|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:54:04   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: črticaa
aja ker vsi ki jih poznam me tapkajo kdaj bom imela drugega otrokauser posted image user posted image user posted image

ZAradi tega sem šla pa jaz na dieto.user posted image user posted image user posted image

Pa fajn se mejte vzunaj,eni se pač lahko....

_____________________________

So what....

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:55:13   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Dober večer!

Čestitam za 8. del...spet ste ujele čvekalno formo!

Ajvy - sem vesela, da so norice za vami. Uboga Tarja je ujela prav tahudo varjanto. Prav korajžno ste vsi skupaj srečno prestali. Je pa fino, ker za noricami zdej ne bodo več zbolele.

Geji - mi imamo tudi ene gej frende, ki so pari. So super ljudje in me prav eno figo briga, kaj počnejo, ko so sami. Za pogovort (o dobrem in slabem) in za zažurat so super frendi.

Sunny - kako je blo lepo se sprehajat po sončku, ane. Prou pašalo.

Danes smo imeli posvetovalnico. Še vedno držimo prvo mesto med najlažjimi čebelicami. Za seznam:
7700g in 72,5 cm pri enem tednu manj kot 9 mesecev (Katjuša napiši kar pri 9m).
P je rekla, da je sicer lahka, vendar da sledi svoji krivulji in glede na to koliko je živa, je vse ok. Pa še pohvalila jo je, da ima odlično finomotoriko. Dali smo tudi kri in vodo, in rezultati so bli ok.

Vprašanje:
kako je z agrumi. Kdaj jih bodo naši lahko jedli?

Za vse bubančke držim pesti, da bodo kmali ok. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti bom pomagala......................................................KATJUSA!!!!!!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:56:25   
Onasiss
aJA...GLAVA, TEČNOBA IN PODOBNO....PA TEČNI DECI....PRI NAS JE ISTA PESEM....mah  bo že...... sory za črke....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 21:56:26   
Maksi1
Onasiss - pridna punca!

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:06:41   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Onasiss - pridna punca!

ni panike.... drugače pa označiš tekst ki ga želiš povdariti....saj veš desni klik na miški in držiš na besedilu da se obarva s črno....spustiš tipko na miški in označiš tam kjer piše barva pisave in označiš z barvo katero želiš...     user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:11:35   
brkn83
nič nika mi je uspelo dat spat. Zdej grem pa še js v postlo ker sem čist zanič-

Lahko noč

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:11:59   
sjmm
bravo user posted image user posted image user posted image user posted image za februarščice .......k smo take čveke!!!

Lepo je bit na 8. delu in klepetat z vami!!!user posted image user posted image

Katjuša....
super za sezname!!

Jutta...hvala za vzpodbudne besede glede prehrane, dans je lepo papcal, mu je šla v slast špinača in polenta s sirčkom, pa tudi vse ostalo v dnevu in mami je bla user posted image user posted image user posted image

Ajvy...tvojima pupicama Maj pošilja tišoč user posted image , da bodo čimprej zdrave!!
          Pa hvala za tvoj komentar na moje poste!!

Čebel@..da se dotaknem pereče teme popoldneva....2 kolega...no, jaz nimam nič proti, če je na svetu manj nesrečnih, zapitih ali zadrogranih, da bi jim zaupali še otroke glih ne vem, a mislim, da bi lahk bili ti otroci v krogu partnerjev, ki se imata rada mnogo na boljšem kot marsikateri otrok iz "normalne" familije

PRI NAS...popoldan uf in oh, najprej naloga, pol pa v šoping, mal k sosedu po popust, pa za ta velka fanta po zimske čevleuser posted image user posted image user posted image ...to je bil cel podvig...sta skoz javskalauser posted image ...pa mami a ne veš, dans morš bit in k drgač te pa družba pošle out..pa sva kr nekak ugodila željam, da ne bosta slučajn kje out ostala, pa zraven še dvoranske superge....

