|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 20:32:10   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Pod 3. vodstvo vrtca, ker podatki niso resnični.

Če se ugotovijo nepravilnosti pod točko 4. pa nekdo, ki je nad ravnateljico. Verjetno načelnica za predšolsko vzgojo.


kdo je to, a po uradni dolžnosti?

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 20:36:03   
miapia
Jaz sem dala vlogo za 09/10 v vrtce na Lj-Rudnik, Vič, Trnovo in Kolezija. Res je, da sem kot pošten državljam bila prijavljena še v Kamiku, ko sem marca oddajala vloge, maja meseca pa smo se preselili (fizično) v Ljubljano. Hčera je na 200.-300. mestu in mi gre kar na jok. V kamniku pa je situacija še slabša. Zbrali smo pa cele 4 točke. Upam, da bomo letošnjo jesen le dobili prostor, čeprav se mi še to zdi precej utopično.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 20:43:03   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

lenca1... tud meni ni jasno. O vsem tem sem govorila z načelnico in županom....Kaj naj rečem...mislim, da v našem vrtcu ni interesa da bi sprejeli "čimveč" otrok v vrtec.

Ne izgubi upanja... po moje boš dobila vrtec, če nisi kje iz Rudnika.


Točno iz Rudnika smo (hčerka hodi v vrtec -enota Orlova). Kaj to pomeni, da ste bili zavrnjeni na tem/našem koncu? Oh....user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 20:50:10   
miapia
Tu sem bila pa jaz v vrtcu, ko sem bila majhna. Mogoče se še poznavauser posted image .

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 20:52:18   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Tu sem bila pa jaz v vrtcu, ko sem bila majhna. Mogoče se še poznavauser posted image .

Sem se že spraševala, ker si nekaj pisala na temi o pasjih kakcih na PST-ju..... user posted image  Drugače pa sem tudi jaz hodila v isti vrtec, moja sestra in sedaj samo moj prvi otrok.....

_____________________________

So what....

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 20:58:03   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

lenca1... tud meni ni jasno. O vsem tem sem govorila z načelnico in županom....Kaj naj rečem...mislim, da v našem vrtcu ni interesa da bi sprejeli "čimveč" otrok v vrtec.

Ne izgubi upanja... po moje boš dobila vrtec, če nisi kje iz Rudnika.


Točno iz Rudnika smo (hčerka hodi v vrtec -enota Orlova). Kaj to pomeni, da ste bili zavrnjeni na tem/našem koncu? Oh....user posted image


Da... moj ta velik tudi hodi na Orlovo. In iz 6. mesta smo prilezli samo na prvega.... pa še to verjetno, ker se jih je 5 pred nami premislilo, saj so bili otroci letnik 2007 in 2008. Od mojega časa pa do sedaj se vrtec ni nič spreminjal...samo obnavljal, prostorske kapacitete so ostale nespremenjene. Baje je BILO v planu, da bi postavili modularni vrtec, pa so bili premajhni interesi. Baje se govori pa sedaj o razširitvi, ampak šele leta 2011. To je pa še daleč.

NE OBUPAJ!!!!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:00:57   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Pod 3. vodstvo vrtca, ker podatki niso resnični.

Če se ugotovijo nepravilnosti pod točko 4. pa nekdo, ki je nad ravnateljico. Verjetno načelnica za predšolsko vzgojo.


kdo je to, a po uradni dolžnosti?


kdo in kaj res točno ne vem... Se opravičujem moji nevednosti, morda pa bo tukaj o kazenskih ovadbah vedel več kot jaz pa naj pove. user posted image  Vem samo za primer oz. kar mi je sama načelnica predšolske vzgoje povedala, ko sem jo vprašala določena vprašanja.

_____________________________

So what....

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:05:14   
miapia
A si kje blizu vrtca doma?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:08:01   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Pod 3. vodstvo vrtca, ker podatki niso resnični.

Če se ugotovijo nepravilnosti pod točko 4. pa nekdo, ki je nad ravnateljico. Verjetno načelnica za predšolsko vzgojo.


kdo je to, a po uradni dolžnosti?


kdo in kaj res točno ne vem... Se opravičujem moji nevednosti, morda pa bo tukaj o kazenskih ovadbah vedel več kot jaz pa naj pove. user posted image  Vem samo za primer oz. kar mi je sama načelnica predšolske vzgoje povedala, ko sem jo vprašala določena vprašanja.


sam me zanima kdo je ta oseba Načelnica, namreč, ker me res zanima. Vem, da imajo inšpektorji to možnost, pa občani tudi, sam me zanima kako takrat ko kak drug organ zazna npr. kršitev, pri vpisu (neupoštevanje Kriterijev, pri vsek enkaopravno).

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:14:08   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

A si kje blizu vrtca doma?

Ne..... če želiš ti na zs pošljem točno kje živim...

_____________________________

So what....

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:15:52   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Pod 3. vodstvo vrtca, ker podatki niso resnični.

