|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pa da še javno napišem
7.1.2010 18:17:44   
miapia
Najprej čestitke vsem, ki se tako lepo držite. Imam pa tudi vprašanje: Kako se boste prehranjevale po tej dieti?

Za punco, ki jo boli glava, koliko vode spiješ na dan? Glavobol lahko pomeni težave z mehurjem - ali preobremenjenost ali pa prepočasno delovanje.

Za vse tiste, ki dvomite, jaz se podobno prehranjujem že tretji mesec, le da nimam nekega jedilnika in je nabor hrane mogoče malo bolj pester. In še nisem umrla od pomankanja nezdravih OH in sladkorjev. Je pa res, da nisem na dieti in s tem nisem obremenjena.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: pa da še javno napišem
7.1.2010 19:59:02   
tinaaja
miapia... tezko je spremenit prehranjevalne navade, zato tezko recem, kaj bo pol. do sedaj je bilo tko, da sem z muko skujsala kolikor koli, a se pol nisem kaj dost zredila,kljub zretju (razen nosecnosti, katere grehe zdaj se dol dajem). Do sedaj sem imela zmeraj obcutek, da jaz pa brez OH ne morem - sem pojedla zrezek in solato za kosilo in sem se kar tresla po kosilu od obcutka lakote, pomanjkanja cukra,.. Zdaj vidim, da je to v moji glavi in da bp zivim brez nekih OH. Ne, ne mislim, da bom skoz furala tkole, ampak meni je cilj ze samo zmanjsati porcije OH, ker sedaj so bile prevelike. To je ena zadeva, ki jo zelim spremeniti. Druga je zmanjsanje cukra na minimum. Tretja je nefutranje po 18 uri (takrat sem se najveckrat nazrla, ker se je vse umirilo,jaz pa hop papcat) - z izjemo kaksnega sadja/jogurta, ce bom lacna.
In ena zadeva, ki jo bom uvedla, ce se bom lepo drzala bolj zdravega prehranjevanja oz nenaziranja - cheat day, torej dan, ko si privoscis, kar ti pase, seveda v zmernih porcijah. Moz je ravno vceraj razlagal, da je bral clanek o tipu, ki je hujsal (ampak milsim, da za boybuilding) - on je imel vsak teden eno uro za to, da je takrat pojedel karkoli mu je pasalo. Tud zanimiv pristop.

Tudi sedaj pojem koscek cokolade. Ampak je res koscek ali pralina, ne pa cela milka, kar mi drugace ni problem. majhni grehi, ki pa mi pomagajo, da ne delam velikih user posted image  

marta user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: pa da še javno napišem
7.1.2010 21:29:20   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Jaz sem tudi v pon. začela. Danes 2 kg manj. Sem pa fejst lačna pa manjka mi kakšen košček čokolade. Ampak se ne dam. 14 dni bom že zdržala.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: pa da še javno napišem
8.1.2010 7:55:01   
Moyca_
danes pa ribauser posted image user posted image
komaj čakam

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: pa da še javno napišem
8.1.2010 8:11:42   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
Moz je ravno vceraj razlagal, da je bral clanek o tipu, ki je hujsal (ampak milsim, da za boybuilding) - on je imel vsak teden eno uro za to, da je takrat pojedel karkoli mu je pasalo. Tud zanimiv pristop.

Je pa še en zanimiv pristop - "every other day diet" - "dieta vsak drugi dan" - vsak drugi dan imaš dieto, vsak drugi dan pa ješ praktično kar koli želiš, samo spet pa ne v nekih nenormalnih količinah. Tako kao zmanjšaš skupen kalorijski vnos na tedenski ravni, telo pa preslepiš, da ne zazna pomanjkanja in ne upočasni presnove, saj vsak drugi dan dobi večje količine hrane, ampak ker je tedenski vnos kalorij kljub vsemu manjši, shujšaš. Nisem pa tega probala - vem samo v teoriji in se nekak sliši smiselno. :)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: pa da še javno napišem
8.1.2010 8:21:33   
tinaaja
zmajaz, ja pa v praksi verjetno tudi lazje izvedljivo gledano s psiholoskega vidika. Ker npr priznam, da se mi veliko misli podi okoli hrane. user posted image  Ampak nekako mi ratuje tokrat user posted image  

