|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pa da še javno napišem
5.1.2010 20:25:35   
nebo
Moyca RR sva na istem, samo čakaj dneva še ni konec...user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pa da še javno napišem
5.1.2010 20:57:10   
tinaaja
user posted image user posted image user posted image

Jaz tudi uspesno guram med temi mesi. Malo mi ze presedajo oz tko prazno se pocutim user posted image  Itak, kaj pa, k smo vejretno cist zasvojeni s temi OHji.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pa da še javno napišem
5.1.2010 21:26:05   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

user posted image user posted image user posted image

Jaz tudi uspesno guram med temi mesi. Malo mi ze presedajo oz tko prazno se pocutim user posted image  Itak, kaj pa, k smo vejretno cist zasvojeni s temi OHji.


definitivno smouser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 7:26:05   
nebo
Ojla sotrpinke....dajte mi nekaj povedat, kaj vas nič ne boli glava, mene je včeraj tako bolela glava, da sem skoraj umrla, danes pa imam občutek, da se to kar lepo nadaljuje...bom poskusla še danes vzdržat, pa videti kako in kaj, pa cela sem se tresla danes zjutraj...groza no, pa jaz še dojim, sicer je mleka zaenkar dovolj, ker fuuullll pijem, pa moj pamžek je danes spal celo noč, drugače pa se zbuja na 2 uriiii...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 7:50:10   
tinaaja
Mene dane malo glava boli, sam ne vem, kaj botruje temu - utrujenost, premalo spanja, vreme al beljakovinski sok user posted image user posted image  Ce bo sila bom jaz raje kaksno azdevo zraven pojedla kot pa nehala. Upam.
Jaz tudi se dojim. user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 7:53:32   
tinaaja
aja kako pa kaj prebava?

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 8:26:28   
nebo

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

aja kako pa kaj prebava?


Prebava je ok ne smem nič rečt.

A ti še polno dojiš? Jaz ja. Ma malo me to danes skrbi full se tresem, boli glava, zebe....halooo, samo ne počutim pa se slabo, da bi me kaj lovilo. Ne vem še nikoli nisem bila na dobeni dieti, tako, da močno upam, da se pa telo tako brani in da to traja dan dva, saj konec koncev sploh ni tako malo za jest, razen seveda večerje....pa še tu ni neke groze. Aja pa pulza imam danes zjutraj 100, prepbudila sem se cela mokra, sedaj pa me zebe....uffffffffff, po moje mi primanjkuje sladkorja.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 8:28:01   
Moyca_
mene nič ne boli glava?
Od česa bi me naj?

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 8:38:01   
mateyka
ne vem nebo, kolikor jaz vem, ne smeš dietat, ko dojiš..
mogoče bi počakala, da nehaš? se mi zdi, da bo potem veliko bolje - tudi odziv telesa mislim.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 6.1.2010 8:42:21 >

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 8:42:28   
tinaaja
Nebo, jaz bi na tvojem mestu vsaj se kaksen jabuk pojedla. Tkole res ni fino, da te sesuje user posted image  Ostalih problemov nimam.
Ne dojim polno.
Za to dieto pa je marsikdo napisal, da je imel take probleme kot jih opisuje nebo. Glavobol pa je tudi velikokrat prisoten pri korenitih spremembah prehrane. Ker tole je dvojni sok za telo - pomanjkanje OH + ornk povecanje B - vsaj za vecino.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 8:45:18   
nebo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem nebo, kolikor jaz vem, ne smeš dietat, ko dojiš..
mogoče bi počakala, da nehaš? se mi zdi, da bo potem veliko bolje - tudi odziv telesa mislim.



Bom videla kako bo danes, drugače pa končam. Fora je v tem, da imam jaz toliko zalog, da če dojim bi mi moralo dojenje črpat zaloge...upam, da veš kaj sem napisala....user posted image user posted image no kakorkoli igrala se ne bom, bom videla kaj bo danes, drugače pa neham.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 8:46:42   
nebo

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Nebo, jaz bi na tvojem mestu vsaj se kaksen jabuk pojedla. Tkole res ni fino, da te sesuje user posted image  Ostalih problemov nimam.
Ne dojim polno.
Za to dieto pa je marsikdo napisal, da je imel take probleme kot jih opisuje nebo. Glavobol pa je tudi velikokrat prisoten pri korenitih spremembah prehrane. Ker tole je dvojni sok za telo - pomanjkanje OH + ornk povecanje B - vsaj za vecino.



