|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 11:51:03   
sjmm
kolumbo.....nov izgled za nov del al kako??? fajn zgleda!!!

kayica24...bravo za zobkeuser posted image user posted image user posted image

katjuša....vau, kok ste vi užival....superca!!!user posted image user posted image user posted image

No, spet user posted image user posted image user posted image k mam do ns neki toook dela!!!!!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:01:39   
Čebel@
črticaa......daj še tukaj 1x napiši katjuši tisto kar si na prejšnjem delu,da bo ziher videlauser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:21:43   
duplo
pozdravljene trebuščkarce

po dolgem času se vam javljam v taki obliki.
naj povem da se je začela sezona user posted image  med nami.
spremenila sem nick zaenkrat ker ne morem biti anonimna na tej temi, vsekakor pa želim to novico deliti z vami.
test sem naredila danes zjutraj tako, da ste poleg mojegauser posted image  ve prve zvedele za to.
sem zelo presenečena, kajti nosečnost ni bila planirana, tako, da me zelo skrbi kako bo tole peljalo vse skupaj.
skratka občutki so zelo mešani.

pozdravčki vsem skupaj

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:26:21   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: duplo

pozdravljene trebuščkarce

po dolgem času se vam javljam v taki obliki.
naj povem da se je začela sezona user posted image  med nami.
spremenila sem nick zaenkrat ker ne morem biti anonimna na tej temi, vsekakor pa želim to novico deliti z vami.
test sem naredila danes zjutraj tako, da ste poleg mojegauser posted image  ve prve zvedele za to.
sem zelo presenečena, kajti nosečnost ni bila planirana, tako, da me zelo skrbi kako bo tole peljalo vse skupaj.
skratka občutki so zelo mešani.

pozdravčki vsem skupaj

sem zeloooooooo vesela zate,ampak ne vem katera siuser posted image user posted image user posted image user posted image daj mi prosimmmm na ZS napiši katera siuser posted image

(odgovor članu duplo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:26:55   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: duplo

pozdravljene trebuščkarce

po dolgem času se vam javljam v taki obliki.
naj povem da se je začela sezona user posted image  med nami.
spremenila sem nick zaenkrat ker ne morem biti anonimna na tej temi, vsekakor pa želim to novico deliti z vami.
test sem naredila danes zjutraj tako, da ste poleg mojegauser posted image  ve prve zvedele za to.
sem zelo presenečena, kajti nosečnost ni bila planirana, tako, da me zelo skrbi kako bo tole peljalo vse skupaj.
skratka občutki so zelo mešani.

pozdravčki vsem skupaj





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

glede občutkov pa se bo vse kmalu uredilo tako kot je treba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kdo pa si


< Sporočilo je popravil TAMIKA3 -- 15.12.2009 12:28:11 >


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu duplo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:34:56   
BarbaraGS
IZVIRNO SPOROČILO: duplo

pozdravljene trebuščkarce

po dolgem času se vam javljam v taki obliki.
naj povem da se je začela sezona user posted image  med nami.
spremenila sem nick zaenkrat ker ne morem biti anonimna na tej temi, vsekakor pa želim to novico deliti z vami.
test sem naredila danes zjutraj tako, da ste poleg mojegauser posted image  ve prve zvedele za to.
sem zelo presenečena, kajti nosečnost ni bila planirana, tako, da me zelo skrbi kako bo tole peljalo vse skupaj.
skratka občutki so zelo mešani.

pozdravčki vsem skupaj



Čestitke!!!!!!!!!!! Sem ti prav fauvs....super in upam, da nas bo kmalu se vec :)
Kdo pa je ta srecnica?

(odgovor članu duplo)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:38:02   
sjmm
user posted image ......ČESTITKE IN VSE NAJ NAJ, ČETUDI SE NE POZNAMO!!!

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:39:59   
kayica24
Ojoj, duplo....Zdaj si nas pa čisto preveč pogrela s temuser posted image Ne bomo mogle spati, pa ne jesti, se ne učiti, ker nas bo matralo kdo siuser posted image user posted image

Malo heca....Pa tudi malo za res..user posted image

Res pa ti iz dna srca ČESTITAM!!!Pa kar pogumno...Vse gre, če je le želja...user posted image

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:42:58   
duplo
hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:50:37   
SURF
Čestitkeuser posted image

(odgovor članu duplo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:51:16   
tanci29
uuu srečka nosečkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:51:59   
tanci29
moja hana je zaspala preden je pojedla kosilo...zgleda da jo je mrzu zrak čist zdelal

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:55:47   
SURF
Majcy-Daj mi nekaj povej,ti tudi kupuješ tiste to to krpice za umivanje?Ker si iz Domžal gotovo kar v tovarno zaviješ?Koliko je tam cena?Ker so cene od trgovine do trgovine zelo različne..in v veliki količini kot nabavljam jaz se poznajo centi...recimo(bom okvirno zaokrožil,ker nevem točno ceno,vem pa da ko sem primerjala je bila razlika celo 5o%)v sparu 1.80 v pikapolonici pa 2.2o...

