|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naveličana?!
20.11.2009 9:05:48   
Anonimen
Ronja,mislim da si o vsem zaupava in sva šla že tudi skozi hudo teške čase. Je pa on tak bol sramežljiv in zadržan človek.
Ko sva začela mi je povedu,da sem jaz njegova prva in da si želi,da tak ostane. Tak,da iskušenj sploh ni mel.Pa mi je blo od začetka normalno,da je tak zadržan,sam zdaj pa ne več,ne po 8 letih.

Da bi mu kaj zgodlo v otroštvi ne vem.Vem pa,da so bli bolj revni in so vsi spali v isti sobi,tak da je večkrat čul svoj starše ob seksu.
Pa sploh ni težava pogovor,ampak dejanja,ki jih kar ni.
Maš prav,da je vse brez seksa NIČ,jaz pa mam glih to.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Naveličana?!
20.11.2009 9:32:06   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ronja,mislim da si o vsem zaupava in sva šla že tudi skozi hudo teške čase. Je pa on tak bol sramežljiv in zadržan človek.
Ko sva začela mi je povedu,da sem jaz njegova prva in da si želi,da tak ostane. Tak,da iskušenj sploh ni mel.Pa mi je blo od začetka normalno,da je tak zadržan,sam zdaj pa ne več,ne po 8 letih.

Da bi mu kaj zgodlo v otroštvi ne vem.Vem pa,da so bli bolj revni in so vsi spali v isti sobi,tak da je večkrat čul svoj starše ob seksu.
Pa sploh ni težava pogovor,ampak dejanja,ki jih kar ni.
Maš prav,da je vse brez seksa NIČ,jaz pa mam glih to.


joj kaj delajo starši svojim otrokom. user posted image
podzavestno pa ga mogoče to muči, samo noče o tem govorit, če je že po naravi bolj zadržan....mogoče bi mu koristil kakšen strokoven posvet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Naveličana?!
20.11.2009 10:58:57   
Anonimen
Kasso,sma že tude do tega prišla,da bi šla na kak posvet,sam on tega ne misli razlagat nikomur,ker mu je to preveč intimno.

Mah,zdi se mi da sem obtičala.Ne vidim poti iz tega. Glavo mi bo rezneslo od vsega. Kako naj rešim svoj zakon in neham fantazirat o drugem.
Pogovor je-ne pomaga
zaupanje je-ne pomaga
Erotične igračke pa ležijo v omari

Povejte,a sem mogoče jaz tista,ki zahteva preveč? user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Naveličana?!
20.11.2009 12:43:00   
devo
Sem. Pošlji na ZS kakšno sporočilo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Naveličana?!
20.11.2009 12:59:44   
mateyka
devo, matr si desperate.. in dosadan. saj je pismena in te je razumela že prvič. mislm, eni..  user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Naveličana?!
20.11.2009 13:23:30   
devo
Če nimaš s čim pomagati naši soforumašici, vsaj komentarje zadrži zase ...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Naveličana?!
20.11.2009 13:34:35   
Anonimen
Devo,povej a maš ti res kak hud pameten nasvet,al ti kar sebe ponujaš user posted image
Mislim,ker če maš kaj pametnega za povedat ti bom pisala. Za kaj drugega pa lahk grem na kak drug forum,sam še nism tak daleč.

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Naveličana?!
20.11.2009 13:36:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: devo

Če nimaš s čim pomagati naši soforumašici, vsaj komentarje zadrži zase ...


user posted image user posted image

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Naveličana?!
20.11.2009 13:40:59   
devo
Ja, čakam user posted image ... sej ni čudnega da doma ni seksa ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Naveličana?!
20.11.2009 18:03:44   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: devo
Če nimaš s čim pomagati naši soforumašici,


se trudim pomagat - tako "da več jednom začepiš". bom ful pomagala.

vsaj komentarje zadrži zase ...


ne bi, hvala. me tega ni prosila tista, ki je odprla temo. ti pa - ne vem zakja me to prosiš, itak maš probleme stvari zadržat zase.. user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Naveličana?!
20.11.2009 18:05:45   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: devo
Ja, čakam user posted image ... sej ni čudnega da doma ni seksa ...


kaj čakaš? take the hint already - dosadan si. nehi težit. lahko nehaš čakat, pojdi že.

