|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2010
1.1.2010 16:27:31   
Nalina
Jana hvala, ja vem. Greva itak v ponedeljek k Rešu, ker je mož naročen, tako da bom kar njega vprašala. Hudir je, ker sem na tem, da zamenjam ginekologinjo (če bodo imeli kaj prosotra) - so  mi reli naj pokličem januarja pa še brez kartice sem, ker sem uspešno zgubila denarnico pred prazniki (v katerei je bil poročni prstan). No comment user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo januarja 2010
1.1.2010 22:30:10   
Beba78
SREČNO 2010!

Upam, da ste lepo praznovale...Mi smo imeli manjše slavje kar pri nas doma in je bilo zelo luštno.

user posted image , ker mi je dedek mraz par minut čez polnoč namesto user posted image na obisk poslal user posted image , tako da se upajoče selim v februar...

Vsem čakajočim želim, da se vam uresničijo najlepše želje.

LP.

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo januarja 2010
2.1.2010 9:07:18   
incabinca
Se vam pridružujem še jaz na tej temi. M pa ne pričakujem 10.1., čeprav tokrat nisem nič kaj preveč optimistična, ker je bil december bolj v znamenju ali bolezni ali pa službene odsotnosti, tako da nisva bila ravno najbolj pridna :S

(odgovor članu Beba78)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo januarja 2010
2.1.2010 10:36:45   
MalaRoža
Tudi jaz bi se vam rada ponovno pridružila.
Ne pričakijem je 27.01 in to bo najin 8. krog po spontanem splavu
držim pesti za vse nas!

_____________________________

Everything is possible...Impossible just takes a while longer

(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo januarja 2010
2.1.2010 12:08:03   
KOLIBRI
Tudi jaz držim pesti za vse nas!!! user posted image

Jaz sem pa opazila značilno sluz 30.12. zjutraj in sva bila potem kar pridna čez dan user posted image , zdaj pa bo, kar bo. Vem, da je to šele 2.krog in odkar berem ta forum vem, da se lahko še kar nekaj mesecev načakam, a vendar sem tako nestrpna, da komaj čakam dan, ko bom lahko naredila test. Me že od včeraj ves čas narahlo boli desni jajčnik, ampak to lahko ne pomeni nič..
V 1.krogu sem pa vedela, da nič ne bom, ker se je prvič zgodilo, da v vsem ciklu tudi ovulacijske sluzi nisem opazila (pa je sicer precej očitna).

En lep pozdrav vsem!user posted image

(odgovor članu MalaRoža)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo januarja 2010
2.1.2010 12:16:55   
dajdi
Pozdravljene!

Upam, da katera ve odgovor na moje vprašanje. Ali lahko klomifen vpliva na lažno negativen rezultat testa? Danes je namreč 34. dan ciklusa, pa še vedno M od nikoder, test pa sem naredila na 31. dan, pa je bil negativen... :(

Res hvala za pomoč...

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo januarja 2010
2.1.2010 12:31:51   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: dajdi

Pozdravljene!

Upam, da katera ve odgovor na moje vprašanje. Ali lahko klomifen vpliva na lažno negativen rezultat testa? Danes je namreč 34. dan ciklusa, pa še vedno M od nikoder, test pa sem naredila na 31. dan, pa je bil negativen... :(

Res hvala za pomoč...


kako vpliva klomifen, ti žal ne znam odgovoriti...
glede testa pa tako- odvisno, kako dolg ciklus imaš... lahko, da si test delala prehitro, v tem primeru poskusi čez nekaj dni, drugače pa ti lahko le malce nagaja telo. Ko se nečesa zelo veselimo in nestrpno pričakujemo, nam jo telo včasih kar malce grdo zagode. žal... pa držim pesti, da le ugledaš user posted image   user posted image user posted image


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu dajdi)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 11:11:36   
malajka84
Jutro punce, no dober dan.:)

Mam eno vprašanje, pa ne se smejat...sam a katera mogoč ve če so srbeče prsi znak nosečnosti?...Ali pa tiaste, ki že imate kakšnega navihančka ste mogoč imele kaj srbeče prsi?

