|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:45:45   
mismis
Zarja, tudi jaz ne bom pametna, še sploh ker je tudi moja pamet sedaj nekje v luftu. Srce, drži se, drugega ti tako ne morem reči

Spominčica, teste je nekje priporočljivo delati 12. dan po ET, s tem da je dan ET dan nič. Prej ga nekako odsvetujejo, da ne bi bil lažno negativen oz. pred 9. dan lažno pozitiven (vpliv stopke, ki je tudi beta hcg hormon)

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:46:53   
metuljci
zarja user posted image

suzi kaj na koncu je bilo kaj dobrih celic? je prišlo do et?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:50:48   
gigi1
Loremi hvala user posted image . Glede PCO se lahko tudi motim, ker jaz nimam te težave in se nisem toliko poglobila. Je le moje laično razumevanje zadeve.

Metuljči po 4 folikli v vsakem jajčniku brez stimulacije že pomeni PCO. Zakaj imaš sedaj več v enem? Stimulacija v telesu lahko ostane tudi 6 mesecev. 3 pa sigurno. Zato vedno rečejo, da je treba počakati 3M med postopki. Jaz mislim, da so tiste, ki imajo PCO sigurno bolj dovzetne za stimulacijo (zato imajo tudi pogosto v postopku hiperstimulacijo) in to stimulacijo tudi kasneje bolj  občutijo kot tiste, ki PCO nimajo. Samo naglas razmišljam. To bi bilo res treba vprašati IVF G.
Morda še nasvet vsem tistim, ki imate PCO. Dieta po Montignacu oz dieta z zelo majhnim vnosom ogljikovih hidratov zelo pomaga. Tudi Peruansko Maco zelo priporočajo, saj uravnava delovanje hormonov. Vendar, če nimate kakšne druge težave razen PCO (npr zamašene jajcevode) Maco jemljite le do ovulacije, ker obstaja velika verjetnost, da zanosite po naravni poti.
Tudi Bownova terapija je zelo priporočljiva.

Zarči moja draga. Ne bom te (še) objemala. Jaz še vedno mislim, da je prezgodaj.

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 26.11.2009 10:54:31 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:53:03   
Anonimen
metujci, pri meni je bilo na koncu 7 celic, oplodile so se 2. Od tega se je ena napačno delila, ena pa zaostala v razvoju. ET-ja ni bilo! Ampak kolikor vem, to ni zaradi PCO-ja. Pri meni so bile očitno krive celice, ker imajo pretrdo ovojnico, tako, da bo naslednjič ICSI.

(odgovor članu gigi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 10:57:01   
metuljci
jaz sem v prejšnjem postopku mela dieto, jemala razne vitaminske dodatke.... samo, da bo najboljši rezultat

zdaj sem pa rekla, da grem čisto sproščeno v postopek

čudi me to, ker sem imela en kup uz in mi nihče ni nič povedal glede PCO user posted image imela sem tudi histeroskopijo zaradi pregrade ..... HSG... user posted image mah čedalje bolj mi je vse čudno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:03:31   
gigi1
Barbi saj ti lahko tvoj osebni zdravnik ali G da bolniško zaradi slabega počutja. Škoda je, da se matraš.

SS upam, da ciste na naslednjem UZ ne bo. Priporočilo za Bownovo pa ostaja.

Metuljči žal se mi zdi, da imajo zadnje čase IVF G premalo časa, da bi se posvetili posameznici in poglobili v njen problem. Če pa same kaj tuhtamo in brskamo po netu, pa jih potem vprašamo kaj mislijo o tem so ponavadi nejevoljni, ker jim jemljemo čas... user posted image  PCO naj bi diagnosticiral že osebni G. Morda tudi je user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:07:48   
metuljci
nikoli, nikoli v 12 letih mi nihče ni omenil, da bi imela preveč foliklov, kakšne ciste ali karkoli. vedno je bil uz vredu. user posted image  

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:16:07   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Mišmišu moj kako? Nič izcedkov danes? Mene je čisto nehalo zbadati. Tudi zgage ni več. Sem pa jaz danes gešlosen user posted image . Moram hitro kakšno kislo zelje pomalcat user posted image



oj srce, na tole ti moram še odgovoriti, da malo preženem tvoje skrbi. Izcedkov od včeraj popoldne ni več, tudi ko si vstavim utrogestan, je prst čist, ok kolikor je lahko čist od utropizderaja. Me pa danes spet mučijo krči, da o mazoljih ne govorimo user posted image user posted image user posted image  tako, da čakamo, danes sem 8. dan po ET-ju, še par dni pa bo vse jasno

