|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 79 [80] 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2010
26.12.2010 14:12:45   
Anonimen
Punce,

Klomifen lahko dobite v Italiji za pet evrov ali celo nekaj manj, se ne spomnim točno. Reče se mu Clomifene citrato. Ni potrebno toliko plačevati zanj v Avstriji. Pa srečno!

(odgovor članu Monstera)
  Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: klomifenke 2010
26.12.2010 16:18:38   
Dasika
Monstera, ja res ni priporočljivo jemanje teh tablet, ampak vseeno je še vedno kar dosti punc ki imajo kombinacijo teh dveh tablet, torej Klomifena in Primolut-nora. Piše v navodilih, da moraš takoj prenehati z jemanjem v kolikor izveš za nosečnost.

Da bi pa povzročali splav, pa ne piše.

Imaš prav, čas kar leti... user posted image

Danes je že 25. dan cilkusa, res gre tako hitro.

Aninimen, pa moraš it v italijo ali se jih da tudi naročiti?

Lep preostanek nedelje!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: klomifenke 2010
27.12.2010 13:15:02   
zaljubljena23
Punce hvala...17.12. ob 3.59 je na svet prikukal naš Nej težak 3260g in dolg 50 cm...Sva pa imela podaljšano bivanje v P, tako da sva komaj včeraj prišla domov, je mali bil zlateničen

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: klomifenke 2010
27.12.2010 13:49:31   
nitana
Pozdravljene,
sem nova na forumu, ta mesec prvič na klomifenu (1 tabletka na dan od 9.12.-13.12). Ker zaradi službe nisem mogla na UZ prej kot 10.dan po zadnji tabletki, mi G ni vedel povedat ali je bila O ali ne. Pretiranega špikanja v jajčnikih, po katerih bi lahko sklepala na O, nisem čutila, sem pa 8.dan po zadnji tabletki opazla ogromno sluzi, kot da bi mi malo "ušlo" na čase.user posted image Včeraj, 13.dan po zadnji tabletki, pa so me začele boleti bradavičke, zato me zanima če ima katera podobno izkušnjo in to pomeni, da sem odreagirala in imela ovulacijo, ali je to pač stranski učinek tablet, ki z O nima nobene veze? V naslednjem ciklu nadaljujem z 1.tableto od 3-7.dne, pol pa 12. dan UZ.
Če je imela katero podobno situacijo, bi prosila za vaše mnenje in izkušnje.
Lp

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: klomifenke 2010
27.12.2010 14:14:44   
Barcula
zaljubljena čestitke user posted image user posted image user posted image veliko veselja in zdravja z novim članom user posted image

Moje stanje pa je takšno 5 folklov ki so lepo zrasli kar pomeni večplodno zanositev  in zdravnica mi je odsvetovala spolne odnose in dejala da imam tanko sluznico  hmm kaj to pomeni ve katere in pa kaj storiti user posted image ali ne ???

Na klomifen sem ful odreagirala in če zdaj ne zanosim morem naslednjič jemati samo 1 tableto na dan zdaj sem pa imela 2.

Če ma katera nasvet je dobrodošel user posted image

(odgovor članu nitana)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: klomifenke 2010
27.12.2010 16:30:14   
srečica17
Pomoje je glede tanke sluznice lahko problem pri vgnezditvi in večja verjetnost spontanega splava.
Drugače je pa to vprašanje najbolj primerno za Pušenjakov forum. Veliko sreče!!!!

(odgovor članu Barcula)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: klomifenke 2010
28.12.2010 10:18:28   
Dasika
Nitana, za takšen stranski učinek pri Klomefenu nisem slišala, glede na to, da je bilo to 8 dan po zadnji tabletki K bi znala biti ovulacija. Je bila sluz kaj nitkasta? si kaj preverila?

Barcula, tanka sluznica otežuje vgnezditev, se mi zdi.