Kr mene grozn srbijo že kake tri dni...pa si jih mažem s kremo pa še vseen groza....

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 11:17:00   
Zvezdici
bostina - mene so sicer prsi srbele na začetku, ter še vedno me za znoret. Upam, da je pri tebi to to. user posted image user posted image user posted image user posted image

Pikepoke tudi drugim, ki čakate!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 11:47:18   
katra55
Bostina možno je, da je to znak, mene so srbele v obeh nosečnostih. Srbijo, ko se povečajo in koža ni dovolj elastična, namaži jih s kako mastno kremo ali oljem. Držim pesti za user posted image .

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 16:59:51   
malajka84
Ja...jst res upam d je pr men tud to to. Ja sm že mazala zdej z neko ognjičevo je fajn mastna pa mal nuca..no srbi še vsejen. Ma če je to znak, pol kr nej srbi.:) Če pa srbi brezveze..pol pa nej neha:) Ma sej čez en tedn bom vedla....dooolg tedn

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 17:05:55   
majčii
hej punce :D
Jst sem pričakovala user posted image 2.1. pa me je v novo leto pospremila gospauser posted image .
Tako da se selim v zadnji del januarja....
Končno ... jutri začnem s klomifenom, zato upamo na najboljše :D :D
Držim pestke za vse :D


(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 17:35:50   
lillchy123
bostina držim pesti, da je to to!user posted image

jaz pa pričakujem drug teden O, evo, pa je moj dragi danes obležal! user posted image user posted image user posted image mene je cele praznike po malem kuhalo, pa sem upam zdaj iz ta hudga ven, zdej pa gre, pa on zboli. user posted image


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 18:55:02   
tejči28
bostina,če zdaj pomislim za nazaj,so mene tudi na začetku srbele prsi,pa sem misila,da mi mehčaec ne odgovovarja,ker na nosečnost sploh nisem pomislila,ker je bilo še tak hitro.Tak da jaz upam,da je pri tebi tudi to.Držim pesti,da se nam pridružiš v septemberkah.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 19:34:06   
malajka84
ja jst res upam d je to to.:) sm jst že tud tuhtala, da je mehčalec pa gel za tuširat pa...sam zmer isto uporabljam...joj ko bi vsaj to blo to....sam nočem preveč upat k bo pol razočaranje...sam....jooj:)

pa seveda velik sreče vsem ostalim januarkam!! naj bo januarski seznamček tak roza, kot je bil decembra!:)

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 19:34:17   
Arual
Hey.
Vsem želim srečno, zdravo in ljubezni polno leto 2010!! Pa da se nam vsem uresniči velika želja user posted image user posted image .


Sem si merila BT in je iz 36,2 narasla na 36,5 naslednji dan pa na 36,8, tako da mislim, da je O bila ravno na silvestrovo user posted image , sma ga preživela v posteljiuser posted image . Prsi me bolijo, prav tako me boli spodnji del trebuha, tako da smo zdaj v pripravljenosti, če se slučajno prikaže user posted image .

Držim pesti!!!!!

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 19:38:49   
Inčy
Ja, ja ... BOSTINA ... držim pesti, da je to to user posted image user posted image user posted image ... mene so tudi prsi srbele ko vrag ... še zdaj me malo. In tako kot tejči sem mislila, da me od mehčalca user posted image user posted image user posted image Tudi spodnji del trebuha me občasno srbi ... ne vem zakaj user posted image user posted image user posted image

Ilillchy - upam, da se tvoj dragi pozdravi do naslednjega tedna ... ovulacija pa je itak vsaj pri meni vprašljiv pojem, še posebaj ko sem zdaj zanosila takrat, ko je naj ne bi imela po svojih in po ginekologovih izračunih ... tako da ... ne verjamem v to računanje ...