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:22:30   
gigi1
Metuljči jaz imam od negdaj ciste. Pa nimam PCO (vsaj ne da bi vedla). Tudi na dojkah. Na vprašanje zakaj, sem dobila odgovor, da je to normalno pri takem tipu (temna, bolj drobna). AAAaaaa WTF??? Kao hormoni "bolj" delajo user posted image
Adijo pamet za take odgovore. Ko se mi pojavijo ciste na dojkah me pošljejo na punkcijo na onkologijo. Uni ne morejo vsega spunktirat in rečejo...ja tisto kar smo spunktirali je OK, ostalo pa ne vemo. Saj bo verjetno ob M izginilo...in ja "Vi maste pa res hormonske dojke"...ja če sem tako polna hormonov zakaj user posted image  ne zanosim??? Itak, je odgovor, da sem prestara...ko sem bila mlajša pa tudi nisem zanosila...no pa si ga vedi kje je keč.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu metuljci)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:23:24   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Mišmišu moj kako? Nič izcedkov danes? Mene je čisto nehalo zbadati. Tudi zgage ni več. Sem pa jaz danes gešlosen user posted image . Moram hitro kakšno kislo zelje pomalcat user posted image



oj srce, na tole ti moram še odgovoriti, da malo preženem tvoje skrbi. Izcedkov od včeraj popoldne ni več, tudi ko si vstavim utrogestan, je prst čist, ok kolikor je lahko čist od utropizderaja. Me pa danes spet mučijo krči, da o mazoljih ne govorimo user posted image user posted image user posted image  tako, da čakamo, danes sem 8. dan po ET-ju, še par dni pa bo vse jasno


He, he, he a lahko nekaj rečem?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:25:39   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Mišmišu moj kako? Nič izcedkov danes? Mene je čisto nehalo zbadati. Tudi zgage ni več. Sem pa jaz danes gešlosen user posted image . Moram hitro kakšno kislo zelje pomalcat user posted image



oj srce, na tole ti moram še odgovoriti, da malo preženem tvoje skrbi. Izcedkov od včeraj popoldne ni več, tudi ko si vstavim utrogestan, je prst čist, ok kolikor je lahko čist od utropizderaja. Me pa danes spet mučijo krči, da o mazoljih ne govorimo user posted image user posted image user posted image  tako, da čakamo, danes sem 8. dan po ET-ju, še par dni pa bo vse jasno


He, he, he a lahko nekaj rečem?


kaj, a da delam paniko, a me boš tkole? user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:26:48   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Mišmišu moj kako? Nič izcedkov danes? Mene je čisto nehalo zbadati. Tudi zgage ni več. Sem pa jaz danes gešlosen user posted image . Moram hitro kakšno kislo zelje pomalcat user posted image



oj srce, na tole ti moram še odgovoriti, da malo preženem tvoje skrbi. Izcedkov od včeraj popoldne ni več, tudi ko si vstavim utrogestan, je prst čist, ok kolikor je lahko čist od utropizderaja. Me pa danes spet mučijo krči, da o mazoljih ne govorimo user posted image user posted image user posted image  tako, da čakamo, danes sem 8. dan po ET-ju, še par dni pa bo vse jasno


He, he, he a lahko nekaj rečem?


kaj, a da delam paniko, a me boš tkole? user posted image


Neeee, tebe pa ne bi user posted image . Sem mislila rečt, da nekaj voham user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:28:53   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Neeee, tebe pa ne bi user posted image . Sem mislila rečt, da nekaj voham user posted image


kaj, saj sem se včeraj stuširala user posted image user posted image user posted image

lej srce, bomo videli, zaenkrat se ne upam veseliti preveč, saj veš zdaj so tile moji famozni 8. in 9. dan. Vsi morebitni znaki, ki jih imam so pa hkrati znaki pms-ja, tak da bog si ga vedi na čem smo

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:30:57   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Neeee, tebe pa ne bi user posted image . Sem mislila rečt, da nekaj voham user posted image


kaj, saj sem se včeraj stuširala user posted image user posted image user posted image

lej srce, bomo videli, zaenkrat se ne upam veseliti preveč, saj veš zdaj so tile moji famozni 8. in 9. dan. Vsi morebitni znaki, ki jih imam so pa hkrati znaki pms-ja, tak da bog si ga vedi na čem smo


Jaz že vem kaj voham user posted image

Pozabi na famozni 8. oz 9. dan. ko si v dolgem postopku to nič ne velja. Itak, da so znaki pm-sja isti kot znaki user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:31:34   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Morda še nasvet vsem tistim, ki imate PCO. Dieta po Montignacu oz dieta z zelo majhnim vnosom ogljikovih hidratov zelo pomaga. Tudi Peruansko Maco zelo priporočajo, saj uravnava delovanje hormonov. Vendar, če nimate kakšne druge težave razen PCO (npr zamašene jajcevode) Maco jemljite le do ovulacije, ker obstaja velika verjetnost, da zanosite po naravni poti.
Tudi Bownova terapija je zelo priporočljiva.