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:58:04   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene


Ko boš svojemu povedala boš pa še nam razkrila ane,daj nouser posted image

Ko take stvari preberem...me kar prime..da bi....js tudiuser posted image eh me mečeuser posted image

(odgovor članu duplo)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 12:58:55   
Urša08
eto pokofetkale smouser posted image user posted image user posted image user posted image

kaj vidim da mamo eno nosečko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:00:53   
Urša08
joj mal vas morm prebrat pa sem v totalni gužvi, en dela mami, mami, kosilo na štedilniku zahteva svoje, stanovanje bomba user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo nora frizura pa ful dobra barvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:01:48   
Urša08
SHUKa z veseljem se dobive na kavici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja sem iz okolice Kranja tak da ni problem. Ti samo povej kdaj ti paše in kje?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:02:45   
Urša08
Duplo si nam pa dala mislit user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:03:07   
MIHAILO
Pozdravljene...evo da se se jaz malo javim...mihailo spi in imam cas...celo dopoldne sem pa pucala,sesala,pospravljala in ni bilo casa za rr...

KOLUMBO fullllllllllll lepa frizura ,daj se nam se od psredaj pokazi...

DUPLO kira si?Me firbec matra...cestitke--jaz bi tudiuser posted image ...samo bom se cisto malo pocakala...user posted image

Grem se nazaj brati stari del...

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:03:59   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene
komaj čakamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu duplo)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:04:36   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: duplo

pozdravljene trebuščkarce

po dolgem času se vam javljam v taki obliki.
naj povem da se je začela sezona user posted image  med nami.
spremenila sem nick zaenkrat ker ne morem biti anonimna na tej temi, vsekakor pa želim to novico deliti z vami.
test sem naredila danes zjutraj tako, da ste poleg mojegauser posted image  ve prve zvedele za to.
sem zelo presenečena, kajti nosečnost ni bila planirana, tako, da me zelo skrbi kako bo tole peljalo vse skupaj.
skratka občutki so zelo mešani.

pozdravčki vsem skupaj



Duplo seveda so mešani občutki ampak bo vse tako kot mora biti. Res sem vesela zate user posted image user posted image user posted image Čim bolj mirno, veselo nosečnost ti želimuser posted image

(odgovor članu duplo)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:05:52   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Majcy-Daj mi nekaj povej,ti tudi kupuješ tiste to to krpice za umivanje?Ker si iz Domžal gotovo kar v tovarno zaviješ?Koliko je tam cena?Ker so cene od trgovine do trgovine zelo različne..in v veliki količini kot nabavljam jaz se poznajo centi...recimo(bom okvirno zaokrožil,ker nevem točno ceno,vem pa da ko sem primerjala je bila razlika celo 5o%)v sparu 1.80 v pikapolonici pa 2.2o...
kupujem te krpice ja,ampak se res nikoli ne spomnim da bi šla do Tosameuser posted image user posted image user posted image .......jaz ponavadi vzamem tak kjer so glih v akciji....sem pa v nosečnosti klicala v Tosamo in so malo cenejše pri njih

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:05:57   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: duplo

pozdravljene trebuščkarce

po dolgem času se vam javljam v taki obliki.
naj povem da se je začela sezona user posted image  med nami.
spremenila sem nick zaenkrat ker ne morem biti anonimna na tej temi, vsekakor pa želim to novico deliti z vami.
test sem naredila danes zjutraj tako, da ste poleg mojegauser posted image  ve prve zvedele za to.
sem zelo presenečena, kajti nosečnost ni bila planirana, tako, da me zelo skrbi kako bo tole peljalo vse skupaj.
skratka občutki so zelo mešani.

pozdravčki vsem skupaj


fullllll dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke in upam, da bo tale seznona nošečk med nami v polnem zagonu in da se ne konča dokler tud jst ne zagledamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
punce ajde zdej pa akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj če bi se šli pa ugibanje kdo siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to bo tvoj 2 al tretji čmrlek?

(odgovor članu duplo)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:08:12   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Majcy-Daj mi nekaj povej,ti tudi kupuješ tiste to to krpice za umivanje?Ker si iz Domžal gotovo kar v tovarno zaviješ?Koliko je tam cena?Ker so cene od trgovine do trgovine zelo različne..in v veliki količini kot nabavljam jaz se poznajo centi...recimo(bom okvirno zaokrožil,ker nevem točno ceno,vem pa da ko sem primerjala je bila razlika celo 5o%)v sparu 1.80 v pikapolonici pa 2.2o...
kupujem te krpice ja,ampak se res nikoli ne spomnim da bi šla do Tosameuser posted image user posted image user posted image .......jaz ponavadi vzamem tak kjer so glih v akciji....sem pa v nosečnosti klicala v Tosamo in so malo cenejše pri njih


jaz sem šla v nosečnosti vse tja kupit,...vložke, tetra planice, palčke, vato, krpice,...in je ful ful ceneje,....tko da se ti splača ke zavit če si v bližini :)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
15.12.2009 13:08:52   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: duplo

hvala vam za čestitke

bom še malo s tem nickom potem vas pa razveselim in razkrijem kdo sem
vam povem da boste presenečene


glede na ime DUPLO, je ziher onasssis user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu duplo)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?