|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
18.10.2010 14:58:28   
slovenka
tms, čakam, da sporočiš, kako je potekal dan, spoznavanje.... 

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
18.10.2010 16:50:33   
Anonimen
Kaj zaeno pupo pa dobi naša Tamasa na obisk?user posted image

Pa dober dan.user posted image Sem doma, je pač tako naneslo. Za jutr so pa tud veseli, da pridem nazaj na šiht.user posted image
A veste kaj je moja mala danes prjavla pr zdr.? Pride ena punca z mamico, dajo kartico tam na poličko in naša zakriči. Kar počakaj, prvo grem jest noter, pol greš pa ti. Sem bla prva tuki v čakalnici.user posted image Matr me je blo sram.user posted image user posted image
Ja, take in drugačne naša pribija vsak dan, da se sam smejemo. Pa ni to kar neki, je to vse tko razumsko, da ostaneš brez besed. Pol pa še notr v ordinaciji teka sem in tja, vzame zdr. eno žabico in ji on reče da ne sme v usta dat. Pa mu nazaj reče, sej jo bom sam polubčkala.user posted image Pol je bla pa vsesplošen asistent tam noter pri zdr. v naročju.

Slovenka, nej ti še tukej čestitam? user posted image Ok, nej ti bo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Fajn fajn. Zdej se že med smetano slovensko uvrščaš počasi.user posted image user posted image Pa fajn za tvojega lubija.user posted image user posted image

Nina, preživela dan? Jest sem ga kar doma.user posted image Sem se izognila tiste tečnega ponedeljka, ko je treba vse od vikend ekip porihtat.user posted image

RMRM, kako kej šarmer?user posted image user posted image

Polma???' Kje si????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aja, že vem kje. Oglas se kej.user posted image

Od moje sestre je končno mali shodil tako kot se gre. Nič več plezanja.user posted image Je blo kar enga cencanja skor 2 meseca.user posted image

Zdej pa grem po malo. Je v varstvu, ker sem mogla skočit v lekarno, pol sem pa še zlikala v miru, da mi zvečer ni treba.




(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
18.10.2010 18:04:20   
TaMaSa
Slovenka, se se spomnim, ko je tvo izgubil sluzbo, pa da mu ta nova ni bla vsec, tako da super zdajuser posted image .
Njamka, jaz bi pocla od smeha, da men tako prijaviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Spoznavanje katastrofa, sem se kar cist prec. samo upam lahko da bo jutri bolje.
njamka, ti na fb zs posljem, ko bom imela cas. mogoce pozno zvecer.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
21.10.2010 8:15:08   
Anonimen
Danuser posted image

(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
21.10.2010 21:38:58   
Anonimen
Čer!

Kar nikakor ne spelemo do novega dela...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
23.10.2010 13:36:32   
slovenka
Joj, ne vem, če nam bo kdaj uspelo user posted image

Kako vam gre? JAz ga zadnje dni nekam dosti žuram user posted image Sem bila sinoči, ko je bebi šel spat, na zabavi na fakulteti. Je bilo super, toliko pravnikov, pa skoraj vse poznam. user posted image Se mi zdi, kot da je bilo lani, da sem prišla sem študirat in so mi bili vsi čudni, v kravatah... mislim vsi, predavatelji... Pa še z eno prijateljico sem se dobila in sva tako fajn čvekale. Ob polnoči sva šle komaj narazen user posted image

Zdaj, ko gre pupa spat, pa skočim na piknik ene druge prijateljice, ki je imela nedavno RD...

Sedaj pa smučanje gledam user posted image Bebi spi, ta večjo pa ati zunaj v šajtrgi vozi user posted image




_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
25.10.2010 12:50:40   
TaMaSa
ola, se sedem strani pa bouser posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
25.10.2010 21:24:09   
Anonimen
Eh, spet vas ni.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
26.10.2010 17:28:40   
aleksandra silvija
Ojla!
Da ne bomo res čist zamrle.

