|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
19.9.2010 10:22:17   
luna2010
A mi lahko sam napišete kako se pije ta sirup?Sem si ga nabavla -navodila v ital. in v nem.,ona v lekarni je kao napisala 5 žličk zmešaš z 500ml vode.A tu sem zasledila malo drugač-3*na dan žlico sirupa z malo vode.A mi lahk sam to napišete da nebom     zajuser posted image ala.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
19.9.2010 16:37:40   
DanijelaNeli
Luna2010...tista navodila,katera so priložena so mišljena na vsa zdravila tega proizvajalca.

Tukajle imaš link,kjer ti piše koliko in kako pit...
http://www.farmaciamontera.it/Lactogal-100Ml.html

Prevod:čajna žlička(cca.5mml),5x/dan,z vodo,piti po majhnih požirkih.

Čeprav meni je rekla farmacevtka,da naj pijem po 4 žličke v 0.5 l vode. Lahko si narediš tudi mešanico z 1 litrom vode.

Okus?Ogaben,ne!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 19.9.2010 16:38:37 >

(odgovor članu luna2010)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
19.10.2010 18:27:19   
tinkatonka
Pozdravljene,

ostalo mi je več kot polovica flaške H-16 - homeopatskih kapljic za dojenja in laktacijo.http://www.gam.si/product_info.php?cPath=455&products_id=80&osCsid=f66c3ea551af56caf92ee17b0ef47f3f
če je kakšna zainteresirana ji prodam po ugodni ceni. Pisite na ZS. Sem iz Lj.

Meni se zdi da so mi pomagale, a kaj ko je par dni zatem moj sinko zavrgel dojenje, ker se je že preveč navadil na flaško. user posted image

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
20.10.2010 12:43:01   
silvija22
Prosila bi, če gre katera v Italijo po Lactogal kapljice, da jih kupi še zame. Sem iz Ljubljane. 

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
22.10.2010 23:15:31   
Aisha86
No, jst sm tud slišala velik pohval...sm si jih nabavla in mislm da ni blo nč bolš. Pomoje bi blo isto če jih ne bi jemala. En teden mam ful mleka drugi teden morm dodajat AM...user posted image Zdej porabljam drugo flaško in če mi res ne bo nrdila nekega čudeža, da bi polno dojila...bom pač obupala. Tamali bo kmalu star tri mesece in me tolaži to, da vsaj do zdej mi je ratalo. 

(odgovor članu silvija22)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
23.10.2010 10:14:21   
DanijelaNeli
IZVIRNO SPOROČILO: Aisha86

No, jst sm tud slišala velik pohval...sm si jih nabavla in mislm da ni blo nč bolš. Pomoje bi blo isto če jih ne bi jemala. En teden mam ful mleka drugi teden morm dodajat AM...user posted image Zdej porabljam drugo flaško in če mi res ne bo nrdila nekega čudeža, da bi polno dojila...bom pač obupala. Tamali bo kmalu star tri mesece in me tolaži to, da vsaj do zdej mi je ratalo. 


A to govoriš o GaM kapljicah?
Meni so ful pomagale...Takojšnji učinek...
No,pomembno je,da jih pravilno daješ...
Pol ure prej in pol ure potem ne smeš nič drugega dat v usta.

Zdaj jih ne jemljem že kar nekaj časa...Mleka imam zaenkrat še...Bomo videli v naprej po 3mesecu.



< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 23.10.2010 10:15:41 >

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
23.10.2010 11:56:51   
Aisha86
Jah, kaj nej rečem srečne tiste k jim pomagajo... za Lactogal sirup pišem, te si mi tudi svetovala - FB. user posted image Ma kaj te GaM so kej druzga al kaj?
Prvo flaško sem pila tako: 3x na dan po čajno žličko v deci tople vode. Eno uro prej in pol nism nč jedla. Sm pa pila, to lahko?
Potem predvčerejšnjim sm šla iskat še eno flaško in spotoma prašala kako se jih jemlje...pa mi je rekla 5 čajnih žličk v pol litra vode in nej to pijem čez cel dan?? user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
23.10.2010 22:48:36   
DanijelaNeli
IZVIRNO SPOROČILO: Aisha86

Jah, kaj nej rečem srečne tiste k jim pomagajo... za Lactogal sirup pišem, te si mi tudi svetovala - FB. user posted image Ma kaj te GaM so kej druzga al kaj?
Prvo flaško sem pila tako: 3x na dan po čajno žličko v deci tople vode. Eno uro prej in pol nism nč jedla. Sm pa pila, to lahko?
Potem predvčerejšnjim sm šla iskat še eno flaško in spotoma prašala kako se jih jemlje...pa mi je rekla 5 čajnih žličk v pol litra vode in nej to pijem čez cel dan?? user posted image



A jst sm ti svetovala za Lactogal...user posted image ...pol si moja frendica na FB-u?user posted image

Gam kapljice so pa nekaj drugega.Homeopatske kapljice...naročiš jih na njihovi spletni strani.
http://www.gam.si/

Meni so pomagale,nekih stranskih učinkov ni.

