|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
6.2.2010 19:17:01   
ANABOJAN
EJLA

moram priznati da se nik nikoli ne pritožuje nad okusom mleka, je pa res da je slabe volje, ko prejme kaj kar je alergen, ker ma številne alergije, na mleko, sadje, itd....
samo ne obupat in vse bo ok....
javi se še kej
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu binči)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
6.2.2010 22:00:05   
ninasiki
ojla

mene pa samo zanima kok ste spumpale recimo iz ene dojke neda bo otroček popil kako kapljico mleka ker men se ušas zdi da ga zgublam pol naslednič pa spet ne user posted image in ko grem pumpat ob tistih žalostnih dnevih spupmab bori 40-60ml drugače je pa šlo po 80-100 kar je očitna razlika

potem a lahko jemlješ to zdravilo recimo en dan ja dva dni ne al pa recimo men učas tamau sprazne obe in ga morm enostauno dat kr v pojstlico spat in pol molm da zaspi res da so ti dnevi zelo redki ampak zakaj bi bli če ni potrebno in tud včasih se mi zbuja na eno uro in pou tko da je tud to mučno

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
7.2.2010 1:02:19   
metka_zone
ANABOJAN: Imaš ZS...

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
7.2.2010 10:15:13   
stashaleks
Pozdravljene,
danes je drugi dan kar pijem lactogal tako kot sta mi vidve svetovale. Malček se mi je danes ponoči budil na štiri ureuser posted image user posted image user posted image user posted image . Popil dojki in spal do jutra.user posted image  

Res pa je da še vedno ne čutim napetih dojkic in komaj čakam, da ponovno začutim ta blažen občutek..... Ali mislite da se bo ponovno povrnil občutek fulll polnih dojk????

Ana in Peterca3, res vama hvala da mi stojita ob strani in mi odgovarjata, kadar vama to čas dopušča na forum.

Še kaj se oglasita.......

Paa

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
7.2.2010 10:19:37   
stashaleks
Pozdravljena Ninasiki,

Tudi jaz imam prav iste težave, jaz si včasih istisnem samo par kapljic... Tko da ne sekiraj se... Jaz sem padla zaradi tega v čisto depresijo..

Najbolje bi ti svetovala, tako kot sta mi Anabojan in Peterca3, da se čim manj obremenjuj s tem koliko napumpaš sa je tako še slabše... Vem eno je reči drgo pa narediti.....Tudi pr meni je tako... Ampak ti dve punci sta res super, tko da sem se že malo spravila k sebi, sedaj samo še čakam naval mleka...

Poizkusi še ti s tem homeopatskim zdravilom "lactogal"......user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejta z malčkom in veliko sreče....

Paa

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
7.2.2010 10:37:42   
emica2008
ANABOJAN
danes sem zasledila tvojo temo in bi tudi meni lactogal prišel zelo prav in me zanima če boš v kratkem še kaj hodila domov ter po te kapljice???
se toplo priporočam, da jih še zame prineseš do Ljubljane. Pošlji ZS če imaš namen iti da se dogovorimo, 1000x ti hvala

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
7.2.2010 21:24:06   
stashaleks
Pozdravček,
Danes sem malo boljše volje, saj sem malemu samo dvakrat v celem dnevu nakuhala dodatek in sicer ga je spil 90ml... Ostalo dozico pa je pil pri meniuser posted image user posted image user posted image user posted image . Srčno upam, da se bo stanje v mojih dojkah obrnilo na ( blažen občutek polnih dojk ), komaj čakam.user posted image user posted image user posted image

Sicer pa imava veliko težave z eno stranjo, saj menim da slabše teče in se ponekaj minutah naveliča in začne jokati. Zagotovil so mi da se bo tudi to uredilo, vendar v to dvomim.

Komaj čakam punce, da vam napišem da se samo dojimo to bi me tako osrečilo, kot nič na svetu.

Se slišimo še kaj, paa.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
8.2.2010 14:51:09   
stashaleks
Ojla,
Imam eno vprašanje, moj malček se čez dan noč in noče dojiti. Vzroka ne vem mogoče, ker mu takoj ne priteče ko dvakrat potegne ali pa res ni nič v dojki??user posted image user posted image user posted image user posted image

Zanima me kako si si ti ANA začel z dojenjem. Zanima me ali naj počakam 4 ure in ga nato potem pristavim in kar popije popije in si ne izbrizgam ven.. Ali kako drugače??? Izredno vesela bi bila..