Maj je bil dopoldan prepričan, da ne rabi več kot 1 urco zadremat in je pol še mal v avtu kinknil, ker smo šli pač v šoping, tko da je bil zvečer k mali user posted image , sam ni več vedel kam bi se dal, zdej pa lepo pančka HB

Aja, pa dans ko pridemo domov je pa men fit vn vrglouser posted image user posted image , kar se zgodi tam 1-2x na let, ker naj bi šli v lov za čevle glih zarad te velke, pa pol gospodična ni imela cajta, da bo ja treba še 1x, ko pa pridemo domov, pa lepo na kavču mehiške gledauser posted image user posted image ...mi je kr rdeč pole pokazaluser posted image in je bil tud pomivalc na brzino spraznen in kup cot zloženuser posted image user posted image

evo moj že kavč greje...se tipkamo


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:18:08   
Maksi1
test

< Sporočilo je popravil Maksi1 -- 10.11.2009 22:19:10 >

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:19:53   
Maksi1
Tudi slepa kura zrno najde. user posted image Onasiss, še enkrat hvala.

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:20:11   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Onasiss - pridna punca!

ni panike.... drugače pa označiš tekst ki ga želiš povdariti....saj veš desni klik na miški in držiš na besedilu da se obarva s črno....spustiš tipko na miški in označiš tam kjer piše barva pisave in označiš z barvo katero želiš...     user posted image

popravek...levi tipka na miški...sory zavajam...potegneš od začetka besede ki jo želiš označiti  držiš do konca...spustiš in tam kjer je podčrtan A označiš barvo.....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:20:38   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Tudi slepa kura zrno najde. user posted image Onasiss, še enkrat hvala.

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:20:41   
Maksi1
In zdej, ko obvladam barve, ...lahko noč. Mirno spite.

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:21:33   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

In zdej, ko obvladam barve, ...lahko noč. Mirno spite.

ENAKO....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:24:30   
sunny24
Še kdo tuki?

Gaja je zaspala, pa se po 1 uri neki zbudila, spila čaj in zdej nazaj panča v postli...Upam da bo do jutra! Sem optimist, a? user posted image user posted image user posted image

maksi, danes je blo res fajn se sprehajat po sončku ja...Pa toplo blo full!

ajvy, ah, ne sekiri se zaradi takih kretenov k očitno nimajo svojga lajfa in zato morejo nos vtikat tja, kjer jih najmanj srbi!!! user posted image

sjmm, ooo, to ste pa meli šoping! Ej, sam zastopi hčerko no, gledanje mehiških je ja zelo pomembna zadeva! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:35:04   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

sem zaklenila album,...ker sem dobila zelo zanimiv komentar od ene rr uporabnice...da je boga punčka,ker jo tako razgaljeno na netu razkazujem
tko da žal....sem vam htela samo pokazat...zdej sem pa žalostna




Pa saj ne morem verjeti...eh...ne se sekirat,niti pod razno,pa saj te sploh ne pozna...oooaaaaa,kaj bi jo tudi js na betico kresnilauser posted image
Drugače pa naj ti povem,da sem ti hvaležna,ker si nam tako podrobno napisala,pokazala...ker js pojma nisem imela kako je to hudo,sama jih nisem prebolelauser posted image me kar zmrazi če pomislim....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo pa zopet svetim tukaj goruser posted image ....

Piškot-ja je dobr  če prej sprobaš.....upam,da nisem kiksnila,ponavadi tudi js sprobam vse prej...ampak ker je akcija samo še do jutri,jutri nimam časa,pa imela bi ga že kar danesuser posted image ...poročam kako bo.
Glede dojenja,doji se čez dan tam 2-3(če štejem jutro in večer)ter ponoči rečmo 2x....včasih se pa tudi vse obrne na glavouser posted image
Tako bi mi bilo super,če bi se pa sedaj počasi odstavila,pa noče niti pod razno..mah nevem,mogoče sem js smešna ker mi je full čudno da ji dajem v lonček,pa full imam predstavo da mora spit 210 kot spijejo drugi,pa do sedaj sem probala samo novalac in domače kravje...
Kaj pa ti,kako dolgo imaš namen dojiti?

