|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: beden lajf
9.1.2010 11:06:08   
Anonimen
ja, pa spomladi sem se odlocila, da naredin pol druge plosce, da se spalnica in  otroska (za 1x samo to) prestavi v gornji stuk. ker spodaj je guuuuuzva!!!!
in po ,ojih izkusnjah, bom tud to sama zidala!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: beden lajf
9.1.2010 11:37:12   
malania

IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Naj ti povem... jst sm strašno eksplozivna oseba in sem potrebovala kar precej ,,treningov,, samokontrole. Lahko pa sedaj sama zase rečem, da sem dosegla svoj notranji mir (imam se rada in se spoštujem, spoštujem svoje otroke, svojega partnerja in ljudi okoli sebe). Včasih sem bila pobudnik prepirov, al pa sem sam čakala, da kje poči. Sedaj? Dojela sem, da bistvo življenja nisem samo jst in moji problemi, da se svet ne vrti samo okol moje ,,riti,,. Itak, da mi še kdaj pokrov dvigne, vendar sem se naučila, da takrat raje z otroci zapojem in zaplešem. Torej preusmerim energijo v nekaj pozitivnega. Mogoče se to sliši mal prismuknjeno, ampak sem sedaj raje mal prismuknjena, kot pa da malčki gledajo živčno in tečno mamo in kreg pri bajti. Ti pa lahko zagotovim, da smo bolj srečni. Ja, je pa težko narediti prvi korak, težko si je priznati, da nimaš vedno prav, težko je začeti živeti drugače. Ko pa ti vse to uspe......ma ne znam opisat občutkov.....probaj, pa boš videla.user posted image


Jaknik, kako ti je to uspelo?? Morda kakšna knjiga?

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: beden lajf
9.1.2010 12:00:14   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Naj ti povem... jst sm strašno eksplozivna oseba in sem potrebovala kar precej ,,treningov,, samokontrole. Lahko pa sedaj sama zase rečem, da sem dosegla svoj notranji mir (imam se rada in se spoštujem, spoštujem svoje otroke, svojega partnerja in ljudi okoli sebe). Včasih sem bila pobudnik prepirov, al pa sem sam čakala, da kje poči. Sedaj? Dojela sem, da bistvo življenja nisem samo jst in moji problemi, da se svet ne vrti samo okol moje ,,riti,,. Itak, da mi še kdaj pokrov dvigne, vendar sem se naučila, da takrat raje z otroci zapojem in zaplešem. Torej preusmerim energijo v nekaj pozitivnega. Mogoče se to sliši mal prismuknjeno, ampak sem sedaj raje mal prismuknjena, kot pa da malčki gledajo živčno in tečno mamo in kreg pri bajti. Ti pa lahko zagotovim, da smo bolj srečni. Ja, je pa težko narediti prvi korak, težko si je priznati, da nimaš vedno prav, težko je začeti živeti drugače. Ko pa ti vse to uspe......ma ne znam opisat občutkov.....probaj, pa boš videla.user posted image


...najprej sploh nisem mislila komentirat teme, potem sem pa prebrala tvoj post in enostavno moram dodat svojo plat.
Tole besedilo je, kot da bi brala sebe...in avtorici prvega posta bi rekla samo nekaj- potruditi se je treba, ne pride samo od sebe, včasih se je treba marsičemu odreči, si vzeti čas in včasih sebe "brcniti v rit"; da napreduješ, se razvijaš in učiš- ni lahko najti notranjega miru... je pa lepo.
In pomaga, pomaga, da živiš boljše življenje ti in vsi tvoji bližnji.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: beden lajf
9.1.2010 12:05:29   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: malania


IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Naj ti povem... jst sm strašno eksplozivna oseba in sem potrebovala kar precej ,,treningov,, samokontrole. Lahko pa sedaj sama zase rečem, da sem dosegla svoj notranji mir (imam se rada in se spoštujem, spoštujem svoje otroke, svojega partnerja in ljudi okoli sebe). Včasih sem bila pobudnik prepirov, al pa sem sam čakala, da kje poči. Sedaj? Dojela sem, da bistvo življenja nisem samo jst in moji problemi, da se svet ne vrti samo okol moje ,,riti,,. Itak, da mi še kdaj pokrov dvigne, vendar sem se naučila, da takrat raje z otroci zapojem in zaplešem. Torej preusmerim energijo v nekaj pozitivnega. Mogoče se to sliši mal prismuknjeno, ampak sem sedaj raje mal prismuknjena, kot pa da malčki gledajo živčno in tečno mamo in kreg pri bajti. Ti pa lahko zagotovim, da smo bolj srečni. Ja, je pa težko narediti prvi korak, težko si je priznati, da nimaš vedno prav, težko je začeti živeti drugače. Ko pa ti vse to uspe......ma ne znam opisat občutkov.....probaj, pa boš videla.user posted image


Jaknik, kako ti je to uspelo?? Morda kakšna knjiga?


Meni je pomagal avtogeni trening...pa sem strašno racionalna oseba, da ne bo pomote... samo AT je sistem, narejen za "zahodnjake", ki se ga lahko nauči vsakdo, ki je dovolj vztrajen. Je pa odvisno, kje se ga učiš in na kakšen način- kakšne instant variante dolgoročno ne prinesejo ničesar.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: beden lajf
9.1.2010 14:04:28   
onjamnv

IZVIRNO SPOROČILO: ČebelicaMaja

IZVIRNO SPOROČILO: malania


IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Naj ti povem... jst sm strašno eksplozivna oseba in sem potrebovala kar precej ,,treningov,, samokontrole. Lahko pa sedaj sama zase rečem, da sem dosegla svoj notranji mir (imam se rada in se spoštujem, spoštujem svoje otroke, svojega partnerja in ljudi okoli sebe). Včasih sem bila pobudnik prepirov, al pa sem sam čakala, da kje poči. Sedaj? Dojela sem, da bistvo življenja nisem samo jst in moji problemi, da se svet ne vrti samo okol moje ,,riti,,. Itak, da mi še kdaj pokrov dvigne, vendar sem se naučila, da takrat raje z otroci zapojem in zaplešem. Torej preusmerim energijo v nekaj pozitivnega. Mogoče se to sliši mal prismuknjeno, ampak sem sedaj raje mal prismuknjena, kot pa da malčki gledajo živčno in tečno mamo in kreg pri bajti. Ti pa lahko zagotovim, da smo bolj srečni. Ja, je pa težko narediti prvi korak, težko si je priznati, da nimaš vedno prav, težko je začeti živeti drugače. Ko pa ti vse to uspe......ma ne znam opisat občutkov.....probaj, pa boš videla.user posted image


Jaknik, kako ti je to uspelo?? Morda kakšna knjiga?


Meni je pomagal avtogeni trening...pa sem strašno racionalna oseba, da ne bo pomote... samo AT je sistem, narejen za "zahodnjake", ki se ga lahko nauči vsakdo, ki je dovolj vztrajen. Je pa odvisno, kje se ga učiš in na kakšen način- kakšne instant variante dolgoročno ne prinesejo ničesar.


Tud jaz sem slišala da avtogeni trening zelo pomaga. Me pa zanima, če lahko poveš, kje se ga naučiš na pravi način oz. kje si se ga ti učila?

Janik mene tudi zanima kako ti je to uspelo?

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: beden lajf
9.1.2010 17:05:31   
FannyRae
1. Vsak dan naštej 10 dobrih stvari, ki so se ti zgodile tisti dan (Karkoli dobrega, lepega, prijetnega, smešnega...karkoli)
2. Ugotovi, kaj je tisto, kar deluje (v čem si ti sama dobra, kaj je dobrega v vajini zvezi, kaj je dobrega v tvojih drugih odnosih,...) in kako to izboljšati.
3. Ne obupaj nad sabo - nikoli. Vsak ima pravico do srečnega življenja; zagotovi jo sebi in ne krati je drugim.
4. (Na)smeh vse izboljša.