Jaaa ribica.. moram it se kupit, bom vzela oslica ali ostriza ali pango in bom delala s porom v pecici user posted image  
Zdaj pa sibam na orbitrek user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: pa da še javno napišem
8.1.2010 9:07:14   
marta82
Ribice se tudi jaz veselim.user posted image Ampak repa z limono z zajtrkuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: pa da še javno napišem
8.1.2010 13:37:13   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Ribice se tudi jaz veselim.user posted image Ampak repa z limono z zajtrkuser posted image


jsz sem včeraj celo rdečo repo jedla, ker ostalo nisem našla
dane pa za zajterk kar enako kot včeraj
imam pa že -3 kg in je 5 danuser posted image user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: pa da še javno napišem
8.1.2010 18:03:07   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR


IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Ribice se tudi jaz veselim.user posted image Ampak repa z limono z zajtrkuser posted image


jsz sem včeraj celo rdečo repo jedla, ker ostalo nisem našla
dane pa za zajterk kar enako kot včeraj
imam pa že -3 kg in je 5 danuser posted image user posted image


pišem kot kurauser posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: pa da še javno napišem
9.1.2010 21:55:30   
Moyca_
za mano še 6 danuser posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: pa da še javno napišem
9.1.2010 22:53:41   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

za mano še 6 danuser posted image

Tudi za mano. In največja kriza kar se tiče lakote je mimo. Zadnja 2 dni se čisto ok počutim, nobene večje krize. Manjka mi edino malo sladkega za energijo.user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: pa da še javno napišem
10.1.2010 0:33:35   
katipi
No, punce, tudi jaz se vam pridružujem. user posted image Zdaj je štiri dni, kar se držim te diete, mogoče sem jo še malo bolj poostrila, poleg tega pa z mojim user posted image zvečer, potem ko dava otroke spat, hodiva. Zdaj sva šla štirikrat in sva skupaj prehodila že 20 km! user posted image user posted image  user posted image Od tega danes 6,5 km. Vsak večer zbereva drugo turo in jo tudi malo podaljšava. Prva dva dneva je bilo kar težko, zame, seveda, saj je on športnik in zlahka preteče tudi 10 km; bolel me je križ in tetiva na desni nogi, danes pa je bilo že dosti lažje in edini problem je bil ta, da me je tiščalo lulat user posted image  user posted image . Upam, da bom tako nadaljevala, saj bi rada zgubila 30+ kg. user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: pa da še javno napišem
10.1.2010 11:25:20   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

No, punce, tudi jaz se vam pridružujem. user posted image Zdaj je štiri dni, kar se držim te diete, mogoče sem jo še malo bolj poostrila, poleg tega pa z mojim user posted image zvečer, potem ko dava otroke spat, hodiva. Zdaj sva šla štirikrat in sva skupaj prehodila že 20 km! user posted image user posted image  user posted image Od tega danes 6,5 km. Vsak večer zbereva drugo turo in jo tudi malo podaljšava. Prva dva dneva je bilo kar težko, zame, seveda, saj je on športnik in zlahka preteče tudi 10 km; bolel me je križ in tetiva na desni nogi, danes pa je bilo že dosti lažje in edini problem je bil ta, da me je tiščalo lulat user posted image  user posted image . Upam, da bom tako nadaljevala, saj bi rada zgubila 30+ kg. user posted image


uhhh ste eni pridniuser posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: pa da še javno napišem
11.1.2010 15:42:24   
Moyca_
sploh ni nobene panike, samo jedla bi čokoladooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: pa da še javno napišem
11.1.2010 19:35:21   
Moyca_
se opravičujem da sem raztegnila sporočilouser posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: pa da še javno napišem
12.1.2010 19:34:59   
Moyca_
ok, danes 9 dan za mano.
Stanje je odlično, lačna sploh več nisem tako dauser posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: pa da še javno napišem
12.1.2010 21:34:29   
katipi
Bravo MojcaRR!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Za vsak dan en smajli. user posted image
Tudi meni se ne zdi več tako težko, čeprav bi včasih tako rada kaj pojedla; za praznike so nam, predvsem pa otrokom, nanosili toliko sladkih stvari, jaz se jih pa ne smem niti dotakniti. user posted image Vse sem spokala v eno veliko škatlo in spravila na vrh omare, otrokom pa dam, ko jim zadiši kaj sladkega.
Ampak, hej, saj se bo splačalo, kajne? user posted image Jutri dobim pohodne palice za nordijsko hojo, tako da bova z mojim user posted image še bolj konkretno gibala. Me pa malo skrbi, ker me še vedno boli tetiva na desni nogi. Danes in včeraj nisva šla, da bi je ne preveč naprezala, tako da upam na izboljšanje in spet v akcijo. user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: pa da še javno napišem
12.1.2010 22:16:28   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Bravo MojcaRR!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Za vsak dan en smajli. user posted image
Tudi meni se ne zdi več tako težko, čeprav bi včasih tako rada kaj pojedla; za praznike so nam, predvsem pa otrokom, nanosili toliko sladkih stvari, jaz se jih pa ne smem niti dotakniti. user posted image Vse sem spokala v eno veliko škatlo in spravila na vrh omare, otrokom pa dam, ko jim zadiši kaj sladkega.
Ampak, hej, saj se bo splačalo, kajne? user posted image Jutri dobim pohodne palice za nordijsko hojo, tako da bova z mojim user posted image še bolj konkretno gibala. Me pa malo skrbi, ker me še vedno boli tetiva na desni nogi. Danes in včeraj nisva šla, da bi je ne preveč naprezala, tako da upam na izboljšanje in spet v akcijo. user posted image


