|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
17.11.2009 12:14:22   
tassika
Saj nič ne motiš, greva šele po 13 uri vn, čakam da se zbudi, da jo previjem in podojim potem pa bova počasi šli, ker ob 14.00 imamo kosilo pri kolegici.
Jah svoja sobica, zoja bo pri nama dokler ne bo prevelika za v zibko, potem bo pa mogla it, ker imava tako spalnico, da posteljica ne pride notri, še zibka je čisto na knap, edino če bi šla prenosna posteljica, samo ne vem kolk je dobro, da bi tam notri spala.
Jaz in moja najmlajša sestrica imava 11,5 let razlikein ko je bila mala je še šlo, zdaj se pa nikakor ne pobereva, mogoče je kriva pubertetauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sanjacka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
17.11.2009 13:01:39   
korala
Drage novembrke,

11.11.2009 je na svet v 37t 3d prijokal Brin. Porod je trajal 9 ur in pol in bil sprožen z umetnimi popadki. Mamica dobila en boleč šiv.

Veliki smo bili 52 cm, težki 3330 g.

V porodnišnici sva ostala malo dlje, ker je dobil zlatenico, od včeraj pa smo doma.

Porodna zgodba sledi.....

Čestitke vsem novim mamicam. user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
17.11.2009 13:28:30   
rožica13
Čestitke vsem novopečenim mamicam user posted image !

Joj kok je luštno gledat slikce jenijev, vsi so tko luškani user posted image .

Jaz sem pa danes tako utrujena, spi se mi, križ me boli pa glava, verjetno se nekvalitetno spanje začenja poznati user posted image .

Za seznam 3210 g in 51cm.

Pa še slikce.

Se prvič kopamo brez patronažne.

user posted image

Panča po kopanju

user posted image

Panča po kopanju 2

user posted image

V stolčku Tata mia

user posted image




(odgovor članu korala)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
17.11.2009 17:27:36   
Pecorella
lep pozdrav in čestitke vsem mamicam! jaz sem sicer imela rok 9.11. ampak nas je naš jon malce prehitel (20.10.). tako da bi torej uradno spadala pod oktoberke. ampak se tukaj pri novemberkah počutim bolj domače, tako da upam, da me boste vseeno sprejele user posted image
pri nas je zaenkrat vse v najlepšem redu, brez težav in upam da bo tako še naprej. v petek gremo prvič k pediatru. bomo vidli koliko smo zrastli in se zredili. kopali se še nismo, ker popek še ni čisto zaceljen. je rekla babica, da ko bo zaceljen, naj jo pokličem. in zdaj čakam, da bo čist in lep. sej se mi zdi, da je že, ampak bom za vsak slučaj še malo počakala. ena od vas je napisala, da se njen dojenček napenja, da je cel rdeč. tudi pri nas je tako. v obraz postane rdeč kot kuhan rak. je res da ga dojim ampak izredno pazim na prehrano, tako da ne vem od česa bi to lahko bilo. user posted image
evo pa še slikica našega čmrljauser posted image (upam da dela)
user posted image


(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
17.11.2009 18:43:23   
nina68
user posted image user posted image

Tole je pa naš sonček Tjaš, ki ima danes že 1.roj.dan. Star je točno 1 mesec.

Jutri imava prvo posvetovalnico, pa da vidiva kaj nama bo zdravnica povedala.
po najinem tehtanju doma ima naš fant cca.3800g, zrasel pa je po amaterskem merjenju cca.za 5cm.
Smo pa tudi bogi z krčki, tako, da imamo včasih kar pestro, da ne vem kaj početi, ko ne pomagajo nobene kapljice. Postal je že kar pravi mali razgrajač, veliko že prebedi in se takrat gospodič veselo preteguje in pogovorja, tako, da ne morem nič veliko postoriti. Tudi sedaj pišem z njim v naročju, ker imamo računalnik čisto drugje. Kopamo se vsake dva dni in mali prav uživa, popek pa mu je odpadel že prvi teden, ko sva bila doma. Ker so bili deževni dnevi sva bila noter, sem dons že mislila, da se mi bo strgalo, sva po kosilu jo tako veselo ucvrla na sončka, naju ni blo celo uro nazaj. Upam, da bo še čimveč lepih dni, da bomo se lahko martinčkali, potem naš gospodič spi kot top.
Moje čišče ni že cel teden, bomo vidli kdaj se bo prikazalauser posted image , glede na to, da ne dojim.

