|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: irobot
8.3.2010 9:01:24   
Sanikaa
Jaz sem definitivno za robotkauser posted image user posted image Samo katerega kupit???user posted image user posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: irobot
9.3.2010 15:34:52   
zmajaz
Brez dileme iRobota Roombo. user posted image

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: irobot
9.3.2010 16:06:50   
Sanikaa
zmajaz vidla sem da si podobno opremljena kot jaz ..kirbyuser posted image Hvala za nasvet. Že sem si ogledala vse modele in nekak sem se ustavila pri Roomba 555. 560 se ne dobi več..mogoče kakšen rabljen. Tudi cena 400€( 2 leti garancije) mi se zdi sprejemljiva..možnost je majhnega programiranja, in ena virtualna stena je priložena..ne vem če bom to sploh rabilauser posted image ..tudi na 10 obrokov gre user posted image ga ne bom niti čutilauser posted image Možek je že psihično pripravljen na noviteteuser posted image user posted image Ah to bo samo en dodaten robotek v našem mehaniziranem življenjuuser posted image Danes ne vem kako bi brez pralnega, sušilnega, pomivalnega stroja,likalnika, sekljalca, mikrovalovne, indukcije, mobitela, fotoaparata, kamere..RAČUNALNIKAuser posted image user posted image , TV, iPODa, DVD-ja..o moj Bog??? Kako so naše babice sploh živeleuser posted image user posted image user posted image
No Roomba definitivno pride v naš domekuser posted image

Par vprašanj imam ,če mi lahko odgovori nekdo ki ga že dlje časa ima.
1.ali ga moti voda (imam 2 otroka pogosto je nekaj kapljic po tleh)
2. zavese do tal delajo težave?
3. Neraven tepih (kvadrati višine 1 cm so poslagani po celi preprogi-debelejši deli preproge) Do zdaj ga je edino kirby popolnoma ščistil.
Bo zmogel tudi Roomby ? Hvala

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: irobot
9.3.2010 20:53:20   
zmajaz
Virtualni steni imam jaz 2 pa ju zelo redko uporabljam, tako da tega po mojem ne boš ravno pogrešala. Če pa bi že, se pa dajo tudi dokupiti za cca. 30 eur prek e-baya.

1. Če so samo kapljice vode ni problema, kake večje količine vode pa niso ravno priporočljive, tako kot za noben sesalec ne. (Tudi mi imamo dva majhna otroka in se vedno znajde kaj na tleh.)
2. Zaveso imam samo 1 dolgo pri balkonskih vratih in je še ni nikoli zagrabil, samo ni čisto do tal, ampak približno 2 cm nad tlemi. Če imaš pa res čisto do tal, bi pa po mojem bilo možno, da bi jo stranska krtača zagrabila - nisem prepričana, predvidevam.
3. Jaz imam samo 1 bolj debeli tepih, pa gre roomba brez problema gor in dol, posesa ga pa tudi kar zadovoljivo - seveda pa ne čisto tako kot Kirby, kar je logično, da ga ne more, ker to ni globinc in nima take moči in vibracij. Saj po vrrhu ne ostanejo smeti in tepih je na pogled videti čist, ampak prahu pa po mojem ne potegne dovolj dobro ven, tako da jaz še 1x tedensko vseeno raje s Kirbyem posesam.

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: irobot
9.3.2010 21:28:15   
neli365
Hvalabogu da so ga izumili user posted image , to je najboljši sesalec, če danes crkne grem še jutri po novega.user posted image


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: irobot
10.3.2010 11:45:29   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Mi ga kupujemo zato, da bi imeli vsak dan posesano stanovanje, zdaj ko se je naš malček začel kobacat - sama pa ni šans, da uspeva sesat tako pogosto. A prav razmišljamo glede na vaše izkušnje?



Jaz ga sicer kupujem, ti pa svetujem, da ga kupi...Jst moram sesat vsak drugi dan, tako hitro se nam nabere prah in ostala umazanija. Naš je sicer že shodil, se pa vseeno veliko po tleh valja itd in mora bit čisto.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: irobot
10.3.2010 11:45:59   
Andromeda



IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Mi ga kupujemo zato, da bi imeli vsak dan posesano stanovanje, zdaj ko se je naš malček začel kobacat - sama pa ni šans, da uspeva sesat tako pogosto. A prav razmišljamo glede na vaše izkušnje?



