|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: irobot
14.1.2010 9:14:13   
Naja31
Oooo, zdaj bi ga pa tudi jaz res imela.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: irobot
14.1.2010 11:45:45   
kristinaj
problem i robota je da moraš imeti vse pospravljeno in ne smeš biti doma da lahko funkcionira..... kako ti bo posesal okoli stolov v kuhinji, kopalnico... jaz ga nimam a sem iz prve roke slišala da ni tako praktičen kot se zdi...

pejdi na kakšno predstavitev in vprašaj

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: irobot
14.1.2010 12:05:28   
zmajaz
Stolov ni nujno umaknit, mu pa s tem zelo olajšaš delo, da ne motovili med nogami - jaz jih običajno raje obrnem na mizo. To je tudi logično, da ne more učinkovito posesati, če je recimo na tleh vse polno igrač - a ti lahko sesaš v takem? Da pa ne smeš biti doma, ko sesa pa ni res - komot sesa, tudi če si v prostoru. Je pa res, da se ne morejo recimo tisti čas otroci igrati na tleh - so pač recimo na kavču ali v drugem prostoru, ne ravno tam, kjer pravkar sesa robot. Saj pravim - nekateri bi najraje videli, da bi robot še pospravil, preden gre sesat. user posted image  To je sesalec, ne vsestranski gospodinjski pomočnik in da lahko sesa, mora biti seveda kolikor toliko pospravljeno po tleh - to je ja logično.

Predstavitve so pa tudi tako - tam ti bodo itak vse oh in sploh pohvalili - to ni in ne more biti realno. Če bo kdo kaj realno pokritiziral, bo to lahko najprej nekdo, ki zadevo dejansko uporablja.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 14.1.2010 12:08:08 >

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: irobot
14.1.2010 21:11:58   
mateyka
ej, sej je že res fajn dodelan, vidim, da ima tudi že malo pameti user posted image jaz bi ga mela, če bi mela večji flet, ker mamo zdaj tok nastlano, da bi poba glih ene 5 kvadratov lahko v miru posesal.. user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: irobot
15.1.2010 11:41:44   
Ribica **
Jaz sem gledala posnetek na Jonasovem blogu, fajn zgleda. Sam pr nas bi tudi mogli marsikaj umaknit, da bi bilo lepo posesano, predvsem pa psa, ki se boji sesalca user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: irobot
16.1.2010 17:01:59   
Petka09
Punce, oz. predvsem zmajaz: kaj pa tale Galaxy, ki je tudi nekak kot irobot? Gledam včasih njegove predstavitve po trg. centru in tudi cenejši je (290 eur). A si tega kaj proučevala? Je roomba vseeno boljša?

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: irobot
16.1.2010 20:56:30   
zmajaz
Ja. Mislim, da sem se ravno v tega Galaxya tudi jaz najprej vpičila, ko sem videla reklamo v eni reviji, potem sem pa malo brskala po spletu, prebrala nič koliko primerjav, forumov ... in sem ugotovila, da je še vseeno bolj varno kupiti Roombo, ker je že dolgo na tržišču in je bolj preizkušena. Model 560 dobiš že za 400 eur in mislim, da je boljše dati tistih 100 eur več, pa vsaj veš, kaj imaš, kot da jih slučajno 300 vržeš stran. Ker pri iRobotu je to že 5. generacija sesalcev in ko brskaš malo po tujih forumih skoraj ne najdeš uporabnikov, ki ne bi bili zadovoljni s tem robotom, pa dosti takh, ki so nezadovoljni z drugimi roboti. V živo pa Galaxya še nisem preizkusila - videla sem ga samo v teh trgovskih centrih in mu nisem ravno posvečala pozornosti. Tako da ti ne morem trditi, da Galaxy ni v redu, ker ga ne poznam kaj preveč - morda je ravno tako dober, samo sem pa prepričana, da Roomba zagotovo ni slabša. Edini robotek, ki naj bi bil boljši od Roombe je Electroluxov Trilobite - ampak še ta je boljši samo v tem, da je kao bolj pameten, končni rezultat čiščenja je pa tu nekje kot pri Roombi.