Kot ti je rekla farmacevtka v lekarni,tako je pravilno uživanje Lactogala.
Jaz tudi delam tako.Mi je rekla,da lahko spijem tako z litrom vode.



< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 23.10.2010 22:49:25 >

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
24.10.2010 15:56:12   
Aisha86
Ojla
Ja, sm tvoja prjatlca user posted image Sm med avgustovkami in mam sinčka Patrika.

No, zdej sm se pa totalno zmedla...
Katere točno GaM piješ? Kljub temu piješ tud Lactogal? Ti je pomagal Lactogal al ti te Gam bl pomagajo? Sej Lactogal je tud homeopatsko zdravilo. Ko piješ Lactogal daš 5žličk v liter vode in ko to piješ čez dan- upoštevaš to, da pou ure prej in pol ne zaužiješ ničesar drugega al kako?

Vem, tavžnt vprašanj ma lahko da delam kej narobe pa mi zato ne deluje...hmm...

Pozdravček

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
24.10.2010 22:20:13   
DanijelaNeli
Aha,sej pol mi je kapnlo katera si..user posted image

Pila se Gam kapljice za dojenje in laktacijo..zdaj jih ne pijem več.To sem si vzela,ker sem imela en čas upad mleka in takrat so mi pomagale.
Nisem pa pila skupaj istočasno z Lactogalom.Lactogal sem pila prejšnji mesec.
Ne,5 žličk daš v pol litra vode...takrat je rekla farmacevtka,da lahko zmešaš si liter tega napitka,kar pomeni,da daš osem žličk.Pač to piješ čez dan.Ker itak moraš ful tekočine pit med dojenjem.


(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
25.10.2010 23:14:45   
Aisha86
Za kolk časa si pa mela te GAM (ker so pa kr drage)?
Sej res ne vem več kaj nej nrdim...že skor obupam in si odločm, da bomo pa pač prešli na AM, sam pol se premislm k si reeees želim dojit k mi je tko lepo. Sam se bojim da bom ceu kup dnarja stran zmetala a učinka pa nobenga. user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
26.10.2010 21:17:24   
DanijelaNeli
GAM kapljice imaš pa za kar nekaj časa.Pozabla sem koliko ml je v flaškici.Na dan pa si daš 3krat po 5 kapljic.Tako,da ti ne takoj zmanjkajo.

Probaj še to pa boš videla.

Če ne ti svetujem,da se pogovoriš z eno izmed svetovalk za dojenje iz društva LLL Slovenije.

(odgovor članu luna2010)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
26.10.2010 23:35:30   
Aisha86
Zdej k mi bo zmanjkalo Lactogala bom verjetno res naročila še te kaplce...A po sestavinah si kej gledala, so drugače?

Jst niti se nebi menla k mislm da vem kaj mi gre narobe (dojim z nastavki in tamali pije k po slamci user posted image ), jst bi rada d bi mela tle kšno fajn patronažno k bi mi pokazala kako tamalga pravilno nastavt da mi bradavico prov zgrabi. A te LLL pridejo tud na dom?

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
26.10.2010 23:45:42   
DanijelaNeli
Sestavine teh kapljic nimam pojma katere so,ker na etiketi pišejo samo te homeopatske kode.
Zakaj pa dojiš z nastavki..a zaradi tistega mastitisa?
Te svetovalke dobiš samo po telefonu.Če ne pa mislim,da imajo neka srečanja.

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
26.10.2010 23:47:59   
DanijelaNeli
Glede patronažne pa nevem,če bi lahko poklicala v ambulanto tvoje regije in se probaš zment.
Če ne sem jaz kar blizu tebe doma..10 minutk po avtocesti in sem tam.user posted image
Bi ti lahko komot pomagala,tako sem že dvem porodnicam.

