|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 17:48:53   
Jutta
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Mihailo mi še vedno uspešno hujšamo sem na nekje -6kg..... user posted image user posted image user posted image user posted image nimam pa nobene posebne diete samo mal več reda mal več obrokov in manjše porcijeuser posted image user posted image user posted image user posted image ne stradam in nisem lačna... edino sladkega se odpovedujem.... kar pa se veselim vsake srede ko imam za večerjo 2 kepici sladoledauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Katjuša - user posted image user posted image user posted image user posted image le tako naprej. Midva z mojim sva tudi sladkosneda in sva že več let naredila tako, da takrat ko je po krščanskem koledarju od pepelnične srede do velike noči post, sva se OBA postila vseh sladkarij.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 17:57:35   
MIHAILO
BRAVO KATJUSA ZA KGuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jutta)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 18:21:50   
Čebel@
claud...zakaj pa soryuser posted image
katjuša......tudi meni je super da so na prvi strani seznami da ti ni treba iskat ne vem kje umes

vsem user posted image user posted image user posted image user posted image  za diete

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 18:23:52   
MIHAILO
Pozdravljene...jaz vecerjam sunkico-ONASIS prides?user posted image Mihailo mi je pa zdaj zaspaluser posted image pa sem vse delala da ne bi ampak se je sam naslonil k meni in zaspal...zadnje 3 dni strajka z dopoldanskim spancem in potem popoldan spi 2,3h sam ce ne spi tok potem tole narediuser posted image a vasi malcki tudi kdaj zaspijo ob 18h?

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 18:25:32   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

claud...zakaj pa soryuser posted image
katjuša......tudi meni je super da so na prvi strani seznami da ti ni treba iskat ne vem kje umes

vsem user posted image user posted image user posted image user posted image  za diete

Ja cebela tudi jaz se strinjam da je fajn ce so seznami na 1.strani in kadar koli ces kaj pogledat gres lahko na 1.stranuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 18:31:47   
MIHAILO
OD kdaj naprej se lahko te gugalnice uporabljajo?Je ze kaksna za naseuser posted image ??

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 18:32:19   
MIHAILO
te gugalnice,sem pozsbils link dat
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=182622

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 18:42:07   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Pozdravljene...jaz vecerjam sunkico-ONASIS prides?user posted image Mihailo mi je pa zdaj zaspaluser posted image pa sem vse delala da ne bi ampak se je sam naslonil k meni in zaspal...zadnje 3 dni strajka z dopoldanskim spancem in potem popoldan spi 2,3h sam ce ne spi tok potem tole narediuser posted image a vasi malcki tudi kdaj zaspijo ob 18h?
naša se zbudi iz popoldanskega spanja ob 16.00 ali pa 16.30,in potem jo ne dam več spati,ob 20.00 pa spi za celo  nočko

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 18:44:34   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Pozdravljene...jaz vecerjam sunkico-ONASIS prides?user posted image Mihailo mi je pa zdaj zaspaluser posted image pa sem vse delala da ne bi ampak se je sam naslonil k meni in zaspal...zadnje 3 dni strajka z dopoldanskim spancem in potem popoldan spi 2,3h sam ce ne spi tok potem tole narediuser posted image a vasi malcki tudi kdaj zaspijo ob 18h?
naša se zbudi iz popoldanskega spanja ob 16.00 ali pa 16.30,in potem jo ne dam več spati,ob 20.00 pa spi za celo  nočko

Pri nas je tudi tako bilo ampak zdaj zadnja 2 ,3 dni sploh ni hotel spati dopoldan in je potem zaspal ob 12 do 14h in ga je zdaj zmanjkalouser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 18:51:41   
SURF
Pozdravljene...
Mah,dela kokr češ,Patricija pa sitna bi kar hodila naokrog tako da jo držiš,kaj čem šele prihajam v formo za touser posted image ...

Pa že novi deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni še starega ni uspelo prebrat.

Danes sem naročila tisti nahrbtnik kot ga imaš ti Katjuša,rdečega menda nimajo,bi bilo treba kar precej čakat,js bi pa že kar jutri šlauser posted image mislim,da skoraj dva tedna ker smo iz štejerskeuser posted image sem se pa odločla za modrega,mi paše k trenerkiuser posted image .
Urša,sploh nisem zasledila,mogoče sem zgrešila koliko se sučejo cene tistih profesionalnih....ampak po premisleku sem se zaenkrta odločila za tega,če pa bova dosti navdušene za potepanje po hribovju,še posebej spomladi pa se bo tako pokazala potreba po kvalitetnejšemu in udobnejšemu,Upam,da nama bo ta ki sem ga naročila ustrezal,ga nisva sprobaleuser posted image zaenkrat ga bova koristile za krajše sprehode za kraje kamor ne moreva z vozičkom,ki jih je pa tu pri nas največ...


