|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pa da še javno napišem
14.1.2010 10:18:18   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

No, pravkar sva se vrnila z nočnega pohoda. Danes sem dobila pohodne palice za nordijsko hojo in naredila sva 9 km v dobrih dveh urah!! user posted image   user posted image user posted image Neverjetno, kako lažja je hoja s palicami! Kako bo jutri, pa ne vem... Najbrž sploh ne bom mogla stopiti na noge, tako me bodo bolele... user posted image


odlično!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: pa da še javno napišem
14.1.2010 10:47:37   
katipi
Noge me še nosijo... user posted image  user posted image Sploh me ne bolijo, razen ta zoprna tetiva. Malo sem pobrskala po netu in zasledila, da je to precej pogosta poškodba, pa tudi ne tako nedolžna, saj je zdravljenje precej dolgotrajno. Pri meni zaenkrat še ni vneta, ampak med hojo me boli. user posted image
Kako pa kaj ve napredujete? user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: pa da še javno napišem
14.1.2010 10:51:13   
marta82
Evo pa je že 11. dan tu.
Koliko ste kaj shujšale in koliko bi še rade?
Jaz sem dobrih 5 kg pa še enkrat toliko bi rada.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: pa da še javno napišem
14.1.2010 12:01:24   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Evo pa je že 11. dan tu.
Koliko ste kaj shujšale in koliko bi še rade?
Jaz sem dobrih 5 kg pa še enkrat toliko bi rada.


jaz sem tam 3,5 - 4kg, premalo

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: pa da še javno napišem
14.1.2010 15:19:46   
ljiljana
JST SE VAM PRidruzim v nedeljo to je 17.1.2010, ker vsob. je se rojstni dan, tako da sem pripravljena. lp, l.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: pa da še javno napišem
14.1.2010 15:26:01   
Anonimen
ljiljana potem pa bova medve skupaj,jaz pa zacnem v ponedeljek 18.

user posted image vsemuser posted image

(odgovor članu ljiljana)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: pa da še javno napišem
14.1.2010 23:10:46   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: skamp

ljiljana potem pa bova medve skupaj,jaz pa zacnem v ponedeljek 18.

user posted image vsemuser posted image



jaz bom še potegnila 1 teden, ker mi je cool

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: pa da še javno napišem
15.1.2010 9:02:12   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR


IZVIRNO SPOROČILO: skamp

ljiljana potem pa bova medve skupaj,jaz pa zacnem v ponedeljek 18.

user posted image vsemuser posted image



jaz bom še potegnila 1 teden, ker mi je cool

Uf dobra si. user posted image Pa se strogo držiš?Jaz ob vsej te repi (sploh zjutrajuser posted image ) pa jajcih pa...Komaj čakam da bo ponedeljek, da lahko kaj drugega pojem.user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: pa da še javno napišem
15.1.2010 10:09:45   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: marta82


IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR


IZVIRNO SPOROČILO: skamp

ljiljana potem pa bova medve skupaj,jaz pa zacnem v ponedeljek 18.

user posted image vsemuser posted image



jaz bom še potegnila 1 teden, ker mi je cool

Uf dobra si. user posted image Pa se strogo držiš?Jaz ob vsej te repi (sploh zjutrajuser posted image ) pa jajcih pa...Komaj čakam da bo ponedeljek, da lahko kaj drugega pojem.user posted image


strogo se držim vendar če mi kaj ne ustreza vzamem iz jedilnika druge verzije (imaš na prvi strani te teme)
Tako da vsako jutro pojem graham štručko, ko je bila za kosilo repa sem jedla zrezek in solato.
Ostalo pa vse po prvi verziji

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: pa da še javno napišem
15.1.2010 10:10:07   
Moyca_
aja imam pa -4,5 kguser posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: pa da še javno napišem
15.1.2010 11:55:48   
katipi
Danes je 10 dni odkar sem začela in imam -7 kg. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
S hojo in to dieto. Čeprav se je ne držim striktno tako kot je napisana, gledam pa, da ne mešam beljakovin in o. hidratov. Je pa res, da je moja teža velika, zato je šlo v tako kratkem času toliko dol. Sem pa fuuuul vesela!! user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: pa da še javno napišem
15.1.2010 14:46:48   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Danes je 10 dni odkar sem začela in imam -7 kg. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
S hojo in to dieto. Čeprav se je ne držim striktno tako kot je napisana, gledam pa, da ne mešam beljakovin in o. hidratov. Je pa res, da je moja teža velika, zato je šlo v tako kratkem času toliko dol. Sem pa fuuuul vesela!! user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: pa da še javno napišem
15.1.2010 20:16:35   
Moyca_
zdaj pa sama sebi ploskam, ker sem vzdržala brez čokoladeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: pa da še javno napišem
15.1.2010 23:01:54   
bibyzan
user posted image user posted image user posted image Katipi bravo!!
Te spremljam in si mi za vspodbudo.
Le tako naprej!!! Bi se jst tudi tega lotila, pa še dojim. Na poletje mogoče, ko bo Sara že papcala kaj.
Vztrajaj!!!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: pa da še javno napišem
16.1.2010 11:11:44   
marta82
Meni pa zadnja 2 dni teža stoji. user posted image
Bo treba več migat...user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: pa da še javno napišem
16.1.2010 11:50:34   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Meni pa zadnja 2 dni teža stoji. user posted image
Bo treba več migat...user posted image