Lunca, si odtekla svoj 1. maraton?
Seveda si, ne? Povej brž, kako je bilo!

Slovenka---sem vesela, da je tvoj dobil nazaj svojo staro službo in za tvoje dosežke.

TMS---daj povej, katero punco imate to na obisku? Očitno sem nekaj spregledala...user posted image

Njamka---dobra je tvoja deklica. Govori kot šolarka.

Matej0a--- kako si? Si malo porazdelila obveznosti še med druge?

Nina7---v vrtčevski skupini imate letnike 2009 in 2008? Pri nas tudi. Pravzaprav je L. v skupini 1-3. V skupini so 1-letniki (2009), precej otrok rojenih 2008 in tudi otroci rojeni 2007. Je pa J. s še 2-ema najstarejši v skupini. 4-je so stari 5, oz. 5,5, veliko je 4-letnikov, 3-letnikov in celo nekaj otrok, ki so/bodo šele to jesen dopolnili 3 leta. V bistvu je skoraj boljše, če otrok v skupini ni ravno med starejšimi, sploh če je velika večina precej mlajših. Ampak po drugi strani je pa spet bolje, da so skupaj različno stari otroci. Potem drug drugemu pomagajo in se učijo sodelovati. Upam vsaj.user posted image
Edino J. recimo ne more na 6 km sprehod, če je v skupini še 5 otrok, ki so pravkar ali bodo komaj dopolnili 3 leta.


RMRM----kako ste pri vas?

Polma--- hellou!



Aja. Našega Loblota smo res ostrigli. Dejansko je kratkolasec. Pa ni več LovLo. Ampak LoRo. Tako pove, če ga kdo vpraša, kako mu je ime. Sicer še vedno govori enih par besed, ampak r se je pa že naučil. Tako je traktor brrrrrrrr in še kaj takega bi se našlo. Jaz sem še vedno mimi in ne mami....kaj češ. Do šole upam, bo govoril.
Z J. imamo tudi precej posla okoli postavljanju meja. Malo preizkuša. Ravno danes ni hotel teh hlač, ne onih, ne ...nič. Sem bila oblečena, vsi ostali tudi in sem ga hotela odnesti v gatah v avto.
Pa naj gre tak v vrtec, če ga ni sram...je začel jokat, da ne in se v sekundi oblekel v hlače, obul.

Potem imamo nekaj težav glede varstva. Sploh ta vikend, ko sem delala. Sem mislila, da bo šel J. z mano v službo, P. in L. pa k tašči. Ampak oba sta imela vročino, tašča pa delo in ni mogla. Sva se z mojim skregala, ker on je moral pa tudi delat. Jaz pa bolniške ne dobim in ne morem vzeti v petek zvečer bolniške, če delam samo 1 vikened na mesec.
Potem jih je on vozil s sabo 3 ure, J. nato pripeljal k meni, ona 2 pa vseeno k svoji mami. Potem pa P. jokala, češ da je mogla sama L. pazit,  ker so ostali zunaj delali.   HB, je vikenda konec!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
26.10.2010 23:19:47   
TaMaSa
OOOO ASicauser posted image
Sem ti ze hotla na fb sporocilo poslat, kaj dogaja.

Boga no s tem varstvom. Pol pa se Pati nasrkauser posted image .
A Loro pa tkole. Govori ne, a r zna rectuser posted image user posted image user posted image user posted image . Za mojo se mi zdi, da bo imela mal govorne napake. Itak nic cudnega, ko pa zg. stirih zob skoraj vec nimauser posted image .
Dobro si uredila z J. in hlacami. Si ga predstavljam, kako se je hitel oblacitiuser posted image

JA punca je v soboto sla nazaj. Smo preziveli spoznavanje, ceprav ni bilo lahko. Sem bila v soboto popolnoma unicena. Slabo cel dan. Popoldan sem se sedela tezko. Imamo tu se od mozevega brata zeno-trenutno je za par dni pri sinu, in sem morala se njo okol vozit...
Punca je od mojga hcera. Stara 12let.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
27.10.2010 20:39:43   
babysolza
Dober večer. user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
27.10.2010 21:03:19   
babysolza
Evo, sem prebrala. Vidim, da kr večino dajejo eni prehladi, vročine itd - naj bo samo to in nič hujšega to zimo! user posted image user posted image

