|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 21:48:49   
blaža
Ma sigurno ima razlog, da se je tako odločla. Če ste že najboljše prijateljice, kaj je ne moreš direkt vprašat, za konkretno pojasnilo, pa na tak način kot tle sprašuješ? Da jo vprašaš zakaj je prej privolila in zakaj zdej ne več?

Razloži ji, da si vsak kroji svojo usodo, da ti ona ne more izbrat moža oz fanta s katerim naj bi se vidva odlično ujemala, da si si pač bodočega moža izbrala sama in, da ona ne more vedet kakšen zakon bosta imela, da ne more ne preprečit morebiten slab zakon, niti ne more vedet, če bo vajin zakon morda dober.

Konec koncu se tudi ti ne umešavaš v njen odnos z njenim partnerjem. Povej ji, da te je prizadela s tem in zahtevaj pojasnilo zakaj sprememb kar naenkrat.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 22:02:16   
Tanja55
prvo kot prvo: kaj je to "najboljsa prijateljica"? tisto, kar sta si zaupali, ko sta bli v srednji soli skup pa ko rit in hlace, je zdej preraslo v nekaj drugega, kar pa vsi ne dojemajo/mo na enak nacin. Stvari se spreminjajo, morda ji tudi te spremembe delajo tezave, ker vec ne bosta skupaj tolk kot sta bli prej.

drugic: ce si povesta vse, verjetno ji tudi pojamras, ko se skregas s partnerjem, ker obicajno takrat rabimo eno ramo na kateri se potolazimo. In ce je to ona, pol ni cudno, da je malo skepticna, ce poslusa vse tvoje tegobe, sploh pa ce ima sama drugacno zvezo in je, kot sama pravis, njej fant "zlat". Verjetno se ne kregata toliko kot vidva, zato domneva, da bi morala ti tudi najti nekoga, kjer bo vladala vecja sloga in vecje razumevanje. Morda ti zeli samo dobro, pa te ne zeli prizadet, hkrati pa ne more preko sebe in ti tajit svojih obcutov. Ce ne cuti, da si srecna, je morda zdej cas, da ji poves, da si in tudi zakaj je tako.

Morda je potrebno razcistit kaj tebi tvoja zveza s partnerjem daje in da kljub kreganju je tisto, kar ti sam nudi toliko vecje, da se tudi razlike, ki se kazejo v nesporazumih, presezejo.

Pogovor je edina resitev, vsaj zame. Pa mal ponosa pozret in zrelo pogledat na stvari.



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 22:03:54   
Naja31
Glede na to, da sta najboljši prijateljici, jo iskreno vprašaj in ji razloži kako močno te je prizadela s tem. Mogoče pa je to prijateljstvo zgolj neka iluzija v tvoji glavi, z njene strani pa ni tako močno.


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
19.1.2010 22:09:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 22:13:37   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

vidim, da ima večina rrjevk slab spomin....

če bi imele dobrega, bi vedele zakaj priča noče bit priča...
maktub, da se sploh pretvaraš, da ti ni jasno zakaj noče bit no.
jaz tudi ne bi bila!





user posted image a je kaka skrivnost, ki je nisi napisala maktub.......user posted image user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 22:16:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

vidim, da ima večina rrjevk slab spomin....

če bi imele dobrega, bi vedele zakaj priča noče bit priča...
maktub, da se sploh pretvarjaš, da ti ni jasno zakaj noče bit no.
jaz tudi ne bi bila!


jah, jaz si zapomnim druge stvari ne kar je enkrat neka JOžica na RR pisala...

ampak firbec me pa vseeno....user posted image

daj UmpaLumpa, izpljuni....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
19.1.2010 22:23:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 22:44:19   
mika
nisem brala vseh odgovorov
IZVIRNO SPOROČILO: maktub

tudi ona se je okoli hvalila da bo moja priča , da kako je lepo da se taka prijateljstva odnesejo


maktub, nekaj se je zgodilo. ne upa ti povedat...pričkanje definitvno ni razlog. najprej je bila vesela, da ti je priča sedaj pa noče...zaradi pričkanja ziher ne.