Jutri pa vam javim kaj sva zvedela v prvi posvetovalnici.

(odgovor članu sanjacka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
17.11.2009 19:06:21   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Jaz in moja najmlajša sestrica imava 11,5 let razlikein ko je bila mala je še šlo, zdaj se pa nikakor ne pobereva, mogoče je kriva pubertetauser posted image


jaz in moja sestra mave tudi 10l razlike. ko sem bila jaz v puberteti me je ona dostikrat reševala. no pol pa je bilo v redu dokler nisem mela izpita, da me je znala kam priti in pobrati, ter odpeljati domov. normalno sma se zaštekale in zdaj nama ta razlika ne predstavlja ovir odkar sem jaz rodila malo. to je komaj 4l.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
17.11.2009 19:52:00   
pikica 28
ojla punce,

midva sva bila pa danes zunaj na dooolgem sprehodu. He he nimam nobene kondicije, je pa treba izkoristit tole sončno vreme. Sva se kar urco in pol potepala.user posted image Dopoldan pa spet ni in ni hotel zagrabiti bradavice, da se bi nahranila. Potem pa smo kar po flaški nahranili našega korenjaka. Potem pa je pančkal cel sprehod in še doma uro in pol. Smo kar prespali popoldan. Prejle se je pa zbudil in spet zagrabil brez problemov in sva se lahko lepo nahranila. Sam spet smo začeli polivati. Ne vem, se mi zdi, da ko se preveč napapka potem vrže višek ven, ne glede na to, da sva podrla kupčka. Pa tudi, ko imemo krčke bruhamo. user posted image

Tassika, res super seznamček. A k tebi je vsak dan prišla patronažna? No midva sva tudi prišla s klanfico na popku domov in sem mogla sama to čistet. Pri meni ni bila vsak dan patronažna ampak na par dni. In po enem tednu smo se že kopali...


_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu sanjacka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
17.11.2009 20:08:25   
tassika
Ne ni bila vsak dan bila je tako v tor. sem prišla domov in je prišla v sre in v čet, potem pa spet v pon pa sre pa pet, zdaj pa pride jutri. Midve nisva imeli klanfice ampak vrvico. Jaz upam, da se bomo jutri kopali, če pa ne pa tudi ne bo panike, važno da se zvagamo, da vidim kolk se je naša dečva zredila, se mi zdi, da ima ful polna ličkauser posted image Pa še vedno imava unete učke, zdaj je šlo še na drugo, pomoje si je prenesla z rokavičkami, ker ima skos rokice pred obrazom, sam če jih dam pa dol je pa takoj vsa popraskana in takoj prstka v usta, dude še vedno ne mara jo ima zelo malo. Kdaj pa lahko nohte strižeš, sicer nima dolgih ampak ostre in polomljene in se takoj popraska.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pikica 28)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 9:58:07   
Anonimen
Punce jest se vam pridružim pri čvekanju, ko me šivi nehajo bolet pa ko bo Taj ugotovil da se ponoč spi, zaenkrat mi ne znese,žal.
Popek je pa nam na srečo že v P odpadel
Lepo se crklajte

