|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:24:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:25:32   
rija
a Kamikazo?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:25:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:26:18   
rogljicek

Sem ga napadla ze takoj zjutraj in ves jezen pravi, ok, pa nikamor ne bom sel vec. Bo tako vsaj ena oseba v bajti srecna  user posted image Jaz ali on?

Dobro in kaj bi ve naredile na mojem mestu?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:27:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:27:33   
rija
napadla je bil že neprimeren pristop.

pogovoriti se, bi po moje dalo boljše rezultate.

sicer pa po njegovi reakciji bi rekla, da je ena egoistična RIT!

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:33:28   
rogljicek
Bambina, res je vzoren ocka, ni kaj. Partner, no ja. Jaz za tele nocne izhode kombiniram veseli december in krizo srednji let. Ker se kar par let do pred nekaj casa ni spravil nikamor. Sedaj je pa spoznal nekega outgoing tipa in je cisto v luftu. Mogoce je pa gej user posted image


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:33:28   
Anonimen
jaz lahko recem, da me moj NE VARA! sem 100% oz. 98% ... pa bluzi kar naprej okoli.
lih pred dvema urama mi je skocil po plin, ker ga je zmanjkalo. zdaj me poklice, da se vraca.user posted image user posted image user posted image

zakaj verjamem, da me ne vara?
ker sem ga na zacetku ene parkrat sla iskat. pa ne, ker bi bila ljubosumna, ampak zato, ker me je skrbelo. pa tudi scene nisem nikoli delala v ostariji.
no, in sem ga najdla v dolocenem lokalu z svojo druzbo, naklanega in razpolozenega. bili pa so sami dedci...
pa ne me napadat. zdaj ne hodim vec nikamor za njim.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:45:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 12:43:19   
Colt
Zanimiva tema postaja tole...se mi pa zdi da je zadnje čase kr nekaj punc v stilu ''pridna janja, rogljiček, pa angel rebelde'' varianta...vse sorte naplavijo prazniki user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 12:44:54   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

Zanima me kako pogosto vasi partnerji hodijo ven, kar pomeni pijace s prijatelji, zuranje v klubih. Kdaj prihajajo potem domov? Zanima me predvsem za tiste, ki imate druzine.


POnoči nikoli, sploh pa ne brez mene. POdnevi gre na čvek s kolegi večkrat.


IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

moj je zadnje case namrec zacel kar precej pogosto ven hodit, cc 2x do 3x na teden. Domov pride, ko se mu zljubi, tudi okrog 5ih zjutraj. Ce mu kaj recem je pa itak ogenj v strehi, pa da se obnasam, kot bi bla njegova mama.
Bi sla z njim, pa ne morem, ker sem zaradi rizicne nosecnosti primorana pocivat.
Pa mi povejte, ce je to normalno!!!




Ne, to ni normalno. Ni pa normalno zato, ker to pove nekaj o vama. On očitno v vajinem odnosu ne uživa, če potrebuje take sorte sprostitve tako pogosto. Če je nesrečen, ko sta vidva nekje, sicer pa pobegne čim lahko, to pove nekaj o tem, koliko mu je fajn s tabo, s familijo... Poleg tega je zelo pogost pojav, da je zadaj za takimi izhodi mnogo bolj realen vzrok, navadno je to bežanje pred problemi vsakdanjika druga ženska. Sama sem to doživela. Moj ex je kar naenkrat začel hodit ven tako pogosto. Bežal je od težav, od pretiranih odgovornosti. Vsi drugi znaki, da ima še eno poleg mene so obstajali, ap jih nisem hotela videt. Telefon je v bistvu skrival, pogovarjal se je na wc-ju z nekom, pa sms-e je dobival, pa kar naenkrat je bil vedno bolj urejen, pa opicanjen, pa iz fitnesa je šel še na bazen, ap od tam je prihajal zelo pozno, ko je študiral je kar naenkrat imel še dodatna predavanje, pa iz službe je hodil še kasneje, pa itak da sem bila doma jaz vsega kriva, pa tajil je, pa govoril da sem jaz control freek, pa mi hotel dokazat, kako je ok in prav, da dec hodi ven 3x na teden do polnoči ali do štirih zjutraj, da sem jaz nora, ko mu ne pustim svobode... ma ogromno kazalcev je bilo, jih lahko naštevam menda za celo stran. Jaz pa sem si tajila. Vse izgovore sem našla. Ampak a veš, slej ko prej ti kapne. Če ima tvoj drugo, ima tudi druge znake, mnogo njih. In če ti hoče dokazat, da si ti nora, je še toliko več možnosti, da res nekaj kuha zadaj.

