|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:37:26   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

Kepica83 user posted image .... take besede pa kr zase zadrži... meni pa je žal da ima tvoj otrok tako mamo kot si ti ki si malo preveč upa..moj otrok ni nič priča nasilju al pa nevem kaj.. nesrbi za svojega otroka in za njegovo dobro pa vem poskrbet



Moj otrok bo lahko ponosen da ima mamico katera si malo več upa. Se bo vsaj postavla za družino, otroka in sebe. user posted image . Res se mi zdiš zelo mlada. Škoda da ne vidiš da še imaš celo življenje pred sabo in da si zaslužiš kaj boljšega.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:40:17   
maktub
no vidis moj bo pa tudi ponosen  name ... kljub mojim napakam ...
nebom se tukaj dajala kdo je bolja mati in kdo ne... jaz sama vem da sem odlična mama in kdor me pozna to tudi ve...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:42:44   
baguSka
Res se mi zdiš zelo mlada.


Kok pa si res stara maktub, ce ni skrivnost!?


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:42:54   
Anonimen
Kepica,med nesramnostjo in mal vec upa,je velika razlika.

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:44:17   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: maktub

no vidis moj bo pa tudi ponosen  name ... kljub mojim napakam ...
nebom se tukaj dajala kdo je bolja mati in kdo ne... jaz sama vem da sem odlična mama in kdor me pozna to tudi ve...



Nihče ni dejal, da si slaba mama. Si pa precej naivna oseba, brez kakršnegakoli samospoštovanja in to je to. Pomisli, v kakšnem okolju bo rastel tvoj otrok. V okolju, kjer je normalno, da očka zmerja mamico, da ji kdaj pa kdaj eno stisne okol kepe. In prej ali slej batine ne bodo padale le po tebi ampak jo bo pokasiral otrok.
Res privoščiš to svojemu otroku?

Pa še odgovor na prvotno vprašanje...na mestu tvoje priče bi te tudi jaz gladko zavrnila.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 13:54:32   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83


IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

No kepica,nekomu rect,da je podn od cloveka...si na isti ravni kot njen,kot mu pravis "bebec".



Zame je človek ki ne ceni svoje družine in svojega otroka poden od človeka in pika. To je moje mnenje. Ti pa če imaš drugo mnenje pa hvala bogu.


user posted image Joj joj, preberi si mal pravila sodelovanja na forumu.



(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 14:24:02   
mini86
punce ne se kregat no..ste čisto zašle s teme..prvotno vprašanje je blo kaj naj naredi k ji je priča rekla ne...če sta razčistla ok..sama najbol ve kako pa kaj..če sta res je to več kot odlično če ne pa si bo pač sama kriva..ne se pa zmerjat pa ne vem kam pošiljat..predlagam da jo pač v hecu še enkrat uprašaš pa kar bo pa bo..pa sama veš kašn maš odnos s prijateljico in pa svojim fantom..če je poroka samo fasrsa ti bo kmal žou..privoščim ti da bi bla srečna..za to pa lahko poskrbiš samo sama

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 14:33:40   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

no vidis moj bo pa tudi ponosen  name ... kljub mojim napakam ...
nebom se tukaj dajala kdo je bolja mati in kdo ne... jaz sama vem da sem odlična mama in kdor me pozna to tudi ve...



No vidiš pol pa naredi nekaj v tej smeri. Privošči srečo in lepo življenje tebi in tvojemu otročku. Nekje vaju čaka fant ki bo super očka, čudovit mož in zlati zet.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 14:39:41   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Kepica,med nesramnostjo in mal vec upa,je velika razlika.



Glej o ljudeh ki zaničujejo svojo družino, se ji ne postavijo v bran, kljub temu da jih filajo od riti do glave, kljub temu da ji vedno stojijo ob strani imam pač tako mnenje. Lepo sem se izrazla da je to zame pač poden od človeka. Kar pomeni da je ta človek popolnoma na dnu z svojo samozavestjo in nima niti toliko jajčnikov da bi se postavil za svoje najdražje. In prepričana sem da taki ljudje grozno trpijo. In zato mi jih je žal. Ker poslušat žaljivke ki letijo na preljube starše ki niso nič krivi in naredijo vse za dobrobit le teh, ni lahko. Samo vprašanje časa je kdaj še jo bodo njeni starši odpisali, glede na to da dovoljuje tako obnašanje. Upam da je ne bodo, ker drugače si bo boga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 14:42:58   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83


IZVIRNO SPOROČILO: maktub

no vidis moj bo pa tudi ponosen  name ... kljub mojim napakam ...
nebom se tukaj dajala kdo je bolja mati in kdo ne... jaz sama vem da sem odlična mama in kdor me pozna to tudi ve...