poskusi se z njo pogovorit, ker te najboljša prijateljica kar tako ne bi zavrnila.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 8:04:40   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

urska jst sem napisala. oz. narisala.user posted image



vem, pa očitno je treba bit totalno direkten, da ljudje skontajo o čem govoriš...pa še to ne pomaga vedno.

mislim da, če sta res tako dobre prijateljice, da si vse povesta, potem bi ta prijateljica ji čisto brez slabe vesti povedala, da se njen bodoči mečka z drugimi. težje bi ji pa bilo povedat, da se mečka z njo oz. da se je hotel z njo mečkat. zato išče ene izgovore, da se preveč kregata....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 8:59:21   
janapan
če sta res taki prijateljici kot praviš ima verjetno razlog da ti je rekla ne.  Verjetno sta se velikokrat pogovarjali o tvojem odnosu  s tvojim zaročencem in verjetno pozna kakšna dejstva zaradi katerih se ne strinja z vajino poroko.  Sicer pa v končni fazi dobre prijateljice sprejmejo kar se ti odločiš in če si se kljub njenim izraženim pomislekom - to je tudi prava naloga priče, da se poročiš bi ti lahko stala ob strani, Ampak ljudje smo različni in treba jih je razumet, zato ti predlagam da zaradi tega ne zavržeš prijateljstva če je res tako pomembno.
Jaz bi ti tle samo svetovala, ker situacije ne poznam, da če obstajajo resnični razlogi da se ne poročista da še malce premisliš....

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 10:34:07   
maktub
ja pač ona je rekla da s ene strinja s to zvezo ampak ona sama mi je že 1000000x rekla da pač kreganje je normalno, da jaz vedno vse napihujem da naj se pomiriva in greva naprej ker če sva toliko let slupaj pač se mava rada na svoj način. in točno tko je ... pač midva se ne kregava vsak dan ampak se 1x na mesec malo bolj:)... zdaj pa mi nobena nebo rekla da se s tvojim dragim niti 1x ne spričkata????.. zame je to čisto normlano saj sva 2 različna človeka, zivimo v istem prostoru in pač pride do tega....

joj ne... nič mi ne skriva sej mi je povedal svoje.. ampak ona more sprejet mojo zvezop tako kot je.. tudi jaz njejno ne jemljem nitiii malo resnooo pa sta slupi že 10 let pa se ne kregata kot midva , pa se ljubčkata non stop pa nevem kaj pa je varanja na kup!! pa jaz jo imam kljub temu zelo zelo rada in bi ji 100x bla priča zato ker me je ona prosla in če me je ona prosla torej je srečna, če se bo poročila.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 10:39:38   
mika
Lepo ji še enkrat povej, da si želiš, da je tvoja priča. zgleda sta imeli malo slabši dan. Mogoče ti je ona odgovorila tako v afektu in ji je sedaj žal.


(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 10:46:49   
maktub
ja sej vem da bi jo morala se enkrat vpr ampak nevem ... sedaj jo vidim b drugi luči,. ker kar se mene tiče.. jaz ji tega nebi mogla nikoli naredit lker mi preveč pomeni... 

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 10:52:32   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: maktub

joj ne... nič mi ne skriva sej mi je povedal svoje.. ampak ona more sprejet mojo zvezop tako kot je.. tudi jaz njejno ne jemljem nitiii malo resnooo pa sta slupi že 10 let pa se ne kregata kot midva , pa se ljubčkata non stop pa nevem kaj pa je varanja na kup!! pa jaz jo imam kljub temu zelo zelo rada in bi ji 100x bla priča zato ker me je ona prosla in če me je ona prosla torej je srečna, če se bo poročila.