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 7:21:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kasso,to bi mogu bit čudžni recept,ker se vse to vleče že več let. Mož trpi in se trudi,ampak meni ni in ni. Zadnje čase pa večji del dneva sam fantaziram o drugem moškem. uničlo me bo
sem že vse naštudirala,da bom to naredla pa da vidim,če bo pol kaj boljše,ampak vseeno nočem na kocko postavit svojega zakona.



Saj ne rabiš postavit na kocko svojega zakona,če boš sexala z drugim.Saj lahko tako izvedeš,da noben ne izve.Šele potem boš videla kako in kaj.Pri meni je isto s tem,da sem šla v posteljo z drugim enkrat ampak ti povem,da ni to,kar sem mislila,da bo.Nisem bila sproščena.In tudi doma se ni nič spremenilo.
Dokler ne probaš neboš vedela.Vem pa,da eni to počnejo in pravijo,da je bolje doma od takrat.Ni pri vseh isto.
In nikoli me ni pekla vest zaradi tega,ker se mi zdi,kot,da tega nisem storila.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 9:57:15   
Anonimen
Jaz tudi doma nisem zadovoljna. Je pač nespreten, nima pravega občutka,
poskrbi zase, zame pa ne. Dobila sem si ljubimca. In uživam, da se mi meša. Šele sedaj sem spoznala, kaj je pravi seks. Probala sva že res veliko in se obojestransko super zadovoljujeva. Doma ni nič bolje, saj mu ne upam predlagati, naj me npr. v ritko. Bi se mu čudno zdelo, odkod zdaj take ideje. Pa tako mi paše, da komaj čakam svojega ljubimca.
Gotovo me boste popljuvali.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 10:17:03   
Anonimen
Zadnji dve anonimni,kako dolgo pa je vsa agonija trajala doma,da sta se odločili za tak korak?
Seveda lahk to nardim tak,da moj ne bo vedel,ampak sem bila vedno proti temu,proti varanju in to z vso svojo energijo,ki jo premorem. Zdaj sem pa sama na tem in mi je hudo.
Zadnja anonimna v tvojih besedah,vsaj tistih v začetku se najdem,kot bi mojo zgodbo opisovala.
Zato te jaz ne bom popljuvala,ker te popolnoma razumem.
Tako zelo tega ne bi rada naredla in tako zelo si želim,da bi se doma kaj spremenilo,ampak sem po večletnem trudu že izčrpana,nezadovljna,upam da se me še depresija ne loti.

In se vprašam,če grem 1x z drugim,bo potem doma boljše? Verjetno ne! Če si najdem stalnega ljubimca,pa ne vem kako bi živela s tem,s to prevaro,bi lahko bila doma taka kot ponavadi?
Jezi me,zakaj mora bit glih moj tak,ki ne zna,ki ne upa.
Res,da sem že sebe obtoževala,da sem jaz kriva,da hočem preveč,da sem smotana in da se naj pač sprijaznim samo z njegovim praznjenem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 10:45:23   
Anonimen
Ne napeljujem te, da stori kaj takega.
Sem pa tudi jaz mislila, da bom imela slabo vest. Pa je skoraj nimam.
Me je ljubimec "prepričal", da to ni nič takega, da si tudi jaz zaslužim, da mi je lepo, da
nikogar ne boli, če ne ve.
Je pa res super ljubimec. Verjetno bi imela slabo vest, če bi z ljuimcem ne doživljala nič posebnega, tako pa sem res zadovoljna. Pa tudi drugače je zelo pozoren, se kličeva, si dopisujeva in se imava lepo. Manjkalo mi je tega, da me nekdo obužuje, mi laska. Partner tudi v tem pogledu ni preveč spreten in to pogrešam.
Ne vem, kam me to pelje. Žal mi ni nič, sem pa potešena in zadovoljena

