|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pa da še javno napišem
23.1.2010 13:14:45   
tinaaja
user posted image  PUNCE ZA IZGUBLJENE KG!

Evo, jaz se po enem tednu navadnega hranjena vracam bolj kot ne na cim bolj beljakovinsko. Pocutje med "mojo dieto" (torej ne strogo drzanje le te) je bilo super, zadnji teden pa obcutno slabse. No tudi grehi s cokolado so prispevali k temu. user posted image user posted image  Opazala sem, da me boli zelodec ob bolj mastni hrani. Pa glavobole od prevec cokolade ... skratka ... danes sem kupila zalogo mesa in zelenjave, sadja in za kosilo me ze caka meso iz goveje juhice + solata. user posted image  
poleg tega sem bila se 50min na orbitreku, zal se ni izslo s tekom, ker je bilo premraz zjutraj user posted image

Drzim pesti, da se dokaj pridno drzite izbrane diete, pa javite kaj, kao vam gre user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: pa da še javno napišem
28.1.2010 10:27:54   
katipi
Kaj se tukaj nobena več ne oglaša?! user posted image Se bom pa jaz... Pri nas še vedno hodimo ob večerih, sicer ni šlo vsak večer, ker sta bili punčki bolni, bova pa kmalu prehodila okroglih 100 km!!! user posted image  user posted image user posted image
Moram se pohvaliti, da zaenkrat tudi kile še kar kopnijo (-13kg).  user posted image

Kako pa pri vas? user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: pa da še javno napišem
28.1.2010 22:38:55   
bibyzan
OOOOOOOOOOOOOO BRAVO!!!!user posted image user posted image user posted image
Sem že mislila mal podrezat, če si prenehala. Ja super si, ni kaj rečt.  Meni pa ne gre tak fajn. Sm včasih kr mal obupana nad temi presnetimi kilami.
Super, vztrajaj še naprej!!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: pa da še javno napišem
11.2.2010 22:05:08   
HuAnita
Punce, eno resno vprašanje... To 14-dnevno dieto sem pred cca 2 letoma tudi sama dala 'skoz'. Šlo je dol 6 kg, sem se pa strogo držala, tudi potem sem jedla precej manj, kot sem bila vajena, pa je v cca 1m prišlo vse nazaj + še kaka 2 kguser posted image
Ker je zdaj kriza, kg kar dobivam in dobivam, sem spet šla iskat to dieto, pa sem našla precej mnenj o njej - zanimivo: večini ljudi se zdi škodljiva, ker gre baje za dieto iz KC-ja, ki jo predpišejo osebam pred operacijo, da veliko v kratkem času shujšajo.... Z jo-jo učinki pa naj se po operacijiubadajo...user posted image


Torej, resno me zanima, če se vam to zdi zdravo in smiselno... Ker me mika, da bi jedla po njej, ko vidim, da vam tule vsem nekako uspeva,,, po drugi strani pa sem že imela slabo izkušnjo---

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: pa da še javno napišem
12.2.2010 8:12:45   
Moyca_
da še jaz malo poročam
v 3 tednih (2 tedna po dieti in en teden brez OH) sem izgubila 8 kg.
2 tedna sem bila sedaj manj pridna, tako da sem ta teden strogo brez OH in sem danes spet na -8 od 1.1.user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: pa da še javno napišem
21.2.2010 1:38:04   
katipi
Po dolgem času se javljam še jaz. Sva na 150 km in -16 kg. user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: pa da še javno napišem
21.2.2010 9:04:23   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Punce, eno resno vprašanje... To 14-dnevno dieto sem pred cca 2 letoma tudi sama dala 'skoz'. Šlo je dol 6 kg, sem se pa strogo držala, tudi potem sem jedla precej manj, kot sem bila vajena, pa je v cca 1m prišlo vse nazaj + še kaka 2 kguser posted image
Ker je zdaj kriza, kg kar dobivam in dobivam, sem spet šla iskat to dieto, pa sem našla precej mnenj o njej - zanimivo: večini ljudi se zdi škodljiva, ker gre baje za dieto iz KC-ja, ki jo predpišejo osebam pred operacijo, da veliko v kratkem času shujšajo.... Z jo-jo učinki pa naj se po operacijiubadajo...user posted image


Torej, resno me zanima, če se vam to zdi zdravo in smiselno... Ker me mika, da bi jedla po njej, ko vidim, da vam tule vsem nekako uspeva,,, po drugi strani pa sem že imela slabo izkušnjo---

Jaz sicer nisem na dieti, sem pa na takem načinu prehranjevanja že 3 mesece. Je pa dejstvo, da moraš ogromno stvari razčistiti v glavi, zato sem jaz proti dietam, ker po njih dosežeš nek uspeh, po drugi strani pa komaj čakaš, da jo bo konec, da boš lahko požrl vse kar leze in gre. Zato je ponavadi skoraj vedno po dietah jojo učinek. Vam pa iz lastnih izkušenj povem, da ne pogrešam kruha, testenin, korompirja, riža, sladkarij, sladkorja in vsega povezanega s tem. Uživam pač v drugih stvareh, že ko jem jabolko, ker drugega sadja zaenkrat ne smem zaradi velike vsebnosti sladkorja.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 107
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?