|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
19.1.2010 22:27:42   
ledenka
in... 200. stran user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
19.1.2010 22:39:18   
maja1488
A dudi se je šla stiskat. Kdo bo pa nov del odprl?

Dudi dudi...ti ga serješ... user posted image

Grem pod tuš...komi gledam, me ful oči pečejo.

Lahko noč

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
19.1.2010 22:44:04   
ledenka
nočko user posted image jaz tudi grem...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
19.1.2010 23:21:44   
Anonimen
pridne ste bile s tipkanjem! 200ka padla! jutri pa Dudica odpre novi del,... novo jutro nov začetek!

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
19.1.2010 23:56:23   
Anonimen
očitno,... ja, vse spite. upam, da dobro in da so sanje lepe!

še prijetno slikico za lahko noč:

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
20.1.2010 6:00:38   
KatMat
uuu a še spite??? hihihi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
20.1.2010 8:13:58   
Blueeyes
ooo kati, vidm da nisem bla edina k je bla tko zgodi pokonc... sam jz še nisem bla takrat na računalniku...

no glede na to da imamo že 9 del odprt, se ta tema zapira

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
20.1.2010 8:15:34   
Blueeyes
user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
20.1.2010 9:55:47   
PapuaNG

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

piškote sem dobila v DM, ampak pri nas traja ena škatla več kot mesec.


Jst dam piškote v tiste škatle lock&lock, tako da so nepredušno zaprti in ostanejo hrustljavi ful časa. Imam tole pakungo že zihr več ko en mesec, pa so še ko novi user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka


IZVIRNO SPOROČILO: AKP

Pri nam tudi. Pa previjanje je postala nočna mora. Nima niti minute miru in ko jo previjam bi se ona obračala levo in desno, pa malo bi bla na trebuhu, pa malo na hrbtu, potem bi se vsedla...Vmes ji dajem vse kreme, ki jih imam pri roki, da bi se vsaj malo umirila, pa ne pomaga nič. Že zdaj meče toto malo rit, ko ni kaj po njenem, kaj šele bo.

isto pri nas. ga kar na tleh previjam, ker je preveč živ user posted image

včeraj mi je skor po stopnicah padel... se je že skotalil na taprvo. sem se tako ustrašla. gremo popoldan po ograjico, jih majo v BC?



Pri nas je isto, bi se skos neki vrtel. Največji špas je probat prevrnit posodico z vodo user posted image Ga pa probam zamotit tako,da mu dam eno pisano plišasto igračo, ki cinglja.

Drugače pa smo super spali. Edino malo kratko je bilo. Smo šle s frendicami v kino pa pol še na drink, tako da sem bila šele okoli polnoči doma...mali pa se je šele ob 4ih zbudil za prvo futranje user posted image Je pa včeraj res pridno vse pojedel, kar smo mu pripravili. aja, pa prvi zobek imamo user posted image Zdej pa ne vem, kako se to šteje...če ga gledam v usta, je to spodnja leva enka user posted image Upam, da bodo tudi drugi zobki tako neproblematično prišli ven...
Drugače pa sva midva tudi začela razmišljat o kakšni varuški. Kje najdete varuške? A date oglas ali kaj podobnega? Bi šla midva z mojim kdaj žurat, pa bi rabil varstvo za čez noč. Zaenkrat še nočem obremenjevat s tem mojim ta starih, pa itak jih čez vikend ponavadi ni doma...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Z majčki 2009 - 8 del
20.1.2010 10:08:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

user posted image


nora ključavnica!user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 4985
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?