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 10:51:44   
Anonimen
Kaj naj ti rečem,vesela sem zate,da ti tako laufa. No zdaj bom pa jaz popljuvana user posted image
Kam te to pelje pa tudi sama ne vem. Me pa zanima,a je to samo ljubimec,kot ljubimec,ali je tudi ljubezen?
Jaz tega dvojega ne znam ločit,zame je bil spolni partner vedno tudi moj fant,pri teh stvareh pa to drugače laufa.
Jaz ne vem,kaj bom storila,ampak vem da se nekaj mora spremenit,ker mi je res hudo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 10:53:26   
Anonimen
Pa še nekaj,hvaležna sem,da si se oglasila,ker sem si prav želela,da se oglasi ena taka,ki vse to sama doživlja in ve kako mi je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 11:16:34   
Anonimen
Če povem po resnicei, sem zaljubljena vanj. Všeč mi je kot človek, dobro se ujemava, znava se pogovarjat, imava podobne poglede na svet. Skratka v vsem je boljši kot moj dosedanji partner. Jaz bi ga takoj zapustila in bila s tem moškim. Tudi jaz sem njemu zelo všeč. Sva pa oba že "malo v letih" in predvsem on zaenkrat ni pripravljen na tako velike spremembe. Tako, da se skrivava in je bolje, da ostane skrito zaradi najinih domačih. Nikogar ne želiva prizadeti. Ima pa tudi on probleme doma in je iskal drugo žensko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 12:03:00   
Anonimen
Ja seveda,pa blablabla...probleme doma,zena hudic,pri tebi isce uteho...ampak narazen pa ne gre.Standard.

Prva anonimna.Hudo je,da vama pri sexu z mozem ne gre,ce se drugace super ujemata.Toda skok cez plot....nisi neka lovaca,al kako naj recem,sigurno bodo prisotna tudi custva,ne bo le goli skok med rjuhe.Ne vem,kako bi potem to lahko pripomoglo k vajinem odnosu z mozem.
Zdaj,ali bo ljubimec zanic oz.lahko se slabsi kot tvoj,bos imela samo slabo vest,lahko pa,da bo super,se bos zaljubila...kaj pa pol?
Prevara sploh ni resitev.Ali tvoj moz ve kako tebe tole frustrira?Ce ve in se se kar ne potrudi za izboljsanje,potem bi mu jaz namignila,da takole vec ne morem in ce ne bo drugace,si poiscem ljubimca.Nekaj na skrivaj...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 12:10:50   
Anonimen
Aja se to.Kot vidis se je tretja anonimna zaljubila in je pripravljena zapustiti svojega moza.To se pravi,da pri njima tudi druge stvari ne funkcionirajo,kar za vaju z mozem ne velja.Si tudi ti,zaradi ljubimca,pripravljena na ta korakuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 14:25:49   
Anonimen
Kleopatra28,moj ve da me vse to muči in sem mu tudi,malov hecu namignila,da bo rabu kakega pomagača,če se ne bo malo zganu.Ampak,kot sem rekla mu to pali sam 1x ali maksimalno 2x,pol pa vse po starem. Jaz sem se pa tud naveličala govorit eno in isto. Pravi,da fantazira,pa ne upa,da nima dovolj poguma.
Po drugi strani pa se res super razumeva,stvari se zapletajo samo okrog tega. In jaz nikakor ne razmišljam,da bi ga zapustila in iskala ljubezen drugje,ker jo imam.
Tako,kot je pa tudi ne more bit za zmerom in ravno zato vedno bolj razmišljam o drugem moškem v tem smislu. Bi pa kaka novopečena ljubezen vse še bolj zakomplicirala.
Obupana sem,kaj naj naredi ženska,ki ima vse,samo tega ne user posted image

Bi rekla,da še se kaj da naredit,ampak se mi zdi da sem poskusila prav vse. Je pač bolj zategnjen glede tega in nimam moči ga spravit na plano. Jaz pa trpim user posted image

Anonimna,pa je tebi tako življenje všeč,a ne trpiš morda sedaj še bolj kot prej? Jaz iz mojega stališča gledano verjetno bi,nismo pa vsi enaki!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 14:39:54   
Anonimen
Ce je res tolk sramezljiv,pol pa kak kozarcek preden je akcija.Parkrat malo bolj v rozicah,mogoce so bo  potem znebil sramezljivosti pocasi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 14:42:36   
Anonimen
Če pa ne pije in ne kadi in nič škodljivega ne vzame. Za probat pa je,sam ga pa moram prepričat,da mal spije user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 14:50:39   
Anonimen
Ufff,cist prevec pridenuser posted image
Upam da vama nekako uspe,brez skakanja okoliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Naveličana?!
21.11.2009 14:56:27   
Anonimen
Ma,saj pravim,da sem obtičala,ni mi rešitve user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?