No vidiš pol pa naredi nekaj v tej smeri. Privošči srečo in lepo življenje tebi in tvojemu otročku. Nekje vaju čaka fant ki bo super očka, čudovit mož in zlati zet.


Mislim ti si pa res tok 100% vase kepica... user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 14:54:19   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83


IZVIRNO SPOROČILO: maktub

no vidis moj bo pa tudi ponosen  name ... kljub mojim napakam ...
nebom se tukaj dajala kdo je bolja mati in kdo ne... jaz sama vem da sem odlična mama in kdor me pozna to tudi ve...



No vidiš pol pa naredi nekaj v tej smeri. Privošči srečo in lepo življenje tebi in tvojemu otročku. Nekje vaju čaka fant ki bo super očka, čudovit mož in zlati zet.


Mislim ti si pa res tok 100% vase kepica... user posted image



Za kaj že?user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 16:08:41   
ronja
Glej o ljudeh ki zaničujejo svojo družino, se ji ne postavijo v bran, kljub temu da jih filajo od riti do glave, kljub temu da ji vedno stojijo ob strani imam pač tako mnenje.

in to si pobrala kje? Kot je sama napisala, so starši proti poroki, hkrati so proti temu, da bi se razšla in je ne bi vzeli k sebi, če bi se, mama ji pravi, da mora žaljivke lepo preslišat (iz prejšnje teme), pa da naj bo vesela, da se okoli ne podi, itd... Ja, super starši, ki ji res v vsem stojijo ob strani, ni kej! Mava malo različna mnenja o tem, kakšni so dobri staršiuser posted image ... To, da plačuješ pol najemnine pač ne pomeni, da 100% stojiš otroku ob strani za moje pojme - pač sem malo bolj zahtevna tu.

Jaz nisem odlična mama, niti ne vem, če bojo moji otroci ponosni name, niti mi to ni tako važno - pomembno mi je, da bosta ponosni nase.

makatub, spremembe so seveda mogoče - če se oba trudita, čisto mogoče, da bo laufalo. Kar pravijo punce, je samo to, da po 2 letih problemov, je 1 mesec super kratka doba, da bi človek lahko bil 100%, da je sprememba trajna in ne samo začasna. Od tod skepticizem. Včasih se tudi veselimo vsakega napredka, zato, ker je tako težko videt, da nekaj v bistvu ni dobro. In potem rečemo, ok, tako res ni v redu, nekaj spremenimo in potem smo tako veseli, zdaj je pa vse super... Pa včasih je, dostikrat pa ni dovolj ena sama sprememba, en sam mesec,... Jaz sem isto delala pri tašči: ves čas sem iskala, kako grejo stvari na boljše - ker jo imam rada in si želim, da bi se lepo razumeli in da bi ji lahko zaupala. Ampak včasih moraš vseeno stvari pogledat malo bolj od daleč in si ne metat peska v oči, zato, ker bi bilo tako lepše videt. Ne pravim, da je pri vama tako, sploh ne - samo da se dostikrat zgodi: po času krize, ko nekaj zrihtaš, je nekaj časa super lepo, potem se pa lahko isti problem ponovi, če ga nista čisto razčistila... če si zdaj zaupata, se ne prizadevata več namerno (vsaj ne prevečkerat), sta se naučila kontrolirat svoja kolerična karakterja, itd... potem bosta verjetno super funkcionirala.

Kar se pa prijateljice tiče pa: lepo, da je bila iskrena, to cenim pri ljudeh. Lepo, da ti pove po pravici, če se ji zdi vajino kreganje nesprejemljivo - mogoče ni fora v količini kreganja, ampak bolj v načinu, se ji ta zdi nesprejemljiv - ker se je tudi meni po tvojih postih izpred ne vem koliko mesecev. Imamo različne meje, kot sem že tam napisala, eni tolerirajo nekaj, kar je drugim nezamisljivo. Če je obema ok, potem je vse ok (pa seveda če se ne pretepata in zmerjata pred otroki). Če sta se zmenila in začela delati drugače, pa sploh super.
Moram priznat, da bi se jaz odločila enako kot tvoja prijateljica: ne bi hotela biti priča nečemu, v kar ne verjamem, da bo dobro za tistega, ki ga imam rada. Povabi jo na poroko, povej ji, da veš, da glih ne odobrava, ampak da se moraš pač sama naučit na svojih napakah, če bo to napaka in najdi drugo pričo in mogoče se z ženinom vpišita v kake priprave za mladoporočence - eni pravijo, da jim koristijo pri komunikaciji (iz izkušnje ne bi vedelauser posted image ).