Jaz ga sicer nimam, ti pa svetujem, da ga kupi...Jst moram sesat vsak drugi dan, tako hitro se nam nabere prah in ostala umazanija. Naš je sicer že shodil, se pa vseeno veliko po tleh valja itd in mora bit čisto.



< Sporočilo je popravil Andromeda -- 10.3.2010 11:46:28 >

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: irobot
10.3.2010 16:29:34   
majch
mi imamo pa precej stvari na 50 kvadratih stanovanja, pa me zanima, če bi mu uspelo lepo posesati, ko pa mamo precej nekih lukenj in kotičkov...domnevam, da pač posesa, kamor se lahko stlači. Kaj pa čupav tepih?

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: irobot
10.3.2010 16:40:30   
zmajaz
Uf čupavca pa zihr ne bi mogel posesati, bi se po mojem vse navilo na krtače - tega tudi z globincem ne moreš sesati. Ja posesa pač tam, kamor se lahko stlači - tako je. user posted image .

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: irobot
11.3.2010 9:10:02   
fusia
Mi tudi razmišljamo o nakupu. Ali katera ve, kako je z garancijo če ga kupiš preko ebaya iz nemčije ali anglije? Seveda če ga kupiš novega od trgovine. Ali velja pri nas?

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: irobot
11.3.2010 9:54:40   
Sanikaa
Vprašala sem v trgovini , kaj če ga nabavim v Ameriki? rekel je da bi rabila adapter oziroma napajalnik za EU in garancija ne bi veljala , čeprav bi bila od proizvajalca!! Mislim totalno brez veze!!

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: irobot
11.3.2010 10:07:48   
zmajaz
Tako je - naši servisi ti priznajo garancijo samo, če ga kupiš pri naših trgovcih. Drugače nakup Anglije ni problema, ker imajo isto napetost kot mi in je samo vtikač drugačen, kar se da rešit z enim adapterčkom, ki stane cca. 3 eur. Nakup iz Amerike pa ne vem, koliko se splača - poštnina ne bo poceni, potem ti bodo pri nas zaračunali carino, pa še oni imajo tudi napetost drugačno kot mi, tako da rabiš prav en pretvornik napetosti vmes, skratka same nevšečnosti, prihranka pa na koncu fige kaj - vsaj kolikor sem jaz takrat raziskovala.

Aja - drugače glede garancije pa ne vem, če nima najboljšo Harvey Norman - svakinja je ob majhnem doplačilu dobila 7 let garancije. Samo pa cena menda ni tako ugodna.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 11.3.2010 10:08:59 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: irobot
11.3.2010 13:11:12   
fusia
Ma meni se zdi da obstaja neka evropska garancija, ki potem velja v vseh državah EU, sem slišala za to samo ne vem nič kdaj iz za kaj naj bi to veljalo. Sem mislila če katera slučajno kaj več ve.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: irobot
11.3.2010 17:26:45   
Sanikaa
Harvi ima boljšo ceno kot trgovina irobot!! Model 555 je 400 €!! In je možno na obroke do 36!!Za podaljšanje garancije nisem vprašala , ampak mi se zdi da se bo to podaljšanje do 7 let kar splačalo.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: irobot
14.3.2010 8:27:38   
RoZala
IZVIRNO SPOROČILO: majch

Kaj pa čupav tepih?


Kako dolge dlake ima čupav tepih? Mi imamo takega iz Ikee http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20188807, dlake so dolge 2 cm in ni problema.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: irobot
14.3.2010 15:03:54   
krfjolca
Nisem vsega brala user posted image
Koliko je ta zadeva glasna in kako dolgo sesa?


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: irobot
14.3.2010 16:39:48   
zmajaz
Glasen je definitivno manj od večine navadnih sesalcev, čas sesanja je pa dosti daljši, kot da sam posesaš na roke - ampak to te v bistvu nič ne moti, ker itak sam sesa. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: irobot
14.3.2010 18:06:29   
krfjolca
Ja, to vem, saj zato me najbolj mika - vklopiš pa greš user posted image
Pomojem se bom jaz tudi odločila za tole zadevo, ker sesanje res od vsega najbolj sovražim user posted image