Tako da - odločitev je tvoja. Fino bi bilo, če bi se ti javil, kdo ki dejansko ima Galaxya in ti lahko iz prve roke pove, kako se obnese. Poskusi malo pobrskati po spletu - po kakih drugih forumih, da vidiš, kake so izkušnje uporabnikov - to ti je najboljše merilo. Mi je pa malo čudno, da mi Google sploh ne vrže ven nobenih zadetkov v angleščini za tega robotka, da bi lahko kaj več izvedela o njem.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 16.1.2010 21:04:12 >

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: irobot
16.1.2010 23:26:25   
zmajaz
Aja - še ena opomba. Galaxy je višji od Roombe za 1,5 cm - če je standarda višina postelje na nogah 10 cm, pri čemer gre Roomba, ki je visoka 9,5 cm, ravno lepo spodaj, Galaxy, ki je visok 11 cm, ne bi šel. Meni potem tudi pod sedežno, ki je na 10-cm nogicah ne bi šel in to bi me zelo motilo, saj sem ravno zaradi tega vzela sedežno na nogicah. Če pa nimaš nobenega takega pohištva, da bi moral sesalec sesati pod njim, potem ti pa to seveda ni pomembno in lahko to razliko mirno prezreš.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: irobot
17.1.2010 10:18:35   
Petka09
Zmajaz, hvala ti za res krasen obširen odgovor! V bistvu se povsem strinjam s teboj in res dam raje 100 eur več za nekaj preizkušenega.
O Galaxy-u skoraj ne najdem nič na internetu, nobenih primerjav, nobenih pravih nasvetov, nič.... Edino kar sem uspela ugotoviti je to, da se v tujini prodaja pod drugimi imeni...Mislim da Samba ali nekaj takega.

Bom res premislila, vendar vseeno mislim, da bomo kupili kar Roombo.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: irobot
17.1.2010 21:31:57   
PC Baby
Drugače pa ta mesec prodajajo Roombe v Mercatorju do 31.1. po akcijskih cenah. Malo sem surfala po netu in te cene, ki jih nudijo zdaj, so enake kot recimo pri Pixmanii (prek neta iz Nemčije), ki je najcenejša za te zadeve, ko plačaš še poštnino. Tako, da se zdaj splača.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: irobot
17.1.2010 21:46:52   
zmajaz
Na bolhi se tudi splača pogledati - en prodaja original zapakiran, nerabljen model 560 za 300 eur, pa še en je za 330.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: irobot
2.2.2010 23:23:06   
Robertox
Lp.
Roombo imam kakšne 14 dni (555)kupljen pri nas zaradi 2 letne garancije /in sem za zdaj več kot zadovoljen,sploh pa moja žena ,ki od začetka ni pokazala nekega navdušenja sedaj pa ga že ima kot kakšnega družinskega člana.Testiral sem ga že takoj prvi dan pri mojih starših ,ki imata vorwerka,po sesanju z njim sem jaz vklopil Roombo in samo po par minutah pogledal kaj je pobral in na presenečenje vseh je bilo za tako kratek čas sesanja veliko  mucik in vsega drugega (imata pač tapison).Na začetku sva ga uporabljala 2x na teden ,sedaj pa že skoraj vsak drug dan,kar tudi priporočajo ,da ga čim več krat uporabljaš (zaradi baterije ,kar je -baje -njihova slabost)  čisti pa tri sobe in velik hodnik  cc 45-60 min.in za zdaj se je parkiral še vedno na polnilno postajo-skoraj vedno (1x se je zaprl v sobo),ker vrata niso bila full odprta! Po navadi ga vklopima ,ko greva od doma in ko se vrnema kar očitno vidiva ,da je očiščena ,za zdaj za njim nisva našla kakšnih nečistoč (tudi midva imava tapisone )Upam ,da nama bo služil še veliko let,če pa ne -pa po novega. user posted image

                                                      By

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: irobot
3.2.2010 10:30:44   
sonce21
Ker se tudi jaz odločam za nakup irobota, me zanima, če ima kdo izkušnje robotom CLEAN MATE QQ2L, ki ga prodajajo v Bigbangu?