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 11:30:55   
pikica 28
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Ne ni bila vsak dan bila je tako v tor. sem prišla domov in je prišla v sre in v čet, potem pa spet v pon pa sre pa pet, zdaj pa pride jutri. Midve nisva imeli klanfice ampak vrvico. Jaz upam, da se bomo jutri kopali, če pa ne pa tudi ne bo panike, važno da se zvagamo, da vidim kolk se je naša dečva zredila, se mi zdi, da ima ful polna ličkauser posted image Pa še vedno imava unete učke, zdaj je šlo še na drugo, pomoje si je prenesla z rokavičkami, ker ima skos rokice pred obrazom, sam če jih dam pa dol je pa takoj vsa popraskana in takoj prstka v usta, dude še vedno ne mara jo ima zelo malo. Kdaj pa lahko nohte strižeš, sicer nima dolgih ampak ostre in polomljene in se takoj popraska.


glede nohtkov ti vsak drugače pove...no meni je patronažna rekla, da jih kar naj postrižem in tako smo že dvakrat strigli nohtke. samo pazi, da ji ne zarežeš kožice...


_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 11:45:32   
nina68
Tkole, mi smo težki 3840g in veliki 52 cm, OG 35 cm po 1.mesecu. Preverila mu je še sluh ali se odziva na zvonček, in pa vid z veliko rdečo pentljo, če ji sledi. Je vse ok, ker pa smo rojeni v 36.tednu sva dobila napotnico za v razvojno ambulanto v ZD Bežigrad, ker jo v našem nimajo, da bodo ugotavljali ali se razvija po protokolu, v ustekih so se mu pojavile glivice, tako, da jih morava mazati z daktarinom, se je pa verjetno okužil pri samem porodu, je pa to splošen pojav , tako, da če se bo še pri komu pojavilo nič panike. Jeziček je belo obložen.
Tako sedaj pa čakam, da se gospodič zbudi, da se najeva in veselo odkorakava na sonček.

(odgovor članu pikica 28)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 12:51:22   
petkapet
Pozdravljene user posted image mamice!

Pa se vam še jaz javim na novi temi user posted image , je res manj časa user posted image .

V ponedeljek sem prispela domov. Porod sem opisala pod november 2009. Pa naj vam povem, da je bil porod čisto naraven in zelo hiter, po predrtju mehurja, manj kot uro, nič me niso rezali,....ja tako je bilo zdaj v drugouser posted image .

Zdaj se privajamo na novo življenje, je pa doooosti lažje kot pri prvem. Takrat smo imeli težave z bruhcanjem in manjšo težo, pri Tinetu sem bila pripravljena na vse to, in evo ti, fantina ima dovolj kil, lepo podre kupček user posted image .
Skratka,tiste ki imate zdej malo težav s težo ali polivanjem, boste pri drugem zašibaleuser posted image .

Punce, tiste, ki imate že kakšnega korenjaka od prej, a se dosti ukvarjate z njim?

In še eno vprašanje, a ste že kaj aktivne v pospravljanju? sej vem, da naj bi počivala, ampak je kr neki za postorit user posted image . Gledam pa,da ne dvigam težkih stvari.

Rožica,tudi skorada nimam krvi, ampak samo rdečo sluz.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 13:10:43   
juniorka
Najprej slikca od vceraj, ko smo imeli 6 dni
user posted image

