|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:55:10   
loremi
pikovit pa ne no! joj kako zelooooopa tebi privoščim, da bi donosila to dete in da bi vendarle bilo vse ok no!!! tako zeloooo navijam  za petek, da bi se pokazalo, da le je vse ok in bo dete raslo naprej! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Držim pesti zate!
user posted image

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:57:56   
sonček33
Pikovit, objem, kaj več itak ne morem napisat...ker preprosto ne najdem pravih besed. Upam pa z vama do konca.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 15:07:58   
bit
pikovit..... brez besed sem....pošiljam ti veliko pikopoko za srečo  user posted image in topel objem...user posted image
upam da se bo vse dobro izteklo

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 15:13:25   
Barbara31
Pikovit... ne še obupat. Moja prijateljica je imela enake probleme... pa se je na koncu zrihtal in sedaj ima punčko.

LP



(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 16:26:10   
BarbiG
Pikovit, sem brez besed, samo upam, da se bo vse dobro končalo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 16:39:24   
lana70

Pikovitka , držim pesti, da bo vse v redu s pikico user posted image .


Diana79, točno tako, kot ti je napisala mismis, jaz sem imela takšen postopek....

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 17:04:47   
Urshy78
hvala vam za dobrodošlico user posted image vas berem že nekaj časa in nekatere ste taprave borke, občudovanja vredne.
pikovit, močno držim pesti in upam na najboljše.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 18:35:13   
Fargesia
pikovitkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 20:11:23   
Tanja_Jes
Pikovit tut jest držim pesti zate upam da bo vse ok, bodi pozitivna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 20:48:49   
hedviga
Pa pixxxda no.... Pikovitka moja, no...Bodi močna, tole more bit pač očitno tazadnja preizkušnja pred začetkom (ne koncem!!).
Mi je pa na misel hodilo...vnetje, levkociti in vse tela sra.nja...morda vzrok že za kdaj prej? Temeljit pregled narest?
Pa saj ne bo treba, tole ma da ostane in amen.
Mislim nate, zelo!!!!! Če te kdaj pot mimo zanese pridi pogledat naša norca....RTM!!

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 21:13:46   
lučka 25
Pikovitka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 21:19:46   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Evo punce mene iz UZja.Nič dobrega.Plod je sicer zrasel,vendar premalo in tusi z srčkom nekaj ni OK.V petek imam spet UZ in če se bo kaj popravilo,potem Ok drugače sledi abrazija user posted image .Pa ****ti a gre lahko pri meni kaj OK???????Ufffffuser posted image


ajoj, tole pa je tako žalostna novička, Pikovit srce moje drži se, še vedno je upanje, zato ga le ohrani, moraš upati in verjeti. Če pa karkoli potrebuješ, če tudi le babji čvek, me pokliči, jaz ti sedaj ne upam preveč najedati.
Resnično, pa tako sem se veselila, da vama je uspelo, ma mora iti do konca, jaz še vedno upam v touser posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 21:45:19   
miklarom
Pikovitka - pa ti sranje no, pa kaj se zdaj to dogaja, srce moje zlato držim pesti da bo vse vredu v petek... pa kaj saj mora biti to sploh ni debate pa še pike poke za srečo srceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sonček33 - ja,ja sem začela delat rez kar na izi, se mi prav n'č ne da, ne delat, ne folk gledat, prav vsi mi grejo na živceuser posted image , komaj čakam da mine januar, pa me ni cel februar na šihtu, pa upam da še pol naprej ne, da se bo naš pingo le prijeluser posted image

mismis - a spet si sama brez svojega dragega, no se ti bom naslednji teden pridružila pri tej samoti, k tudi moj dragi gre za štirinajst dni delat drugam in ga tud ne bo, madona, tedi pa boma mele cajt, pa lahk grema kam na kakega HAJNIJAuser posted image .
Drugače pa sem danes začela že delati, prvi šiht v tem letu, čez en mesec pa spet na dopust, pa po pingote in ne bom delala cel februar imam še cel lanski dopustuser posted image .
Men je pa full fajni tale snegec, mi prav prija, pa kidanje mi tud kar gre, ti lahk pridem pomagat user posted image

Loremi - ja gremo delat snežaka, se mi pridružišuser posted image

Hedi in Lučka - kako kaj otročički, jih mamice in atiji lepo ubogajouser posted image , pošiljam jim ogromne poljubčke

fargi , Tanja_Jes , BarbiG, in bit- kako kaj vaše slabosti in buši že kaj zrastel

zarči - user posted image

vsem ostalim pa lep večer jutri zjutraj čim več user posted image  in malo kidanja, jaz pa grem sedaj hiter user posted image , pa na eno hitro spanje user posted image k je treba zjutraj spet na šiht, lepo mi spančkajte