Gigi, sorry, ko temorim s temi vprašanji, a če so pa zamašeni jajcevodi, se pa lahko maco jemlje nepretrgoma? Oz. če si v postopku, predvidema, do stop injekcije?
Za Bownovo metodo sem pa že slišala samo pač ta izraz, ne vem pa nič o tem, se bo treba mal pozanimat.
Hvala

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Neeee, tebe pa ne bi user posted image . Sem mislila rečt, da nekaj voham user posted image

a diši po onem modrem križcu na CB a ne user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:32:34   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Neeee, tebe pa ne bi user posted image . Sem mislila rečt, da nekaj voham user posted image


kaj, saj sem se včeraj stuširala user posted image user posted image user posted image

lej srce, bomo videli, zaenkrat se ne upam veseliti preveč, saj veš zdaj so tile moji famozni 8. in 9. dan. Vsi morebitni znaki, ki jih imam so pa hkrati znaki pms-ja, tak da bog si ga vedi na čem smo


oj miskica, men tud tole diši na sej veš kaj mislim. držim pestke. user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:34:41   
Zvezdica
Zarči, probaj še v soboto, morda je vseen prekmalu.
Ne bi tko hitro obupala, dokler ni uradni date za tetsek in beto oz dokler ni krvi.





_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:35:21   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Neeee, tebe pa ne bi user posted image . Sem mislila rečt, da nekaj voham user posted image


kaj, saj sem se včeraj stuširala user posted image user posted image user posted image

lej srce, bomo videli, zaenkrat se ne upam veseliti preveč, saj veš zdaj so tile moji famozni 8. in 9. dan. Vsi morebitni znaki, ki jih imam so pa hkrati znaki pms-ja, tak da bog si ga vedi na čem smo


Jaz že vem kaj voham user posted image

Pozabi na famozni 8. oz 9. dan. ko si v dolgem postopku to nič ne velja. Itak, da so znaki pm-sja isti kot znaki user posted image user posted image


Ja jest tut nos napenjam....pa mi kr nekej diši :))) upam, upam, upam, upam. upam !!!!


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:43:03   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Morda še nasvet vsem tistim, ki imate PCO. Dieta po Montignacu oz dieta z zelo majhnim vnosom ogljikovih hidratov zelo pomaga. Tudi Peruansko Maco zelo priporočajo, saj uravnava delovanje hormonov. Vendar, če nimate kakšne druge težave razen PCO (npr zamašene jajcevode) Maco jemljite le do ovulacije, ker obstaja velika verjetnost, da zanosite po naravni poti.
Tudi Bownova terapija je zelo priporočljiva.

Gigi, sorry, ko temorim s temi vprašanji, a če so pa zamašeni jajcevodi, se pa lahko maco jemlje nepretrgoma? Oz. če si v postopku, predvidema, do stop injekcije?
Za Bownovo metodo sem pa že slišala samo pač ta izraz, ne vem pa nič o tem, se bo treba mal pozanimat.
Hvala

Če obstaja možnost, da zanosiš po naravni poti potem Mace ni priporočljivo jemati po O (v postopku pa pri vas s PCO sploh ne priporočam, ker lahko povzroči hiperco). Je pa tako, da se priporoča jemanje Mace 3 M pred postopkom nepretrgoma, zato da uravna hormone. Če obstaja možnost zanositve po naravni poti se pa prekine ob O in spet začne 1. dan cikla.
Za Bownovo je tukaj link.
http://www.bownovaterapija.com/vsebina.htm
Sem lansko leto priporočila mladi punci s PCO, ki tudi po več let ni imela M in je sedaj mamica user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Neeee, tebe pa ne bi user posted image . Sem mislila rečt, da nekaj voham user posted image

a diši po onem modrem križcu na CB a ne user posted image

user posted image


< Sporočilo je popravil gigi1 -- 26.11.2009 11:45:08 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:52:13   
loremi
Gigi, hvalaaa user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:52:57   
pikovit
Ojla punce moje user posted image .Hvala za navijanje user posted image

Mismis itak da greš zdej do konca in bo en veeeeeeeeeeeelik user posted image

Zarči ne bom kaj dosti pametna ampak naj gre vse skupaj v 3 piz... matrne!Matr sem besna ufffffffff.Ampak sej veš ne obupat.Moji prijateljici je ratalo v 11.Jaz se tega oklepam kot pijanec plota user posted image Enkrat bo!!!!!!!!

Gigi kako si ti kaj? 

Tanja pa ti?

Vsem ostalim pa en lep pozdrav in user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:55:11   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

Gigi, hvalaaa user posted image


Malenkost user posted image . Aja ta mlada punca se je takrat 2 meseca prehranjevala po Montignacu, šla na par Bownovih in k bioenergetiku. Tako da...

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:56:13   
pikovit
Evo Dejzi sem našlauser posted image .Je že dolgo ni bilo tuuser posted image


user posted image



Dejzi oglasi se kaj user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:56:53   
gigi1
Pikovitek moj user posted image . Hvala, jaz sem OK. Sam mal me zebe, pa dans imam težave z zaprtostjo... Grem kislo zelje jest user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: December 2009 IVF/ICSI
26.11.2009 11:59:56   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Pikovitek moj user posted image . Hvala, jaz sem OK. Sam mal me zebe, pa dans imam težave z zaprtostjo... Grem kislo zelje jest user posted image



Hahahah boščica,sicer pa ima zelje veliko vitaminčkov.Da ne boš fasala kake prašičje gripe.Zelje zdravi.Baje user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?