|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:26:29   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: AKP

Pri nam tudi. Pa previjanje je postala nočna mora. Nima niti minute miru in ko jo previjam bi se ona obračala levo in desno, pa malo bi bla na trebuhu, pa malo na hrbtu, potem bi se vsedla...Vmes ji dajem vse kreme, ki jih imam pri roki, da bi se vsaj malo umirila, pa ne pomaga nič. Že zdaj meče toto malo rit, ko ni kaj po njenem, kaj šele bo. 

isto pri nas. ga kar na tleh previjam, ker je preveč živ user posted image

včeraj mi je skor po stopnicah padel... se je že skotalil na taprvo. sem se tako ustrašla. gremo popoldan po ograjico, jih majo v BC?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:29:11   
Dudica1
ledenka sem videla da imajo ograjico tudi v lidlu

http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si/hs.xsl/index_9088.htm

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:31:59   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

ledenka sem videla da imajo ograjico tudi v lidlu

http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si/hs.xsl/index_9088.htm


vidla, sam mislim, da je pr nas boljše, da damo tako, ki se zašraufa v steno, ker imamo postrani dostop do stopnic. ne vem, bo moj presodil, zakaj pa mamo dedce? user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:33:35   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

ledenka sem videla da imajo ograjico tudi v lidlu

http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si/hs.xsl/index_9088.htm


vidla, sam mislim, da je pr nas boljše, da damo tako, ki se zašraufa v steno, ker imamo postrani dostop do stopnic. ne vem, bo moj presodil, zakaj pa mamo dedce? user posted image


ja sej je res ja user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:34:01   
šivilja
Uh, sem se komaj prebila čez vse. Pa še H. je uspelo medtem wireless izklopit - ti otroci so pa res napredni.

Lake, da te potolažim - naša štiriletnica še vedno daje vse v usta user posted image

Majana - kot ti je že ena napisala - avtosedež je fiksen v avtu, neglede na to ali j eisofix ali ne, otroka moraš pa tako ali tako vsakič pripeti s pasovi. Gre bolj za varnost.
Mislim pa, da ima moja mami v avtu Maxi Cosi Priori (ne vem pa če je xp) za naše otroke in je vsaj kar se funkcij tiče zelo podoben Romerju. Za varnost je pa treba test pogledat.
Sem pa jaz osebno za ROmerja. Smo kupili enkrat enega drugega, ki je bil enako dober na testih (za večje otroke), pa mi princip ni všeč. Romerji, sa vsi narejeni po isti logiki in principu in je najbolj enostavno, da imaš vse eno . TO je seveda moje menje - res pa je da imamo mi trenutno pet avtosedežev, ko preraste lupinico p averjetno šest user posted image  ozirom prej še nov avto, ker v tamalega ne spravim treh avtosedežev zadaj. čičing, čičing

Ledenka - jaz sem si pa včeraj vsaj začasno rešitev z varuško našla. Vsaj toliko da si zobe popravim. Moja sestra bo s februarjem brezposelna in sem se odločila, da raje njej plačam varstvo, kot pa nekomu, ki ga ne poznam. FIno je tudi, da jo tamala pozna, moja sestra pa pozna naše navade, principe... pa še znajde se pri nas doma. Tako da mislim, da je rešitev v obojestransko zadovoljstvo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:34:24   
Dudica1
Sem pa vidla da bo mel hofer spet inhalator...a katera kaj ve kakšni so tej inhalatorji,če so okuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:36:09   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Sem pa vidla da bo mel hofer spet inhalator...a katera kaj ve kakšni so tej inhalatorji,če so okuser posted image


Kakšen inhalator ? Mi ga tudi rabimo. He. je nagnjena k laringitisom in takrat samo inhalacije pomagajo.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:38:30   
Dudica1
majana jaz mam maxi cosi priori...mi smo zadovoljni...imel ga je T. in zdaj ga ima še Maj...lepo se poleže če spi,skoraj tak položaj kot lupinica.

