|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 77 [78] 79   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 7:36:27   
Anonimen
pikovituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro jutro!!

(odgovor članu pikachu)
  Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 8:05:48   
pika74
pikovit čestitke za srček user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 8:20:36   
loremi
Dobro jutro!

user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 8:23:05   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj, pa smo dočakali tale zadnji dan v letuuser posted image user posted image user posted image


danes delamo skrajšano, potem pa k mamci na kosilo, pa domov kužona peljati na dolg sprehod.
Zvečer pa ka sosedom na kakšen per ali dvanajst user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 8:54:46   
pikovit
Dobro jutro punce mojeuser posted image

tako kot pravo Mismis,pa smo ga dočakaliuser posted image user posted image user posted image .

Naj bo novo leto še boljše,lepše in namnoženo user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 9:08:09   
zarja1
Srčice moje želim vam, da bo leto 2010 popolno, od A do Ž : Avanturistično, Bogato, Cvetoče, Čilo, Darežljivo, Enkratno, Fino, Genialno, Hvaležno, Igrivo, Jasno, Kulturno, Lepo, Mirno, Nepozabno, Očarljivo, Popolno, Razburljivo, Strastno, Šarmantno, Toplo, Ustvarjalno, Varno, Zadovoljno, Živo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 9:24:00   
lučka 25
Pikovitka, super za srčka. Zdaj pa naj bo do konca in naprej vse v redu. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 9:25:01   
lučka 25
Drage moje, naj bo lezto 2010 polno lepiugh trenutkov in perdvsem za vse vas in nas plodno , da bo še več prelepih otročkov.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 9:29:10   
gapii27
Vsem trepetalkam in borkam ter seveda zvestim navijačicam, želimo veliko plodnih jajčk in hitrih plavalcev in naj se najde vsaj eden ta praviuser posted image user posted image user posted image .... boste videle to leto bomo vse zibale ene mal prej druga mal kasnej... samo da bomouser posted image
 
veliko sreče, zdavja in vsega kar vam srce poželi...
 
lepo praznujte
 
 

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 9:57:57   
gigi1
Drage moje
 
Sem se le toliko privleka in postelje, da vam zaželim zdravo, srečno, veselja in otrok polno leto 2010.
Vse borke, da bi zanosile v prihajajočem letu, vse nosečke, da bi imele mirno, lepo nosečnost, hiter in lahek porod in zdrave in vesele otročke. Mamice naj bodo otroci veseli in zdravi, ve pa še naprej srečne in polne enrgije.
 
Rada vas imam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 9:58:54   
gigi1
Pikovitka moja. Ne morem ti povedat kako sem srečna za vaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 10:35:20   
miklarom
drage moje, da se vam na hitro javim iz prekrasnega Dunaja, tukaj je vse v lučkam, vse lepo okrašeno, skratka fenomenalno in imamo se prav lepo.

Hkrati vam sporočam da je naši Andreji07 prinesel dedek mraz najlepše darilo - malega JURETA težkega 3030g in velikega 51cm, in sicer v 36.tednu. Vse čestitke, tebi, tvoji družinici in malemu JURETU.user posted image user posted image user posted image

NAJ VAM DANES  VSEM SKUPAJ ZAŽELIM SREČNO, ZDRAVO, LEPO, POLNO UPANJA, SREČE, LJUBEZNI PREDVSEM PA VSEM, KI STE ŽE V POSTOPKU, KI ŠE BOMO V POSTOPKU , KI STE ŽE NOSEČKE, IN VSE KI STE ŽE MAMICE SREČNO NOVO LETO 2010 IN VELIKO SKRITIH IN URESNIČENIH ŽELJ.
RADA VAS IMAM VSE !
 
user posted image               user posted image user posted image

_____________________________

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 10:41:45   
pika.po
Pozdravljene drage moje!

Nisem pozabila na vas, vas pridem večkrat pokukat, samo pisat nimam kaj pametnega!

Zadnje čase stare borke prav pošteno razveseljujete user posted image . Bravo Kajsica in Pikovitka!!!! user posted image user posted image user posted image
Čestitke tudi ostalim puncam, ki ste zagledale čarobne user posted image user posted image !!! Go, go, go! user posted image


No, na zadnji dan tega leta pa se spodobi, da se oglasim in zaželim vsem skupaj eno lepo, prijazno in čimbolj plodno leto! Da bi se lahko iz vsega srca veselile ena z drugo in da bi bilo tistih drugih žalostnih trenutkov čim manj!

