in jaz bi ga kenslala ... bi ga poklicala in rekla, da ni treba da je priča

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 8:54:36   
naja17
Oprosti, ampak meni so to neki čudni prijatelji user posted image Stroški gor dol, če te nekdo vpraša kaj takega, naj bi sprejel, bil počaščen, za stroške se že zmeniš recimo: "Uuu, z veseljem, v čast mi je, vendar bom potreboval pomoč pri stroških bla bla", ker s pravimi prijatelji se da vse zmenit.... Tud tisto, da je treba vprašat "šefico", mi je totalno mimo... Valjda, da se pomeniš s partnerjem/partnerko o določenih stvareh, ampak ko te prijatelj/ica vpraša kaj takega, je to moja ali od partnerja odločitev, ki jo spoštuje/m.... Ne vem no user posted image Jaz bi v njegovem primeru skenslala tega "prjatla" in vprašala nekoga, ki mi je blizu po duši in srcu in ne po letih "prijateljstva"...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 9:00:53   
zmajaz
Nama sta priči TAKOJ odgovorili, pa tudi sicer ne vem za nobeno pričo, ki bi si vzela čas za razmislek - to je skor neka taka stvar, da naj načeloma ne bi zavrnil prošnje.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 9:09:48   
Čebel@
pri nama sta bili obe priči brez denarja(ena študentka,druga pa v kreditu za nevem koliko let),pa sta vseeno takoj sprejeli in bili veseli da sta lahko priči.....meni je tudi čudno da že 3 dni razmišljauser posted image -jaz bi si izbrala drugo pričo

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 13:50:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Oprosti, ampak meni so to neki čudni prijatelji user posted image Stroški gor dol, če te nekdo vpraša kaj takega, naj bi sprejel, bil počaščen, za stroške se že zmeniš recimo: "Uuu, z veseljem, v čast mi je, vendar bom potreboval pomoč pri stroških bla bla", ker s pravimi prijatelji se da vse zmenit....

Jah ni vedno tako ... mojga je najboljši prijatelj prosil, če bi mu bil priča in moj, ki je bil takrat v totalni piz** z denarjem, mu je rekel da res z veseljem, samo da mu pa finančno ne bo mogel priskočit na pomoč ... in ta njegov prijatelj je rekel ... aja ... ja nič, pol bom pa komu drugemu rekel ... user posted image

V tvojem primeru, ko gre res za tako majhno poroko, mi je pa potem res samo še 2 razloga prideta na misel:
  1. ima ta tip res nekaj konkretno proti vajini poroki
  2. ta tip nima vsega pošlihtenega v svoji glavi

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 20:15:04   
Kepica83
Hvala punce za odgovore. Evo 3 dan pri koncu, odgovora pa od nikoder. Če bi to bila moja priča bi jo poklicala in se zahvalila, ter se tudi poslovila. Kaj pa naj mojemu rečem?? Že tako mu je hudo, in nevem kako ga naj ogovorim, da imava samo še mesec dni časa. user posted image  Žal mi ga je, da ga vedno vsi pustijo na cedilu a on pa za vsakega vse naredi. Ta prijatelj mu je res bil najbližje od vseh in zanj je bil 100% da bo zelo vesel in da bo rekel ja. No žal ni tako. Naj mu nič ne govori o tej temi pa ga pustim naj sam ukrepa ali kako?

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 20:38:41   
Njumi
Kepica, hej - tudi to se bo uredilo. Tvojega pa le malo 'zmasiraj' - najslabše je, ko nekaj čakaš, pa imaš tak grenak priokus zraven... Mogoče poiščita med bolj 'pozabljenimi' prijatelji - saj je ziher mnogo ljudi, ki so veseli za vaju. Glava gor! Vse bo v redu! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
12.11.2009 20:46:31   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Njumi

Kepica, hej - tudi to se bo uredilo. Tvojega pa le malo 'zmasiraj' - najslabše je, ko nekaj čakaš, pa imaš tak grenak priokus zraven... Mogoče poiščita med bolj 'pozabljenimi' prijatelji - saj je ziher mnogo ljudi, ki so veseli za vaju. Glava gor! Vse bo v redu! user posted image user posted image user posted image


Ja bojim se ravno, da ga nem zmasirala pol pa bo en teden pred poroko midva pa brez priče. Hmmmm nevem koga si bo našel. Ker res nikoga več ni takega. Na koncu bo mojega atija imeluser posted image .

Hvala njumiuser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
13.11.2009 12:42:00   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Oprosti, ampak meni so to neki čudni prijatelji user posted image Stroški gor dol, če te nekdo vpraša kaj takega, naj bi sprejel, bil počaščen, za stroške se že zmeniš recimo: "Uuu, z veseljem, v čast mi je, vendar bom potreboval pomoč pri stroških bla bla", ker s pravimi prijatelji se da vse zmenit....

