|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
2.12.2009 21:31:32   
mmmc
Kaj vse gledate
TRST JE NAŠ?
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mmmc)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
2.12.2009 21:34:58   
ada2
pozdravljene po dolgem času....
sem najprej preverila, če je naš miha sploh še na seznamuuser posted image

no, včeraj smo imeli sistematski pregled pri 9 mesecih in podatki so naslednji 9200 g in 75 cm.
 
drugače pa mu je med vikendom pokukala ven zgornja leva enka, desna pa glih tolko, da še ni. plazi se že dober mesec, začel je intenzivno vstajat, kar ga seveda vedno znova spravlja v težavo, ker se potem ne zna več usesti, ali pa se kam zagozdiuser posted image
vedno bolj je radoveden, na tekočem hoče biti s tem kar počneta starejša dva in včasih jih je prav zanimivo gledat.... velikokrat je pa krič, ker jima kaj podere, sploh pri kockah je expresno hitro zraven in že se sliši "mama, miha mi podira!!!"user posted image user posted image user posted image
 
zna pomahat adijo, pokazat ni-ni, ploskat, če reče kdo bravo, pa ko ga pokličemo se vedno obrne... aja, pa pozna imena domačih, če ga vprašam npr. kje je nuša jo začne iskat s pogledom in ko jo najde se ji začne na ves glas smejati.
dojim ga še vedno okoli 3x na dan, od goste hrane pa je skoraj vse, torej vse, kar je tej starosti primernouser posted image
 
aja, naslednji pregled imamo pa 24. 2.
tako, toliko za zdaj, bom skušala pisat večkrat...
 

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
2.12.2009 21:41:09   
mmmc
Bravo Miha user posted image user posted image user posted image
Ja naš tud že vse to počne, razen vstajanja. Za vstajanje mu pa pomojem še minimalno fali. Dons je bil en neuspeli poizkus in je bil bum ob balkonska vrata. Samo ni panike. Mal je bil rdeč, pa je hitro šlo naprej.
user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
2.12.2009 22:09:50   
KOKICA32
Bravo MIHA! user posted image user posted image user posted image Super mere! user posted image

LAHKO NOČ!user posted image

(odgovor članu mmmc)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
2.12.2009 22:11:09   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

pozdravljene po dolgem času....
sem najprej preverila, če je naš miha sploh še na seznamuuser posted image

no, včeraj smo imeli sistematski pregled pri 9 mesecih in podatki so naslednji 9200 g in 75 cm.
 
drugače pa mu je med vikendom pokukala ven zgornja leva enka, desna pa glih tolko, da še ni. plazi se že dober mesec, začel je intenzivno vstajat, kar ga seveda vedno znova spravlja v težavo, ker se potem ne zna več usesti, ali pa se kam zagozdiuser posted image
vedno bolj je radoveden, na tekočem hoče biti s tem kar počneta starejša dva in včasih jih je prav zanimivo gledat.... velikokrat je pa krič, ker jima kaj podere, sploh pri kockah je expresno hitro zraven in že se sliši "mama, miha mi podira!!!"user posted image user posted image user posted image
 
zna pomahat adijo, pokazat ni-ni, ploskat, če reče kdo bravo, pa ko ga pokličemo se vedno obrne... aja, pa pozna imena domačih, če ga vprašam npr. kje je nuša jo začne iskat s pogledom in ko jo najde se ji začne na ves glas smejati.
dojim ga še vedno okoli 3x na dan, od goste hrane pa je skoraj vse, torej vse, kar je tej starosti primernouser posted image
 
aja, naslednji pregled imamo pa 24. 2.
tako, toliko za zdaj, bom skušala pisat večkrat...
 


user posted image user posted image user posted image  brihten poba user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
2.12.2009 22:38:05   
trinity22
vauuuu smo že na 7. deluuser posted image user posted image user posted image

jaz vas sploh ne folgam več user posted image

bravo Mihauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
2.12.2009 23:12:05   
felix7
ČER user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
2.12.2009 23:12:42   
yania
Dobervečer!!!

kaj dogaja?


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
2.12.2009 23:13:06   
Najaa
noč!


(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
2.12.2009 23:13:13   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Dobervečer!!!

kaj dogaja?



nč dost, pa pr teb?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
2.12.2009 23:13:27   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

noč!




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 8:22:16   
tasa_m
Dobro jutro user posted image


Najaa pozno devanje v posteljo ni nič kaj pomagalo. Enako je bila gor ob 0,24 pa pol ob 5h tak da je čist vseeno al jo dam ob 7,30 al pa 8.15 user posted image Bo, kr prej hodla spat, da mata stara dva mal zase user posted image

Nič, grem skuhat do konca, pol pa baje z MČ v mesto. user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 8:40:28   
PERSIDA
Dobro jutro,
po dolgem času ena pametna noč.Vreme ,pa tako za pop...... ,ampak bomo polj vseeno šli na zrak ,ker kašljam ko stara danferca.Bomo si pač naredili lep dan.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 8:57:22   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Dobro jutro user posted image


Najaa pozno devanje v posteljo ni nič kaj pomagalo. Enako je bila gor ob 0,24 pa pol ob 5h tak da je čist vseeno al jo dam ob 7,30 al pa 8.15 user posted image Bo, kr prej hodla spat, da mata stara dva mal zase user posted image

Nič, grem skuhat do konca, pol pa baje z MČ v mesto. user posted image



Malo več skuhaj ,da pridem na pozno kosilouser posted image  oz.večerjo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 8:57:52   
mmmc
Dobro jutro,
pri nas tud megla, upam da bo kaj bolš...


