|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: adaptirano mleko
29.1.2010 20:11:07   
ammam
Ja, to vem, da je od DM, samo zanimalo me je, kakšne izkušnje imate kaj z njim, namreč, je res cenovno zelo ugodna hrana in danes sem se odločila in nabavila za našo malo, pa bomo videli, če ji bo odgovarjalo. Navsezadnje pa so vsa ta mleka pregledana in morajo bit narejena v skladu z vsemi normativi, vprašanje je le, če ga otrok dobro prenaša. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
29.1.2010 20:51:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ammam)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: adaptirano mleko
29.1.2010 21:03:56   
zmajaz
Meni se tudi zdi OK in ga tudi uporabljamo že ves čas - na nemškem Öko testu je itak imel boljše ocene od Aptamila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: adaptirano mleko
30.1.2010 14:30:15   
koala
Moj je bil sicer dojen, sem pa imela občutek da imam premalo mleka in sem patronažno povprašala za nasvet, ona se je ko sem omenila da je v porodnišnici pil Bebo (rodila sem z CR in nisva bila skozi skupaj) se je kar stresla da pa Beba je najslabša in ful hvalila Novalac. Kakorkoli ko sem nehala dojiti skoraj 14 mesecev pa sem sinu ponudila Milupin Milumil, tega je sprejel ko sem paposkusila BabyLove pa ga ni hotel, ravnotako kot Aptamila ne.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: adaptirano mleko
30.1.2010 16:36:14   
zaspancek1

Huda strokovna ocena tele patronazne glede Bebe in Novalaca je tole.user posted image Zakaj pa naj bi bila Beba najslabsa? In zakaj Novalac najboljsi? Ker je najdrazji mogoce? Vsa adaptirana mleka imajo bolj ali manj enako sestavo (razlikujejo se v glavnem samo po razmerjih snovi) in enim otrokom bolj ustreza eno mleko, drugim pa drugo. Prav tako so nekateri bolj izbircni in pac ne marajo vsakega AM, drugi pa s tem nimajo nobenih problemov in spijejo katerokoli mleko (pa ce se nam zdi okus se tako ogaben user posted image ). Pac poskusis in vidis ali otroku ustreza.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: adaptirano mleko
30.1.2010 20:26:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1
Huda strokovna ocena tele patronazne glede Bebe in Novalaca je tole.user posted image Zakaj pa naj bi bila Beba najslabsa? In zakaj Novalac najboljsi? ...

To pa tut men ni jasno ... in zakaj potem naprimer v porodnišnici novorojenčki dobivajo Bebo, če je res tolk slaba, ker tut najcenejša ni ... zakaj pol DM-ovega mleka ne dobivajo, ko je najcenejše (ali vsaj blazno poceni) ali pa Novalaka ko je kao najboljši?

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: adaptirano mleko
30.1.2010 22:05:58   
blanč
Ojej, tele patronažne. Pravi biseri zdravstvauser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: adaptirano mleko
1.2.2010 13:03:53   
Abbott
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Vsak proizvajalec se trudi, da je njegovo mleko kar najbolj kakovostno in podobno materinemu mleku.


Upam, da jim tudi dejansko uspeva. Trudijo pa se ;-) Vsekakor.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: adaptirano mleko
2.2.2010 7:56:33   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1


Huda strokovna ocena tele patronazne glede Bebe in Novalaca je tole.user posted image Zakaj pa naj bi bila Beba najslabsa? In zakaj Novalac najboljsi? Ker je najdrazji mogoce? Vsa adaptirana mleka imajo bolj ali manj enako sestavo (razlikujejo se v glavnem samo po razmerjih snovi) in enim otrokom bolj ustreza eno mleko, drugim pa drugo. Prav tako so nekateri bolj izbircni in pac ne marajo vsakega AM, drugi pa s tem nimajo nobenih problemov in spijejo katerokoli mleko (pa ce se nam zdi okus se tako ogaben user posted image ). Pac poskusis in vidis ali otroku ustreza.



Gel pojma nima čemu takšna ocena, se nisem poglabljala v to ker je z dojenjem dobivla več kot dovolj, saj se  je redil več kot kilogram na mesec. Po mojem je vse v tel kakšne ugodnosit imajo od proizvajalca določenega mleka (vsaj zdravniki).

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: adaptirano mleko
2.2.2010 8:15:48   
zaspancek1
koala, to ni letelo nate, pac pa na patronazno in podobne "strokovnjake". Verjetno je res precej odvisno od "prednosti" tistih, ki kaj priporocajo. 

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: adaptirano mleko
2.2.2010 15:53:56   
Abbott
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Ojej, tele patronažne. Pravi biseri zdravstvauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?