Mi smo fajn, prejšnji teden smo bili veliko zunaj, ko je bilo tako lepo vreme. Čez vikend špancirali (s Sabino sva uvedli mesečni šoping, atija že boli glava oz. denarnicauser posted image ), tako da sem bla zdej 2 dni mal pridna pa stanovanje in cunje v red spravla. Danes pa cel dan po obiskih, mi je E koma zaspala že ob 19-ih...

Sem mislila, da bom prišla že na tretji del, pa vidim da bo treba še mal počvekat. TMS, pridi no red narest daj user posted image user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
28.10.2010 10:39:06   
mate0ja
daaaaannnnnnnn, 

evo da še tle mal energije izlijem. Glede moje energije očitno ni blo nobene tople vode. Samo rezultati preteklega dela so se mogli začet kazat pa se je meni tudi energija vrnila. Čudežno. Kot da bi preklopil stikalo sem bla kar naenkrat polna energije. In potem ugotoviš kakšna bedarija te blokira. Sicer je tudi doma stanje malo drugačno. Mi smo šli vedno skupaj na sprehod in skupaj v trgovino in kadar atija ni bilo doma sm bla potem sama za vse. In potem si skos v pogonu. Zdej smo zmenjeni tako, da gresta z mojim sama ven jaz pa v trgovino al pa pospravljat ali da se midve igrava on pa kaj drugega dela. Sicer sem se mogla odpovedat nekaj uram tedensko družinskemu uživanju ampak glede na to, da ima dan samo 24 ur drugače ni šlo.

TMS kaj si nam zamolčala? Bomo kaj več izvedele na temo tvoje pastorke?

Slovenka glasujemo, glasujemo, pa se ne moremo odlepit. Sm vidla na FB slikice tvojega frajerja, s S sta čist ista.

Njamka a te včasih S mal v zadrego spravi?

BS a nisi atiju persenov zraven kupla? Jest sm ta teden samo omenila, da moram po mal zimske robe pa je že začel komentarje spuščat. Neki filozofira o neki racionalnosti, ker otrok tako hitro raste, da ne ponosi cunj ene številke. Ne vem kako si on prestavlja, da jo bom samo v trenirkah okrog vozila. Da ne govorim, da je od ene sodelavke slišal, da imajo v Hoferju oh in sploh zimska oblačila za otroke za ful mal denarja in je dobil idejo naj grem kasnej v službo in zjutraj pred Hofer stat user posted image user posted image

Lunca - kako je blo na maratonu? Jest sm mal zaj in nisem vidla tvojega sporočila na FB, telefonske pa nimam user posted image . Oprosti in pošlji prosim ZS s številko.

AS kako zgleda tale trma pri vas? Je tudi dretje in cepetanje? Men se bo utrgal, zadnje 14 dni trmari vsak dan in sicer se dere in cepeta, zaletava se v stene, hoče tepst.... po pol ure traja, ju pistim, se ne umiri ampak vsaka stvar samo še spotencira, jo dam za kazen sedet, mi v pol ure žnjkrat uide, edino preusmerjanje pozornosti pali ampak mi največkrat takoj ne pade pametna ideja.  In to trmari zjutraj za oblačenje, v vrtcu v garderobi, popoldne za na sprehod, ko je treba jest ali spat in še mal vmes....