Jaz sem danes v 27. dnevu ciklusa, zadnjo tabletko za sprožitev user posted image sem vzela 25.12 zvečer, zdaj pa čakamo kaj bo... Nekih občutkov, da bo prišla user posted image nimam, ampak to jih tako ali tako ponavadi ni. Edino spremembo, ki jo opazim je to, da so mi potemneli kolobarji okrog bradavic in tudi prsi so nasplošno bolj občutljive. Po nasvetu ginekologa do petka čakam user posted image in če je do takrat ne bo, naredim test.

Lep dan želim vsem!

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: klomifenke 2010
28.12.2010 19:28:28   
nitana
Dasika, hvala za odgovor. S tisto sluzjo sem tudi jaz pomislila na ovulacijo, nisem pa je mela časa analizirat, ker se je dogajalo v službi, in sem bla malo šokirana...taki čudn občutek, kot bi mi ušlo vsake tolko:) Zdaj pa ko so me začele bradavičke boleti pa upam, da je tisto res bila O, in se telo zdaj pripravlja na M. Kar je pri meni glede na neredne M in očitno odsotne ovulacije, pravi uspeh. :) Tak da nekih čudežev v prvem ciklusu s K ne pričakujem, sem vesela, če sem vsaj odreagirala in vsaj vem, da imam možnosti da zanosim s K. Smo pa bli pridni vseeno.user posted image

V katerem ciklusu s K pa si ti? Katere tablete za sprožitev M pa maš to? To še zraven K jemlješ? Dosti sprašujem, ker sem začetnik na tem področju.user posted image

Držim pesti da user posted image nebo in bosta v petek lepi user posted image .

Lep pozdrav.

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: klomifenke 2010
28.12.2010 21:48:32   
Dasika
Ja sej to je že veliko, da si odreagirala na K, nekaterim tudi to ne sproži ovulacije. Jaz bi zate rekla, da je skoraj sigurno bila ovulacija, vsaj kolikor opisuješ.

Jaz sem zdaj decembra prvi krog K, tako da tudi ne upam upati preveč, da je že takoj ratalo, sicer seveda je možnost, ampak vseeno...user posted image

user posted image še ni, danes tekom dneva me je konstantno bolel levi jajčnik, ampak ni bila velika bolečina, ampak sem čutila napetost.

Zraven K jemljem še Primolut nor, da se menstruacije ne čaka in da jo kar sprožimo, da čimprej spet nadaljujem z K, ampak seveda če sem zanosila, mi te tablete ne bodo sprožile user posted image ... Do petka res počakam, da vidim kaj bo.

Če pride user posted image , potem mam naslednji krog predpisan K od 3-7 dne ciklusa. Jemljem pa 100mg na dan. 1 tbl zjutraj in 1 zvečer.

Sem pa tudi jaz zelo vesela že zato, ker sem končno imela ovulacijo in zdaj s K jo bom imela še naprej... in ni hudič da bomo vse prej ali slej  user posted image user posted image

Lahko noč vsem!

(odgovor članu nitana)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: klomifenke 2010
29.12.2010 6:52:22   
tedi2
jutro ponce. Tudi jaz sem imela včeraj pregled in gin.mi je predpisala klomifen. user posted image  ne pričakujem 16.01.2011 in če jo dobim začnem tudi jaz z klomifen. Imam doma 2 leti staro punčko, takrat sem zanosila takoj, imela sem močne ovulacije, po porodu pa se je vse skupaj izgubilo user posted image . Iz meseca v mesec razočaranje... No včeraj na Uz ni bilo še sledu o O (sem na sredini ciklusa) je pa možno da imam O na koncu ciklusa, ker takrat se mi pojavi sluz (v manjši obliki) in z mojim nisva aktivna ker meni vse boli oz. se ukvarjam ali je test + ali ni. Namreč meni na koncu ciklusa vsi testi pokažejo rahel +. Kar lahko pomeni da imam takrat Ouser posted image . No kakor koli, če ne bo januarja debelejši + bom tudi jaz začela z klomifen.
A še to meni je gin.predpisla tudi neke Vaginalne tablete-PROMETRIUM ki si jih kupi v Italiji za odebelitev sluznice. Bom danes šla v Italijo in jih kupila (in seveda klomifen).

