|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako napisati, da želita denar?
21.1.2010 14:30:01   
bella02
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

jesus... tega pa res ne mores v vabilo pisat... user posted image user posted image user posted image


Sto ljudi, sto čudi. Jaz le pomagam prijateljici in če ima take želje ...

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Hej hoj. A si heroj? J Dokazi se in pridi v najin boj.. Pridi dne 30.6.2010 v Jasno.. In ce prides brez denarja – idi v Krasno! J


Dobrauser posted image

Angel_Tian, bom zelo vesela, hvalauser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
21.1.2010 14:30:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako napisati, da želita denar?
21.1.2010 14:35:03   
baguSka
Ker sva evre vrednosti 5, 10, 20 in 50 že zbrala sama , nama prosim kot poročno darilo pomagajte dopolniti zbirko.


no, tole pa res lici na krajo....


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
21.1.2010 14:36:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako napisati, da želita denar?
21.1.2010 14:44:00   
Angel_Tian
bella02 - saj je čisto logično, da ne bosta dobila za darilo samo denarja potem. Denar se pač tako lepo aranžira s kakšno malenkostjo in verjemi, da danes to ni nič več tako zelo čudnega. Lahko s to tvojo prijateljico to vprašata tudi kako bolj moderno cvetličarko.
Vidim pa, da vas je tukaj še precej "staromodnih" glede tega in namesto pametnih predlogov raje delite neumne komentarje in se delate norca.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako napisati, da želita denar?
21.1.2010 14:48:17   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Mi2 sva na dno vabila napisala verz: "z darili si ne delajte skrbi, če pa vseeno vas to srbi, naj kak tolarček (zdaj raje evro napišita user posted image ) v kuverti zašumi" user posted image Večina je res potem denar dala, jasno pa je, da nekaj kristala in še kaka praholovka vseeno pade user posted image
pri nama je bilo isto in so vsi držali tega pa vsak je še kakšno malenkost(praholovko) dal zravenuser posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako napisati, da želita denar?
21.1.2010 14:54:40   
hubi
Z darili si ne delajte skrbi, saj v ljubezni to pomembno ni! Če pa drugače mislite si vi, naj raje kak evro v kuverti zašumi.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
21.1.2010 14:59:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 8:31:08   
Angel_Tian
bella02 - evo, kot obljubljeno, ti posredujem verz, ki sva ga z možem dodala na vabilo za poroko.

"Ker najina hiša polna je stvari,
naj raje vsak, ki naju ima rad,
s čestitko v kuverti voščilo zaželi."

Na najino poroko (in hkrati krst) so bili povabljeni samo ožja familija in nekaj prijateljev. In vsi so vedeli, da sva v obdobju urejanja stanovanja. Torej so itak vsi vedeli, da nama bo denar najbolj prav prišel - čeprav, kot lahko vidiš, denarja direkt ni bilo v verzu omenjenega.

Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 8:33:53   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian
"Ker najina hiša polna je stvari,
naj raje vsak, ki naju ima rad,
s čestitko v kuverti voščilo zaželi."

Potem pa dobiš čestitko v kuverti, denarja pa nič. user posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 8:43:00   
mani2
Midva sva se poročila lansko leto in sva tudi za darilo večinoma dobila denar. Ker živimo v isti hiši kot tašča so vsi klicali njo kaj rabiva da bi kupili za darilo. In  tako sva midva napisala seznam želja in na prvem mestu je bilo GOTOVINA.  Tako sva res dobila tisto kaar sva želela in potem si sama kupila poročna darila.

Vedno je nekdo ki mladoporočencema pomaga pri pripravi podrobnosti poroke. In tisti ponavadi tudi povabljencem namigne kaj mladoporočenca najbolj rabita oz. si želita. Vsaj takšene so moje izkušnje.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 11:22:26   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian
"Ker najina hiša polna je stvari,
naj raje vsak, ki naju ima rad,
s čestitko v kuverti voščilo zaželi."

Potem pa dobiš čestitko v kuverti, denarja pa nič. user posted image


Najleps darilo, ce je iskren!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 11:36:35   
IsabellaLana
Midva se letos poročiva in sva napisala: " Še vedno velja, da je vaša prisotnost za naju najlepše darilo. Lahko pa vam prišepneva, da bova veela prispevkov za poročno potovanje."

Vsa vabila sva raztalala, nobenih pripomb ni bilo, vsem je najlažje dati denar.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 11:37:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Z darili si ne delajte skrbi, saj v ljubezni to pomembno ni! Če pa drugače mislite si vi, naj raje kak evro v kuverti zašumi.


zelo nagravžno. Jaz na tako poroko že ne bi šla.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 11:43:54   
IsabellaLana
Moje mnenje je, da ima na take namige v vabilu pripombe tisti, ki itak ne misli nič dat oziroma tisti, ki mu gre denar težko iz rok.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 11:46:29   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

Moje mnenje je, da ima na take namige v vabilu pripombe tisti, ki itak ne misli nič dat oziroma tisti, ki mu gre denar težko iz rok.


Narobe mnenje imaš. Z veseljem bi dala, samo tako vabilo mi je pa zelo nagravžno.