hvala lepa za prijateljico kot si ti user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 10:54:19   
IsabellaLana
Maktub, če tvoj partner res s tabo grdo ravna (kot s psom, kot je napisala ena uporabnica), potem imaš v bistvu pravo prijateljico, ki ti hoče odpret oči, ker ne želi videti tvojega propada. Čeprav ponavadi ljudje kljub dobrim nasvetom in namigom rinemo z glavo skozi zid.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 10:58:04   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

Maktub, če tvoj partner res s tabo grdo ravna (kot s psom, kot je napisala ena uporabnica), potem imaš v bistvu pravo prijateljico, ki ti hoče odpret oči, ker ne želi videti tvojega propada. Čeprav ponavadi ljudje kljub dobrim nasvetom in namigom rinemo z glavo skozi zid.


Pa še kdo

http://www.ringaraja.net/forum/nasvetttt%2D%2D%2D%2Dbridezillas%2Dki%3A%29/m_4811565/tm.htm


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 11:04:48   
MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana
imaš v bistvu pravo prijateljico, ki ti hoče odpret oči

se strinjam... takšnih prijateljev je zeloooo malo

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 11:04:51   
oka
Bolj ko berem tole, bolj razumem tvojo prijateljico. Čeprav je pa tudi tako, da si partnerje izbiramo sami, ne glede na mnenja drugih.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 11:16:46   
baguSka
jst bi tud mela tako prijateljico... iskreno!

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 11:18:37   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jst se pa upam....user posted image

prica in zarocenec.....user posted image user posted image user posted image ?



hmm.. tole je pa tud men padlo na pamet... user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 11:21:56   
baguSka
oj ko berem me kr slabo prime. ampak ne onadva na srečo nimata nič zato, ker je ona srečno zaljubljena in mojemu fantu je ona daleč od njegovih okusov in enostavno ne, pa se drugačne vere je kot ona kar ona sovraži:(((


hmm.. kaj pa ce ona neki ve o njem, kar ti ne upa povedat!?


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 11:26:29   
maktub
ja sej jaz sem ful vesela da je ona mi povedala po pravici in cenim to ker vem da ni lahko nekomu tako rečt in vem da ji je blo tudi tezko in hudo ampak jaz kot jaz nebi tega naredila, zato ker mene zveze drugih ne zanimajo.. meni je važno da imam s to osebo dober odnos..... sej sploh nima več veze... tule me vse neki napadate pa nevem vse kaj... ampak bodte sigurne da če bi se vam to zgodilo mislim da nebi take pisale to je 100%...
zdaj je vse lahko pametovat in nevem mene krivit, pa mojega fanta pa nevem vse koga... ampak ni tko ...
vsak par ima svoje" sibke točke" midva imava pač da se kregava drugi imajo da jim moži na kavcu ležijo, da pijejo, da se okoli gonijo... pač tko je...
in sama se počutim zelo krivo saj vem da je naredila po eni strani "prav " ampak nevem zakaj sedaj gledam malo drugače na to. pa v sebi vem da je to napakaa vem da je nebi smela.. ampak nevem vsak doživlja prijateljstvo po svoje in jaz glede tega imam drugačne poglede... na napakah se učimo.. in lče bo moj zakon napaka.. BOG pomagaj...lahko bo pa najbolj srečen od vseh.... nikoli neves...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 11:28:52   
IsabellaLana
Ali nekaj ve kar ti ne veš, ali pa vidi kako on ravna s tabo. Skuša ti odpreti oči. Kaj boš naredila, je pa še vedno tvoja odločitev. Ti boš živela v zakonu z nekom, ki te morda ne spoštuje (če je tisto pisanje resnično), kako pa to gre na dolgi rok, presodi sama.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 11:35:08   
kasso
Jaz bi jo kar direktno vprašala, če mogoče ve kaj kar ti ne veš o tvojem dragem, ali ima mogoče on kako ljubico?!...Vprašaj jo.

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 11:35:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?