Imam občutek da imam mleka več, vendar dojke še vedno niso polne ( na občutek ). Pijem pa seveda že kar lep kapljice ( lactogal ). Res sem že obupana, tko da res ne vem kaj bi lahko še pojedla ali naredila, da bi se z malim dojila... Ali pa mogoče noče, ker iz flaške mu takoj priteče...user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce prosim pamagajte mi, ker sem čisto že obremenjena s tem dojenjem... Poskušam se kolirati pa negre in negre..

Hvala vam za odgovor in za vaše izkušnje.

Paa

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
8.2.2010 15:43:29   
ninasiki
mamice midva bi vas lepo prosila za kak glasek user posted image
http://www.maminajdi.si/natecaji/izbor-naj-foto/galerija?func=detail&id=19

hvala user posted image

< Sporočilo je popravil ninasiki -- 8.2.2010 15:44:04 >


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
8.2.2010 20:00:41   
ANABOJAN
nažalost (ali pa na srečo) nisem vseved, mapk predvidevam da imaš enako težavo kot sem jo imela jaz, problem je v tem ker jim flaška lepše teče, na joški se pa morajo orang matrat, no meni se je tudi to skoraj zgodilo in sem parkarta imela cele burke, ker se mi je 1 celo uro dr kot žival da on ne bo jedel iz joške, hkrati pa zato ker je bil lačen, rabla sem veliko potrpljenja, in trdno voljo da flaško NIKAKOR ne bo dobil, podporo partnerja in vse družine, da pač poslušajo eno urno dretje, ker je to pč dobro za Nika..... no po eni uri se je običajno udal in joško v celoti popil.... je blo pa takrat kar hudo.... to se mi je zgodilo 4x in potem je bil mir.... kljub temu da sedaj ko mu že dajem GH in popije tudi 2 flaši čaja na dan niti na kraj pameti ne pade da bi zavračal joško.... poskusi s tem receptom, amapk to poemni da mu flaške ne smeš več dati za enkaj časa, jaz sem jo takrat ukinla za 14 dni... in jo potem spet uvedla, ampak zgolj samo čaj.... sicer je otrok najbrž zmeden.... obilico uspeha ti želim... je pa res da če si črpaš in če ne dojiš ti nobena črpalka ne popije toliko kot ti tvoj srček, in pomoje prvega razultata ne more biti.... želim ti čimveč vztrajnosti in potrpljenja....

držim pesti
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
8.2.2010 22:01:44   
stashaleks
Pozdravček Ana!

Danes je zame še enden od salbih dni. Moj malček vstrajno zavrača dojko, saj se dere kot da ga iz kože slačimo, uffff. No ptem mu pa moj dragi nakuha mleko in prav tako se dere noče piti..... Sem že pomislila, da je bolan.... Kar srce se mi para, saj je to naredil prvič.user posted image user posted image user posted image user posted image . Skratka noče ne dojke in ne flaške.

Ali je mogoče začel zavračati, ker sem si jaz res na vsake štiri ure pumpala in seveda čez dan dojila na dve uri in škratek ni imel dovolj hrane. Res nisem pametna.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Bom poizkusila še z to metodo, ki mi jo ti priporočaš in bomo videli....

Še nekaj me zanima ali si si ti črpala iz dojke na vsake štiri ure, kljub temu da je malček spal.. Torej ponoči in podnevi....???

Hvala ti za odgovor, res sem že čisto na tleh......Solzice mi kar same lijejo.......user posted image user posted image user posted image user posted image

Zakaj mora biti to dojenje tako težavno, kaj sem naredila narobe, da ne steče kot bi mralo? Tisoč vprašanj in ne najdem pravega odovora.

Hvala Ana za vse odgovore...

Paa

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
9.2.2010 8:41:40   
stashaleks
Dobro jutro,

naj povem, da sem imela tako slab dan včeraj. Kot sem že včeraj napisala je mali zavračal dojko cel dan. Dodatka je spil tudi skoraj nič. Ali pa čisto malo 10ml oz. 20ml. Res ne vem kaj mu je bilo.