(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 8:58:06   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Dobro jutro user posted image


Najaa pozno devanje v posteljo ni nič kaj pomagalo. Enako je bila gor ob 0,24 pa pol ob 5h tak da je čist vseeno al jo dam ob 7,30 al pa 8.15 user posted image Bo, kr prej hodla spat, da mata stara dva mal zase user posted image

Nič, grem skuhat do konca, pol pa baje z MČ v mesto. user posted image



Malo več skuhaj ,da pridem na pozno kosilouser posted image  oz.večerjo.
pridi, pridi.. pasulj imam user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 10:16:49   
mmmc
Evo, ker je pri nas češko vreme, se nič ne dogaja in čakam, da bi se pokazal sonček (al pa vsaj dan, da grem na sprehod), sem že skuhala kosilo. Njam....
Žrebičkovi zrezki v naravni omaki s porom in malo korenčka. Midva bova zraven jedla ali krompir ali pa kuskus ( odvisno od časa, kako hitro bo treba kosilo dat na mizo), pa seveda solato.
Mali bo dobil pa zrezek + krompirček + mal blitve.
Včeri sem malemu dala mal motovilca za mečkat. user posted image
Skratka dobil je 5 listkov motovilca in je dva pojedel, dva pa zmečkal. Nisem nič kisala pa olja dajala, samo listke.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 10:47:55   
PERSIDA
mmc - pridna, jaz ,pa grem sedaj ,ker sta blagovolila ,da malo zalegnetauser posted image

(odgovor članu mmmc)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 10:48:13   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Dobro jutro user posted image


Najaa pozno devanje v posteljo ni nič kaj pomagalo. Enako je bila gor ob 0,24 pa pol ob 5h tak da je čist vseeno al jo dam ob 7,30 al pa 8.15 user posted image Bo, kr prej hodla spat, da mata stara dva mal zase user posted image

Nič, grem skuhat do konca, pol pa baje z MČ v mesto. user posted image



Ajoj, škodA.user posted image Pol je pa očitno drugje lepše spat. Pri babici, recimo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 10:50:53   
Najaa
Persida, mal meda in čaja pa kaka septoleta...

mmmc res si pridna. Jaz še nisem niti pomisla, kaj bi kuhala...

Sma bile pa z Niko že zgodaj vzunaj, je imela dobro družbico. Blaž je tak priden fantek, ona je pa pokazala kaka je prava baba in je skoz neki sitnarla. user posted image
Pri nas je lep sonček, češko vreme je pa ostalo v Lj. Kar sploh ni fajn, če pogledam z druge strani...
Joj mam še velik za prat in sušit, pa pospravljat... spet me čas priganja.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 11:06:22   
ada2
jaz sem pa uspela spucat okna v dnevni in oskrbet orhideje, zdaj me pa mika, da bi si nove zavese privoščila, ampak se nekak nazaj držim, ker bomo marca preurejali stanovanje in začeli s prizidkom.

grem zdaj še hitro po tleh svinjarijo pospravim za sabo, predno mali sesalček vstane in on pobereuser posted image , sem se samo toliko vsedla, da spijem čaj, ker me je na balkonu prav zazeblo.

glede kosila pa..... najbrž bom šla kar po počenega piščanca k mesarju, ker nisem včeraj vzela nič iz skrinje.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 11:46:47   
KOKICA32
Danuser posted image ,....da vam povem, da bo moj sin tudi videl Miklavža in sicer v soboto v Bistrici, v Mercator centru. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 12:06:55   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Danuser posted image ,....da vam povem, da bo moj sin tudi videl Miklavža in sicer v soboto v Bistrici, v Mercator centru. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da ne bo mela mami slabe vesti zaradi frizerja user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 12:22:06   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Danuser posted image ,....da vam povem, da bo moj sin tudi videl Miklavža in sicer v soboto v Bistrici, v Mercator centru. user posted image user posted image user posted image


Super! user posted image Sam pazi, da se ga ne bo ustrašil.
Ko je bila Tija stara eno leto, je bil v MC Dedek Mraz in otroci so se lahko zastonj slikali z njim. No ko je prišel bližje, se ga je tak ustrašla, da od slikanja ni bilo niti S! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 7.del
3.12.2009 13:06:58   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Danuser posted image ,....da vam povem, da bo moj sin tudi videl Miklavža in sicer v soboto v Bistrici, v Mercator centru. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da ne bo mela mami slabe vesti zaradi frizerja user posted image user posted image



točno tak user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?