A veš, osnovna težava pri takih rečeh pa se je meni že tedaj zdela in še zdaj se mi zdi - nespoštovanje ženske. Ne varanje samo, ampak poniževanje, to da mu ti ne pomeniš očitno nič kaj dosti, da se mora takole sproščat, zabavat. LJubezni si ne moreš kupit, prisilit jo, niti zahtevat. Lahko pa zahtevaš osnovno spoštovanje. Kdor te ne spoštuje, te niti ljubil ne bo. To je vzajemno. Ni nujno, da te ljubi, če te spoštuje, je pa nujno, da te spoštuje, če te hoče ljubit. Torej ne dopusti, da s tabo ravna kot s preprogo, predpražnikom. Malo več si vredna. Če nekdo hodi 3x na teden ven pri 40., očitno tudi sam s sabo ni srečen, še manj pa s tabo. Vso pravico imaš biti vsaj ti srečna. Nisem pa zihr, da ti tak lajf, kot ga živiš, to dopušča. Nisi control freeek, realna si, on je brezobrazen, ravna s tabo kot z nekom, ki ni spoštovanja vreden. niti osnovnega. Zakaj to dopuščaš?

Da bi šel moj za silvestra sam žurat, ga postavim pred vrata, pa imam ful hudo toleranco. Koliko te ima tak človek rad? Koliko zna uživati s tabo, biti srečen ob tebi? Ti jaz povem, če si še tako zanikaš - nima te dovolj rad (ne glede na to, ali ima kakšno ali ne). Ne uživa dovolj s tabo, sicer ne bi imel te potrebe tako hude. Kako so lahko frendi za silvestra boljši kot ti, njegova življenjska izbira? Ma saj ti pravim, najbrž sploh ne gre za frende, najbrž gre za frendico. V tem primeru pa sploh ni šanse da ostanem z njim. Res ne.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 12:45:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 12:54:25   
Colt
Gina, krasno realno napisano. Velja za vse, moške in ženske. Tu sploh ni nobenih razlik.

Foxy Lady...ja, če gremo pa še naprej po tej liniji razmišljanja...je pa že prav absurdno zanimivo, da takšne ženske (alias moški), iščejo še dodatna opravičila za svoje partnerje. In pravzaprav kontrirajo sami sebi glede na prvotni problem. (vsi prisotni izvzeti, govorim na splošno)

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 12:54:40   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Zanimiva tema postaja tole...

Meni je zanimivo samo to, kako lahko nekatere ženske RES verjamejo, da njih pa njihovi partnerji ne morejo prevarati oz. da jih nikakor ne bi.


Fino ne, če lahko tako zelo verjameš. Jaz ne verjamem, ker smo mi vsi samo ljudje in smo vsi krvavi pod kožo. Verjamem pa, da ni konec sveta, če ostaneš sam, pa tudi to verjamem, da to če te nekdo vara nič ne pove o tebi, ampak samo o nekem odnosu.



Kaj pa če vprašam drugače:

Ali ste 10000000% prepričane, da ne obstaja nobena in nikakršna možnost, niti pod ekstremnimi pogoji, da ve same prevarate partnerja? Bi dale zase roko v ogenj pri vseh možnih pogojih in variantah ter ekstremih?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 12:59:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:03:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada
Oh, kolikokrat smo že na RR prebrale izjave tipa a la "Mene pa moj ne vara"... kako neki, drage ženske, pa ve to veste? Ste 24 ur na dan, 365 dni v letu, poleg njega?


s svojim sem že več kot 10 let, v tem času ga še nisem prevarala (nisem takšen tip pa mogoče tudi priložnosti za to nisem ustvarjala) zanj pa ne vem in tudi ne bi dala roke v ogenj, da me ni,... kar pa ne vem, tisto ne boli, ne?