Če se ugotovijo nepravilnosti pod točko 4. pa nekdo, ki je nad ravnateljico. Verjetno načelnica za predšolsko vzgojo.


kdo je to, a po uradni dolžnosti?


kdo in kaj res točno ne vem... Se opravičujem moji nevednosti, morda pa bo tukaj o kazenskih ovadbah vedel več kot jaz pa naj pove. user posted image  Vem samo za primer oz. kar mi je sama načelnica predšolske vzgoje povedala, ko sem jo vprašala določena vprašanja.


sam me zanima kdo je ta oseba Načelnica, namreč, ker me res zanima. Vem, da imajo inšpektorji to možnost, pa občani tudi, sam me zanima kako takrat ko kak drug organ zazna npr. kršitev, pri vpisu (neupoštevanje Kriterijev, pri vsek enkaopravno).


Se bom pozanimala pa ti točno sporočim... A veš za kako kršitev????

< Sporočilo je popravil Onasiss -- 2.1.2010 21:16:06 >


_____________________________

So what....

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:21:33   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Se bom pozanimala pa ti točno sporočim... A veš za kako kršitev????


jap sam ne v LJ

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:24:50   
miapia
Lahko, če želiš.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:25:40   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Se bom pozanimala pa ti točno sporočim... A veš za kako kršitev????


jap sam ne v LJ


Za druge občine pa ne vem... V MOL-u vem, da je nad ravnatelji načelnica za predšolsko vzgojo. Na spletni strani občine se pozanimaj kako je s tem, drugače pa kar direktno do župana.

_____________________________

So what....

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:28:02   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Se bom pozanimala pa ti točno sporočim... A veš za kako kršitev????


jap sam ne v LJ


Za druge občine pa ne vem... V MOL-u vem, da je nad ravnatelji načelnica za predšolsko vzgojo. Na spletni strani občine se pozanimaj kako je s tem, drugače pa kar direktno do župana.


razmišljam v tej smri ja! sam me mal politična volja moti, njegova namreč!

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:33:48   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: end1

razmišljam v tej smri ja! sam me mal politična volja moti, njegova namreč!


Glede na to, da so župani to kar so zaradi NAS. Najprej pojdi do njega, če ne bo ukrepal pa je je nad njim še Ministrstvo za šolstvo in šport.

_____________________________

So what....

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:34:10   
Onasiss
miapia...imaš zs.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
2.1.2010 21:36:06   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: end1

razmišljam v tej smri ja! sam me mal politična volja moti, njegova namreč!


Glede na to, da so župani to kar so zaradi NAS. Najprej pojdi do njega, če ne bo ukrepal pa je je nad njim še Ministrstvo za šolstvo in šport.


ja se bom potrudla, da bo še komu hudo razen mene, ki to s*injarijo gledam!

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
3.1.2010 9:26:58   
zaspancek1
Ocitno pozabljate na nekaj - obcina ima od tistih Neljubljancanov, ki imajo samo stalno bivalisce v LJ, dejansko pa zivijo drugje (pa delajo v LJ), ravno toliko, kot od vas, ki tudi zivite v LJ! (Oz. prvi navadno vsaj ne delajo guzve cez vikend user posted image .) Ce obcina veselo prejema del dohodnine tudi od njih, ce jih pri vsem ostalem steje (ker je to pac v njen prid pri npr. glavarini, tudi npr. dobitku na lotu...), potem se pac (logicno) ne bo trudila za dejansko ugotavljanje kje resnicno zivijo ljudje. Ce poenostavim - ce, tako kot vi,  ravno tako prispevajo v proracun MOL, potem lahko tudi koristijo njihovo infrastrukturo in sluzbe, a ne? Tako da o goljufanju LJ ne moremo ravno govoriti, prej o tistih obcinah, v katerih dejansko zivijo, pa le-te nimajo od njih nobenih koristi.
Ja, Jankovic je rekel, da bodo vsi ljubljanski otroci dobili vrtec, samo kaj, ko je letos se teh prevec. Potem pa je res poceni izgovor to...ceprav ne misli resno!



(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
3.1.2010 9:38:24   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Ce poenostavim - ce, tako kot vi,  ravno tako prispevajo v proracun MOL, potem lahko tudi koristijo njihovo infrastrukturo in sluzbe, a ne?