(odgovor članu petkapet)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 13:31:01   
juniorka
Koncno sem se malo naspala ponoci, je jedla mislim da 3x, pa malo crkljala, ostalo sva pa spali... malo me hrbet boli, ker sem bla cudno zvita zgleda.. namrec nasa bejba noce spat v svoji postli, ceprav se drzi moje, ampak hoce bit zravn mene... tako da lepo pustim, da zaspi na joski in se pol samo malo odmaknem. Sem poskusila vse drugo, pa se ne obnese, ker nisem pol nic spala!
Tassika, dude tudi nasa noce, za kako minuto al dve vcasih... nohtki so se nasi ze vsi polomili, ko je mela gor rokavicke, drugace sem jaz zacela pr 1 pr enem mesecu rezat. Glede luknjice v srcku, so meni rekli, da prvi dan jo imajo vsi, zato tu regledajo otroka sele 2. dan. Vasa pa je bla prej rojena, tako da se bo pomoje vse zaraslo do regleda, drzim pestiuser posted image
petkapet- nas 2inpolletnik se je malo oddaljil od mene in ima ocija zdaj pod kontrolo, se mu pa ful dopade, ko pocarta malo, pa ji dudo prnese... drugac pa tiste 3 ure, ko je doma pred kopanjem minejo 123. Cakam, da pridem k sebi, da grem malo ven z njim, si ful zelim... Pri nas tako piha, pa 2 dni dez, da se nisva nic sli ven..saj je komaj 1 teden dans stara, ampak vseeno.
Sem pa dvignila vecjega s postle zadnjic in sem si ligamente nategnila in me je vse spodaj fajn bolelo se ene 3 dni, tako da se zdaj cuvam, nic ne delam, razen skuham kaj, pa prat dam in kaksno stvar prestavimuser posted image . Orbitrek bo se malo pocakaluser posted image
Sem pa dobila kr nekaj strij po porodu, pa se skoz mazem... eh, nekaj pa mora bit za spomin, a neuser posted image .
Nam je danes sponka odpadla, zdaj pa cakamo, da se popek posusi in odlusci ven.

V glavnem, lepo se rihtajte, vsem novim mamicam pa cestitke!!!!!!!

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 17:39:24   
ellam
Ojla mamice.

Sm neki časa rabila,da sem vas našla ampak mi je uspelo user posted image
Bom probala hitr napisat kaj, preden se Lucas zbudi. Bo počasi čas za hranjenje.

Vbistvu smo komaj pred 3dnevi prišli domov. Imela sm ful zakompliciran porod, 17ur na popadkih, potem pa so čudežno ugotovili,da pač ne gre to tko naprej in mi naredili CR. user posted image  Izmučena sm bla do konca pa še bolj. Pa tut velik krvi sm izgubila in to je tut razlog,da smo bili 10dni v bolnici.
Prve dva dni tak nisem bila zmožna,da bi ga dojila zato se še zdaj trudima.
Pač se Lucasu boljše zdi,če se ne rabi trudit in vlečt user posted image  Zato si jaz pumpam mleko in mu dajem po flaški.
Ga pa vsakič pristavim ampak je takšen jok,da je kr joj user posted image  Sploh ne ve, zakaj so bradavice user posted image

Zbuja se drugače na tri ure. Točen kot ura user posted image   Pa zdaj tudi buden ni več kot 20minut skupaj. Kr zaspanko en je..

Imam pa probleme z našo tavečjo.. Ljubosumna tak,da je kr hudo user posted image  Prvi dan, ko sm bla doma res nisem bila z njo ker sm bla preutrujena. Drgače pa takoj kak imam čas, ko tamali spi sem z njo. Torej ful veliko.
Ampak ona hoče mojo pozornost ravno takrat,ko malega previjam ali uspavam. Takrat pa res ne morem nič in začne kričat, metat stvari iz polic,da se pol Lucasa čisto prestraši.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 18:05:22   
sanjacka
Juniorka, tvoja luštna pikica pa se že kr smeji, je zelo fotogenična!!!
Ellam, dobra si bila da si dala vse to čez, tako dolg porod in hvala bogu, da so se le odločili za CR, zakaj se niso že prej?
Verjamem, da je zdaj pestro doma, mogoče ti lahko pri hčerkici zdaj najbolj pomaga partner ali pa dedki in babice. Vse se bo uredilo, poznam iz pripovedovanj prijateljic, da je na začetku malo kriza, potem pa se vse poštima.Hčerkici pa daj doznanja, da lahko ful pomaga zraven pri previjanju, oblačenju itd...da bo čutila, kako je pomembna in pohvali jo vedno še posebej naglas! To je moj nasvet in lepo se imej!!!!