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: klomifenke 2010
29.12.2010 10:05:46   
Anonimen
Verjetno Klomifen lahko tudi naročiš po pošti, ampak zakaj bi plačevale poštnino, če si lahko naredite izlet do Stare Gorice in prijetno združite s koristnim :)?

Morate pa vedeti, da Klomifen tanjša sluznico in da sta dve tabletki že ogromna doza. Foliklov je že več, ampak sluznica je pa tako tanka, da se morebitni zarodek ne more ugnezditi. Tako da bi jaz jemala makismimalno eno tabletko, dr. Reš pa priporoča celo samo polovičko tabletke. Za debelejšo sluznico pa lahko pijete čaj krvomočnice. Jo dobite v Sanalaborju.

(odgovor članu tedi2)
  Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: klomifenke 2010
29.12.2010 16:23:48   
zaljubljena23
Punce, jaz sem jedla dve tabletki na dan pa imam ob sebi majhnega škratka, starega 12 dni...Je pa res, da s sluznico sama nisem imela problemov, je bila vedno dovolj odebeljena..ZA debeljenje sluznice priporočajo pitje krvomočnice..

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: klomifenke 2010
30.12.2010 10:29:44   
nitana
Pozdravljene,

Dasika kako je kaj s tabo? Upam, da maš dobre novičke...

Jaz user posted image (ne)pričakujem komaj čez kakih 5, 6 dni,pol pa nadaljujem s K od 3-7 dne, po 1 tableto. In tokrat grem na UZ, da bom 100% glede O.

Ali katera ve, če se lahko krvomočnica pije zraven Klomifena? Da nima kakšnih negativnih učinkov na delovanje K?

Lep dan vsem

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: klomifenke 2010
30.12.2010 11:30:39   
Monstera
Čestitke zaljubljena23! Verjetno si najsrečnejša na svetu zdele! :D Nas pa spet obiskala user posted image . In spet na 35. dan. Izgleda, da mi je laparoskopija ciklus podaljšala, tako kot klomifen. Zdaj pa user posted image šele začetek februarja pričakujem, januar kar spustim lahko. Oh ja, gremo v 3. krog po laparo, 3 je moja srečna številka, mora ratat. Lepo praznujte!

(odgovor članu nitana)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: klomifenke 2010
30.12.2010 12:45:01   
Dasika
Pri meni zaenkrat še nič novega, user posted image še vedno ni, tako da verjetno jutri zjutraj delam test, čeprav se bojim, da ni prezgodaj, ker sem imela ovulacijo 16.12 in od takrat je 14 dni šele, no jutri bo 15. A mislite, da je prezgodaj za test? user posted image
V navodilih od Primolut nor tablet piše,da se krvavitev pojavi 2-3 dni po zadnji zaužiti tableti. Jaz sem zadnjo vzela na 25.12 zvečer, tako da danes je peti dan, pa je še ni. Ker ravno zaradi tega, ker zna Klomifen podaljšati ciklus, mi je ginekolog zraven dal še tablete za sprožitev user posted image , da je ne bi čakali.... ampak jo čakamo očitno, tko ali drugače user posted image

Čutim mogoče malo povečano utrujenost, pa bradavičke me bolijo, ampak to je lahko znak prihajajoče user posted image , tako da bomo videli kaj bo ratalo.
Takoj, ko se stvari razjasnejo, vam napišem user posted image

Nič ne vem o tem, da se krvomočnice ne bi smelo piti, če si na Klomifenu. Pomojem lahko.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: klomifenke 2010
30.12.2010 20:13:52   
zaljubljena23
Monstera, hvala...A tebe pa je spet obiskala Muser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: klomifenke 2010
31.12.2010 10:38:36   
Dasika
Pozdravljene!user posted image

Jaz sem danes naredila test, negativno, tako da očitno user posted image samo zamuja, ali pa sem prehitro naredila test.

V kolikor je ne bo, čez 3 dni ponovim...