Sm uvedla štempiljke in črne pike. Mislite da pomaga. Ne pomaga. Ukinjene ima vse ugodnosti pa je ne gane. Dol ji visi, če ostane brez igrač, če ne dobi nobenih priboljškov, še to je ne gane, da gre brez pravljice spat. Upam, da mine.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
28.10.2010 15:40:29   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Evo, sem prebrala. Vidim, da kr večino dajejo eni prehladi, vročine itd - naj bo samo to in nič hujšega to zimo! user posted image user posted image

Mi smo fajn, prejšnji teden smo bili veliko zunaj, ko je bilo tako lepo vreme. Čez vikend špancirali (s Sabino sva uvedli mesečni šoping, atija že boli glava oz. denarnicauser posted image ), tako da sem bla zdej 2 dni mal pridna pa stanovanje in cunje v red spravla. Danes pa cel dan po obiskih, mi je E koma zaspala že ob 19-ih...

Sem mislila, da bom prišla že na tretji del, pa vidim da bo treba še mal počvekat. TMS, pridi no red narest daj user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  sem najprej razumela, da moram k teb pridt red naresuser posted image .
Mesecni soping...gej, ne me smejat. Pri nas je tedenski, zadnje case clo dnevni. lahko recem, da ne vem kje se me glava drzi.
Vcerajsnji dan:
beri, in cudi seuser posted image

sem ze zjutraj vedla, da pride od mojga brat z druzino, a sem mislila, da tam prot veceru...
Imata se dva sina, eden skor 2m velik..
Dopoldan: pospravla, otroke zrihtala, macke pocesala, dala kapljice, Meri zunaj nastimala, da je packala z moko, pripravla goro kure in krompirja za pect.
Opoldan:prisli obiski, dala pect, strega spredaj in zadaj, otroc...
Popoldan: pojedli, gora posode, pomila, ker velki krozniki ne gredo v pomivalca, niti nimam tolk posode. Ustimala sebe in otroke, ker so hotli v mesto.
Sibali z vlakom v mesto, plus od drucga brata zena. tam so oni nekaj nabavlali, jaz sem previjala obe, kupovala, soke, zemlje...svakinja morala na wc, vmes zgubila od S. ceveljcek, ga iskala, nasla...hotla cimprej nazaj, a sta zenski pomerjali 100 cevljev. tamali sta se hotli nosit, sem ju izmenicno, pomagal tut svak. Ob 19h sem bila zunaj v kr. rokavih, drugi vsi v bundah, men pa vroce za znort.
Sli koncno domov, spet mulce nosit, pa vlak...doma ze dec in drug brat cakala vecerjo. Nisem imela pripravljeno nic, niti nisem vedla kaj naj.
Najprej preoblekla v pizamo s. in jo nahranla. Folk se je lepo posedel v dnevni, jaz dobivala zivcni zlom, dec tezil, kdaj bo za jest.
Naredila, piscancja srca, en kup, hrenavke, solato, kup zelenjave, pekla kruh, kupljen valjda, na kroznike nastimvala salame, sir....maaa fuulll, zraven z nogo porivala vozicek z S., da bi zaspala, ker pri t. kao ni hotla. Mulc najstniski, zatezenuser posted image .
Pol mi je en svakinja pomagala, vaaavv, znosit na mizo....oni jedli, jaz sla na cik in kozarc sampanjca, pa klela vse po vrst.
pol pospravit, pomit...mah, ni za govort, res. Cela dnevna polna. Pol je dec se sampanc razlil , pa tamala colo, pa pijaco nosit...enkrat vmes, dala M. v pizamo in spat. Bomba igrac. En brat in zena sta se spakirala spat, za druge sem sla nozno z eno zarukano pumpo napihovat uno posteljo za 2osebi. Dec bil od pira totalka nesposobenuser posted image user posted image . mal tamal, in svakinja"pomagala". Dizs.
Sla spat okol polnoci, dec celo noc smrcal, s. zbujala...zjutraj jovo na nopvo. Sem ze pred zajtrkom golaz kuhala, ko so finese se spale. Pol pa zajtrk, .........kosilo. eno svakinjo bolel najprej trebuh, je lezala revca, in druga jo je nadzorovala, da ne gavzneuser posted image user posted image , vmes prisel dec, in vsi so oziveli, sli pometat okol bajte..