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 26.10.2010 23:48:12 >

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
27.10.2010 17:43:19   
Aisha86
Z nastavkom dojim ker so mi že v P jih dali da mam vdrte bradavice...Sm se pred kšnim tednom matrala brez, pa klub temu, da sm prvo s črpalko jih "vn potegnla" tamali nikukr ni zagrabu. Vem, da to ne gre takoj s prve in da se morš matrat sam ne gre in ne gre.
Sej mamo patronažno ma po domače povedano je za en drek.

Dej ti bom na ZS pisala, da vidmo, če bi mi res lahko kako pomagala. Ker mogoče pa obstaja kšna čist simpl fora pa ne znam k mi ni nobena povedla. 

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
7.1.2011 13:36:48   
janaja
sem bila prejšnji dan s sinekom pri homeopatinji zaradi vnetja ušes in sem jo vprašala, če ima kaj za povečanje mleka in mi je dala pod jezik 3 granule. In se mi zdi da deluje, res pa je da si dajem še SIMILASAN kapljice ki jih lahko naročite pri gospe iz Škofje Loke ( lekarna arnika ) in vam jih pošlje po pošti.

Je pa homeopatinja izrecno naročila da pri jemanju homeopatskih pripravkov ne smeš uživati:
- kamiličinega ali metinega čaja
- kakršnega koli mentola ( bonboni, žvečilni....)
- zobna pasta naj bo brez mentola ( sensodyne katerakoli ali weleda)
- mazanje z močnimi eteričnimi olji - čajevec ipd.

Pa petnjast  minut pred ali po obroku ( tudi pijača se šteje)

Upam da vam bo kaj pomagalo

Lep pozdravček


_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
30.1.2011 16:42:11   
DeVilla
Punce, hvala za vse nasvete. Sem ravno premišljevala, kam naj se obrnem po nasvet za povečanje mleka.Grem ta teden gledat, kje lahko te kapljice dobim... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
11.2.2011 22:28:28   
DanijelaNeli
Če kateri pomaga naj si naroči semena Grškega sena.Pije se kot čaj.In kot vsi teli pripravki je tudi ta ogabnega okusa...




Toliko sem naredila za to dojenje...zdaj nisem na nobenem Lactogalu,kapljicah GAM,Hipp za dojenje,...In dojenje nam lepo teče še naprej...imamo pa skoraj 7 mesecev...Mislim,da bo bolj problem odstavit,a o tem še ne razmišljam...ker mi dojenje veliko pomeni!

Punce le vztrajne bit!!!Ne obupat!

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 11.2.2011 22:31:10 >


_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
16.2.2011 22:35:51   
lipikica
ali so zdrave te kaplice? te sestavine gred vse v mleko, kako to vpliva na otroka?
tudi meni je začelo zmanjkovati mleko in ne vem kaj bi, ali naj poskusim s temi kapljicami.
ebe pravite da je lactogal za na jezik in prej in potem ne piti in kjesti ene pa da z vodo za zmešatuser posted image ? kako ?

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
20.2.2011 16:23:17   
DanijelaNeli
Lipikica...Tukaj je samo eno:Če zaupaš Homeopatiji? Stvar vsakega posameznika.
Sestavine pa gredo v mleko kot vsaka stvar ki jo zaužiješ.

Lactogal=sirup->daš v vodo in ne na jezik.Gam kapljice pa daš.

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
20.2.2011 22:49:16   
lipikica
joj koliko sem zabita...
mani je rekla farmacevtka, 5 x na dan po čajno žličko zmeščaš z malo vode in da se pije po majhnih požirkih. ok. štekam. ampak, da ne smeš pred in po obroku, kako, jaz veliko pijem pa potem ne bom nič pila če imam za 5x na dan za piti to reč.

(odgovor članu luna2010)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
21.2.2011 15:07:34   
DanijelaNeli
Meni so rekli naj si natočim pol litra vode v flašo,primešam sirup in to naj pijem počasi čez dan...in lahko si naredim tudi liter tega.
Zdaj tega ne pijem,...

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
22.2.2011 15:07:51   
Aisha86
^^
Meni so pa enx rekli tako kot pravi lipikica in drugič tko kukr tebi, Danijela!? V navodilih je pa spet ena druga verzija, al kaj jst vem...lih tko sm se jst spraševala, kako nej spijem pol tolk vode glede na to da je dobro za dojenje, če pa pijem še ta sirup k piše da pol in prej ne smeš nč pit?? Uglavnm, zame (žal) je blo to metanje dnarja stran. user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
25.2.2011 19:41:42   
ManUr
kako ste prisle do kapljic Lactogal?
jaz ne znam italiansko, doma sem s stajerske. Videla pa sem, da imajo sedaj znizane. posiljajo po sloveniji?

hvala. lp

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?