(odgovor članu Robertox)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: irobot
5.2.2010 21:40:12   
PC Baby
Evo, mi smo tudi postali srečni lastniki Roombe in če bi prej vedla kako je ta zadevca super, bi gjo že zdavnaj imela. Robertox, tudi naša je že pravi družinski član in je tudi že dobila ime user posted image

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: irobot
5.2.2010 21:41:49   
zmajaz
No super - čestitam za novega družinskega člana. user posted image  user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: irobot
6.2.2010 22:53:44   
Robertox
Čestitam user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: irobot
12.2.2010 14:31:32   
Sofi
Tudi jaz sem zelo zadovoljna z roombo. Zjutraj preden gremo od doma ga vklopim in pridemo domov v posesano stanovanje. Mi imamo že drugega in zagotovo bomo imeli še tretjega... S časom res postane glasnejši, kar me ne moti, saj večino sesa, ko nas sploh ni domauser posted image .

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Robertox)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: irobot
12.2.2010 16:18:20   
Robertox
Kaj pa se je zgodilo s prejšnjima Roombama ??!!??user posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: irobot
12.2.2010 16:20:30   
zmajaz
Ja nobena zadeva ni večna, ne. user posted image

(odgovor članu Robertox)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: irobot
15.2.2010 14:16:57   
**Tinkara78**
Mene pa zanima kakšne ovire premore - rob tepiha, manjši vzpon,....

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: irobot
15.2.2010 15:24:58   
sonce21
Sedaj sem gledala neko reklamno revijo in sem videla podoben sesalec COLIBRI, na njihovi spletni strani je kar dobro predstavljen, cena 269 € - kakšna izkušnja mogoče?

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: irobot
16.2.2010 9:09:24   
jar
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Mene pa zanima kakšne ovire premore - rob tepiha, manjši vzpon,....


gre čez kable, robove tepihov; do 1 cm brez problema, kar je več pa težje. sploh kable je treba vse odstranit, da se ne zaplete, če jih je več. odkar imamo roombo imamo vse neverjetno pospravljeno, tudi pod  omaro.




(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: irobot
27.2.2010 22:47:59   
maja1488
mene pa zanima koliko časa bi porabi...recimo za 100 kvadratov? A mu je dovolj eno polnjenje al se gre nafilat vmes?

imam kmalu rojstni dan, pa izbiram darilo user posted image

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: irobot
28.2.2010 21:54:56   
PC Baby
Odvisno od modela. Model 550 npr. posesa 85m2 v enem šusu - cca 2,5uri, včasih malo več. Če pa nastaviš svetilnike ali navidezne zidove, ti pa sesa bistveno manj, ker obdela najprej eno sobo in gre šele nato v dugo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: irobot
2.3.2010 10:47:03   
Martinčka
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
Nekateri pač nismo leni in nam tistih 15-20 min dobro denejo,da se nam ne nabirajo maščobne blazinice user posted image user posted image


Jih nimam - tisti čas pa potem raje porabim za fitnes, ker s sesanjem se ne rekreiraš ravno ne vem kako zelo. user posted image  Pa če imaš robotski sesalec še zato nisi len - če je pa tako, pa še posodo pa perilo na roke peri, ker pralni in pomivalni stroj sta potem tudi samo za lenuhe.


hihi jaz perem pa brišem posodo na rokeuser posted image ... ahja.. ne vsekakor so ti robotki super stvarca in upam da ga dobim za naslednjega dedka mraza ker si ga precej želimuser posted image ...  

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?