pa bo 3 dan šlo dol, meni je tudi tako

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: pa da še javno napišem
16.1.2010 12:05:48   
marta82
Moyca hvala za vspodbudo. Mogoče pa res.user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: pa da še javno napišem
17.1.2010 9:32:31   
katipi
Evo me, še sem tukaj. Včeraj sem imela zvečer huuuudo krizo; tako sem si želela kaj dobrega (beri: visokokaloričnega) pojesti, da se mi je kar malo trgalo. user posted image Ampak sem pojedla jabolko in je bilo kmalu bolje. Je pa to res kriza, saj sem že imela odprt hladilnik in tisto "sladko" škatlo z vrha omare. Zadnji čas sem si premislila in ju zaprla. user posted image user posted image Ne vem, kako dolgo bo še šlo. To je res TEŽKO!!! user posted image Mogoče je kriza nastopila zato, ker včeraj nisva šla na pohod, ker se njemu ni šlo, smo se pa šli malo sankat popoldne, tako da rekreacija je bila. user posted image En večer prej sva spet prehodila 7,5 km. Do sedaj skupaj že dobrih 40km v 12 dnevih.
Ampak danes pa greva spet! user posted image

Bibyzan, hvala ti za spodbudne besede! user posted image
Punce, vsem želim uspešno premagovanje kritičnih trenutkov! user posted image


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: pa da še javno napišem
17.1.2010 15:46:09   
Moyca_
jaz sem sfurala, ampak ker grem še en teden je danes za večerjo kos torticeuser posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: pa da še javno napišem
17.1.2010 21:24:33   
Anonimen
Jutri tudi jaz startam....Situacija je strogo resna user posted image . Imam cca 12kg prevec. Zadovoljna bom,ce jih po tej dieti izgubim  5-7. Je pa tako,da ko se teh 14dni konca,namervam tudi naprej zamenjat bel kruh za crn oz polnozrnat,pa se v bistvu vecina naprej locevat OH in beljakovine.Sem pa drugace manijak na cokolado,ta bo najtezja.O tej skusnjavi bom redno porocalauser posted image

V nove boje naprej user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: pa da še javno napišem
18.1.2010 15:56:44   
pelin
No, se bom pa še jaz priključila....seveda z manjšimi odstopanji in bom zaradi tega res zadovoljna , če bo rezultat vsaj pribljižen tistemu, ki ga dosegate tiste, ki se strogo držite. Meni je največji problem, ker kuham za precej ljudi in se mi ne da še posebej zase...user posted image ..pa bom že našla kak kompromis...Dolgoročno bi rada dala dol kakšnih deset kg  ....štartala sem z današnjim dnem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: pa da še javno napišem
18.1.2010 18:29:15   
zarja28
pzdravljene!

tudi jaz sem se po dlgem premisleku odločila, da če želim shujšati, moram začeti z dieto! ko sem malo gledala po forumih, sem se odločila za 14 dnevno dieto(sem jo tudi že poizkusila, bila z rezultatom zadovoljna). po porodu so se mi nabrali kg, ki se jih ne morem znebiti....user posted image user posted image
tako, da sem danes začela z dieto in se vam pridružujemuser posted image , upam, da je še kako prosto mestouser posted image user posted image
a ste za, da se prvič stehtamo v ponedeljek?

pozdravček, skupaj nam b lažje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: pa da še javno napišem
20.1.2010 12:46:25   
katipi
Nisem se javljala nekaj dni; še vedno se držim diete, zvečer hodiva cca 8 km, kakšen večer tudi ne greva, če kaj pride vmes, še zlasti z otroki.

Vsem, ki ste se na novo pridružile, želim veliiiiko volje in uspešnega premagovanja napadov volčje lakote.

user posted image Sama sem današnji dan začela z jabolkom in pomarančo, za kosilo pa sem jedla mehiško zelenjavo in piščančji file, ki je bil sicer ocvrt user posted image , vendar kolikor se da močno popivnan s papirnato brisačko. Sledi samo še skleda zelene solate za večerjo. Potem pa pot pod noge...

(odgovor članu zarja28)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: pa da še javno napišem
20.1.2010 21:45:37   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR


IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Danes je 10 dni odkar sem začela in imam -7 kg. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
S hojo in to dieto. Čeprav se je ne držim striktno tako kot je napisana, gledam pa, da ne mešam beljakovin in o. hidratov. Je pa res, da je moja teža velika, zato je šlo v tako kratkem času toliko dol. Sem pa fuuuul vesela!! user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


madona, kako ti je ratalo toliko shujšati in to v desetih dneh, a ti to resno?

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: pa da še javno napišem
22.1.2010 8:53:20   
katipi
Abbey, saj gre, veš, samo res se moraš odločiti in se potem držati. Zdaj imam -11, rada bi spravila dol še vsaj 2x toliko. Sem namreč pri precej okroglih user posted image , no, zdaj že malo manj. user posted image Saj vem, lahko je govoriti, ko ti enkrat zalaufa, ampak, verjemi, da me je pošteno strah tistih takotežkopremagujočih kriz user posted image , ko res trpiš, ker si kratiš uživanje v hrani. user posted image Včasih sem še sama sebi tečna. Bojim se tistih mesecev po dieti, ko se začne vse vračati nazaj. Temu bi se tokrat rada izognila. Zato sem tudi začela z nordijsko hojo; z user posted image greva skoraj vsak večer hodit. Otroke dava spat, babico za varuško, midva pa ven. Do sedaj sva prehodila okroglih 70km, povprečno 7 km na dan. user posted image  user posted image Meni je čisto dovolj, sem pa precej bolj razgibana in dosti lažje premagujem kilometre. Znucala sem že ene teniske in včeraj sem si kupila nove, bolj podložene, da ublažijo korak, ki bodo menda zdržale kaj dlje. user posted image

Tebi in vsem ostalim, pa tudi sebi, želim, da bi se nam posrečilo doseči zadane cilje. user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?