|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
KOLIKIM OD VAS TEST NI POKAZAL PRAVOČASNO? 28.6.2005 11:46:10
|
|
|
|
Jančika_
|
Pojma nimam, kaj bi lahko bil vzrok, verjetno premalo hormona. Meni je najprej Romed pokazal pozitivno (27. dan), potem CB, Yes or No in BC mini negativno (28., 31. in 33. dan), 46. dan pa je kasetni BC pokazal pozitivno. Ker sem imela še pred prvim pregledom spontani splav, ne morem z gotovostjo vedeti, ali je Romed pokazal pravilno, ali pa je bil lažno pozitiven in sem dejansko zanosila kasneje. Če se lahko zanesem na svoj občutek - ves čas sem bila prepričana, da sem noseča. To je bila moja tretja nosečnost in počutje je bilo čisto pravo. Tako da mislim, da je Romed pokazal prav, ostali testi so pa zatajili.
|
|
|
|
|
KOLIKIM OD VAS TEST NI POKAZAL PRAVOČASNO? 28.6.2005 11:46:51
|
|
|
|
*zvezdica*
|
Hej! Jaz sicer še nisem med srečnimi pričakovalkami, ampak moja prjatlca je bila pa že v 3. mesecu, pa ji CB ni pokazal dveh črtic...šele pri ginekologu je zvedla da je noseča.Zanimivo! Tudi mene zanima kako je to možno! pozdravček
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je pravi čas, da naredite test nosečn...Test nosečnosti lahko pokaže tudi nepravilen rezultat, če ga ne uporabimo pravilno. Kdaj je pravi čas, da ga opravimo - ...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
DopustdejziKje boste preživeli letošnji dopust (če ga sploh boste)?na morju (
75%)

v planinah (
3%)

v toplicah (
7%)

ob jezeru (
1%)

drugje (
13%)
Število vseh glasov: 355Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!