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
28.10.2010 15:45:54   
TaMaSa
....sem rajs poslala, da me ne bi zbrisalo...
No, kje sem ostala...pometali ja,....ko je sel spet vsi mrtvi. uno z treb. bolecinami, je zacela se glava, gor lezala ni prisla na kosilo...Pojedli, mi ena pomagala znosit v kuhinjo robo, sla gor za pol ure lezat, da ne umre od utrujenosti, jaz pa otroke spat, pucat...pride ena dol, ce zdaj gremo v mesto. Bi jo najrajs na gobec, ker sama sem hotla prej, ce ze mormo...recem da NE, ker pol zvecer letam kot nora. Ok, surla do pakistana, seveda gremo. Otroc se spijo, uni2 se setata, da preneha glavobol, jaz na net. Se prej pa desca klicat, kake nesposobne babe imajo oni...pa prav, ja rec jim. ja pajade.


Mateja, ni kej rect. Saj sem ze povedala, ne morem pa zdaj tu na rr razlagat na dolgo in siroko, niti nocem na zasebno. Pac od mojga hci, stara 12 let. Pa brez zamereuser posted image

za napake kriv tiskarski skrat, jaz nimam cajt prekontrolirat.
cauci, upam da prezivim.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
28.10.2010 17:44:55   
aleksandra silvija
Ojejej, TMS. Dobra si, res!
Histerija pri L.----rešujemo azenkrat predvsem s preusmerjanje pozornosti. Itak mu v trenutku trme niso važne ne igrače, ne....nič. Še najmanj pa kakšne nalepke ali pike.
Edino npr., ko je ugotovil, kako luštno je lupljenje mandarin, sem mu jih vzela in jih tisti dan ni več dobil. Ker on bi jih 15 olupil, potem pa v smeti metal---ker toliko jih tudi ne more pojest mi pa tudi nismo preša. Sploh pa je pri njemu najboljš to, da je še mali in ga včasih preprosto primem in odnesem iz prostora in zna hitro biti boljše.


Pri 5,5letniku pa že vžgejo kazni. Čeprav pri nas tisto o mirnem kotičku nima velikega učinka. Bolj odvzem najljubše igračke, še najbolj pa to, da če začne za nekaj trmarit, da tistega pa potem niti pod razno ni!


Pri 9-letnici so pa počasi že druge fore.user posted image  TMS, si kar ne predsstavljam spoznavanja z 12-letnico. Ne več otrok in še ne prava najstnica.....ojej, me je kar malo strah kaj bo pri nas z našo deklico žez nekaj let, res!


Se pa zgodi, da naenkrat vsi tečnarijo, jih nekaj časa kao preslišim, potem pa vsi dobijo kazen. Potem pa en drugega tolažijo.




BS----hellou.


RMRM----kako ste pri vas?


Nč, večerjo moram dokončat, mi voda vre "ukalap".user posted image

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
29.10.2010 8:37:25   
RMRM
Dan!

A hočte mal sončka, vam ga pošljem, imamo takooooo lepooooo sončno jutrouser posted image .

Njamka, AS, hvala na vprašanju. Smo dobro. Naš mali škratek copatek postaja navihan sto na uro. Začel je tudi malo bolj čebljati. Trenutno sedi na kahliuser posted image .

Imam dopust in sem danes čist na fri, pa sem mogla mal na RR pogledat, drgač tko al tko ni nobenga cajta. Zvečer pa sedaj ko je moj doma niti prižgem ne compa.

TaMaSa, to pa verjamem da imaš norišnico, sploh ker si sama za vseuser posted image . Ampak boš zmogla, ne dvomim. Tud srečanje dveh nastnic v teh letih, verjamem da je hudo naporno.
Mi je ful žal da se nisva uspeli srečati, pa drugičuser posted image .

AleksandraSilvija - faca je tvoj Loro. Boš prilepla slikico vaše frizure, mi je tak cukr, pa me zanima kako zgleda s kratkimi laski.