Punce, priporočam vam, da user posted image user posted image user posted image veliko in ne le v času "ovulacije" ... meni se zdi, da sem sama zanosila prvi teden po user posted image - ovulacijo pa bi naj imela 13 in 14 dan kot mi je napovedal ginekolog ... hja, očitno ne user posted image

Dajte punce, pridite k nam med septemberke 2010!!! Držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Inčy -- 3.1.2010 19:39:30 >


_____________________________

"Ovir ni. Ovire vidiš samo takrat, kadar umakneš pogled od cilja."

EX Inčika

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 20:10:02   
nadka30
Jaz tudi držim pesti Bostina da je to to, mene pa sedaj občasno srbijo, pa se včasih tako praskam da zgleda kot da bi bolhe imela.
Bostina znaki so dobriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inčy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 20:23:22   
Arwenko
Mene pa prsi srbijo in bolijo vsak mesec, tudi do 1 teden pred menstruacijo, pa v dveh letih še nič ni ratalo. Tak, da se sploh ne morem na nič zanašat. Prsi me srbijo in bolijo, špika me v maternici, pa še 5 dni moram počakat do testa. user posted image

Skratka počutim se točno tako, kot vsak mesec. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 21:58:08   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Mene pa prsi srbijo in bolijo vsak mesec, tudi do 1 teden pred menstruacijo, pa v dveh letih še nič ni ratalo. Tak, da se sploh ne morem na nič zanašat. Prsi me srbijo in bolijo, špika me v maternici, pa še 5 dni moram počakat do testa. user posted image

Skratka počutim se točno tako, kot vsak mesec. user posted image



user posted image user posted image lahko te potolažim s tem, da sem se jaz v prvi nosečnosti tudi počutila tako kot zmeraj. pa ni blo čisto tako.user posted image držim pesti, da tudi pri tebi ni.

inčika, sej mi user posted image glede na potrebe in ne glede na čas O user posted image problem je samo v tem, da od poroda dalje je moja O tako očitna, da se je ne da zgrešit. nekaj dni prej je ful sluzi, med samo o pa me aktivni jajčnik tako boli, da komaj funkcioniram. skratka boličene pri user posted image se vsaj pri meni skrijejo pred tistimi med O. in posledično tudi vem, a se lahko čez 10 dni česa veselim... inodkar razmišljava oz.sva se odločila za 2. dojenčka, nama nekaj dni pred O usoda prekriža načrte...  no, še vedno upam, da ta mesec ne bo tako...


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo januarja 2010
3.1.2010 22:10:14   
Anonimen
Hej punce!

Se malo oglasim... user posted image
Meni se veliki D približuje in kaj naj rečem. Prsi me ne srbijo, kot nekatere med vami. user posted image Me pa zbada občasno v levem predelu trebuha in v prsih. Kar je pa še najlepše? Danes sem stopila na vago in ja... uspelo se mi je zrediti za pet kilogramov!!! Zdaj nisem več podhranjena user posted image

Se javim čimprej, če so bili pravi znaki user posted image

P.S.: Držim pesti za vse nas user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo januarja 2010
4.1.2010 8:35:35   
sarcy21
no da se še jaz javim nisem je pričakovala 2.1 in danes smo nalulali dve črtici jupi :)))) sem pa res izklopila ta mesec vse pa je spet tako ratalo če ne bi sedaj ratalo bi imela v januarju laparoskopijo tako je bilo tudi pri prvem že naročena na laparoskopijo 14.2. 2008 in 5.2 sem naredila test in je bil pozitiven takrat tako je bilo isto sedaj  tale laparoskopija pa res pomaga sam naročim se pa sem noseča

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo januarja 2010
4.1.2010 8:37:28   
archie
iiiiiiiiii, prve nosecke so zeuser posted image user posted image bravo!! kar tako naprej!!

Jaz pa ne pricakujem okoli 19.1. Je pa to najin prvi krog.

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo januarja 2010
4.1.2010 8:50:13   
lillchy123
sarcy, bravouser posted image user posted image user posted image  čestitam
 
moj je pa dons zjutri bil čudežno zdrav, tko da zvečer je akcijaaaaaa  jeeeeeuser posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo januarja 2010
4.1.2010 8:52:22   
sarcy21
aja smo bli pa v 9 krogu

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?