(odgovor članu ellam)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 19:21:10   
pikica 28
punce, mi pa polivamo pri vsakem obroku in še na previjalni mizi, pa čeprav podreva kupčka. Zdaj pa več ne vem, ali je to zato, ker se kao preveč naje? Vsi mi pravijo, da je to normalno. Je pa res, da lepo pridobivamo na teži...

_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu sanjacka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 19:35:58   
sanjacka
Pikica 28, posvetuj se z patronažno, kaj naredit? Sama ti lahko povem le to, da ko sem bila še v P, je v sobi bila tudi mamica z punčko, ki je imela iste težavice. Potem pa ji je med. sestra posteljco, tisto bolniško za dojenčke zelo dvignila vzglavje kr za 30 stopinj, ko je spala...V tako legi je detece spalo kar 2 cela dneva in noči, potem pa ne več, zaradi hrbtenice. Aha, pa rekla ji je še, da temu se reče prekinjeno dojenje, morala je dojit, pa nehat, pa podret kupčka, pa spet dojit, pa podret kupčka itd...Probaj res tako dojit, ne vse naenkrat,pa boš vidla kako? Kupčka pa čakaj tudi nekaj minut..vztrajaj! upam, da imam prav?Drugače pa po nasvet strokovnjakom! Pa saj   se bo vse uredilo? Ti naši cukrčki so res posrečeni, tudi moj bi z tako brzino celo zizo pojedel...user posted image LP 

(odgovor članu pikica 28)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 19:43:37   
pikica 28
saj ko umirjeno papka, je OK...no malo pač s kupčkom pride mlekeca. Ko pa hlasta in ko ima krčke je pa obup. Probam dojiti tako. Včasih mi rata, da lepo jemo, včasih pa ne... Upam, da se bo to napenjanje in krčki kmalu prenehali. Je pa res, da je veliko bolje, ko jemo počasi in, ko smo kar lep čas pokonci, tudi ko kupčka podremo, ga še kar držim v naročju tako, da ima glavico višje od trebuščka. Patronažna pa je rekla, da je vse ok...da pač dojenčki polivajo in naj se ne sekiram, ker lepo pridobivamo na teži. user posted image user posted image zdaj pa ne vem... Bom še pediatra vprašala, imamo naslednji teden pregled, pa mi naj svetuje kako in kaj.

_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu sanjacka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
18.11.2009 20:16:52   
tassika
Samo na hitrco napišem, danes se nekaj ne počutim dobro, me bolijo pljuča, pa glava, nekaj semsesuta, ah bom šla prej spat pa bo bolje.
No danes je bila patronažna pri meni, kopali se še nismo, ker popek še ni zaceljen, zdaj jo moram poklicat čez 1t pa povedat stanje. Pa vagali smo se in ima že 3kg, je moja mala bajsika, učki so pa tudi bolje, jih spiram s fiziološko in je pomagalo, stanje se izbolšuje. Drugače mi je pa rekla naj dam svoje mleko na gazico in s tem še probam čistit, pa tako kot ste rekle notri kapnit, pa rekla je preden k zdravniku naj probava še s kamilicami, da so kontrainciativne al nekaj takega, samo da škodovalo pa ne bo in da naj vse to prej probava kot pa antibiotične kapljice.
Toliko danes od mene, koliko se bom pa v prihodnjih dneh javljala je pa odvisno od zoje in njenega spanja/nespanja, kajti moj gre na neko izobraževanje in sva do sobote popoldne sami, upam da bo pridna, včeraj zvečer oz ob 23,30 ni hotla zaspat, jaz pa čisto na koncu z močmi, tako da jo je moj potem uspaval, jaz sem pa samo dol padla.

Nočko od naju dvehuser posted image

< Sporočilo je popravil tassika -- 18.11.2009 20:17:26 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pikica 28)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
19.11.2009 11:40:04   
ellam
Dan mamice. user posted image

Na hitro sm vas prišla malo prebrat pa vidim,da ni velik čveka tukaj gor user posted image  Sej mi je čist jasno,da nas naši palčki tak zaposlijo.

