|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 8:36:10   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Reby, kot kaže bomo mi imeli levčke, pa tako si si ga želela user posted image , no seveda če bo test pozitiven



Hahaha, pa si tako navijala, da pri meni ne bi bil, zdej ga boš oz. boš imela kar dva komada user posted image

loremi - hvala za kavico, pa pogrešam še kakšno slikc več na FB user posted image
cukica - žal mi je, drži se user posted image  user posted image  user posted image
zarja - sem že čist živčna, kaj je zdej s testkom? user posted image
sonček - helou. Men še vedno ne ratuje user posted image

Vsem en lep dan, alarm user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 8:37:34   
sonček33
Zarja, pa bi res lahko mal lulala na palčko.

Reby, maš prov, da se ne ubadaš s tem..mogoče sem pa jaz zato tolk tečna.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 8:39:18   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Reby, kot kaže bomo mi imeli levčke, pa tako si si ga želela user posted image , no seveda če bo test pozitiven



Hahaha, pa si tako navijala, da pri meni ne bi bil, zdej ga boš oz. boš imela kar dva komada user posted image



zihr bodo levčki, to pa zato, ker imam toliko povedati čez našo tamalo, ki je levček in zihr bosta dva komada, da bo mama vedno na pol poti do živčnegauser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 8:45:46   
BarbiG
Mismis, včeraj je bilo praznovanje sam na hitr, drgač bo pa za vikend bolj noro in glasno. Se pa kr prpravi, levček ali celo dva sta že na poti. A nas boš res do konca pustila v nevednosti?

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 8:46:19   
biba77
juto...
naju z možekom pa je naša kuža zbudila pred 15 min, ko ju zunaj tulila... Joj, kak je blo fino ajat...user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 8:49:24   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Mismis, včeraj je bilo praznovanje sam na hitr, drgač bo pa za vikend bolj noro in glasno. Se pa kr prpravi, levček ali celo dva sta že na poti. A nas boš res do konca pustila v nevednosti?


absolutno, kakšna šlamparija bi bila to, da jaz ki težim, da se testov ne sme delati pred 12. dneh, prej lulam user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 8:50:07   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: biba77

juto...
naju z možekom pa je naša kuža zbudila pred 15 min, ko ju zunaj tulila... Joj, kak je blo fino ajat...user posted image



aha, poznam to user posted image , sicer naš tuli že ob 7. uri zjutraj, če nas še ni ven.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 9:11:55   
bozza
Dobro jutro, če lahko tako rečem. Danes sem se zbudila s tako slabostjo, da sem šla skoraj bruhat. Pa če to ni za crknit! Zdaj, ko naj bi slabosti že popustile, mi bo pa slabo!

Katera je zdaj prva na vrsti za lulanje? Da držim pesti. Itak jih držim za vsako izmed nas.

Lep dan!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 9:21:59   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: Reby
loremi - hvala za kavico, pa pogrešam še kakšno slikc več na FB user posted image

ja, vem user posted image  se morm mal potrudit in v roke vzet in slikce gor nalimat

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Loremi, hvala za kavico, to ti pa verjamem, da komaj čakaš, da začneš s špikanjem, to je za nas ženske znak, da bo kmalu uspelo..

sej veš ... iz tvojih ust ... user posted image
bi pasal, da bi uspel, je kr fajn filing ob plusku, sam da bi šlo uspešno do konca
navijam za tvoja levčka user posted image

bozza, ja tkole je, stranski učinki včasih niso najbolj prijetni user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 9:36:10   
Aljonka
jutro!

loremi - hvala za kavico je bla tako dobra!

TAnja - držim pesti za mamico da bo OK pa tud zate da belina ostane do konca. No včeraj je bil rezultat OK sam moraš priznat, da niso najboljš igraluser posted image

cukica - user posted image  Naj ti čim prej mine!

SS - ja komej čakam, pa ti boš tud kmalu na vrti glede na to je že december. Komej čakam, da štartaš!

Buska - drži se vse bo OK - jaz sem zagovornik tega, da se vse zgodi z razlogom, tako da če bo pa drugo leto bo pa leto 2010 tolk bolj srečno zate.

Metuljči - tud pri tebi bo vse ok sej dr. vejo kaj delajo in kaj pri tebi ne semojo delat. Držim pesti

barbiG - kater dan po ET-ju si pa ti delala CB?

bozza - mal mora bit pa tud tegauser posted image  Sej bo kmal mimo!

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 9:45:55   
atina1
Dobro jutro babe!


Najprej Hvala za čestitke in obrazložitev.
Ponoči sem razmišljala za moj PDP.
Recimo jaz imam ful neredno menstruacijo drgači, zadnjo sem imela 21.10. po zadnji tabletki femodena.
Zanima me če ta ivf kalkulator pokaže pdp na 28 dni ker nikjer ne piše da bi vstavil prvi dan zad. user posted image .