_____________________________

Etažna lastnina | Pravni blog | Naj knjige

(odgovor članu onjamnv)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: beden lajf
9.1.2010 19:28:48   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: FannyRae

1. Vsak dan naštej 10 dobrih stvari, ki so se ti zgodile tisti dan (Karkoli dobrega, lepega, prijetnega, smešnega...karkoli)
2. Ugotovi, kaj je tisto, kar deluje (v čem si ti sama dobra, kaj je dobrega v vajini zvezi, kaj je dobrega v tvojih drugih odnosih,...) in kako to izboljšati.
3. Ne obupaj nad sabo - nikoli. Vsak ima pravico do srečnega življenja; zagotovi jo sebi in ne krati je drugim.
4. (Na)smeh vse izboljša.





Se popolnoma strinjam!!user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu FannyRae)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: beden lajf
9.1.2010 20:45:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

anja, a imave mi2 istega???
zid v dnevni iman sešteman...caka, da se kabli polozijo notri. lustre pa mi je obesil lansko leto. marca bo 4 leta kar smo v hisi!user posted image



Ista pasma najbrž hahaha user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: beden lajf
10.1.2010 12:53:58   
ČebelicaMaja
onjamnv imaš ZS.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: beden lajf
10.1.2010 22:22:52   
poli*
Čebelica Maja- če veš/imaš kaj o avtogenem treningu, prosim tudi meni pošlji na zs.
Hvala!!

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: beden lajf
11.1.2010 0:05:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

anja, a imave mi2 istega???
zid v dnevni iman sešteman...caka, da se kabli polozijo notri. lustre pa mi je obesil lansko leto. marca bo 4 leta kar smo v hisi!user posted image




Ista pasma najbrž hahaha user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 11.1.2010 0:06:14 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: beden lajf
11.1.2010 12:32:01   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: nalepkica

tako. novo leto je tu. vsi veseli, polni pričakovanj........jaz pa prazna, žalostna, nesrečna.......sem poročena, mamica, ampak jaz nimam nobene volje v življenju. z možem si non stop očitava, se kregava, v vsaki malenkosti najdeva povod za štrajt. boli me, da je včasih štrajt pred otrokom, ki ni kriv ničesar. jaz se možu umikam, ne želim, ne prenesem njegovih dotikov, poljubov......najraje bi se ločila, ampak ne zberem poguma. zato, ker me je strah, da bi videli, da nisem uspela obdržati zakona in zato, ker sama finančno ne bi mogla plačevati stanovanja in ostalih stroškov. sicer živimo v hiši, ampak sploh ni opcija, da ostanem tu, niti finančno, niti tako-da bi mi potem skoz očital, da sem jaz ostala tu. v preteklosti sva že imela burne trenutke, ampak je nekako šlo. sedaj pa enostavno........meni gre na živce vse, sploh ne vem, če ga imam še rada. vsak dan se zbudim zoprna sama sebi. niti ne vem, zakaj pišem tole.........res mi je težko, ampak ne zaupam se nobenemu, je lažje igrati farso srečnega zakona. čeprav je to bedarija, ugotavljam.


kaj pa ce bi vse tole kar si napisala poskusila zanemarit in zacela razmisljat strogo kontra!? in bi zacela razmisljat o vseh lepih stvareh namesto o grdih!?user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu nalepkica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: beden lajf
11.1.2010 12:37:15   
baguSka
da naj bi 5 minut objemov dnevno, rešilo vsako zvezo pred propadom


tole bi se pa kr strinjala... ampak morajo bit seveda taki ki 'pasejo', ne taki, ki se ti upirajo...


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?