Danes smo imeli malo zabave ponoči. Je 2minutki več čakal,da se je mleko segrelo in je bil že čisto rdeč tko se je jokal da ga sploh potolažit nisem mogla. In pol je tako vlekel cucelj,da se mu je revčeku 3× pošteno zaletelo.
Kot da ga stradam in mu ne dam nič za jest user posted image

Drugače pa bomo danes šli malo na sprehod za kakšnih 20minut. Je tko lep sonček in bomo izkoristili preden pridejo mrzli dneviuser posted image

Tassika user posted image user posted image user posted image user posted image da ne zboliš..

Evo še nekaj slik našega Lucasa
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil ellam -- 19.11.2009 11:41:42 >

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
19.11.2009 13:45:50   
tassika
NOVEMBRSKI KOSTANJČKI

NICK     ROJEN      PDP     PODATKI





Tassika   31.10.   23.11.2009   ZOJA (2525g-49cm) 
user posted image
1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
     3.12.pediater / 9.12.kardiolog
Prvi koraki:


Rozica13  29.10.  31.10.2009   LINA (3210g-51cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:


Pikica28  20.10.   02.11.2009   OŽBE (3170g-51cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 

Nina68    17.10.     13.11.2009   TJAŠ (2600g-48cm) 
user posted image

1. mesec:          cca. 3840g/cca.52cm/OG 35cm                             
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:


Nončika   24.10.   30.10.2009   TIMON (4180g-54cm) 

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
  25.11. pediater / 30.11. uz kolkov  
Prvi koraki:


Kajjada    30.10.   05.11.2009   JAN (4650g-53cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 
 
Juniorka   11.11.    05.11.2009   LEILA (4065g-58cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:


Sanjacka    31.10.   02.11.2009   NINO (3740g-51cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 
 

Nina7   13.11.    22.11.2009   TAJ (3380g-52cm) 
user posted image


1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 

Korala   11.11.    28.11.2009   BRIN (3330g-52cm) 


1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:


Pecorella   20.10.    09.11.2009   JON (g-cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 

Ellam   06.11.    01.11.2009   LUCAS (3990g-52cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
19.11.2009 13:46:52   
tassika
NOVEMBRKE

=======================================================
 NOSEČKA     DATUM ROJ.     PDP      OTROK            MERE
======================================================= 
01.  Miška73     02.09.         10.11    ROK,NEJC         1420 g/1430 g user posted image user posted image
02.  Lucky girl   08.10.         02.11    JON JANEZ                                  user posted image
03.  Nina68       17.10.         13.11.   TJAŠ                  2600g/48cm user posted image
04.  Pikica28     20.10.         02.11.   OŽBE                3170g/51cm user posted image
05.  Pecorella    20.10.         09.11.   JON                  2520g/47cm user posted image

06.  Lilynovy
     23.10.         03.11.   IAN
07.  Nončika      24.10.         30.10.   TIMON             4180g/54cm user posted image