se je zgodilo še preden sem spoznala njega, da sva šle s kolegico na morje... z dvema fantoma, ki ju je poznala. in en od njiju je imel doma punco. ker sem bila jaz frej, se je seveda slinil okoli mene in ko mu je postalo jasno, da ne bo dobil seksa, je klical svojo punco user posted image user posted image user posted image ... prišla je takoj zjutraj, vsa prepričana v dobro zvezo, ki jo imata... seveda sta se takoj poseksala.
nato sedela je za mizo z nami in glasno rekla:"Moj X. pa mene ne bi nikoli prevaral!" bila je sveto prepričana v to, jaz pa sem jo (zlobnica?) pustila v tem prepričanju,...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:05:17   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Kaj pa če vprašam drugače:

Ali ste 10000000% prepričane, da ne obstaja nobena in nikakršna možnost, niti pod ekstremnimi pogoji, da ve same prevarate partnerja? Bi dale zase roko v ogenj pri vseh možnih pogojih in variantah ter ekstremih?



Tudi zase ne dam roke v ogenj in če bo katera ali kateri trdil/a da je nemogoče, da bi prevarala svojega partnerja/partnerko se hudo moti. Prav vsi smo krvavi pod kožo in vedno obstaja možnost... pa čeprav čiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisto mickena!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:07:25   
alička
Pa še vezano na prvotno temo - ok, tip ima obdobje, pa krizo srednjih let ok... ampak da bo šel silvestrovat kar sam, ženo in otročka pa pustil doma user posted image

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 13:07:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:29:40   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
se je zgodilo še preden sem spoznala njega, da sva šle s kolegico na morje... z dvema fantoma, ki ju je poznala. in en od njiju je imel doma punco. ker sem bila jaz frej, se je seveda slinil okoli mene in ko mu je postalo jasno, da ne bo dobil seksa, je klical svojo punco user posted image user posted image user posted image ... prišla je takoj zjutraj, vsa prepričana v dobro zvezo, ki jo imata... seveda sta se takoj poseksala.
nato sedela je za mizo z nami in glasno rekla:"Moj X. pa mene ne bi nikoli prevaral!" bila je sveto prepričana v to, jaz pa sem jo (zlobnica?) pustila v tem prepričanju,...

Tudi meni poznana situacija, ja. Sicer ne točno takšna, ampak bistvo je pa še vedno enako.


Tudi meni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:36:48   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

Pri nas je pa tko, da gre 1x na teden do jutranjih ur in potem se vsaj 1x zvecer na pijaco s prjatli.
Ma dejte mi povedar zakaj hodi 40letni moski v nocne klube?

kaj praviš,a?user posted image

men ni normalno tole, res ne, pa šen oseča si, malega otroka imaš, verjetno si za vse sama, on se pa goni okol.


O moj boh, barika, kakšne zaključke so sposobni nekateri narediti iz dveh, treh odstavkov user posted image
Rogljiček kolikor sem te (in tvojega moža) uspela takole preko RR spoznati, bi rekla, da je zelo vzoren očka, pa tudi partner. Je pa res, da v času veselega decembra marsikdo dobi krila, v smislu (prekomernega) žuriranja. Poleg tega ste v tem obdobju imeli probleme, na katere ni imel vpliva in ni mogel pomagati in za katere verjamem, da so ga ravno tako psihično izčrpali, vendar si moški tega običajno ne dovolijo priznati. In, da je vse to odklopil, je pač mogoče v teh "izhodih" našel en način sprostitve. Kaj pa vem no, jaz bi rekla, da ga bo to slej kot prej minilo, vsekakor pa ne bi najprej pomislila , da je posredi druga ženska.


sklepam iz tega, kar je tule napisala, kar piše drugje me ne briga. pa goni okol si jaz predstavljam, da ga ni nikol doma, več so mu pomembni prijatelji in pijača, pa kak night klub.
vidim, da imam res srečo, ker takega tipa jz ne bi dolgo gledala doma, hvala lepa.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:39:09   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: alička
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Kaj pa če vprašam drugače:

Ali ste 10000000% prepričane, da ne obstaja nobena in nikakršna možnost, niti pod ekstremnimi pogoji, da ve same prevarate partnerja? Bi dale zase roko v ogenj pri vseh možnih pogojih in variantah ter ekstremih?