......

....in sedaj vmes ko sem pisala,ugotovim,da sem naredila poplavo v kopalnici,Patricija pa bi rekla bazenuser posted image ..tako sumljivo tiha se mi je zdela,pa grem pogledat kaj dela in jo najdem sredi kopalnice v mlaki,v umivalnik sem dala bluzico,ki jo čisto opacala z borovničovim jogurtom,da malo odstopijo madeži predem vržem v pralni stroj in seveda pozabila zapreti pipouser posted image ...ona pa seveda mokra do glaveuser posted image user posted image ....grem sedaj še poplavo pobrisat...

Lep večer in mirno nočko vsemuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 18:52:28   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Pozdravljene...jaz vecerjam sunkico-ONASIS prides?user posted image Mihailo mi je pa zdaj zaspaluser posted image pa sem vse delala da ne bi ampak se je sam naslonil k meni in zaspal...zadnje 3 dni strajka z dopoldanskim spancem in potem popoldan spi 2,3h sam ce ne spi tok potem tole narediuser posted image a vasi malcki tudi kdaj zaspijo ob 18h?
naša se zbudi iz popoldanskega spanja ob 16.00 ali pa 16.30,in potem jo ne dam več spati,ob 20.00 pa spi za celo  nočko

Pri nas je tudi tako bilo ampak zdaj zadnja 2 ,3 dni sploh ni hotel spati dopoldan in je potem zaspal ob 12 do 14h in ga je zdaj zmanjkalouser posted image

mi spimo od 12 do 14 in potem nekje 16:30 do 18 (tle ga zbudimo, če se ne sam) potem gre pa ob 20.30 spat in spi do 9-9:30user posted image user posted image user posted image včasih tud noče zaspat ampak vztrajam tako dolgo, da zaspi ker do večera mi nebi zdržal in je pol siten in joka pa tečnari....  če pa popoldne gremo kam pa tak počiva v avtu in potem v vozičkuuser posted image user posted image user posted image ampak redko zaspi

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 18:58:43   
Katjusa
surf mi smo pa rdečega iskal po vseh BC... nazadnje sem ga v bistrici dobla so mel povsod samo modre. če ste se odločil za modrega škoda da nisi kr v kak BC poklicala ziher še imajo....
jst sem tud rekla zdej dam teh 70€ in če mi bo to tok fajn verjamem da ga lahko še vedno za ene 50 prodam in pol kupim boljšega... mi je pa ta drugače super in me nič ne boli beni pa tud vedno zaspi not tak, da se očitno tud on dobro počuti.... tak k ga ima Urša je v BC 168€ nekaj takega.... sem pa gledala v pikapolonici tud okol 110€ pa so slabši k ta... in v hervisu kr neki pa je tud čez 100€ tak dauser posted image ni vedno dražje boljšeuser posted image user posted image user posted image

no ko ga dobiš pa povej gremo še skupi stestiratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 19:00:51   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

te gugalnice,sem pozsbils link dat
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=182622

mislim, da bi lahko blo že za našeuser posted image .... mi smo to misli za florjana kupit pa potem ne vem zakaj nismo najbrž zaradi prostorauser posted image je bil pa flori tak da se ni preveč rad gugal smo imel gugalnico v dnevni pa je ni rad koristil.....

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 19:02:04   
MIHAILO
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Od kdaj naprej se lahko te gugalnice uporabljajo?
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=182622


(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 19:03:04   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

te gugalnice,sem pozsbils link dat
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=182622

mislim, da bi lahko blo že za našeuser posted image .... mi smo to misli za florjana kupit pa potem ne vem zakaj nismo najbrž zaradi prostorauser posted image je bil pa flori tak da se ni preveč rad gugal smo imel gugalnico v dnevni pa je ni rad koristil.....


No meni se tudi zdi ,da bi ze bilo za nase....Hvala za odg. Katjusa...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 19:49:54   
sunny24
Čer!

user posted image user posted image user posted image za 8. del!!!

Dan šou okoli 123.
Zjutri smo ble tuki po stanovanju, si prvoščle 2 uri spanja, pol smo pa šibnle ven z maksi in Zarjo in smo pohajčkale 2 uri. Pol domov neki popapcat in h nonotu na RD, pol še malo h tašči-Gaja je še dol, jst pa malo na off!
majchy, super za tvoja kolega!!! user posted image user posted image user posted image   Mislim da je zdej po novem možna poroka med geji tudi pri nas...Vsaj kar sem zasledila in če sm si prov razlagala!

ajvy, joj, kako je bogica Tarja! user posted image user posted image user posted image Eno uprašanje...Ma norice so isto ku vodene koze?