Lahko koristijo - če ostanejo prosta mesta potem ko dobijo vrtec vsi tisti, ki dejansko živijo tukaj.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
3.1.2010 9:49:27   
zaspancek1
Jaz ze vec kot 10 let zivim v LJ, pa nimam prijavljenega stalnega bivalisca. Ima pa ga moj otrok, vendar tudi tistih 5 tock vec, ki bi jih dobili, ce bi bili vsi prijavljeni v LJ, ne pomaga cisto nic. Ravno najblizji vrtec pokriva kar veliko obmocje, kjer sta poleg eno oz. vecdruzinskih his v zadnjih letih zrasli se dve vecji stanovanjski naselji. Vrtec - ja, kapaciteta tega pa je ostala na stopnji iz obdobja samoprispevkov user posted image .  Tako da mi to, da lahko grem do njega v copatih, bore malo pomaga. Prav tako bo, zal, tudi naslednje leto. Podobno stanje je vec ali manj po celi LJ (pa tudi drugod po Slovenjiji imajo tezave, za katere dooolga leta sploh niso vedeli).
Najlazje pa je seveda reci, da so za to krivi neljubljancani user posted image Tezave z vrtci se niso pricele letos (ko so pa res najbolj perece), amapak ze nekaj let prej, vendar ni nihce nic ukrenil. Ja, res se je letos oz. leta 2009 zacelo nekaj premikati, ampak kaj, ko bodo prizidki dokoncani v najboljsem primeru cez 2 leti.
To, da je ravno jaslicna skupina najbolj oblegana, pa je res, ampak, a ste pogledale razpis koliko otrok letnika 2009 sploh vzamejo? ZELO ZELO MALO, tako da se ni treba cudit, da niste dobile, ker, ce je le prosto mesto, imajo prednost tisti (pac vec tock), ki imajo ze enega otroka tam. Potem pa ostane za kaksnega, rojenega npr. januarja ali februarja 2009 (ce koncate npr. porodnisko cez dva meseca), ki ze zaradi starosti dobi zelo malo tock, takorekoc nic.

"Lahko koristijo - če ostanejo prosta mesta potem ko dobijo vrtec vsi tisti, ki dejansko živijo tukaj."
PC Baby, kaj pa tisti, ki dejansko zivijo v LJ, pa stalnega bivalisca ne morejo prijaviti, ker so samo podnajemniki (seveda na crno)?  Kaj je pa s tistimi? Njihov problem najbrz, a ne? user posted image Sicer pa je ogromno Ljubljancanov, ki sicer obcasno zivijo v LJ, imajo pa vikende drugje in tam prezivijo ogromno casa - ti izpolnjujejo pogoje? user posted image Kaksni naj bodo pogoji ?user posted image

Eh, eni pac tako ozko gledate na stvari, da ne vidite resnicnega problema. Tudi, ce bi odpadli vsi tisti nepravi Ljubljancani, a ste 100%, da bi dobile mesto?


(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
3.1.2010 10:32:54   
Urska09
Lej zaspancek, jaz samo komentiram situacijo, ki je omejena na našo mikrolokacijo in je nespremenjena že vrsto let. Ne glede na vse nove pravilnike in župane. Živim (več kot 30 let) v starejšem naselju na obrobju Lj., takorekoč "ob robu" Gorenjske, moji starši in ostali sokrajani so s samoprispevki zgradili naš vrtec, jaz sem hodila vanj, vsi naši sosedje, moj otrok (in otroci drugih sokrajanov) pa ne more(jo) več. Zakaj? Zaradi razlogov, ki jih s PC Baby ves čas navajava. A to se ti zdi pa pošteno???


(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
3.1.2010 15:59:41   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

PC Baby, kaj pa tisti, ki dejansko zivijo v LJ, pa stalnega bivalisca ne morejo prijaviti, ker so samo podnajemniki (seveda na crno)?  Kaj je pa s tistimi? Njihov problem najbrz, a ne? 


Seveda je. Tako kot je naš problem ta, da legalno živimo v Ljubljani in ne dobimo vrtca.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
3.1.2010 23:20:53   
Onasiss
zaspanček...zelo se motiš.
 
Takšen problem z vrtci je dejansko šele 3 leta. Ko sem svojega ta velikega sina vpisovala v vrtec ni bilo nobenih problemov.
 
Poleg tega, ja je res, da niso neljubljančani krivi za nastalo situacijo. Problem je drugje. Ampak, če plačujem davke in dajatve MOL-u, potem naj vsaj kaj dobim v zameno. Pred leti sem na občini, takrat še na izpostavi, pa ne dolgo nazaj, spraševala, če MOL kaj nagrajuje novorojenčke s stalnim prebivališčem v Ljubljani (nekatere občine so-pa so potem ukinili, nekatere pa še vedno)....in dobila presenetljiv odgovor: DA MOL NIČ NE IZPLAČUJE NAGRAD AMPAK ZAGOTAVLJA MESTA V VRTCIH IN JIH TUDI SUBVENCIONIRA.
 
Poleg tega ni v vseh občinah tak problem kot v Ljubljani. Tega niti dejansko ne razumem. Kolegica iz Štajerskega konca, ki dela v vrtcu ima v skupini otroke v starosti od 1-3 let. Enostavno so naredili heterogene oddelke, da bi čimveč otrok dobilo vrtec.

_____________________________

So what....

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nikjer nismo dobili vrtca. Kaj zdaj?
4.1.2010 8:54:48   
PC Baby
S tem ne samo da "nagrajuje" samo nekatere otroke (tiste, ki dobijo vrtec), ampak kaznuje ostale, ki ne dobijo vrtca in morajo še plačevat varstvo. Tako, da smo v dvojnem minusu, prikrajšani za "nagrado" (subvencijo) in plačevati moramo. Fino, a ne?

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?