Bom mogla pa zdej še T drugega kupit...ker sem zdej kupovala za njega od 9-36 kg,pa se mi zdi je bla samo ta nania...ta je pa trd kot skala...tako da bom zdaj najbrž kar od 15-36kg...moti me edino to da je z avtomobilskim pasom pripetuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:38:46   
maja1488
Meni je pa poštar prinesu novo kanto za smeti! Sm si jo že ful časa žalela, ker zdajšnja je ful majhna in mi jo je moj kupu, kr sm baje pridna user posted image . Po treh tednih je končno pripotovala.

Maša je dajala v usta nekje do enega leta. Potem ne več tolko.
S previjanjem imamo tudi mi težave. Znorim vsakič, ko je treba previt in čakam, da je res nujno (al čist polna plenica al pa pokakana).

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:38:59   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Sem pa vidla da bo mel hofer spet inhalator...a katera kaj ve kakšni so tej inhalatorji,če so okuser posted image


Kakšen inhalator ? Mi ga tudi rabimo. He. je nagnjena k laringitisom in takrat samo inhalacije pomagajo.



http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_14464.htm

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:43:06   
maja1488
Dudi...mene je tudi to motlo na začetku, da je navaden pas. Zdaj pa me ne več. Odpenja se ne sama, ven tut ne skače, včasih pa zarji mal dudico popravi, ker prej ni mogla. Aja, pa še vedno je pripeta in v sedežu, da ne bo katera mislila, da po avtu skače. Sam mal bolj je mobilna kot prej, ko je bla trdno zapeta.
Prvi teden ti bo čudno, pol se pa navadiš.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:43:42   
AKP
Mi smo vzeli ograjici v lidlu. Eno smo že pritrdili, drugo bomo po potrebi. Nike je tečna, sem jo dala spat. Zdaj pa me mačkon gnjavi in se on dere in tečnari user posted image . Očitno bo danes en super dan. Pa še moj dela do 17. 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:44:33   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Dudi...mene je tudi to motlo na začetku, da je navaden pas. Zdaj pa me ne več. Odpenja se ne sama, ven tut ne skače, včasih pa zarji mal dudico popravi, ker prej ni mogla. Aja, pa še vedno je pripeta in v sedežu, da ne bo katera mislila, da po avtu skače. Sam mal bolj je mobilna kot prej, ko je bla trdno zapeta.
Prvi teden ti bo čudno, pol se pa navadiš.


ja sej vem...se mi zdi kot da bi ga tisti pas zategoval na vratu aveš...katerega pa imaš?


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:48:23   
maja1488
Pas se zatakne pri vzglavju stolčka in se s tem zniža, da mu pride na ramo. Mi imamo v obeh avtih Cybex X solution.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:49:26   
šivilja
Dudica hvala. To je na elektriko, meni bi bil že čist navaden OK.

K.tja ob tistem forumu sem imela pa vse kocine pokonci. Se je meni tudi nekaj takega zgodilo - sem šla v tretjem razredu OŠ domov in je za mano v blok prišel en tip in me je odvlekel na stopnice v klet in začel hlače odpenjat, ko je videl da imam spodaj še žabe ga je malo upočasnilo, potem je pa k sreči nekdo zgoraj vrata odprl in se je prestrašil in šel. Jaz sem točno vedela, da bi mu mogla pobegnit ali pa vsaj kričat, pa sem stala tam čisto trda in nezmožna spust en sam glasek. Grozljivo

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:50:02   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Pas se zatakne pri vzglavju stolčka in se s tem zniža, da mu pride na ramo. Mi imamo v obeh avtih Cybex X solution.


Pri Romerjih je tudi tako

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:51:19   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Dudica hvala. To je na elektriko, meni bi bil že čist navaden OK.

K.tja ob tistem forumu sem imela pa vse kocine pokonci. Se je meni tudi nekaj takega zgodilo - sem šla v tretjem razredu OŠ domov in je za mano v blok prišel en tip in me je odvlekel na stopnice v klet in začel hlače odpenjat, ko je videl da imam spodaj še žabe ga je malo upočasnilo, potem je pa k sreči nekdo zgoraj vrata odprl in se je prestrašil in šel. Jaz sem točno vedela, da bi mu mogla pobegnit ali pa vsaj kričat, pa sem stala tam čisto trda in nezmožna spust en sam glasek. Grozljivo



O šit!!!