Pa še ena misel:

"Kadar se nam zaprejo ena vrata do sreče,
se nam odprejo druga, nova.
A mi gledamo samo na zaprta vrata in ne opazimo tistih novih, ki so se odprla."


SREČNO, PUNCE MOJE!!! Čimveč široko odprtih vrat vedno in povsod!


(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 11:52:58   
rojena77
Veliko sreče, zdravlja,
in naj se vam izpolnijo vse, še tiste najbolj skrite želje,
ter seveda da bi v letu 2010 zagledale kar sem jaz danes - beto preeeeeeecej nad 40.



Srečno v 2010!

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 11:54:52   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: rojena77

Veliko sreče, zdravlja,
in naj se vam izpolnijo vse, še tiste najbolj skrite želje,
ter seveda da bi v letu 2010 zagledale kar sem jaz danes - beto preeeeeeecej nad 40.



Srečno v 2010!




a smo ti rekle, a a a, no vsekakor čestitke ob tvojem plusku in pozitivni beti. A nam zaupaš koliko je bila?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu rojena77)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 11:57:10   
mismis
joj ob tej poplavi lepih in izvirnih voščil, bom jaz čisto neizvirna...ma kam gre bik, naj gre pa še štrik

drage moje, vsem želim srečno in veselo novo leto 2010, pa veliko user posted image user posted image , pa veliko user posted image user posted image , pa še user posted image user posted image , predvsem vam pa želim veliko, veliko zdravja in da bi bile prizanesljive same do sebe pri neizpolnjevanju lastnih novoletnih zaobljub...



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 11:59:21   
rojena77
Mišmiš, test bi morala imeti šele 4.1, ampak ker sem bila tam zaradi hiperce, mi ga je naredila danes. Nisem čist ziher, ampak med 700 in 800. Zdravnica je rekla, ni dvoma. Aja, vstavili so mi pa enega.


Lp

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 12:24:12   
Fargesia
rojena77, čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu rojena77)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 12:36:41   
loremi
rojena77 čestitke!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 12:37:20   
loremi
Prav vsem v Novem letu 2010 želim ogromno zdravja, sreče, ljubezni in medsebojnega razumevanja, pa seveda veliko user posted image  in s postopki ali brez veliiiko pluskov user posted image user posted image  in lepo dokončanih nosečnosti, brez splavov in abrazij, lahkih in kratkih porodov ter da bi se čisto vsem rodili zdravi sončki in sončice!
 
Vse kar je slabega z novim letom naj zbledi, vse kar je dobrega naj ostane in se množi!!
SREČNO 2010
 
user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 13:35:50   
zarja1
Rojena77 čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 13:36:19   
Reby
user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 13:37:00   
Reby
Rojena77 - čestitke user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 13:41:20   
KIWI
Hej, punce!

Ja, dans pa se moram tudi jaz malo pojavit tu gor in vam zaželet, da  se vam v  Novem letu 2010 izpolnijo tiste najgloblje in tako težko pričakovane želje! Torej čimveč user posted image  in seveda čez čas ogromno malih, sladkih, dišečih in navihanih user posted image !!!!!!!

Midva pa imava spet majčkeno upanja, da sva pa ta mesec uspešno user posted image , zadnja user posted image  je bila 30.11., hja zdaj pa še je ni, niti sledu o user posted image . Imam pa drugače na 26 ali 27 dni. user posted image user posted image user posted image  Testa pa še ne bova delala, se nama vseeno zdi hitro.

Pa lepo praznujte danes!!!user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: December 2009 IVF/ICSI
31.12.2009 13:57:15   
tejchka
Drage RR-jevke, ne pišem vam pogosto, vas pa redno prebiram, za vsako izmed vas sočustvujem, ker se v vseh teh žalostnih zgodbah najdem tudi sama.

Za novo leto pa vam pošiljam ta verz, ter seveda še tisto za kar se vse trudimo user posted image

Življenje je potovanje, za katerega nihče ne dobi zemljevida.
Vsakdo potuje po svoje in si sproti riše svoj lastni zemljevid.
Vsaka risba je nov kažipot za vse,
ki hodimo po čudovitih poteh življenja.
Leto 2010 naj bo pot dobre volje, ljubezni in zdravja!

Srečno, Tejchka

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  75 76 77 [78] 79   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 77 [78] 79   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?