_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 22:17:14   
gloria
...čer...
Pikovit jaz upam na najboljše...s tabo smo...drži seuser posted image
Sonček ločevalkauser posted image
Mismis bodo prej na FB user posted image


...nočka.....in še enkrat naj tisti tam gor čuva Pikovit in njeno pikico.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
6.1.2010 1:03:09   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Evo punce mene iz UZja.Nič dobrega.Plod je sicer zrasel,vendar premalo in tusi z srčkom nekaj ni OK.V petek imam spet UZ in če se bo kaj popravilo,potem Ok drugače sledi abrazija user posted image .Pa ****ti a gre lahko pri meni kaj OK???????Ufffffuser posted image


Pikec moj dragi ... porkalašpinčič no user posted image user posted image user posted image , sem misla da me bo raztrgal od veselja, ko sem zvedla da je ratal, zdej me pa trga, ko berem tole =bemti sem besna ...

pa kljub vsemu bom stisnla pesti in naj bo vse kot mora bit v petek ...
bolj vspodbudne novičke naj bodo ...

lavju mala user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
6.1.2010 6:25:40   
loremi
Dobro jutro!

user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
6.1.2010 9:03:20   
MP30
Punce, najprej dobro jutro in z zamudo vse dobro v 2010, naj vas osreči magični user posted image user posted image !
Pikovit user posted image  držim pesti, da bo vse OK, mislim nate.
Gospodarica, ne boš verjela, ampak tudi pri meni se pojavljajo dvomi okoli dr. Reša. Se mi zdi, da včasih kar nekam furja, da naredi marsikatero potezo oziroma besedo kar na pamet! Verjetno zaradi prevelike gužve ali želje, da obdela čimveč kandidatk. kaj pa vem. Midva sva bila tudi 1x samoplačniško pri njem, sem imela spontani ciklus, žal je bil rezultat negativen. Potem je sledil postopek na "državne stroške", pomeni, da sem imela zdravila in pazi zdaj, rezultat popolnoma enak, enako število foliklov kot v spontanem ciklusu, enako število oplojenih celic, in žal tudi enak rezultat! in Reš je vedel povedat samo tole: "Ja ste pa res čisto zanič!" ja super, hvala lepa za take vzpodbudne besede! Samo to sem še potrebovala. In zdaj je rekel, da morava počakti 3 cikluse, potem bomo pa videli kako naprej! Ne vem, sem na istem kot ti, ne vem več kaj bi!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
6.1.2010 11:29:19   
Anonimen
pikovit, močno, močno držim pesti zate in za malo pikico!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Verjemi, da bo vse ok!!

Za seznamček: tudi jaz grem v petek na UZ, da vidmo ali je cista izginila ali ne.. Jaz VEM, da je, tako, da se ne sekiram! user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana suzi -- 6.1.2010 11:30:16 >

(odgovor članu MP30)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
6.1.2010 11:56:31   
Zvezdica
njaprej vsem skupaj dobr dan in srečno v novem letu.

Pikovitka, prebrala sem in jast ne obupam hitro. zato upam, in močno stiskam pesti, da te tvoja pikica le mal heca in da bo v petek vse ok.
Drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   zate in tvojo pikico.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
6.1.2010 12:23:15   
Zvezdica
Še tu ga nalepim :)

user posted image

utrinek z včerajšnjega sprehodauser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
6.1.2010 13:20:15   
zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

Še tu ga nalepim :)

user posted image

utrinek z včerajšnjega sprehodauser posted image


jaz tudi mel takega.........iiiiiiiiiiiiiii cartl maliuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
6.1.2010 13:40:22   
Zvezdica
jaz tudi mel takega.........iiiiiiiiiiiiiii cartl maliuser posted image


držim pesti zate in da bo čimprej.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
6.1.2010 16:24:13   
BarbiG
Pozdravček vsem skupaj. Da vam posredujem poročilo z današnjega pregleda. Glede na to, kako so me pripravili na to, da mi bo moj g predlagal splav, sem bila prijetno presenečena, saj o splavu ni bilo nobenega govora, smo pa ugotovili, da nosim mo-bi dvojčka, kar pomeni, da imata kljub skupni posteljici med sabo pregrado. Tako, da smo eno težavo rešili, kajti če te pregrade ne bi bilo, bi bila velika verjetnost, da se po 28. tednu tako zapleteta, da otročka odmreta. Morm rečt, da sem šla od tam precej boljše volje in še bolj optimistična, da bo na koncu koncev z mojima user posted image user posted image vse v redu.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
6.1.2010 16:38:34   
sonček33
Barbi, pa to je super novica. Zdaj boš lažje dihala.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
6.1.2010 18:16:48   
lučka 25
Barbi, to je res super novica.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?