Tako, da zaenkrat nič novega user posted image

Srečno novo leto želim vsem! Lepo praznujteuser posted image


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: klomifenke 2010
31.12.2010 13:47:23   
nitana
Držim pesti, da je blo res prehitro za test, in da bo čez tri dni user posted image . Ker mam občutek, da si na dobri poti za +. user posted image

Mene pa muči naslednje: ta mesec sem za hec nekje na sredini si začela merit BT...naj povem, da je moja temperatura nasplošno vedno nizka - vročino sem verjetno mela 10-krat v življenju, pa sem stara 26 user posted image . V glavnem  opazla sem, da se mi je dan pred dnem, za katerega sklepam, da je bila O, iz 36.7 spustila na 35.9, vendar se potem ni drastično dvignila in še vedno niha...merim si jo pod jezikom in ne pride nad 36.4. Vem, da ta metoda funkcionira samo pri 30% žensk, ampak ne vem kaj se dogaja pri ostalih 70%, ki si s to metodo ne morejo pomagat?! Ali je možno da imaš O, pa se BT vseeno ne dvigne ali to pač ni mogoče? Če ma katera več pojma o tem, bi se priporočala za informacije, ker sem že čisto zmedena user posted image .
S čim vse se ne ukvarja ženska, ko si želi user posted image .

Vsem želim plodno leto 2011 in posledično čim več user posted image .
Lepo praznujte.

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: klomifenke 2010
31.12.2010 14:29:24   
Dasika
Nitana, hvala za optimizem user posted image

Ovulacijo nakazuje padec temperature in prebrala sem, da ni nujno, da je dvig drastičen.

Drugače pa si jaz z merjenjem bazalne nisem mogla tudi nič pomagat...no seveda pa, vsaj to, sem dojela da sploh nimam ovulacije, ker niti padca ni bilo.

Lepo praznujte! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nitana)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: klomifenke 2010
2.1.2011 11:05:01   
nitana
Punce vsem želim srečno in plodno novo leto, v katerem bomo vse zagledale user posted image , tiste najsrečnejše pa že tudi v rokah držale svoje pikice!!!

Zdaj pa akcija!user posted image

Lep še zadnji praznični dan vam želim.


(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: klomifenke 2010
2.1.2011 14:59:20   
Zojatisa
Živjo punce!
Želim vam lepo srečno mirno in zrdavo Novo leto 2011 pa predvsem veliko uspeha pri tej naših akcijah da končno zanosimo.
lp

(odgovor članu nitana)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: klomifenke 2010
2.1.2011 16:52:34   
Dasika
Drage moje, na 1.1 me je obiskala user posted image , ampak nismo žalostni, v ponedeljek začnemo spet s Klomifenom in pogumno v nove boje user posted image

Srečno novo leto!

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: klomifenke 2010
4.1.2011 20:56:28   
nitana
O Dasika res škoda, bo pa zato naslednji cikel bolj uspešen. Držimo pesti.
Mene pa več niti bradavičke ne bolijo, včeraj me je ful zvijalo, kot da bo prišla user posted image , danes že skoraj nič več, tak, da nevem kaj se spet dogaja. Malo me skrbi da bo kljub Klomifenu moj cikel spet trajal v neskončnost in user posted image sploh nebo.
Bomo vidli kaj bo.

Drugače pa bi lahko odprle novo temo KLOMIFENKE 2011, glede na novo leto in nove začetke.user posted image

Lep pozdrav vsem.

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: klomifenke 2010
5.1.2011 8:05:12   
Dasika
Hvala Nitana user posted image

Če boš predolgo čakala menstruacijo(no, razen če si noseča seveda) ti bo ginekolog verjetno predpisal poleg Klomifena še kakšne tablete z progesteronom, da ti malo pospešijo vse skupaj in da user posted image pride, če pa zanosiš, pa itak ne pride.

Imejte lep dan user posted image

(odgovor članu nitana)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: klomifenke 2010
5.1.2011 8:09:48   
Monstera
Srečno novo leto punce!
Ja zaljubljena23 na žalost je spet prišla. Zdaj je že mimo in že pridno user posted image . Sploh ne morem verjet, da kar ne rata in ne rata... Upam, da to leto bo. Leta 2009 sva začela, zdaj je pa že 2011, joooj.
Nič, šibam v službo, se še kaj oglasim. Papa.

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 79 [80] 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 79 [80] 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?