A mi lahko ktera izračuna pdp?

ZM - 21.10.
Punkcija - 7.11.
Transfer - 10.11.

Hvala

LP

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 9:48:57   
mismis
Atina, tvoj PDP je 31.07.2010.  Za izračun pa vneseš datum punkcije, to je tvoj dan ovulacije in s tem oploditve, potem pa koledar upošteva še 14. dni prej (kar naj bi bil tvoj zadnji dan M)

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 9:50:05   
gigi1
Daan

Tanja, Mišmiša itak, da sem tekmo gledala user posted image .

Tanja upam, da bo mami kmalu boljše user posted image user posted image user posted image . In tudi jaz močno navijam, da vama tokrat rata.
Mokre gatke so posledica utropizderaja. Testa pa niti pod razno ne delaj preden mine vsaj 15 dni od stopke (ampak a ni to že mimouser posted image ). Stopka lahko pokaže lažno pozitiven rezultat tudi 14 dni.

Mišmišu moj kako? Nič izcedkov danes? Mene je čisto nehalo zbadati. Tudi zgage ni več. Sem pa jaz danes gešlosen user posted image . Moram hitro kakšno kislo zelje pomalcat user posted image

Biba77 bauc je pa res cuker od cukra. Me je kar streslo, ko si napisala, da ima dragi gripo. Upam, da se kmalu pocajta. Ti pa res pazi nase user posted image

Pikovitek navijam za ilegalno srečo user posted image user posted image user posted image user posted image

Atina zelo malo možnosti je, da bi bila dva. Verjetno se je zarodek zelo hitro po ET vgnezdil.

N74 saj veš, da sem v mislih s tabo in navijam, da se vse dobro izteče user posted image user posted image user posted image

Cukica mislim nate user posted image user posted image user posted image

Obika moja draga user posted image . Večkrat pošpegam na vašo temo in spremljam kako je Enej. Upam, da se te alergije kmalu nehajo in da te P nehajo ob živce spravljati. Mislim...res je včasih tako, da bi človek ob njihovih izjavah iz kože skočil user posted image

Loremi hvala za kavico user posted image . Spetr je prav slastna user posted image

SS držim pesti, da cista izgine. Si probala limfno drenažo ali Bownovo terapijo?

Buska user posted image  žal je tako, da se telo včasih igra z nami. Po eni strani tudi psiha lahko kar veliko negativnega naredi. Držim pesti, da se ulije. Kot ti je že Mišmiš napisala. Ponavadi pomaga rdeč vinček+aspirin+user posted image  kar vse naenkrat.


Barbi kaj pa če bi ti ostala doma, če te takole matra?

Metuljči nisem ravno ekspert za PCO. Kakor jaz razumem zadevo se v jajčniku naravno začne razvijati več foliklov (normalno je le eden), ki pa ne dozorijo in zato nastanejo ciste. Ciste so v bistvu folikli, ki ne rastejo pravilno oz ne dozorijo in ne počijo ob O. Naj me punce, ki imajo PCO popravijo, če se motim.
Verjetno ti bodo dali Cetrotide, ki uravnava rast foliklov. Jaz sem pri Rešu imela dnevno dozo, ki sem si jo kar sama inicirala. Sedaj obstajajo 4dnevne doze, ki so tako močne, da moraš ostati na opazovanju kakšne pol ure po injekciji.

Bozza upam, da te slabosti minejo čim prej.

Lučka a bi nam ti kakšno slikco naše Neže privoščila?

Zarči, ko boš pripravljena user posted image

Lep pozdravček in lep dan vsem neomenjenim

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 26.11.2009 9:52:30 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 9:53:57   
loremi
Aljonka, jutri pa držimo pestke zate!

atina1, tole pa žalne vem pomagat.
gigi, ti si pravi leksikon user posted image  hvala za vse te informacije, jih tud jaz kot še ena lastnica pco rada preberem user posted image

Pikovit, navijam tudi jaz!

Me pa veseli, da je dans vsem tko pasala kavica, sej te dni bo še bolj, ko bojo spet kaple padale iz neba.

morm povedat, včeraj se mi je zlomilo stekelce na očalih user posted image (sej ne da so komaj pol leta stara očala) in še dobro, da sem obržala stare, tudi polomljene, samo tu je pa zlomljen okvir, sem jih malo zlepla in tako usposobila user posted image , če nebi mela stare rezerve, bi lahko samo poklicala v službo, da me ne bo, ker takoj, ko začnem ali kaj brat, gledat računalnik ... me začne fajn glava bolet user posted image  in po prejšnji noči premagovanja migrene je ne rabim spet .... ja no, pol nej pa kdo reče, da € večkrat ne krožijo nepričakovano.