08.  rožica13    29.10.        31.10     LINA                                         user posted image
09. Kajjada      30.10.         05.11.    JAN                  4650g/53cm  user posted image     
10. Tassika       31.10.          23.11.    ZOJA                2525g/49cm  user posted image
11. Sanjacka   31.10.          02.11.    NINO               3740g/51cm  user posted image
12. Lupinca     02.11.         06.11.    LAURA              3520g/51cm  user posted image
13. Bojana82  02.11.         05.11.    MANCA              3430g/52cm user posted image
14. Barbchen   03.11.         20.11.    SARA                2410g/48cm  user posted image
15. Nika23      03.11.         17.11.                              3905g/57cm  user posted image
16. ROZICI      05.11.         14.11.                               3830g/51cm user posted image            
17. Daisy1980 06.11.        07.11.    GAL                   3890g/52cm user posted image                                        
18. Ellam          06.11.        01.11.    LUCAS               3990g/52cm user posted image    
19. MC09         06.11.        17.11.    MAKS                 3500g/54cm user posted image  
20. Menta         07.11.        22.11.    MARTIN               g/cm            user posted image    
21. Murkica      08.11.        31.10.    LANA                    g/cm           user posted image     
22. Alexjera     08.11.        08.11.    LOVRO               3870g/56cm user posted image    
23. Caryn         09.11.        19.11.    GAL                    3285g/50cm user posted image       
24. Juniorka     11.11.        05.11.    LEILA                4065g/58cm user posted image      
25. Petkapet    12.11.        20.11.    TINE                  3210g/50cm user posted image       
26. Nina7         13.11.        22.11.    TAJ                    3380g/52cm user posted image
27. Divja          14.11.        11.11.    PATRIK             3800g/53cm user posted image    
28. Pupi           13.11.        15.11.    NISA                 3310g/49cm user posted image   
29. Zupica        09.11.        02.11.    ANEJ                4210g/55cm user posted image    
30. Lenybaby  12.11.        24.11.    SAMO               3950g/52cm user posted image  
31. m031281  13.11.        09.11.    PIA                   3550g/52cm user posted image   
32. Korala        11.11.        28.11.    BRIN                3330g/52cm user posted image  
33. Mayamaya 17.11.        10.11.    NEJA                3520g/53cm user posted image   
34. Nezy85      17.11.        14.11.    PATRIK            3850g/52cm user posted image  
35. Eva19        17.11.        16.11.    LIA                   3560g/50cm user posted image  
36. Metuljcica77 12.11.    11.11.    EMA                  3280g/53cm user posted image  
37. Perlica76   10.11.       10.11.    SARA                3060g/50cm user posted image  
38. KARNEM     09.11.       09.11.    ŽIGA                 3910g/52cm user posted image  

user posted image user posted image


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
19.11.2009 17:22:23   
sanjacka
Vse manj časa imamo  za čvekanje, saj je prav tako!user posted image

Rabim pa nasvet! Že od včeraj me daje neki začetni prehlad, glava boli, kiham, smrkam in bezgavke me bolijo pri vratu. To me vedno, ko zbolim z neko virozo.user posted image
Trenutno sem na močni dozi limon, čaja, medu, me pa skrbi, da se ne bi stopnjevalo in stanje poslabšalo. Ker zelo pridno dojim, ne bi rada dobila kakšnih zdravil. Zanima me mnenje o lekadolu? Ko sem bila noseča sem bila tudi 1x tako prehlajena, pa sem zdržala brez L. Zdaj seveda upam tudi tako. Pred Ninom ne kiham, ne smrkam, si razkužujem rokce itd...samo da bo zdrav moj lupček!!!! Joj, potem pa še po TV o tej gripi vsi tako lepo...pri meni so zdaj obiski prepovedani do spomladi...hecam se, samo vsem ne taožjim članom družine, prijatlce, ex sodelavke, znanke itd...sem jih prosila, da lahko pridejo na obisk po enem mesecu, to pomeni decembra.In obvezno zdravi!
Nič, Nino spančka, jaz pa spet kuhat čaj in pit, ampak ne malinov...hihihihi, so pa zakon te malince v listih!
Lepo se imejte ob štručkah in cartajte se.............!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
19.11.2009 17:39:35   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: ellam
Danes smo imeli malo zabave ponoči. Je 2minutki več čakal,da se je mleko segrelo in je bil že čisto rdeč tko se je jokal da ga sploh potolažit nisem mogla. In pol je tako vlekel cucelj,da se mu je revčeku 3× pošteno zaletelo.
Kot da ga stradam in mu ne dam nič za jest user posted image  


iii, kak mi je to znano. se prebudi v sekundi bi mel mleko, če ni se dere ko mala zverinica.  tak, da ko čujem da se prebuja že letim pripravljat, drugače so problemi na vidiku.

točno, kot če bi jih stradali. ojej, dečika naša.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu ellam)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?