Lunca, saj res, kako maraton?

Mate0ja, sam da si bolš. Drgač pa da ti povem, tud jaz včasih v Hoferju kupim kakšno malenBSkost za tamaučka, pa morm rečt, da so oblačila čist ok, sem zadovoljnja. Problem je le če še kaj dobiš, ker to je pa res, da folk dobesedno stoji v vrsti, če hoče kaj dobit, sploh v našem Hoferju.

BS - super za uspel šopinguser posted image . Kako kaj tvoji princeski?

Slovenka, kako kaj "tekmovanje" za sobico? Pa super za user posted image  novo staro službo.


_____________________________

Otrok je kakor zvon. Kakor boste peli vanj, tako bo odmevalo. (Magajna)

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
29.10.2010 15:14:46   
mate0ja
TMS nabaši kufer in se odpelji do konca obiskov v toplice. Niti sekunde nebi žlahte pedenala. Lahko delamo skupaj ali pa vsi samo sedimo in čakamo da kaj iz zraka pade. zato žlahta od mojih pri nas ni več zaželjena. Ker želijo uravnoteženo hrano na krožniku točno ob dvanajstih, do petnajst do dvanajstih naj se pa z njimi sprehajam. In potem tudi vsi nekam poniknejo (v mojem stanovanju se razkomotijo v petih minutah) jaz pa glancat in pripravljat za naslednji obrok. Seveda!!!!!!!!!!! In od takrat ko sem se v soboto za čas kosila (po njihovih merilih) naročila pri frizerju in s frizerko spila še eno kavo in potem postregla "samo"golaž z njoki, se dobimo samo po kosilu na kaki pijači alipa na kosilu nekje zunaj. Pa čeprav so iz drugega konca Slovenije. Tko kot sm se nehala obremenjevat s taščo in njenimi mim idejami, sm odžagala tudi ostalo "priženjeno" žlahto.

RMRM sej jest tudi v Hofru pogledam v tistih košarah, če imajo kaj za nas. Ne pride pa mi na misel, da bom na določen datum ob sedmih stala pred zaprtimi vrati in drugi pulila iz rok izdelek, ker je zadnji v številki, ki jo potrebujem. To ni moj stil in bi me blo sram tam stat. Če pa drugim paše mi pa dol visi. Naj, če so za nižjo ceno pripravljeni to narediti.

Zdej se počasi odpravljam domov. Uživajte na sončku, dokler je še na nebu in v nedeljo potegnite tisto uro, ki nam jo naklonijo.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
29.10.2010 15:16:32   
mate0ja
Pa še to se zmenimo kateri večer se dobimo, da preostalih 7 strani zafilamo. 

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
29.10.2010 17:20:32   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

Pa še to se zmenimo kateri večer se dobimo, da preostalih 7 strani zafilamo. 


Kr določ urouser posted image

_____________________________

Otrok je kakor zvon. Kakor boste peli vanj, tako bo odmevalo. (Magajna)

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
29.10.2010 17:31:07   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

Pa še to se zmenimo kateri večer se dobimo, da preostalih 7 strani zafilamo. 


Kr določ urouser posted image


Pa se minuteuser posted image

Oj babuske.
Obiski so sli. Sem vas prebrala ze dopoldan, ampak vecina pozabilauser posted image

AS, ne mi o trmi, pa najstnikih. T. je na case res nemogoca, upam samo, da ne bop vedno tako. pa res daj slikco od bovsega LovLa goruser posted image .
Ojjjjjjjjjjjjjjjjjj RMRM, se nas se spomnesuser posted image -kako se to napise pravilno? SPOMNIS; SPOMNES, SPOMINJASuser posted image user posted image
Jah skoda ja, da se nisva srecali, pa bi se pol tisti dan vseeno lahko, samo takrat tega nisem vedla. Pa drugic. Upam.