Ma sem včeraj jedla sadje jabolko in madarini (2)...nič, a praviš, da piše, da je tak odziv na telo....bom videla kaj bo danes...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 8:47:40   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem nebo, kolikor jaz vem, ne smeš dietat, ko dojiš..
mogoče bi počakala, da nehaš? se mi zdi, da bo potem veliko bolje - tudi odziv telesa mislim.


vsi strupi, vsa svinjarija ki jo zaužijemo, se skladišči v maščobnih zalogah. in ko se lotimo diete, sploh kake drastične in se začnejo te zaloge raztapljati, se vsi ti strupi izločajo v mleko. tako da se je za vprašat malo.....kakšno mleko potem dobi otrok.

počakat z dietami, dokler dojite!!!

< Sporočilo je popravil Ulla80 -- 6.1.2010 8:48:21 >


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 8:50:12   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem nebo, kolikor jaz vem, ne smeš dietat, ko dojiš..
mogoče bi počakala, da nehaš? se mi zdi, da bo potem veliko bolje - tudi odziv telesa mislim.


ni cist tko.. lahko, ampak ne stradat in podobnega..
ob polnem dojenju se jaz ne bi odlocala za to dieto. tudi sedaj, ko ne dojim polno, kaj dodam k trem glavnim obrokom - sadje,... , da ne bi bilo prevec toksinov izlocenih preko mleka.

vec na to temo pa - najdi.si -> dojenje in hujsanje

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 8:58:04   
nebo
Če katero zanima, piše svetovala za dojenje Mojca Vozel:

Na kratko in zelo nasplošno, kaj bi predlagali za doječo mamico, ki želi težo malce hitreje izgubljati:
- da ima pet obrokov, ne manj, da se pri vseh obrokih naje zmerno (s tem ne bo pretirano lačna in se npr. pri kosilu ne bo preobjedla)
- da ima več manjših prigrizkov v obliki zdravih malic, pri katerih si ni treba za pripravo prevzeti preveč časa (npr. jabolko, avokado, skodelica kalčkov z avokadom in olivami, ali morda rezina sira in vejica stebelne zelene, pa recimo kakšen jogur ali kislo mleko...)
- da poveča vnos svežega sezonskega in neškropljenega sadja in zelenjave (to, da doječa mati tega ne sme jesti, je mit), vendarle radiklanih ukrepov v tej smeri tudi ne priporočamo (npr. post, dieta s presno-vege prehrano), saj lahko surovo sadje in zelenjava sprožita čistilne reakcije v telesu in izločanje strupov, ki prehajajo tudi v mleko
- da poveča vnos surove hrane v primerjavi s kuhano hrano, če prvega poje premalo (prva je bogata z encimi, ki zdravemu telesu olajšajo delovanje prebavnih organov, pospeši prebavo, čisti črevesje,...)
- da pije tekočine uro do pol ure pred obroki in ne med obrokom ali hitro po obroku, saj to poslabša prebavo, redči encime, izpira minerale in vitamine iz telesan (obroki sami vsebujejo tekočino, če je npr. juha, ali popijemo le malo, za poplaknit)
- izogibamo se prečiščenim, inudstrijski predelanim živilom, posebej npr. beli moki, belemu sladkorju in tudi belemu rižu - Zakaj? S tem, ko to jeste, dajete telesu lažen občutek sitosti, vendar telo bo hitro spoznalo, da ni dobilo s tem tako rekoč nobenih hranilnih snovi, zato vas bo lakota hitro spet premagala. Ste vedeli, da lahko npr. pojeste 10kg belega kruha na dan, pa ne boste siti, saj bo telo dobilo zgolj neke minimalne količine uporabnih hranilnih snovi? Enako je z drugimi osiromašenimi živili.
- izognite se belemu ali kateremukoli industrijsko predelanemu sladkorju (rjavi sladkor z malo melase ali fruktoza - beli sadni sladkor sta le variaciji na isto temo); spet boste imeli v sebi ogromno praznih kalorij, ki bodo povrhu še dražili vaše prebavne organe, povzročali nervozo in utrujenost ter potrebo po več (prave!) hrane, ki bi nevtralizirala in opravila z negativnimi učinki sladkorja
- uporabljajte polnovredna živila, ki jih kuhate malo časa in pri nizki temperaturi ali lahko pojeste surova in v stanju, kot ga je dala narava
- uporabljajte zdrave maščobe - doječa mati ne bi smela biti brez maščob (pa ne samo doječa mati, ampak ok, ostanimo pri tem), saj mašlobe imajo ključne v maščobah topne vitamine, ki so pomembni tako za zdravje matere kot dojenčka (A,D, E, K), če jih ne zaužijete dovolj, jih je manj tudi v mleku; pomembni so pri razrgradni beljakovin, zato je npr. posneto mleko lahko škodljivo, saj beljakovine niso prebavljive enako dobro, kot če je mleko vsebovalo tudi smetano. Brez maščob se lahko beljakovinsko celo zastrupite ali vsaj zelo obremenite svoje telo. Uporabljate lahko zdrave maščobe, nerafinirane in industrijsko čim manj toplotno obdelane.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 8:58:48   
nebo
Javim kako bo, se ne bom kaj preveč igrala, bom raje debela, samo da bo moj user posted image sit, zdrav in vesel!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 9:06:46   
Ulla80
Če katero zanima, piše svetovala za dojenje Mojca Vozel:


