|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 17:07:30   
majana79
Tanja, uživaj pa kaj lepega kupi jutri user posted image

k.tja, ja, sam ne od vseh... user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 17:13:23   
ledenka
Tanja, uživaj user posted image

že 7. del user posted image user posted image user posted image

zelenjava - jaz hodim 2x tedensko na tržnico in kupim vse tam. če se mi res ne da, pa v Mercatorju (kao bio). moja mama ma tud vrt... gor pa sam travo pa rože user posted image tašča mi sicer naštima gajbico vedno, ko pridemo, ampak to je bilo nazadnje septembra...

perilo - Na Bregu se bo odprla trgovina Agent Provocateur user posted image http://www.agentprovocateur.com/ sicer si ne mislim nič kupit zaenkrat... ker bog ve, kako cifro modrčka bom mela po dojenju user posted image zdaj pa itak nosim samo modrce, ki so za dojenje

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 17:16:34   
majana79
uuu, to pa bo neki user posted image

Jaz tudi ne mislim kupovat nič dokler ne neham dojit. Itak imam občutek da mi bodo visele nekje do kolen user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 17:16:48   
Dudica1
Tko pri nas pa pospravljamo da bo lahko prišel miklavž user posted image
S tejem sva posesala pobrisala vrata,ati še kuhinjo sesa potem pa še pomijem in smo zmagali pravi T user posted image

tanja uživaj še namesto nas user posted image

Midva greva jutri zvečer po predstavi miklavža na RD tko da bova mal odkloplauser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 17:24:08   
Anonimen
no jz sem mogla pa na vas k je T. hotu pod nujno une nalepke od lumpijauser posted image tako da sva šla ko je najbolj medlouser posted image

zdej sem pa malo počivala in se TV nagledala, zdej pa spet mal na računalnikuser posted image   nika spi, možek TV gleda, T. pa po dnevni rogoviluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 17:30:08   
Dudica1
evo zmagali smo user posted image user posted image user posted image
Stanovanje kot iz škatlice,tako že doolgo ni bilo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 17:31:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

evo zmagali smo user posted image user posted image user posted image
Stanovanje kot iz škatlice,tako že doolgo ni bilo user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no ste pridniuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 17:34:42   
Anonimen
jz bom pa jutri mal bolj pospravljala, da bo pospravljeno za miklavžauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 17:37:33   
Dudica1
Jaz sm dons k je moj doma da je lohk pomagal jutri bi mogla pa sama pa še oba mulca pa ne bi šlo sproti pospravljat,tko smo pa dons pa smo jutri frej itak pa pol gremo na miklavža in popoldne niti ne bi blo časa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 18:09:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Jaz sm dons k je moj doma da je lohk pomagal jutri bi mogla pa sama pa še oba mulca pa ne bi šlo sproti pospravljat,tko smo pa dons pa smo jutri frej itak pa pol gremo na miklavža in popoldne niti ne bi blo časa.


a jutri je v rovtahuser posted image tle v logatcu je tud sam še ne vem kdajuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 18:12:13   
Dudica1
mi smo dobili obvestilo 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 18:26:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

mi smo dobili obvestilo 



ah tle pa dajo na lep :)))

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 18:56:55   
PapuaNG
Mi smo pa malo šopingirali...sva šla par bodijev kupit pa pleničke itd...sva tut magic cup kupila, pa je našemu mulcu bolj všeč grizljat ustnik user posted image S kašico spet ni bilo nič. Pol sem ga mal nahecala, da je iz magic cup-a popil...seveda čist redko. Ne vem, kako bomo spet vpeljali GHuser posted image Sam da vidi žličko, je že jok pa sploh noče več dol pogoltnit...ne kašico, ne sadje ne zelenjavo...Sem mislila za par dni čist skenslat Gh in ta čas samo dojit pa potem spet probat..mogoče se mu je pa kaj zamerilo?


Nič, grem skopat pa pospravit v mižule tole tečko, ki se že cel dan dere, če ni v vozičku ali naročjuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:28:34   
Leela
cveka miklaž je bil ob 16h pred cerkvijo. V merkatorju pa ne vem? V Postojni bo jutri dopoldne miklavžev sejem in v merkatorju bo nekaj.
Luštna Nikica .

majana, šivilja na kateri strani naročata bio zelenjavo?