bravo tudi tebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: pa da še javno napišem
12.1.2010 22:20:30   
bibyzan
Katipi tudi z moje strani bravo. Sva pa obe pri bolj ta težkih. Jst imam tud dol za spravit ohoho-25kg, to bi bilo super. Se mi je kr nabralo.
Veliko vztrajnosti ti želim.
Ja, si se pa res spravla na eno drastično.user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: pa da še javno napišem
12.1.2010 23:16:59   
Moyca_
jaz sem jih sedaj spravila dol 3,5kg
za zgubit še imam enih 5-7kg da bi bilo idelanouser posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: pa da še javno napišem
13.1.2010 8:49:32   
katipi
Bibyzan, saj je bil že čas!!! Sem bila že prav jezna sama nase in po vsej tisti praznični kuhariji se mi je dobesedno uprlo vse v zvezi s hrano. user posted image In se je izkazalo, da je bilo dobrodošlo, saj sem res prešla na zelo majhno količino, pa ne da sem se prej basala, sploh ne, samo ob napačnem času sem jedla; saj veš, pri štirih otrocih pač ješ, ko imaš čas, pa še takrat nekaj na hitro in seveda kalorično. Pa se takoj vse pozna, zraven pa doda svoje še stres in smo tam, pri "taokroglih". user posted image  user posted image Sedaj pa jem vse skupine, zelenjavo, sadje, ogljikove (polnozrnate) in beljakovine (piščanec, puran, ribe) v zelo majhnih količinah petkrat na dan, zraven pa pijem vodo. To je to. Vprašanje pa je, koliko časa bom zdržala. Mi pa sploh ni več težko, tako kot pravi Mojca RRuser posted image  user posted image
Najtežje je začeti; priti moraš do neke točke, ko si rečeš: zdaj je pa konec!!! Nekaj je treba spremeniti...in to drastično!!! user posted image Tvoja duša se odloči... Dejansko... user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: pa da še javno napišem
13.1.2010 10:09:59   
tinaaja
user posted image user posted image  Punce!

Jaz sem si prilagodila po svoje tole "dieto".. Namec, ne bom se sla tega samo 14 dni, ampak cim dlje. Pomeni,d a dop pojem en ornk sendvic (polnozrnat kruh + puran ali sir z zelenjavo). Za kosilo se izogibam OH in jem samo B + zelenjavo. Za vecerjo pa pijem kaksen shake, ker bi mi drugace meso povsod ven pogeldalo user posted image  in i hitro zakljucila s takim prehranjevanjem. Za malice pa sadje. Tako da si nekako poskusam prilagodit dieto na daljsi cas takega  prehranjevanja. Kg - ne vem, ene 2kg morda. Niti nimam ful za zgubit, ene 5kg bi se. Ampak se mi pozna na kavbojkah, zapnem st 30 user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: pa da še javno napišem
13.1.2010 10:13:08   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Najtežje je začeti; priti moraš do neke točke, ko si rečeš: zdaj je pa konec!!! Nekaj je treba spremeniti...in to drastično!!! user posted image Tvoja duša se odloči... Dejansko... user posted image



ampak res! upam, da me cim dlje drzi tudi moja odlocitev.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: pa da še javno napišem
13.1.2010 10:47:18   
katipi
Tinaaja, user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .
Tudi jaz bi rada zdržala čimdlje, in mislim, da tak način prehranjevanja ni slab, saj jemo vse skupine. In če to počnemo dovolj dolgo, da se telo navadi na nov način, se tudi kg ne bodo vrnili. user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: pa da še javno napišem
13.1.2010 23:37:26   
katipi
No, pravkar sva se vrnila z nočnega pohoda. Danes sem dobila pohodne palice za nordijsko hojo in naredila sva 9 km v dobrih dveh urah!! user posted image   user posted image user posted image Neverjetno, kako lažja je hoja s palicami! Kako bo jutri, pa ne vem... Najbrž sploh ne bom mogla stopiti na noge, tako me bodo bolele... user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?