samo to kar ona piše, ni dieta. je samo bolj zdrav način prehranjevanja, kjer nič ne stradaš, normalno ješ itd. tu ne bo hudih rezultatov v 14 dneh.

to da pa ti zjutraj spiješ kavo in potem za kosilo dve jajci poješ, pa nima z zgoraj napisanim absolutno nobene veze.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 21:37:35   
tinaaja
Nebo, kako je s tabo? Meni s e zdi tista dieta, po kateri jaz hujsam, velio bolj znosna.  TUKAJ Sem si privoscila super mesano solato, samo piscanca namesto tune, pa mocarelo. Za vecerjo pa nisem mogla mesa, tako da sem jogurt, jogurtovo kislo smetano in pasirano skuto zmesala z malo sadja. je pasalo. Vmes pa sadje. 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: pa da še javno napišem
6.1.2010 21:58:51   
nebo
Torek da vam povem, da sem bila čisto fuč, sem prvo mislila, da me kakšna viroza lovi, ampak očitno ne in vse sem delala tako kot piše in sem v dveh dneh šla dol 1,6 kg, kar pa je res preveč, in glede na to, da polno dojim )otroček je star komaj 5 mesecev).

Torej bolela me je glava fuuulll, ko me drugače ne, pulza sem imela zjutraj ko sem vstala 100, prvo mi je bilo ful vroče, potem me je zeblo, tresla sem se in kolena so se mi šibila, prava groza.

Zajterk sem jedla kavo in žemljo in ob 10,30 jabolko ob 13h pa sem se tako tresla, da sem mislila, da bom skupaj padla in ko me je moj mož videl je rekel, da naj ne sračkam in sem pojedla nekaj suhih testenin, da sem prišla k sebi. No potem smo še dekleta ven na kosilo in sem jedla solato v mehiški retavraciji in jogurtovo strjenko (PREKŠEK) in je bilo v redu. Popoldan sem šla na kolo in sploh nisem mogla odvozit svoje ture...za večerjo pa sem jedla solato, en jajček in malo sirčeka, aja pa tri rezine klobasic.

Torej mislim, da bom vse skupaj opustila za 2-3 mesece ker nima smila, da raskiram mleko za moje dečka, pa še sama sem bila grozno no....SEM PA JEZNA, da ne morem ene vražje diete speljat do konca, sem hotela sama sebi dokazat pa izgleda ne bom...ali pa da jutri nadaljujemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: pa da še javno napišem
7.1.2010 7:29:10   
Moyca_
ja kje pa naj tole repo dobim????
Jo lahko nadomestim z redkvico?

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: pa da še javno napišem
7.1.2010 7:30:56   
Moyca_
kuhana ali presna repa??
S čim bi lahko tole zamenjala???

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: pa da še javno napišem
7.1.2010 7:45:41   
tinaaja
meni je namisel padla edino kisla user posted image   ta je v vsakem mecatorju.

Jaz je v mojem jedilniku nimam, je pa itak ne maram.

Nebo, TA dieta je vrazja! Tako da si si zbrala kar ornk zalogaj. Probaj morda raje zamenjat bele zadeve za polnozrnate. Kosilo imas se vedno lahko beljakovinsko, ali pa vsaj vecerjo. In definitivno tvoje pocutje ni bilo ok - zdravje je prvo. Moj glavobol je bil migrena. Pocutim se drugace super! Mal lacna vsake tok user posted image  na tehtnici je skoraj 2kg razlike, ampak vsaj pol je na racun spraznjenega crevesja. Ker tele B mene pozenejo. user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: pa da še javno napišem
7.1.2010 9:09:47   
Moyca_
kisla repauser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: pa da še javno napišem
7.1.2010 17:24:22   
Moyca_
4 dan in -2kguser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: pa da še javno napišem
7.1.2010 17:26:16   
marta82
Jaz sem tudi v pon. začela. Danes 2 kg manj. Sem pa fejst lačna pa manjka mi kakšen košček čokolade. Ampak se ne dam. 14 dni bom že zdržala.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?