otroci: se strinjam, otroci so različni in starši smo različni. Za vsakega nekaj deluje kar za drugega ne. glavno, da poslušaš sebe in otroka, nasvete pa upoštevaš dokler vama ustrezajo.
Jaz sem si vedno govorila, da je samo enkrat tako majhen in da moram v tem "uživat" kolikor se da saj nikoli več ne bo dojenček. Filip je veliko bolj potrpežljiv in skoraj ne joka, Luka je rabil veliko več pozornosti, še zdaj jo, ne mara biti sam in konec. Ni šans, da sam zaspi. Se niti ne sekiram.
Enkrat sem probala kontrolirano uspavanje (pri enem letu), ko hodiš k otroku ko joče. lahko na 15 sekund, lahko na dlje časa. Toliko da otrok ve, da ni sam. ga poležeš, rečeš lahko noč. Je delovalo dokler ni zbolel, potem se je vse podrlo. Priznam pa da nisem preveč dosledna nasploh, mu velikokrat popustim.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:29:13   
Anonimen
ledenka, malo večkrat k tašči!user posted image

jaz nazaj.
v hofferju kupila cheeseburgerje in se odločila, da v Mc'-a ne bom več hodila. bom bolje jedla in še prihranila zraven.user posted image
sem šla kar peš, čeprav je lilo in sem končno uspela srečati Božička, da mi je za Oskarja dal lego city gradbišče... po Božičkovih navodilih sem škatlo skrila (kar je precej težko v našem malem stanovanju, škatla pa je res velika...) in pozabila nanjo. očitno pa je skrivnost motila nekoga drugega (sicer mi noče priznati, a sem vseeno jezna nanjuser posted image )... ker Oskar je letel točno proti škatli in mi z velikanskim nasmehom na obrazu povedal, kaj mu je Božiček prinesel! mah,... in potem razlaga, da Urban še ni dobil darila, ker je U za O-jem...
no, se zgodi. pa prvič, da sem toliko prej srečala Božička,... drugo leto ne verjamem, da bo še takšna priložnost. tako je...

Dudica, ja, pridni ste, ker tako lepo čistite Miklavžu pot! mi bi tudi morali,... če nam ne bo Miklavž zameril, ker nas je Božiček prej obiskaluser posted image ...

ja, Urban že spi,... Oskar kmalu bo.

(odgovor članu PapuaNG)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:29:44   
Leela
črvi, škorpijoni, o groza.

Jaz sem enkrat hotla dat L. skisan Monte. Je treba res vsako stvar sprobat.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:30:23   
Anonimen
aja, sem pozabila še napisati, da sem Oskarju rekla, da se bo igral z očkom, da bosta skupaj sestavljala. pa mi je rekel,:"ne, mami, on bo sestavljal, jaz pa se bom igral,..."user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:32:07   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

majana, šivilja na kateri strani naročata bio zelenjavo?



www.mojatrznica.si

Evo, jok... Kako je hudo, ko se je treba oblečt (ga moj, se ne sam user posted image ). Po moje bo J. nudist user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:32:55   
Leela
k.tja mogoče bo pa miklavž počistil? user posted image  

Mi gremo pa jutri jelenček niko gledat.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:36:52   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

majana, šivilja na kateri strani naročata bio zelenjavo?



www.mojatrznica.si

Evo, jok... Kako je hudo, ko se je treba oblečt (ga moj, se ne sam user posted image ). Po moje bo J. nudist user posted image



super, bom počekirala, lahko moj v službi prevzame.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:36:59   
Dudica1
leela a v logatcu je bil že danes miklavžuser posted image ...to majo pa čudno.

ktja poptem je pri vas božiček pohitel user posted image

Pridni pa moramo bit ja,v razmetano "kao" miklavž ne more user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:37:33   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

k.tja mogoče bo pa miklavž počistil? user posted image  

Mi gremo pa jutri jelenček niko gledat.


jaz sem ga pa dol potegnila iz neta

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:42:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79
Evo, jok... Kako je hudo, ko se je treba oblečt (ga moj, se ne sam user posted image ). Po moje bo J. nudist user posted image


user posted image user posted image user posted image bravo, tvoj! drugič se bo že smejal med oblačenjem.
ja, bi vsi dojenčki najrajši bili kar nagci!

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
k.tja mogoče bo pa miklavž počistil? user posted image   


to!user posted image

Leela, boš povedala, če je okej risanka? sem gledala odlomke pa mi je kar luštno...

Oskar odhaja spat,... ves vesel mi je rekel:"Mami, sem tako vesel, ker mi je Božiček prinesel darilo in ga imam rad. Bi ga rad objel." sem mu rekla, da lahko namesto njega objame mene in očka oz. bo objel Božička in se mu zahvalil, ko ga bo videl pa je rekel:"ne, jaz bi rad objel svojega Božička." No,... saj je ves december prazničen in triletniki tako ali tako še ne dojemajo dobro zaporedja časa, ali? (ko sem bila še majhna, smo smrekice postavili šele dan pred Božičem)...

tako ali tako je vse skomercializirano. čas si krojimo po svoje.user posted image

'donna, kako sem spet filozofska ratala.user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:45:44   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja


user posted image user posted image user posted image bravo, tvoj! drugič se bo že smejal med oblačenjem.
ja, bi vsi dojenčki najrajši bili kar nagci!




Ma kje, njemu se je muka oblačit in slačit vedno. Po moje se bo jokal dokler se sam ne bo začel oblačit, potem bo pa jok kaj oblečt. user posted image

O. je pa faca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Z-majčki 2009 - 7. del
4.12.2009 19:51:02   
Dudica1
O je pa res facko mali...prav posrečeno deluje tkole ko poslušamo njegovo mamicouser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?