user posted image user posted image Eno uprašanje...Kaj ma mogoče katera cifro od pupke??? Meni je vse šlo, vse cifre ko mi je PC sesulo...
Aja, pa pupka se ne javlja ker se je že preselila na naš konc in nima še neta...user posted image

Ostalo sm pozabla, grem še na en čikič, pol pa tko prije Gaja gor in bo akcija! Se tipkamo pole-če bo še katera tuki! user posted image


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 19:54:45   
Ajvy
prvo naj rečem da ste ene velike čvekeuser posted image

MIhAILO....JA ,DA se cepit proti temu...samo cepijo otročke starejše od 5 let in starejše ki ji niso preboleli...prvo daš kri da vidijo kolk maš teh protiteles v krvi...da vejo kolk cepiva dobiš...

Gejevstvo...naj se imajo radi...tako se vsaj ne koljejo naokoli....Glede otrok je pa tako...tudi kolkr do sedaj normalne družine...torej ati pa mami...niso vedno funkcionalne in daleč od srečnih....

Katjuša...verjamem...da te je stisnilo...je res grozn za vidt in orenk za pazit...samo...bolje sedaj kot pa kasneje.....Tisa je zelo lepo čez pršla...pri njej je bil samo en dan kritičen...Tarja...uf...
Kaj vse bojo morali še naši sonči preživetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čebela.
..ful dobr za poroko....res..


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 19:55:05   
Ajvy
Welcome v nov del...user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 20:10:33   
Ajvy
Čebela...krasna Welcome slika.user posted image user posted image user posted image user posted image .ampak ima ONasiss prav...tisit dec je boljšiuser posted image user posted image user posted image

KAtjuša...hvala...smo se cel popoldan z lego igrali

ONasiss...mazala sem jo
s peno Poxclin, ki jo imaš v hladilniku, da takoj ko zasrbi namažeš, da jo ohladi...20 evrov
Bela ampulčasta krema od Avene ...Cicalfate...za tiste na obrazu...pospešuje sušenje in preprečuje nastajanje brazgotin 10 evrov
A-derma Exomega kopel- za dezinfekcijo le teh....ker se pač ne sme umivat z milom....

pol pa rečte ,da zdravstvo ne služi...valda boš vse kupil...samo da bo kaj lažje

Jst jima v zvezek pišem, kaj vse sta preboleli

Srečanje...full sem žalostna...mi ne moremo pridit...ne še...


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 20:12:05   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

te gugalnice,sem pozsbils link dat
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=182622


men je ta gugalnica mim....pa uporabljam hojico....tole mi pa nikakor ni všeč


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 20:16:14   
sunny24
mihailo, v Ikei je ena bujši gugalnica...Vsaj meni! user posted image   Je v bistvu kot košara in otrok not lepo čiča...Če najdem ti prpopam! 

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 20:16:17   
piskot
cer.

se en dan mimo. kako bo hitro konec porodniske user posted image .

onasis upam da se fajn zmenis za sluzbo.

cebela sem vesela za tvoja kolega. jaz imam prijatelja, ki ima 2 mami. on je bil spocet, ko mama se ni vedela da so ji bolj tete vsec, njegov brat pa je iz epruvete. sicer sta oba malo odpikana, ampak prou fajn cloveka. je pa res da ne zivita v sloveniji in ju zaradi tega ni nikoli noben obsojal.

surf super za nahrbtnik, mi si ga bomo probali kar sposodit.

ajvi jebela cesta, pa to je za zjokat. jaz bi po mojem zraven nje sedela in se cmerala.

jutta danes sem se mal zamislila, jaz ani skoraj vsak dan dan zelenjavno juho, pa skoraj vedno je korenje noter, pa pribizno taka zelenjava kot je vid zdaj ne sme. bom zdaj mal bolj locevala, da ne bom glih vse zelenjave not zmetala.

kolumbo kaj je z desci?

ursa martin v vrtcu spi vsak dan. in zaspi menda prvi.

onasis drzim pesti da ti zrihtajo boljsi job. iz prejsnje runde imam kolegico, ki je delala po 6 ur, pa pravi da se ji ni bistveno poznalo pri placi. jaz bi takoj kaj takega izbrala, pa kaj ko imam tak glup siht, da je itak treba vse narest. sam placo bi imela nizjo.




_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Jutta)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 20:18:50   
piskot
dojilje koliko se se kaj dojite? ana zadnje case spet zahteva ene 2-3 obroke dojenja cez dan. ponoci pa najmanj 3×. je pa res da ne sme KM in da ji zaenkrat mojega mleka ne mislim odrekat. sam pocasi bo pa treba preskocit na kozjega.

sir jim ze dajete?


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 20:23:41   
sunny24
http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/40099198

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 20:29:07   
Ajvy
Surf...dobr si to storila....user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?