|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:54:05   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Šibam sm najdla borovničke na vinu-njama. Se mi kera pridruži?



Čin, jaz imam teranov - borovničev liker. Sem delala malo nazaj. A maš ti isto?
Ne.Zavreš vino pa cuker pa pol daš borovnice nakoncu mal ruma. Maš ti to?



Ja, to mam, njami, temu rečejo na kulinariki teranov liker. user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:55:36   
Ulla80
bi morala vse to na roke prat, grooooza, ker ne maram na roke prat. Skratka, faca si, če ti rata vse oprat en dva tri in ti ni to bad.


ne, res mi ni panike, to usput vse pomijem, sploh nimam občutka da kaj ekstra umažem, samo seveda - če pomisliš prav, iste stvari po parkrat uporabim pa pač umijem vmes. tko da po kosilu dejansko samo krožniki pa skleda od solate ostanejo za umit, vse ostalo je že prej popedenano.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:56:38   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ne rabim nč od tega pa mi dedc beži v oštarijo. Kaj je narobe potem kaj z mano?



NIč ni narobe s tabo. Tvojemu je to hobi. Vsak dec ima hobi, ampak tale hobi z gostilnami meni ni preveč všečen. Kakšnih pa ne moti. Sama imam raje, da se s športom ukvarja ko ubrisan ali pa da dela do nezavesti, ali šraufa, ali pred tv leži, ali kaj vem kaj...

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:57:13   
viroza
A res nisi našla nobenga recepta za pomivalca' Bi mi prav prišel.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:57:54   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

A res nisi našla nobenga recepta za pomivalca' Bi mi prav prišel.


Čaki mal, moram pobrskat. Saj je bilo tukaj na rr-ju na ekologiji nekje.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 22:58:33   
viroza
Ja al pa šravfe išče kot danesuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 23:03:47   
Gina
ekola:

http://www.orgon.si/sam-svoj-mojster-prezivetja/cistila/

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 23:04:15   
viroza
Ne teranov liker je čist neki druzga imaš sadjevc noter ne pa borovnic. Pa hvala za "recepte" jih kej nucaš?


< Sporočilo je popravil viroza -- 29.12.2009 23:12:20 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 23:23:50   
Gina
Vsi teranovi likerji na kulinariki so podobni. Cukr, pomaranče, rum, teran - le da imajo nekateri še borovnice not. Evo,t ega sem delala, je super fajn okusen, za pocrkljat, samo mogoče malo presladek:
http://www.kulinarika.net/recept/napitki/Teranov_liker_I-2511.html

Sadjevec in borovnice pa jaz poznam pod borovničevec.
Teran + sadjevec pa ne poznam.

Zgornji recept za pomivalca pa nameravam preizkusit. Sem spraševala danes za boraks pa pralno sodo, v bistvu je moj skor doktoriral na tem (poleg šraufovuser posted image ) pa je v centru mesta nimajo. V evrospinu sicer imajo sodo bikarbono, ampak ne ravno na kile, se mi zdi da so pakunge po 250g.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 7:56:03   
viroza
Jaz sm dobila sam tamičkane pakenge sode.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 8:01:49   
Ulla80
sodo maš v evrospinu 500g, pa v mulerju, tam pri praških, pa v vsaki zadrugi oz. kaki kmetijski trgovini imajo kake večje pakunge te pralne, k je za sode čistit.

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 8:54:01   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

sodo maš v evrospinu 500g, pa v mulerju, tam pri praških, pa v vsaki zadrugi oz. kaki kmetijski trgovini imajo kake večje pakunge te pralne, k je za sode čistit.
Hvala ker si povedala.Smiskala v merkatorju in šparu.Pa sm klicala v lekarno v PO. in majo boraks.Ne vejo mi povedat cene in ga vagajo.