Ko sem ga spravila spat je spal prvo turo 4 ure in sva se nato podojila user posted image user posted image user posted image user posted image . Potem sva se na vsake dve ure ponovno dojila.user posted image user posted image user posted image user posted image . Sedaj se je zbudil in samo malo potegnil in ni hotel več....

Sprašujem vas ali naj vstrajam da se dojiva in mu danes ne dodatm flaške in ga samo pristavljam... Imam občutek da je malo zmeden... Res ne vem... Tudi jaz sem že čisto zmedena...
Sem včeraj že sklenila, da se nehava dojiti in je potem ponoči pil iz dojke..

Res ne vem več kaj naj naredim. Sklenila sem tudi da si ne bom več črpala mleka... Pa bo kar bo... Ker to počnem že od rojstva. Kar naprej sem obremenjena s tem.

Hvala vam za odgovor in želim vam lepo dobro jutro.

Paa

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
9.2.2010 8:48:44   
tejči28
Pozdravljena,

jaz si čez dan  nikoli nisem črpala mleka,pa sem ga imela ogromno.Dojila sem ga po potrebi,torej na dve uri,včasih tudi na uro in pol.Zvečer po dojenju,če sem imela dojke napete sem si eno izpraznila,drugo pa pustila,da je bila polna ko se je zbudil.Nisem mu ponujala flaške niti za čaj,ker se zmede,pa flaška lažje teče,se ne rabi tak mučit.predlagam ti,če si se odločila,da boš dojila,ne si tolko črpat mleka čez dan,ker je tak ponudba-povpraševanje,za dojenčka bo mleka dovolj,mogoče je samo žejen in zato popije samo začetno mleko.jaz mu čaja dolgo nisem devala,ker ni bil žejen,je vse dobil od mene in tudi ko sem mu ga začela ponujat,ni veliko spil,plenička pa skozi zelo polulana.ko pa se nisma več tolko dojila,pa je spil tudi po 2 flaši čaja ćez dan.

Upam,da sem ti z mojim primerom kaj pomagala.Samo vztrajaj in ti bo uspelo.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
9.2.2010 10:29:31   
petrca3
ojla,
se popolnoma strinjam s tejči.
Mislim, da si kar malce preveč obremenjena s tem, kaj narediti in več ne poslušas sebe in svoj občutek, ki je vedno najboljši. Vedi, da je tisto, za kar se odločiš, najboljše in pri tem tudi VZTRAJAJ. Ne bezljaj in ne bodi nezaupljiva do sebe. Ali se odloči samo za flašo ali z dojenjem vztrajaj dalje...
Sama sem si le nekajkrat na začetku črpala mleko (pri prvem otročku veliiiiiko več) in vem, da je to obremenjujoče. Res pa je, da sem imela do sedaj (v nekaj mesecih) le dvakrat občutek, da imam mleka obilno (res polna prsa), sicer pa skos nekje polpolno in je očitno dovolj. Mamice smo si pač različne in otročki tudi!
user posted image  na usta, pa bo... Srečno!

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
9.2.2010 16:18:47   
stashaleks
Ojla obema!!

Hvala vam za tako izčrpen odgovor. Naj vama povem, da sem včeraj prenehala z črpanjem mleka in si rekla kar bo pa bo...... No včeraj čez dan sem mu dajala flaško  a čez noč pa le dojko... Tako da res ne vem več, kaj naj.user posted image user posted image user posted image user posted image

Čez dan je problem takšen: Takoj ko se zbudi zjutraj ga še lahko premamim in mi pije iz dojke, vendar tam nekje okoli dvete zjutraj ko je že čisto zbujen pa se dere kot da ga slačim iz kože. Niti povohati jo noče... Sam v položaj za dojenje ga dam in je konec, jok pa na drevo....user posted image user posted image user posted image user posted image . Seveda temu sledi še moj jok in traj nekaj časa da se oba pomiriva... ( No potem pa je mama priskočila na pomoč in me nahrulila in povedala, da imajo otroci pač svoje muhe tako kot jih imamo mi. Naj čez dan pije po flaški čez noč pa ga dojiš in mogoče boš imela srečo in si bo premislil in pil samo iz dojke, .....jah bog si ga vedi če bo res!!.) Tako je moja mama povedala.

Res ne vem kaj mu je ponoči ja podnevi ne!!!! ( ali temu pravimo trmasti otrok )))

Meni so rekli, da naj si pumpam in tako bo mleka več in bom lahko na polno dojila. Tako sem si jaz dva meseca konstantno pumpala najprej en mesec na tri ure in nato naslednji na štiri ure... Tako sem že  izmozgana...