Prijatelji pač navadno ne upoštevajo dobrih nasvetov, to je realnostuser posted image . In če si dober prijatelj, jih pač pričakaš, takrat ko rabijo, čeprav si mogoče že vnaprej vedel, kako bo...

kepica,eno vprašanje: ti ceniš svojo taščo? Ker ona je tudi v bistvu tvoja družina, če sta poročena... No, pa če ne ti, pa tvoj mož? Ne spoštuje svoje mame? potem je zate podn od človeka... Če pa jo ceni, potem je pa tu spet drug problem, da ne ceni tebe, a ne? Vidiš, "ni vse tako digitalno", kot pravi moj oče;) včasih moraš izbirat in kot je tvoj mož izbral tebe, je makatub izbrala svojega bodočega moža - kaj je tu tako nenavadno?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 16:30:07   
water lily
Jaz si resnično želim da bi v šolah uvedli uro Samospoštovanje.....

Aja....pa ljubezen ne premaga vse. No mogoč v sneguljčici in podobnih pravljicahuser posted image

Prijateljica ima pa vso pravico zavrnit bit tvoja priča.
Jaz bi tudi.
Mam pa filing da je tebe bl sram kaj bodo drugi rekli kot da si prizadeta zaradi "izdaje".

Drugače pa resno ne razumem kaj tako težo dajete poroki.....
Ženska je itak z njim do konca življenja povezana, prstan gor al pa dol.
Je pa imet skupnega otroka ja mal "močnejša" odločitev kot poroka....no vsaj po mojem mnenju.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ko ti reče priča: NE
20.1.2010 20:39:31   
bubu_bibi
Pozdravljene!

maktub - le ti veš zakaj se želiš poročiti. In če si prepričana, da te to osreči - go for it! user posted image

Glede prijateljice - verjetno ji ni vseeno zate, a se pač ne more (več user posted image ) strinjati z vlogo, za katero si jo prosila. Ni napačen predlog, da jo vprašaš ZAKAJ in zakaj ZDAJ.

Uspešne priprave!

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ko ti reče priča: NE
21.1.2010 15:53:35   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jst se pa upam....user posted image

prica in zarocenec.....user posted image user posted image user posted image ?




haha, sem pomislala isto....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ko ti reče priča: NE
24.1.2010 16:31:00   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

kepica,eno vprašanje: ti ceniš svojo taščo? Ker ona je tudi v bistvu tvoja družina, če sta poročena... No, pa če ne ti, pa tvoj mož? Ne spoštuje svoje mame? potem je zate podn od človeka... Če pa jo ceni, potem je pa tu spet drug problem, da ne ceni tebe, a ne? Vidiš, "ni vse tako digitalno", kot pravi moj oče;) včasih moraš izbirat in kot je tvoj mož izbral tebe, je makatub izbrala svojega bodočega moža - kaj je tu tako nenavadno?




Ne jaz ne cenim svoje tašče. Je nimam zakaj. Prav tako je ne smatram kot člana družine. Je prej nisem poznala, pa še je naprej ne mislim. Ker takih ljudi ne potrebujem v svojem družinskem krogu. Hvala bogu jo moj mož spoštuje. Ker če je nebi bi bila druga pesem ob vseh stvareh ki jih je delala in še nam jih dela. In ker jo ceni do neke mere jo pametno ignorira in se ne odziva na njena zlobna dejanja. Ko pa bo prestopla njegovo mejo tolerance pa bo druga pesem. Upam da do tega ne bo prišlo. Spoštujem ljudi ki jih imam zakaj spoštovati. Če sem se poročila z mojim možem še ne pomeni da morem pobrat vso njegovo žlahto pa če mi odgovarja ali ne. Pobrala sem njega in nikoga drugega. On je moja družina. Vse kaj je za njim me ne briga.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?