< Sporočilo je popravil viroza -- 30.12.2009 9:06:38 >

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 9:52:02   
kasso
Jaz vam toplo priporočam, da čimprej odvadite te vaše dedce hodit po gostilnah, ker se sami od sebe ne bodo. Da gredo občasno na eno pijačko in da pridejo pravočasno domov nimam nič proti, ampak vsak dan, dan za dnem...Ve pa trpite, posledično tudi otroci...Imajo tisti krog prijateljev, ki isto počnejo in predvidevam da drugih niti ne. Z enimi in istimi se dobivajo na pijački, pa beseda nanese na besedo in njih ni in ni domov. Saj veste kako je, če greste same na eno kavo s kolegico, dve uri gredo kot bi mignil. Ampak če se pa to dogaja vsak dan, jaz vas res ne razumem zakaj to prenašate.
Prijateljica je pred parimi meseci prekinila s svojim, čeprav imata hčerko skupaj in prav zaradi nje je vztrajala skupaj, ampak kaj pa je imela od njega. Ni ga bilo in ni ga bilo, vedno prišel nakalan domov. Ko je imela hčerka rojstnodnevno zabavo, se je prikazal ob enih tisti dan, s tem da ga ni bilo od prejšnje noči, seveda nakalan. A je to kakšna ljubezen do hčerke user posted image . zdej se je pa izkazalo, da se dobiva z eno znanko, pa ne mi rečt, da se ni že prej. Torej niso bile le pijačke s kolegi to da je hodil domov po parkrat na teden sredi noči pijan. Dajte se malo zamisliti.

Moj tast pa je en fenomen. Zjutraj zgodaj vstane, pripravi za kosilo in zajtrk, da ima potem on ali pa tašča samo za pristavit. Gre na kavo s prijatelji, Pride nazaj s svežim kruhom, skupaj pojedo zajtrk in spet gre po svoje na pijačke, pa bogve kam vse in to skoraj vsak dan. Pride nazaj za kosilo, poje, gre spat, potem vstane in pospravi posodo in spet gre po gostilnah. Vrne se zvečer, večkrat nakalan, malo poje in gre v posteljo. In to je skoraj vsak dan. Tašča se je sprijaznila. Tako on je fenomen zato, ker spotoma tudi dobro poskrbi za gospodinjstvo, gre v trgovino, skuha....Bolje da ne pomislim, koliko denarja pusti za te pijačke user posted image

Tako, zdej sem pa res zatežila, ampak le zato, da se malo spametujete. Nej da raje dedc tisti denar vam, da ga koristno porabte, kot pa za pivičke. Če gre 20x na mesec na eno pivo je to 50 eur na mesec.

viroza, ja jst sem pa blizu Nanosa in Hruševjauser posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 9:55:40   
kasso
Vidim, da je govora tudi o teranovem likerju. Moj recept z glave user posted image . 1,5 l terana in 1kg sladkorja (jaz dam manj), pustiš da vre 7 minut, ko se ohladi dodaš, četrt litra ruma, 2 vanilijevega sladkorja in sok 2 pomaranč. Preden daš v flaše precediš.
Tako ga delajo na Krasu, kjer je doma teran user posted image . Tle sadjevca ni, poznajo samo tropinovc user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 10:08:38   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: kasso



Tako, zdej sem pa res zatežila, ampak le zato, da se malo spametujete. Nej da raje dedc tisti denar vam, da ga koristno porabte, kot pa za pivičke. Če gre 20x na mesec na eno pivo je to 50 eur na mesec.

viroza, ja jst sem pa blizu Nanosa in Hruševjauser posted image


Meni to tudi ni jasno kako naj bi ženske za gospodinjstvo šparale pri nakupih, kupovale v raznih hoferjih in Lidlih cenejše in slabšo robo zato, da bojo dragi možički vsak dan šli ven in popili svoje pivce z prijatlji. Dobro vem, da se pri enem pivu ne konča. Potem so še frajerji morajo dati za rundo. In če računaš, da vsak dan zapravi 5 eur v gostilni je to 150 eur- ne 50.
Jaz to ne bi dovolila - kljub temu, da midva finančno ne stojiva slabo in ni nobeden od naju na minimalcu- ampak ženske mal se pa morate ceniti.
Pri nas v hotelu včasih gledam frajerje, ki vsak dan se oglasijo na pijačo pa pade 4,5 rund pijače in vem, da zapravi po 200 eur na mesec za kolege- ko mu pa rečem ali boš pripeljal ženico na večerjo z glasbo je pa odgovor, da 100 eur zapravim za večerjo to pa ne.
No pa imam odgovor kdo mu več pomeni.
Sicer pa kaj se jaz bunim ko pa sem pa plačana od takšnih idiotov - in to prav dobro plačana.