Potem mi tudi ve svetujete, da naj ga čez dan hranim po flaši čez noč pa dojim..

Hvala vam za odgovor in pozdravček vsem.

Hvala, hvala, hvala

Paa

(odgovor članu petrca3)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
9.2.2010 21:21:40   
stashaleks
Pozdravček,

Nimam skom deliti moje težave, saj sem edinka in moje prijateljice pa niso imel takih težav, zato sem tako pogosta obiskovalka tega foruma.

Danes sem ga poskušala pristavljati na dojko, najprej protest in seveda sem si prej rekla da bom obdržala mirno kri in se počasi matrala tako da bo prijel dojko. In po nekaj minutnem histeričnem joku jo le prijel, vedar sem morala med dojenjem hoditi, tak da nimam občutka koliko je vlekel in seveda pojedel.. To je trajalo nekaj minut in je odnehal...

Zdaj zvečer ga bom poskusila ponovno pristaviti na dojko in mu nato ponudila še AM... Sem res tako utrujena da mi očke kar same skupaj lezejo....

Bom vstrajala in poskušala še s to metodo mogoče pa mi le rata preiti na DOJENJE!!!
 
Bomo videli kaka bo nočka pa se jutri ponovno oglasim..

Hvala vam punce na tem forumu, res ste super1!!

Paa

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
10.2.2010 10:40:35   
sanelaa
Stasha, res ne vem zakaj se tako obremenjuješ in sekiraš? S sekiranjem in jokom sama sebi škoduješ, res..........nič koristi nimaš od tega. Otroček čuti tvojo žalost in napetost.

Glej, otrok lačen ne more biti............če pač ne želi zizat, mu daj flaško. To pa res ni nič dramatičnega. Mogoče pa mu bo čez čas dojka postala všeč pa flaške ne bo želel.

Ti uglavnem naredi tako, da bosta oba srečna in zadovoljna, če to za tvojega otroka pomeni hranjenje po flaški, potem pač naj bo tako.

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
10.2.2010 20:25:07   
stashaleks
Pozdravček,

No danes smo prešli na flaško, saj sem imela mleka že zjutraj premalo tako da se danes celi dan futramo po flaški... U hodoo za mene.. Ne bom se obsojala, saj bo tako ali drugače zrasel..

Mogoče pa so to fantki in bom mogoče imela naslednjo punčko in bo šlo čisto drugače z dojenjem. Priv je, pa težko veš kaj je prav in kaj ne...

Punce hvala ker ste mi stale ob strani in vam želim obilo sreče še naprej pri dojenju,,,, vam kar malo zavidam... Ali kaj čmo tako je pač življenje...

Zanima me ali je mogoče, da z malčkom preideva na dojenje ali je vse skupaj konec... ????

Hvala za odgovor.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
10.2.2010 20:51:38   
vanilla
Stashaleks, res, nehaj se obremenjevati, kot ti je že sanelaa napisala. Jaz sem imela podobno situacijo, s tem, da sem mislila, da bom s črpanjem kaj rešila, pa sem načrpala vedno samo 30ml in to ne glede na to, kaj sem počela (počivala, pristavljala, dobro jedla, veliko pila)... Mleka ni in ni blo. Mala se je kregala na dojki, bila sem histerična jaz in ona. Ker sem trmasto vztrajala pri dojenju, je en dan bila čist brez hrane skoraj, ker sem jo nonstop pristavljala pa ni nič vlekla, stran se obračala, jaz pa čist adijo živci.
Potem je spala kar 7 ur skupaj in takrat mi je naredil klik, da kaj jaz delam sebi in mojemu otroku. Lačna je zaspala, bila je res potrpežljiva, nič več ni imela moči. Zasmilila se mi je v dno duše.. tako majhna in nebogljena. Jaz sem sicer želela dobro, da bi jo hranila z mojim mlekom, vendar sem v tisti sekundi spoznala, da si moram priznat, da pač ne bo šlo.
Od tistega večera dalje sem jo hranila po flaški... Že naslednji dan sva bili obe boljše volje. AM ni nič slabše za otroka, hranila se je potem izključno z njim in zdaj je zdrava, gibčna in nagajiva 9-mesečnica.. sicer že dolgo na gosti hrani.
Torej, sreča in zadovoljstvo v materinstvu se ne meri po tem s katerim mlekom ga hraniš, ampak je važno edino, da je dojenček sit. Ker le tako bosta oba srečna.