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:53:59   
Dudica1
šivilja jaz jaz pojma nimam kakšen mora inhalator bit...a ta pol ni okej al kaj??


maja a maš kakšen link tega sedeža da ga vidim

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:56:54   
maja1488
TEGA IMAMO

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:56:57   
AKP
Šivilja grozno.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:57:01   
PapuaNG
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

piškote sem dobila v DM, ampak pri nas traja ena škatla več kot mesec.


Jst dam piškote v tiste škatle lock&lock, tako da so nepredušno zaprti in ostanejo hrustljavi ful časa. Imam tole pakungo že zihr več ko en mesec, pa so še ko novi user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka


IZVIRNO SPOROČILO: AKP

Pri nam tudi. Pa previjanje je postala nočna mora. Nima niti minute miru in ko jo previjam bi se ona obračala levo in desno, pa malo bi bla na trebuhu, pa malo na hrbtu, potem bi se vsedla...Vmes ji dajem vse kreme, ki jih imam pri roki, da bi se vsaj malo umirila, pa ne pomaga nič. Že zdaj meče toto malo rit, ko ni kaj po njenem, kaj šele bo.

isto pri nas. ga kar na tleh previjam, ker je preveč živ user posted image

včeraj mi je skor po stopnicah padel... se je že skotalil na taprvo. sem se tako ustrašla. gremo popoldan po ograjico, jih majo v BC?



Pri nas je isto, bi se skos neki vrtel. Največji špas je probat prevrnit posodico z vodo user posted image Ga pa probam zamotit tako,da mu dam eno pisano plišasto igračo, ki cinglja.

Drugače pa smo super spali. Edino malo kratko je bilo. Smo šle s frendicami v kino pa pol še na drink, tako da sem bila šele okoli polnoči doma...mali pa se je šele ob 4ih zbudil za prvo futranje user posted image Je pa včeraj res pridno vse pojedel, kar smo mu pripravili. aja, pa prvi zobek imamo user posted image Zdej pa ne vem, kako se to šteje...če ga gledam v usta, je to spodnja leva enka user posted image Upam, da bodo tudi drugi zobki tako neproblematično prišli ven...
Drugače pa sva midva tudi začela razmišljat o kakšni varuški. Kje najdete varuške? A date oglas ali kaj podobnega? Bi šla midva z mojim kdaj žurat, pa bi rabil varstvo za čez noč. Zaenkrat še nočem obremenjevat s tem mojim ta starih, pa itak jih čez vikend ponavadi ni doma...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:57:43   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

šivilja jaz jaz pojma nimam kakšen mora inhalator bit...a ta pol ni okej al kaj??


maja a maš kakšen link tega sedeža da ga vidim



Ma verjetno je to še bolje? Pojma nimam. Tukaj daš verjtno fiziološko notri, mi pa vdihavamo vroče kamilice ouiroma vodno paro. Nažalost ti ne znam povedat, bom vesela če obema katera razjasni.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 9:59:49   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

šivilja jaz jaz pojma nimam kakšen mora inhalator bit...a ta pol ni okej al kaj??


maja a maš kakšen link tega sedeža da ga vidim



Ma verjetno je to še bolje? Pojma nimam. Tukaj daš verjtno fiziološko notri, mi pa vdihavamo vroče kamilice ouiroma vodno paro. Nažalost ti ne znam povedat, bom vesela če obema katera razjasni.


a misliš da pol v tega ne moreš dat svoje tekočine...npr kamilic itd??
upam da se najde katera ki kaj več ve o inhalatorjih user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 10:00:20   
Anonimen
šivilja,... me je kar zmrazilo. user posted image  HB, da so se odprla vrata!

jaz sem v šolo in iz nje večinoma hodila še z ostalimi otroci,... če nas je bilo strah, nas je bilo skupaj strah...sem živela bolj v vaškem okolju.

in mesta me je, priznam, vedno bolj strah... vse je tako porazgubljeno.

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 10:00:27   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

TEGA IMAMO


ja sej sm že gledala na BC user posted image
sem gledala tud maxi cosija...cena je istauser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?