Mateja, fino, da si boljsa in polna energijeuser posted image  Zdej se z uno "kuro" v sluzbi pometes, pa bo poplnouser posted image
Obiski ja. NO, jaz res nisem navajena, zato pol jok in stok. Samo najhujs je bilo to, ker sem mogla poleg vsega z njimi hodit se po nakupih.
Vceraj zvecer je bilo bolje, ker je svak spekel vecerjo. Je kuharuser posted image .

Danes sem imela mal generalne, pa na sprehodu smo bili. zdaj otroc spijo, ampak bo kmal halo.

Slovka, meni noce posiljat mailov ze 2dni. Saj ves, pri glasova

nju. Bandauser posted image  Sem sla na T. fb in glasovala, poslala maile, in niti njeni niso sli naprej. Banda na kvadrat.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
31.10.2010 12:22:14   
TaMaSa
Punce, zene, mamice...user posted image
zadnji dan glasovanja. Ne pozabit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.ringaraja.net/planet/glasovanje?imageID=68
 
JANJA, vseeeeeeeee najjjbooollljjjjseeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
31.10.2010 12:41:40   
aleksandra silvija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja, glasujte. 3712 in 3699 glasov. Da ne bo tako, kot z županskimi volitvami v Mirni Peči.


Janja---vse, vse najboljše. Lepo praznuj!

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
31.10.2010 21:36:39   
lunca14
user posted image tako to gre tukiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Lepo da se me še spomnite,sej po večini že vse vem iz fb.tako,da sem malček preletela debato,in seveda mi je najbolj padla v oči tamasa...........ja norišnica res,in jaz bi tud spokala in šla,jih ne bi pedenala od glave do pete,sploh ne ženskega dela,mater-sory besedi,ampak če niso tok,da se same rihtajo,pa vidijo da maš otroke....jaz bi jih nekam poslala.
Glasovala sem,čestitala tudi.
Moj maraton je mimo,uspešno pretečen,sam čas bi lahko bil boljši,ampak namen je bil ga preteči,in to sem ga....sedaj imam nov cilj-konec aprila je dunajski maraton,in rada bi odtekla 42 km,v recimo 4 urah.
Tak moje malo poročanje,drugače smo pa vsi zdravi in veselo nagajajo vsi trije-pestro.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
2.11.2010 9:40:51   
babysolza
živjo

Joj TMS, vsaka ti čast, res. Še dobro, da je trajalo samo dva dni al kolk? Meni bi se utrgal v takem.  Imamo pa tudi ''srečo'', da imamo majhno jedilnico in se nobeden ne vabi na kosilo. user posted image

Jaz grem pa danes k zdravnici. Kašljam že enih par dni, se mi zdi, da bom pljuča ven vrgla. Ampak samo to - nobene vročine, glavobolov, nič. In zato seveda v četrtek ali petek nisem šla k zdravniku, ker sem mislila da bo itak minilo, potem pa prazniki. Sem vsako noč dežurala v kopalnici, ko sem imela napad kašlja vsaj po pol ure skupaj. user posted image user posted image  HB za mojo varuško - ji bom še E uturila za tačas, ker je res ne bi rada po ZD vozila, pa da mi še ona kaj ulovi. Zaenkrat je najbolj zdrava pri hiši. user posted image user posted image

Slovenka, bravo za tvoj uspeh in za novo/staro službo! Zdaj pa na ene počitnice morate, da proslavite vse te dosežke!

Helou RMRM. Kako naš mali princ? Se je že posračkal? user posted image user posted image

Živjo Lunca in bravo! Jaz komi zmorem kak km, tek mi je tolk dolgočasen. Bom pa počasi zalaufala pilates pa kakšne vaje za trebuh (še ne smem zaradi CR), ker to ni nobeni stvari podobno, pa da kake elegantne hlače počasi nase spravim. user posted image

Njamka, kaj te je ujezilo, da si spet anonimna? user posted image

Lep pozdrav tudi vsem ostalim. Aja AS, svakova družina je bila ta vikend v parku blizu Verone - kao živalski vrt in safari, so čist navdušeni. A ste že bili tam?

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?