Sunny in Maxi-user posted image user posted image Kok super k sta tako blizu dve februrčiciuser posted image ...

Katjuša-hvala za info.

Mihailo-Si me okužla z gugalnico,tale k si jo prpopala tle gor ni slaba...


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 22:37:15   
Ajvy
no...zdej je pa še temo na čvekamo v tri dni odprla....user posted image
Slike otrok


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 23:14:33   
sunny24
ajvy, sm vidla ja...Ja, kot sem rekla, eni pač nimajo svojga lajfa in pol je tko...

Ej, ne sekiri se, nima smisla za take cvetke! user posted image

btw, kako pa je ona pršla do slik? A nimaš naštimano da vidjo samo prjatli?


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
10.11.2009 23:44:31   
Ajvy
Sunny...sem narobe naštimala...sem naštimala na registrirani člani...pol pa ....sem ga htela takoj potem zaklenit...sam sem bila prepozna...zdej sem ga čist zbrisala...z bednimi komentarji vred...
NAjbolj me mori to, k sploh nisem imela tega namena...zdej se pa čist grozn počutm...sej bo


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 7:00:44   
Čebel@
jutro!

sem prebrala in si zapomnila le o ajvy in uni uporabnici......lahko prebereš moje mišlenje na tisti temi ki jo je odprla in upam da se bo razvila debata ker danes sem glih taprave voljeuser posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 7:14:14   
Urša08
jutro

Ajvy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne ženi si k srcu

Čebel@ dobro jutro

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 7:14:57   
Urša08
najprej zajtrk

user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 7:18:16   
Urša08
Sedaj pa opis nočke. Sama jo smatran kot solidno. Prvi alarm ob 23:30, dam dudo , ga mal k sebi stisnem in spimo naprej do 1:30 isti postopek grem nazaj spat do4:30, ko sem ga k nama nesla in sva mal se crklala, potem je pa revček začel kašljati da je ob 5:30 možek vstal. Možek je pripravil zajtrk Nejcu (mu je jajčka ocvrl) in Žigca previl, meni pa kavico skuhal. Žiga pa že spi jutranjo rundo.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 7:19:01   
Urša08
Cita kako si?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 7:22:25   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Sedaj pa opis nočke. Sama jo smatran kot solidno. Prvi alarm ob 23:30, dam dudo , ga mal k sebi stisnem in spimo naprej do 1:30 isti postopek grem nazaj spat do4:30, ko sem ga k nama nesla in sva mal se crklala, potem je pa revček začel kašljati da je ob 5:30 možek vstal. Možek je pripravil zajtrk Nejcu (mu je jajčka ocvrl) in Žigca previl, meni pa kavico skuhal. Žiga pa že spi jutranjo rundo.
lahko bi bilo slabšeuser posted image user posted image user posted image jaz sem pa pol noči prebedela ker imam čisto zabasan nos,pa ponoči sem zakuhala.....upam da ne okužim Haneuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 7:25:08   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Sedaj pa opis nočke. Sama jo smatran kot solidno. Prvi alarm ob 23:30, dam dudo , ga mal k sebi stisnem in spimo naprej do 1:30 isti postopek grem nazaj spat do4:30, ko sem ga k nama nesla in sva mal se crklala, potem je pa revček začel kašljati da je ob 5:30 možek vstal. Možek je pripravil zajtrk Nejcu (mu je jajčka ocvrl) in Žigca previl, meni pa kavico skuhal. Žiga pa že spi jutranjo rundo.
lahko bi bilo slabšeuser posted image user posted image user posted image jaz sem pa pol noči prebedela ker imam čisto zabasan nos,pa ponoči sem zakuhala.....upam da ne okužim Haneuser posted image


Čebel@ bogica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pozdravi se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čajčke pit, če maš kapljice 31 si namaži pod nosom da boš zadihala, pa ležat, počivat kolkor ti Hana dopušča.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?