(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 10:14:10   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: kasso



Tako, zdej sem pa res zatežila, ampak le zato, da se malo spametujete. Nej da raje dedc tisti denar vam, da ga koristno porabte, kot pa za pivičke. Če gre 20x na mesec na eno pivo je to 50 eur na mesec.

viroza, ja jst sem pa blizu Nanosa in Hruševjauser posted image


Meni to tudi ni jasno kako naj bi ženske za gospodinjstvo šparale pri nakupih, kupovale v raznih hoferjih in Lidlih cenejše in slabšo robo zato, da bojo dragi možički vsak dan šli ven in popili svoje pivce z prijatlji. Dobro vem, da se pri enem pivu ne konča. Potem so še frajerji morajo dati za rundo. In če računaš, da vsak dan zapravi 5 eur v gostilni je to 150 eur- ne 50.
Jaz to ne bi dovolila - kljub temu, da midva finančno ne stojiva slabo in ni nobeden od naju na minimalcu- ampak ženske mal se pa morate ceniti.
Pri nas v hotelu včasih gledam frajerje, ki vsak dan se oglasijo na pijačo pa pade 4,5 rund pijače in vem, da zapravi po 200 eur na mesec za kolege- ko mu pa rečem ali boš pripeljal ženico na večerjo z glasbo je pa odgovor, da 100 eur zapravim za večerjo to pa ne.
No pa imam odgovor kdo mu več pomeni.
Sicer pa kaj se jaz bunim ko pa sem pa plačana od takšnih idiotov - in to prav dobro plačana.




Tudi meni to ni jasno in ponavadi so to ti, ki nimajo prav dosti pod palcem. Se dopovedat boljši hrani zato da dedc pije po gostilnah user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 10:15:03   
viroza
Jz ne smem reč da ne poskrbi za nas -sm na minimalcu-gremo pohajat pa km kej pojest.Ampak ko preračunam kolko on zago... mi je kar malo slabo.Se pa nahajam med Postojno in Pivko.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 11:03:02   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Jz ne smem reč da ne poskrbi za nas -sm na minimalcu-gremo pohajat pa km kej pojest.Ampak ko preračunam kolko on zago... mi je kar malo slabo.Se pa nahajam med Postojno in Pivko.

Si pa zelo blizu mene user posted image
Ja, po možnosti potem še tebi kaj očita, če si ti kaj privoščiš...samo predvidevam.
Moj pa je pravo nasprotje. Zelo redko gre na pijačo s kakim prijateljem, še meni teži, ker ne gre. Pogosteje pa pride kdo k nam na obisk in doma spije eno pivo.. (ki ga btw kupim vedno jaz na Fernetičih..Union)user posted image , ki si ga jaz npr. po pici, kadar je na jedilniku vedno privoščim, on pa zelo zelo redko.
Ja pri nas smo nealkoholičarji, alkohola pri hiši pa kolikor in kar ti srce poželi.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 11:04:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 11:06:21   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 11:06:52   
Anonimen
se pozna, da je veseli december in je aktualnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 14:06:07   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Rekordna tema na partnerskih odnosih. 14175 obiskov user posted image
Ma smo dobre. Ej miška je blo pestro včeraj?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 14:44:04   
Anonimen
ni bil sposoben nobene vrste pestrosti!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: partnerji in nights out
30.12.2009 19:18:29   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ni bil sposoben nobene vrste pestrosti!user posted image user posted image user posted image user posted image
Ti strela pol smo ble na enakem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 17:00:59   
klupko
In kje so fantje (možje) praznovali Silvestrovo?user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Dieta
lorby007

Po rojstvu dojenčka bi želela (je nujno) začeti z dieto, pa me zanima za katero naj se odločim.

Ločevalna (38%)

Montignac (10%)

Oktobrska (0%)

Z zeljno juho (4%)

Drugo (11%)

Nobena od naštetih (36%)


Število vseh glasov: 228

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!