|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 14:36:13   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

maja, po svoje je to tudi okej_kasneje ne boš imela probleme z njimi.

glede petka pa tudi jaz težko rečem_rajši nič. se mi zadnje čase dogaja, da se dogovorim, potem pa vedno kaj vmes pride in sem že rahlo sita tega...


Se nič ne skeiram user posted image  Pač to more dat čez, boljše zdaj kot potem, ko bom mogla bolniško jemat (če bom...zna bit, da bom pogobo prekinla user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 14:38:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

razočarana kam boste pa N dali če boste šli na kosilo??


Joj še kar nas ni odplužu!!!



upam da bo že tojk bolje da bo šla z nami drugače bom pa bila jaz doma z njo

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 14:39:42   
majana79
maja, sem misla da ti doma delaš?

meni se zdi da z večerjo ne bo nič, glede na to kako se menimo user posted image

VHM
je predlagala Mons, in drugačno obliko - samopostrežno, da lahko še kaj poklepetamo ena z drugo. Mislim da nas je bilo ene par za. Pa še ob obvoznici je. Vprašanje je samo (to najbrž ona lahko preveri), če bi nam računali kaj ekstra, zaradi prostora in to.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 14:53:03   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

maja, sem misla da ti doma delaš?

meni se zdi da z večerjo ne bo nič, glede na to kako se menimo user posted image

VHM
je predlagala Mons, in drugačno obliko - samopostrežno, da lahko še kaj poklepetamo ena z drugo. Mislim da nas je bilo ene par za. Pa še ob obvoznici je. Vprašanje je samo (to najbrž ona lahko preveri), če bi nam računali kaj ekstra, zaradi prostora in to.



Tudi ja. Zaposlena sem v naši firmi, pa popoldanski sp imam in imam pogodbo z eno firmo, tko da delam še za njih. In to bom mogla skenslat, ker ne dobimo vrtca za Z.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 14:57:55   
majana79
uf, si pa pridna user posted image

vrtci, ja... user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:04:28   
Dudica1
jah jaz bom šla v trgovino user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:05:15   
petrazg
Evo mafijo... Danes so nama ukradli Simonovo kolo... Pred vrati stanovanje, v hodniku, ki je zaprt z zaklenjenimi   vrati in je samo za 2 stanovanji....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma sploh ne vem , kaj naj... Sumim fanta, ki sta mi pripeljala mizo.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo takrat so bila vrata odklenjena in ona dva sta to vedela, ker sem rekla , da bodo otprta, naj mi ne zvonita.... Odklenjena so bila cca. max 1 uro.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:11:50   
PapuaNG
Uf petra...to pa ni fino, da so kolo ukradli. Meni so že dva, oba pred blokom, še na starem naslovu. Od takrat ga nimam. Ga pa planiram nabavit spomladi, pa upam, da tega ne ukradejo. So nam pa v klet že dvakrat ulomili user posted image Moramo neko boljšo ključavnico gor dat.

Sta se pa brat in njegova najavila za obisk, tako da bom kar angelsko pecivo spekla. Sestavine so že doma, samo delat se moram spravit. Mi mali čmrlj namreč skos teži pa vleče za hlače user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:12:13   
majana79
petra, prijavi policiji, povej svoje sume in naj oni raziskujejo naprej... sej zato jih plačujemo?! 

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:12:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Evo mafijo... Danes so nama ukradli Simonovo kolo... Pred vrati stanovanje, v hodniku, ki je zaprt z zaklenjenimi   vrati in je samo za 2 stanovanji....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma sploh ne vem , kaj naj... Sumim fanta, ki sta mi pripeljala mizo.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo takrat so bila vrata odklenjena in ona dva sta to vedela, ker sem rekla , da bodo otprta, naj mi ne zvonita.... Odklenjena so bila cca. max 1 uro.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


matr so eniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrazg)
  Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:14:32   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

petra, prijavi policiji, povej svoje sume in naj oni raziskujejo naprej... sej zato jih plačujemo?! 


podpis

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:15:35   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat
spet vprasam...kdo pride in kdo ne in kam gremo??


sej smo pofočkane, zakaj katera ne bi šla???
Kam? Rečeno je bilo za Mons. Smo se strinjale. Kje je pa organizatorka zdej pa ne vemuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
Je blo po radiu, da naj bi tisti zdravnik zlorabljal (spolno) svoje 3 bulmastife.
Kr bruhat me. A si predstavljate, da zdravnik, ki ga ful cenite, to dela s psmi (oziroma bilokom, ki mu ne more rečt ne).

jz sem še to slišala da je bil rojen kot ženska in si je šel v ameriko spremenit spol user posted image user posted image user posted image


Razočarana, to si pa zelo grdo napisalauser posted image



< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 11.2.2010 15:16:50 >

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:24:05   
maja1488
aha

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:26:16   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
aha


kaj že?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:28:28   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
aha


kaj že?



user posted image user posted image user posted image  ni blo časa za citiranje

Aha na to, da izjava od razočarane ni na mestu.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:30:30   
Leela
ojoj petrazg user posted image . Imaste kakšne drogeraše v okolišu?