Jah ni vedno tako ... mojga je najboljši prijatelj prosil, če bi mu bil priča in moj, ki je bil takrat v totalni piz** z denarjem, mu je rekel da res z veseljem, samo da mu pa finančno ne bo mogel priskočit na pomoč ... in ta njegov prijatelj je rekel ... aja ... ja nič, pol bom pa komu drugemu rekel ... user posted image

V tvojem primeru, ko gre res za tako majhno poroko, mi je pa potem res samo še 2 razloga prideta na misel:
  1. ima ta tip res nekaj konkretno proti vajini poroki
  2. ta tip nima vsega pošlihtenega v svoji glavi




Pol to ni prijatelj v pravem pomenu besede... Vsaj zame ne...


Kepica... Se strinjam z Njumi "saj je ziher mnogo ljudi, ki so veseli za vaju" Torej, če je tvoj ati vesel za vaju, zakaj pa ne user posted image ?

In le vred spravi svojega, sej mu ne rabiš pamet solit, samo povej mu, da bo vse še vredi in da ima tebe, sej je lahko kdorkoli priča user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
13.11.2009 12:45:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Oprosti, ampak meni so to neki čudni prijatelji user posted image Stroški gor dol, če te nekdo vpraša kaj takega, naj bi sprejel, bil počaščen, za stroške se že zmeniš recimo: "Uuu, z veseljem, v čast mi je, vendar bom potreboval pomoč pri stroških bla bla", ker s pravimi prijatelji se da vse zmenit....

Jah ni vedno tako ... mojga je najboljši prijatelj prosil, če bi mu bil priča in moj, ki je bil takrat v totalni piz** z denarjem, mu je rekel da res z veseljem, samo da mu pa finančno ne bo mogel priskočit na pomoč ... in ta njegov prijatelj je rekel ... aja ... ja nič, pol bom pa komu drugemu rekel ... user posted image

V tvojem primeru, ko gre res za tako majhno poroko, mi je pa potem res samo še 2 razloga prideta na misel:
  1. ima ta tip res nekaj konkretno proti vajini poroki
  2. ta tip nima vsega pošlihtenega v svoji glavi




Pol to ni prijatelj v pravem pomenu besede... Vsaj zame ne...


Ja saj mojmu se je vse skupaj za malo zdelo in sta za nekaj časa zelo ohladila odnose ...

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
13.11.2009 12:54:37   
Nika v službi
Ma ne vem, no, meni je pa vsa tale kolobocija okoli prič čisto mimo. Kako vprašat, pa kdaj vprašat? Halo? Če imaš prave prijatelje, se pač najaviš k njim na obisk, prideš osebno, poveš, za kaj gre, malo poklepetate in to je to. No big deal. Res ne štekam. To dobivanje po kafičih, pa vedno nekdo zraven, pa mencanje bodočih prič... res, težko verjet.

Upam, da bosta našla primerno pričo in da bosta te dni do poroke mirno preživela. Vsekakor pa naj tvoj dvigne telefon, pove svojemu "prijatelju", da pač pričakuje njegovo odločitev, sicer bo pač moral poiskati koga drugega. Vsakdo normalen bo razumel, da pač morata vedeti, pri čem sta. Ponavadi priča takoj odgovori oz. je to zanjo čast. Vse ostalo pa je stvar dogovora.

Vse, kar je vezano ne denar in dileme s tem povezane, pa je meni tudi mimo. To pač niso pravi prijateji, če iščejo pričo, ki se bo finančno izprsila. Beda.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
13.11.2009 13:06:03   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ma ne vem, no, meni je pa vsa tale kolobocija okoli prič čisto mimo. Kako vprašat, pa kdaj vprašat? Halo? Če imaš prave prijatelje, se pač najaviš k njim na obisk, prideš osebno, poveš, za kaj gre, malo poklepetate in to je to. No big deal. Res ne štekam. To dobivanje po kafičih, pa vedno nekdo zraven, pa mencanje bodočih prič... res, težko verjet.


Žal ni bilo možno se dobit, ker ta par še ne živi skupaj. Torej vsak pri svojih starših.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
13.11.2009 13:37:06   
Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ma ne vem, no, meni je pa vsa tale kolobocija okoli prič čisto mimo. Kako vprašat, pa kdaj vprašat? Halo? Če imaš prave prijatelje, se pač najaviš k njim na obisk, prideš osebno, poveš, za kaj gre, malo poklepetate in to je to. No big deal. Res ne štekam. To dobivanje po kafičih, pa vedno nekdo zraven, pa mencanje bodočih prič... res, težko verjet.


Žal ni bilo možno se dobit, ker ta par še ne živi skupaj. Torej vsak pri svojih starših.