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 11:51:02   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

Moje mnenje je, da ima na take namige v vabilu pripombe tisti, ki itak ne misli nič dat oziroma tisti, ki mu gre denar težko iz rok.


men osebno tud ni kul take stvari pisat v vabilu.... ce bi jaz vabila svate na svoje poroko, bi npr celo zahtevala, da lahko pridejo le pod pogojem da ne prinesejo NIC!!! ker jaz se nisem porocila s tem namenom, da od njih dobim nekaj...

je pa res, da na poroko VSI nekaj prinesejo (zal) in ce ze morajo, naj valda rajsi prinesejo denar, kot nekaj, kar itak spravis v klet... ampak jaz osebno tega nebi pisala v vabilo na svojo poroko! oz jaz sem se sploh odlocla za poroko, kjer sva bla z mozem SAMA s pricami! tud starsev ni blo... nikogar! sej sva MI2 porocila! so pa najini starsi to celo podpirali in sva jim bla zelo hvalezna zarad tega...

no, ampak piknik npr sva pa vseen nardila, ker sva hotla pocastit in se mal poveselit s prjatli... tja so pa vsi dnar prnesli, ceprav nisva zelela! ampak ce ga prinesejo, ga pac ne mores nekak zavrnit, ker so potem uzaljeni user posted image ceprav v mojem primeru sem eno doto tud zavrnila oz jo kasneje vrnila....


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 12:04:56   
Angel_Tian
volga - če se ti vabilo zdi nagravžno, ne bi šla?
Ali ne greš na poroko zaradi tistih dveh, ki se bosta poročila??? Vsak pač po svoje napiše in oblikuje vabila.

baguska -
Seveda se ne poročimo zato, da bi kaj dobili od drugih. Ampak daj po pravici povej, če bi ti res šla na poroko in nesla samo kako čestitko, čisto brez česa drugega? Ne vem no, meni bi bilo nerodno.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 12:06:10   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian

volga - če se ti vabilo zdi nagravžno, ne bi šla?
Ali ne greš na poroko zaradi tistih dveh, ki se bosta poročila??? Vsak pač po svoje napiše in oblikuje vabila.

baguska -
Seveda se ne poročimo zato, da bi kaj dobili od drugih. Ampak daj po pravici povej, če bi ti res šla na poroko in nesla samo kako čestitko, čisto brez česa drugega? Ne vem no, meni bi bilo nerodno.



Seveda, in tudi tista dva, ki vabita, vabita zato, ker si želijo tvoje družbe na poroki, ne pa dnar, a ne?

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 12:08:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
tudi tista dva, ki vabita, vabita zato, ker si želijo tvoje družbe na poroki, ne pa dnar, a ne?

Ampak tudi tista dva, ki vabita, vesta, da je običaj po celem svetu, da se na poroko prinese darilo in vsi vemo, kakšna so klasična darila. Če želita povedati, naj gostje namesto tega, da denar zapravijo za darilo, raje dajo direktno denar njima, pa si bosta sama izpolnila kakšno željo, pa to menda tudi ni tak greh. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 12:12:46   
pety78
Nimam nič proti temu, da se jasno pove, da želita denar, kot pa da kupim neko stvar, ki jo ne potrebujeta. Mi je čisto vseeno, ali kupim kristal za 100 EUR, ali dam gotovino.

Mi pa ne bi bilo vseeno, če bi bil v vabilu napisan želen znesek. user posted image user posted image user posted image

Dokler se sama odločam, koliko želim in lahko namenim, mi je celo ljubše, da dam gotovino, ker vem, da si bosta kupila, kar bosta potrebovala, pa še moj dragoceni čas je prihranjen in živci, le kaj kupiti.

_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 12:16:25   
baguSka
Ampak daj po pravici povej, če bi ti res šla na poroko in nesla samo kako čestitko, čisto brez česa drugega? Ne vem no, meni bi bilo nerodno.


No ce sem cisto iskrena: men je nerodno dat denar, ko se dva porocita.user posted image Ker veliko bolj spostujem in cenim to, da se skupaj druzimo. Veliko bolj obcutim zadovoljstvo, ce vem da sta me povabila na svojo poroko 2, ki se imata rada in tak dan zelita delit z mano.. in ce VEM, da me nista povabila zato, ker od mene zelita denar! Ja tud jaz sem ze dala - priznam! Ampak nek cist majhen simbolicen znesek, za katerega sem vedla da bo prav prisel pri porocnem potovanju npr, ko bosta spila drink na moj racun.user posted image Jaz se vedno rajsi dam nekaj bolj privat oz osebnega.. nikol pa seveda nebi dala kozarcev user posted image No, razen ce gre za izjemen primer, ko sta se porocila 2 kolega in sem jima jaz 1x razbila dva kozarca za sampanjec in sem jima potem na porocni dan vrnila.. user posted image poleg kuverte s cestitko in enga 20-aka.. smo se ornk narezal.user posted image

No, jaz bi npr VELIKO rajsi vidla, ce druzba nebi bla tko navajena, da porocnemu paru daje darila. Mi pac lepa beseda veliko vec pomeni.


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 12:21:08   
pety78
No, jaz bi npr VELIKO rajsi vidla, ce druzba nebi bla tko navajena, da porocnemu paru daje darila. Mi pac lepa beseda veliko vec pomeni.


Glede na to, kake nore so cene za poroko, dvomim, da bi se še kdo poročal, ker si tega enostavno ne bi mogel privoščiti.
Recimo jaz imam sestro in dva brata, pri mojem so tudi štirje + partnerji in otroci, + še stari starši... Pa nas je že kar nekaj. Kje so še najbližje sestrične, bratranci, kakšna teta...In vse to sama financirati ne bi zmogla. Razen, če bi vzela kredit in nekaj let odplačevala. Pa ne govorim o preseravanju.



_____________________________



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 12:24:39   
IsabellaLana
Ampak napisati, da je tako vabilo nagravžno, se mi pa tudi ne zdi primerna izjava. In naj pač napiše vsak kar želi, gostje pa presodijo ali bodo prišli.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako napisati, da želita denar?
22.1.2010 12:25:01   
FLASK_A
Bella02, ZS.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?