Tudi zase ne dam roke v ogenj in če bo katera ali kateri trdil/a da je nemogoče, da bi prevarala svojega partnerja/partnerko se hudo moti. Prav vsi smo krvavi pod kožo in vedno obstaja možnost... pa čeprav čiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisto mickena!


ok, tukaj se lahko gremo semantiko user posted image
jaz sem 1s tolikimi nulami prepričana, da ne bi varala. ker bi pač prej razčistila kar je za razčistit in potem nekaj "svirala" na novo. ok, zdaj pa semantika in tista miiiičkenost - recimo, da imam nesrečo in poškodbo možganov in se mi s tem spemeni karakter ter postanem hinavska ali egocentrična, ali pa zgubim spomin in me zdravnik zapelje preden zvem, da sem poročena. tako nekako..

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:40:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Ali ste 10000000% prepričane, da ne obstaja nobena in nikakršna možnost, niti pod ekstremnimi pogoji, da ve same prevarate partnerja? Bi dale zase roko v ogenj pri vseh možnih pogojih in variantah ter ekstremih?

Ne. Vem pa, kaj bi moralo biti, da bi bila zmožna prevare in vem, da sem toliko poštena, da bi mu to potem tudi povedala. Ne glede na posledice.

jaz je ne dam za sebe...
samo si ne upam. pa ne zarad tega, da bi me dobil, ampak zarasi tega, ker bi sama sebe, oz. bi me unicila moja vest ...
tako vsaj mislim...vem ne. ce kdaj izvem, vam sporocimuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:41:31   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: alička

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Kaj pa če vprašam drugače:

Ali ste 10000000% prepričane, da ne obstaja nobena in nikakršna možnost, niti pod ekstremnimi pogoji, da ve same prevarate partnerja? Bi dale zase roko v ogenj pri vseh možnih pogojih in variantah ter ekstremih?



Tudi zase ne dam roke v ogenj in če bo katera ali kateri trdil/a da je nemogoče, da bi prevarala svojega partnerja/partnerko se hudo moti. Prav vsi smo krvavi pod kožo in vedno obstaja možnost... pa čeprav čiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisto mickena!



Vsagdo je imel drugačno življenje in to je iz njega ustvarilo človega kakršen je!
Ja ,jaz pa dam zase roko v ogenj,ker enostavno ne prenesem nobenega moškega v svoji bližini,kakor samo moža!
Zakaj?To je boleča tema zame še sedaj!Od svojega 7l starosti sem se otepala pedofilov in branila svojo nedolžnost,kar mi je hvalabogu uspelo!Izgubila sem jo 3M pred 23l in to s svojim možem!
Zakaj ravno on?Ker je bil drugačen od drugih,ni mi prec rinil med noge,ven sva šla podnev v naravo,do mraka sem bila nazaj doma,ob moji boleči zgodbi se je zjokal kot otrok in me je spoštoval in čakal ,ko sem bila pripravljena,ga sprejet vase!To je bilo takrat ,ko sem ga vzljubila kot osebo ,ko mi tista stvar ni bila več nagnjusna ,vsaj ne pri njemu,pri drugih mi je še!Rešil mi je življenje,brez njega bi si kaj naredila,spremenil me je na bolje.Ni lep ,ni žurer,je pa zame angel in najboljši človek na svetu!Zmano ni lahko,z mojimi kompleksi in ranami iz otroštva,je teško shajati,ampak on je,koliko moči in časa mu je bilo treba ,da mi je dopovedal in dokazal,da me ima rad,če me mama nima kako bi me imel on!In po 8l mi to še vedno vsak dan pove!
Nikoli nebi mogla biti z drugim ni 5 min!
Njemu pa žal ne verjamem 100%,čeprav v duši vem,da bi mu lahko,ampak sem preveč videla in doživela ,tudi od strani poročenih mož,da enostavno ne morem,je le moški,ki skoči na kuro ,ko ta počepne pred njim!Čeprav ne vem gdaj bi me prevarav,ker je vedno zmano,zdaj ko sem noseča pa sploh pazi da ne pretiravam in počivam in mirka na otroka in mo pomaga doma in v službo hodi ,ma dvoizmensko delo v tovarni in je preveč utrujen,da bi kam šel!

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 13:41:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?