No, potem pa jih povabiš k sebi domov na en drink. Simpl.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
13.11.2009 14:45:20   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi


No, potem pa jih povabiš k sebi domov na en drink. Simpl.


user posted image user posted image  Hehe ni simpl, ker ona dva nebi k nama prišla. Smo 60km razdalje in bi jima bilo se predaleč za peljat.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
13.11.2009 16:57:14   
Njumi
Kepica, še enkrat se ti javljam. user posted image

Saj ni sramota večkrat vprašati, ko iščeš pričo - tvojemu to kar povej. In reci, da je pomembno, da bo priča nekdo, ki je v tem trenutku vesel za vaju, za njega - pa naj bo to kolega, sodelavec, sosed ali bivši sošolec. Ker iskreno povedano - ko sva se šla midva prijavit sta naju vratarja kar poslala 'na levo, soba 23', tako spontano, iskreno, veselo - veliko raje bi imela za pričo tako osebo (pa čeprav je niti ne poznam), kot 'prijatelja', ki ima pomisleke, pa ne ve, pa na koncu še telefon zgubi in mojo številko pozabi. To je trenutek, ko pozabiš nase - si tam zaradi onih dveh, ki se želita zavezati drug drugemu!

Držim pesti. Bo samo še bolje! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
13.11.2009 19:52:38   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Njumi

Kepica, še enkrat se ti javljam. user posted image

Saj ni sramota večkrat vprašati, ko iščeš pričo - tvojemu to kar povej. In reci, da je pomembno, da bo priča nekdo, ki je v tem trenutku vesel za vaju, za njega - pa naj bo to kolega, sodelavec, sosed ali bivši sošolec. Ker iskreno povedano - ko sva se šla midva prijavit sta naju vratarja kar poslala 'na levo, soba 23', tako spontano, iskreno, veselo - veliko raje bi imela za pričo tako osebo (pa čeprav je niti ne poznam), kot 'prijatelja', ki ima pomisleke, pa ne ve, pa na koncu še telefon zgubi in mojo številko pozabi. To je trenutek, ko pozabiš nase - si tam zaradi onih dveh, ki se želita zavezati drug drugemu!

Držim pesti. Bo samo še bolje! user posted image user posted image user posted image



Hvala njumi da mi svetuješ. Zlata si. Samo se mi zdi, da on enostavno nima pravih prijateljev. Vsak od njih gleda samo na svojo rit. Boli jih pipika za druge. Midva sva zadnjič nardila 120km da bi najini priči vprašala, pa nista bila toliko dobra da bi na najino željo šli sami na pijačo. Ker kot sem že napisala. Ona dva ne živita skupaj zato obisk pri njima doma ni bil mogoč. Da bi pa ju k nama povabla pa tudi ne gre, ker nebi prišla. Ja to so taki grozni prijatelji. Evo 4 dan pri koncu oni kolega pa ni nič javil. Moj ga ni klical. Jaz mislim da ga je sram pred mano, da ga bo prijatelj zavrnil.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
13.11.2009 22:22:52   
Njumi
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Samo se mi zdi, da on enostavno nima pravih prijateljev. Vsak od njih gleda samo na svojo rit. Boli jih pipika za druge. Midva sva zadnjič nardila 120km da bi najini priči vprašala, pa nista bila toliko dobra da bi na najino željo šli sami na pijačo. Ker kot sem že napisala. Ona dva ne živita skupaj zato obisk pri njima doma ni bil mogoč. Da bi pa ju k nama povabla pa tudi ne gre, ker nebi prišla. Ja to so taki grozni prijatelji. Evo 4 dan pri koncu oni kolega pa ni nič javil. Moj ga ni klical. Jaz mislim da ga je sram pred mano, da ga bo prijatelj zavrnil.



No, če si me že izzvala...user posted image
Saj to hočem povedati - ni nujno, da iščeta med ljudmi, s katerimi se največ videvata, če niso to taki odnosi, da jim kar oni list pošlješ v vednost. Pač - nekdo ne znal ceniti daru vajinega prijateljstva - boli ko user posted image , zlasti v takem času, a tudi to bo minilo.

Če sem prav razumela zdaj se gre 'le' za civilno poroko, cerkveno in ohcet bosta imela kasneje? Če je tako, potem pa res ene sosede zraven peljita na občino potem še na tortico in je - razen, če želita imeti taiste priče tudi na cerkveni - potem pa je res malo bolj zapleteno. A povem ti - se splača dati šanso tistemu, za katerega čutiš, da ti stoji ob strani.

Tvojega lubija nima bit kaj sram - saj ni on kriv in tudi ni on odgovoren za dejanja drugih. Pač imaš priliko, da mu prijazno razložiš, da bo postal mož in očka in naj se začne bolj ceniti - vreden je odgovora v določenem času in odnosa, ki je korekten. Poleg tega bosta postala skupnost in so njegovi problemi tudi tvoji.

Bosta zmogla!


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
14.11.2009 10:39:40   
Kepica83
njumi res si lepo napisala. Hja v tem primeru... kdo nama stoji ob strani ... potem res lahko samo mojega očeta vpraša za pričo. Z njim si je najbližje.

Njumi poroka bo samo 1x. sedaj na matičnem pa nič več. Sma skromna ne?user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?