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: irobot
14.3.2010 18:31:47   
Sanikaa
Mislim da takega čupavca iz ikee ne bo posesal tudi zaradi barve. Baje da črno ne prepoznajo in jo imajo za globino. Tak da imajo težave tisti ki imajo črne preproge, ali pisane z črno barvo.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: irobot
14.3.2010 18:42:58   
zmajaz
Morda imajo to kateri sesalci problem, samo Roombe očitno ne - za hec sem mu dala nekaj črnega na tla, pa je brez težav šel gor. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: irobot
24.3.2010 14:13:22   
Sanikaa
JEEEJ pa ga imam!! Včeraj je bila čistilka. Danes sem ga zalaufala, ko sem bila zunaj z otrokoma...edino kaj lahko rečem je WOW poln spremnik prahu je imel (mislila sem da je čistouser posted image )!!! Lahko samo rečem da sem ZEELOO zadovoljna user posted image user posted image Uzela sem 7 let garancije ..upam da mi bo res dobro služiluser posted image potem si bo pa res zaslužil zamenjavouser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Sanikaa -- 24.3.2010 14:16:14 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: irobot
26.3.2010 13:21:58   
bit
midva ga tudi imava ..ene 3 mesece..in ga ne dam od hiše..boljšega sesalca ni .......midva imava stanovanje veliko 65m in sesa vsak dan eno uro....vam povem da se tudi na policah nabira manj praha ....ker roomba vsak dan toliko praha pobere iz tal..user posted image user posted image user posted image user posted image

Timer ima naštiman vsak dan ob 9 štarta...user posted image
vsem ki razmišljajo za nakup ga priporočam.

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: irobot
31.3.2010 16:33:16   
lenca1
Tudi jaz se navdušujem nad Roombo, sploh sedaj, ko vidim koliko zadovoljnih uporabnikov ima. Gledam jih na Bolhi, pa se cene za enak model razlikujejo tudi po 100€ in več (prodaja med različnimi internetnimi ponudniki). Zmajaz - tista dva, ki si jih januarja videla za 300€/330€ na Bolhi (za model 560) pa jih ni več - škoda, ker se tudi sama najbolj nagibam k nakupu tega modela. A je model 555 novejša serija od 560 (ker 560 se ful težko dobi, ima pa priloženi 2 navidezni steni, 555 pa le eno, drugih razlik med njima pa mislim, da ni).

Sanikaa - koliko ste doplačlali za 7 let garancije (a to ponujajo v Harvey Normanu)?

Pa še ena stvar me zanima v zvezi s temi svetilniki/navideznimi stenami - v enih opisih namreč piše, da navidezna stena ustvari navidezno pregrado, ki je Roomba ne bo prečkala. V drugih pa sem našla, da je pomen navideznega zidu, da robotka omeji na določen prostor in mu ne pusti naprej, dokler ne dokonča sesanja v prvem delu prostora - kaj se to razlikuje od modela do modela ali je poanata samo v nastavitvi, ki jo želiš uporabljati?

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: irobot
31.3.2010 19:35:15   
Sanikaa
Lenca v harviju je 70e stalo dodatnih pet let.
Razlika je navidezni zid ali svetilnik. Svetilnik ima možnost ali da deluje kot navidezni zid , ali da ga omejuje na en prostor dokler ga ne konča potem ga prečka. Model 555 ima samo en navidezni zid , ampak je kompatibilen s svetilniki pa jih lahko dokupiš če ga potrebuješ.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: irobot
31.3.2010 20:02:03   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1
A je model 555 novejša serija od 560 (ker 560 se ful težko dobi, ima pa priloženi 2 navidezni steni, 555 pa le eno, drugih razlik med njima pa mislim, da ni).

S temi številkami je tako, da ni povsod razlik med roboti samimi, ampak povedo samo to, kaj je robotu priloženo. Pri 555 in 560 je robot isti, razlika pa je samo v tem, da ima ta prvi 1 svetilnik, ta drugi pa 2. Glede svetilnikov ti je pa Sanikaa odgovorila - to je 1 naprava, ki jo lahko preklopiš na 2 funkciji - ali deluje kot svetilnik, ki ga postaviš med vrata in pove robotu, da je tam drug prostor, ali pa kot navidezna stena, katere robot ne prečka.
Model 560 se je že takrat, ko sem jaz kupovala, težko dobil - prodajalne v SLO ga sploh niso imele - samo ta tip na bolhi, ga je prodajal, vendar tu potem ni garancije.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?