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 9:55:49   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Atina, tvoj PDP je 31.07.2010.  Za izračun pa vneseš datum punkcije, to je tvoj dan ovulacije in s tem oploditve, potem pa koledar upošteva še 14. dni prej (kar naj bi bil tvoj zadnji dan M)

aha, je že mišumiš povedala user posted image , ma poletne otročke boste mele, kaj bojo to prijetna praznovanja, ko bo lahko na prostem in toplo bo user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:03:24   
atina1
Aha, hvala vam. Butec user posted image jaz sem pa vpisovala prvi dan z user posted image .

Zlate ste, babe.user posted image user posted image

mismis user posted image ti pa mi na vsaki temi lepo vse razložiš, hvala ti.

LP

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:09:35   
metuljci
hvala vam za razlago punce. zlate ste.

pa kaj mislite, da so ti "neuporabni" folikli ostali od prejšnje stimulacije? ker pred prvim postopkom sem mela samo 4 folikle v vsakem jajčniku.

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:11:40   
BarbiG
Aljonka, delala sem test 9. dan po ET-ju, torej 16. dan po stopki.

Gigi, sej razmišljam, da bi bilo najbolje doma ostat, samo bom počakala do torka na uraden rezultat, pa da tam dobim papir za bolniško. Vsaj upam, da ti ga še dajo. Mismis, a ga še dobiš, a kej veš?

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:12:05   
spominčica
Dejte mi neki povedat....k mi ni čist jasno...Kdaj delate teste? Al štejete od stopke al od punkcije al od et? Mam bolj češke kableuser posted image user posted image user posted image  

JEST HOČM VEDETuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:18:38   
zarja1
Jutro pupe moje......
sem mislila počakat pa vidim kot ste zlate z navijanjam in ne zdržim več.
Midva sva že včeraj probala lulat, pa na najino veliko žalost ni nič. Bova ponovila v soboto zjutraj, čeprav se ne slepiva.

Sva se zjokala, pokrpala user posted image kolk se je dalo in greva naprej. Pri vseh teh celicah, zarodkih, zamrznjenčih in prestanem sr@nju nama ni bilo usojeno.

Pupe lepo prosim ne pošiljat objemčkov in lubčkov.....itak vem, da ste z mano. Mismis moja tud na seznam me ne dat med objemčke, sem raje navijačka. Ostajam z vami-za vedno!!!!! RADA VAS MAM, MUČO MUČO FEJST. In vsaki trepetalki in trepetalkam to be držim pesti močno, močno.


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:19:48   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG
Gigi, sej razmišljam, da bi bilo najbolje doma ostat, samo bom počakala do torka na uraden rezultat, pa da tam dobim papir za bolniško. Vsaj upam, da ti ga še dajo. Mismis, a ga še dobiš, a kej veš?

Dobiš (gk lj). Jaz sem dobila tisti papir, kjer piše predlog za bolniško, potem pa osebni zdravnik (al pa zdravnica) napiše bolniški list.

zarja, vseeno user posted image

< Sporočilo je popravil loremi -- 26.11.2009 10:22:01 >

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:33:34   
Tanja_Jes
Dobro jutro...

Zarči....ne bom nič pametovala, ker enostavno nisem pametna user posted image user posted image šit no...


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:34:59   
Anonimen
metuljci, pri meni je bilo isto. 3 dan ciklusa na UZ, na vsaki strani po cca. 15 drobnih foliklov.. Potem sem imela 2x Uz, vendar folikli niso zrastli.. Sem vseeno nadaljevala z menopurjem in počasi so začeli rasti. No, proti koncu sem dobila še centrotid, ki skrbi, da so vsi približno enako veliki. Tudi meni je grozila hiperstimulacija, ampak kasneje ni bilo neke panike, čeprav sem imela 2x punkcijo (v soboto so pobrali ven manjše folikle, v nedeljo pa "prave").  No, foliklov je bilo na koncu cca. 45.
Tudi v naslednjem postopku je bilo na enem jajčniku ful drobnih foliklov, na drugem pa krvava cista, tako, da potem nisem šla v postopek.

gigi, čakam, M, da pride v teh dneh, potem grem k svoji G na Uz in če ne bo zginila bom poskusila tudi s temi terapijami.

zarja, user posted image . Ti ne bom poslala objemčka, ker ga nočeš.. mi je pa vseeno hudo zate!

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:44:01   
BarbiG
Zarja, bom upoštevala tvojo željo. Ampak šit no.......... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:44:05   
miska73
Zarjek moj, ti se kr spuci in pošlji vse nekam, če ti bo potem lažje... sam ne pretiravi zdej v veselem decembru.
Drgač pa zaenkrat še vedno držim pesti, da mogoče pa vseeno...user posted image user posted image user posted image

Pozdravček ostali bandi tle gor.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?