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
10.2.2010 20:58:48   
Jančika_
Stashaleks, verjetno bom čisto brcnila v temo, ampak škodi ne, če povem svojo izkušnjo. Imam 2-mesečnika, to je moj tretji otrok. Pri prvih dveh ni bilo nobenih posebnih težav z dojenjem, tale pa že v porodnišnici nikakor ni hotel zgrabiti dojke, drl se je tudi po eno uro, preden je začel sesati. Ena od sester je omenila, da ima priraščen jeziček, da so lahko zaradi tega težave pri dojenju kaj več pa mi niso povedali. Ker je se lepo redil, je pač ostalo pri tem.

Doma sem potem malo pobrskala po netu in videla, kaj to dejansko lahko pomeni. Mali je ogromno jokal pri dojenju, pojedel je veliko zraka, predvsem pa se je vsakič hudo branil pristaviti. Na prvi posvetovalnici je zdravnica rekla, da bi bilo treba prekratko vezico prerezati že v porodnišnici in mi je dala napotnico za ORL. Tam sva bila kmalu na vrsti in pri mesecu in pol so mu vezico res prerezali. In neverjetno, od takrat ni nobenega joka pri dojenju več! Vsakič se takoj priklopi in se lepo doji.

Mogoče lahko sama pogledaš, če ima tvoje dete to. Priraščen jeziček spoznaš po srčkasti ali kvadratasti obliki, ni koničast, ampak je rob jezika na sredini potegnjen malo nazaj. Pa ne izplazi ga dovolj.

Kakorkoli že, želim ti, da se bo mali dobro razvijal in bo zadovoljen, pa če na dojki ali na flaši.

(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
11.2.2010 3:30:35   
stashaleks
ojla,
kot vidite punce ura je tri zjutraj, malega sem pizkusila priklopiti na nočno hranjenje in res je malo potegnil glih toliko, da mi jo je spraznil, saj je bilo nekaj malega še za njega.... Seveda temu je sledilo  dretje ( normalno saj mu je bilo premalo ). In z majčkeno jeze sem mu dala flaško in sedaj spančka.....

Se bom morala kar sprijazniti z dejstvom, da se je naš sinek odločil da ne bo več zizal... Tako pač je v življenju....

Punce hvala za nasvet, kar zadeva jezička pa bom zjutraj pogledala v kar dvomim. Saj sva se mesec in pol res samo dojila in mu nisem nič dodajala pa je teklo gladko.. Potem pa dvakrat ko sem mu dala flaško se mu je zaluštalo, da pa on ne bo več zizal in bi on aje ubral lažjo pot in to je flaška, saj iz nje kar samo teče... Menim, da je bila to moja napaka in seveda ker sem vse ostale poslušala... Dej mu flaško, dej mu flaško vidiš otrok je lačen.... In tako smo sedaj res samo na flaški... Ali kaj čmo!!

Hvala vam punce res ste prijazne in hvala ker si vedno nekdo najde čas in mi kaj pametnega napiše....

En sneženi pozdravček .......

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
11.2.2010 8:10:30   
sanelaa
ja bo pač na flaški..............joj no, ne bo niti prvi niti zadnji ki bo na umetnem mleku gor zrastu.

Ne sekiraj se.........!!! Uživaj z otročkom!

A ni boljše da sta oba sita, spočita in naspana in lahko čez dan bolj uživata skupaj kot pa če bi se cel dan matrala a bo jedel al ne?


(odgovor članu stashaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
11.2.2010 8:11:12   
sanelaa
Aja,

svaka čast da ob treh zjutraj sediš za računalnikom.........user posted image

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
11.2.2010 9:40:50   
petrca3
Ojla,
samo eno vprašanje imam... Ali se LACTOGAL kupi tudi v avstrijskih lekarnah?

HVALA za odgovore...

(odgovor članu tinx)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
3.3.2010 7:38:27   
ROŽICI
tudi jaz imam težave z dojenjem.zanima me če gre katera kupovat da bi še zame kupila in mi poslala.prosim

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu petrca3)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?