Prijavi policiji, ponavadi delajo kakšne preizkave stanovanj (al kako se že reče) drogerašev in lahko tam kaj najdejo.

Podn od folka.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:31:24   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg
Evo mafijo... Danes so nama ukradli Simonovo kolo... Pred vrati stanovanje, v hodniku, ki je zaprt z zaklenjenimi   vrati in je samo za 2 stanovanji....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma sploh ne vem , kaj naj... Sumim fanta, ki sta mi pripeljala mizo.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo takrat so bila vrata odklenjena in ona dva sta to vedela, ker sem rekla , da bodo otprta, naj mi ne zvonita.... Odklenjena so bila cca. max 1 uro.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:32:35   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
aha

kaj že?

user posted image user posted image user posted image  ni blo časa za citiranje
Aha na to, da izjava od razočarane ni na mestu.


ajauser posted image

Jooj, spet bo 200tka kmaluser posted image user posted image Smo klepetuljeuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:36:20   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
aha

kaj že?

user posted image user posted image user posted image  ni blo časa za citiranje
Aha na to, da izjava od razočarane ni na mestu.


ajauser posted image

Jooj, spet bo 200tka kmaluser posted image user posted image Smo klepetuljeuser posted image



totalne!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:36:37   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

petra, prijavi policiji, povej svoje sume in naj oni raziskujejo naprej... sej zato jih plačujemo?! 


podpis



tudi moj

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:45:55   
petrazg
Moj nori v službi, mislim da bo danes hiter doma... Je pa full drago kolo, mojega in sosedova dva niso hotli...user posted image Imamo pa v bloku kamere, tako da iz bloka ga niso mogli odnest, tudi v klet ne... Samo v kakšno stanovanje bi ga lahko... Pride jutri gospod s posnetkom dopoldan, da pogledava... Upam, da kamere kaj pokažejo in da jih nismo plačali zastonj.... user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:49:58   
majana79
itak da je drago, drgač ga ne bi odnesli... groza

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:51:30   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Moj nori v službi, mislim da bo danes hiter doma... Je pa full drago kolo, mojega in sosedova dva niso hotli...user posted image Imamo pa v bloku kamere, tako da iz bloka ga niso mogli odnest, tudi v klet ne... Samo v kakšno stanovanje bi ga lahko... Pride jutri gospod s posnetkom dopoldan, da pogledava... Upam, da kamere kaj pokažejo in da jih nismo plačali zastonj.... user posted image



ja eni sosedi so res zlati.

držim pesti, da se bo kaj videlo

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 15:57:29   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Evo mafijo... Danes so nama ukradli Simonovo kolo... Pred vrati stanovanje, v hodniku, ki je zaprt z zaklenjenimi   vrati in je samo za 2 stanovanji....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma sploh ne vem , kaj naj... Sumim fanta, ki sta mi pripeljala mizo.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo takrat so bila vrata odklenjena in ona dva sta to vedela, ker sem rekla , da bodo otprta, naj mi ne zvonita.... Odklenjena so bila cca. max 1 uro.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  packi grdi.. kako lahko ukradejo otroško kolo.. da jih ni sram

KAJ JE ZDEJ Z NAŠIM MITINGOM???

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Zmajčki 2009-9.del
11.2.2010 16:02:42   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Moj nori v službi, mislim da bo danes hiter doma... Je pa full drago kolo, mojega in sosedova dva niso hotli...user posted image Imamo pa v bloku kamere, tako da iz bloka ga niso mogli odnest, tudi v klet ne... Samo v kakšno stanovanje bi ga lahko... Pride jutri gospod s posnetkom dopoldan, da pogledava... Upam, da kamere kaj pokažejo in da jih nismo plačali zastonj.... user posted image


Mogoče sta bla pa res unadva, pa nista vidla, da so kamere.

Nobenga ne obtožujem, da ne bo pomote. Samo razmišljam, da je bil mogoče kdo, ki je vidu, da so vrata odprta, na kamere se pa ni zanesu.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?