|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 22:29:10   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

A se kateri lika????


meni ne, me pa čaka ogromen kup ... user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 23:09:11   
Majuska
Pride stara mama, že v poznih letih h ginekologu in prosi za kontracepcijske tabletke.

Dohtar začuden gleda, potem pa vpraša:

"Ja, mamca, kaj pa boste vi s temi tabletkami?"

"Ja, veste gospod doktor, te tabletke me zelo pomirjajo."

"Pomirjajo?"

"Ja. Pomirjajo. Vsako jutro dam vnukinji eno v mleko, potem pa sem cel dan mirna ..."





_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 7:35:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 7:37:11   
3jeMi
gcv gggfsd bd... od lovra...

... in dobro jutro še od mene...

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 7:39:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 7:45:22   
3jeMi
... rebeca takole smo...

user posted image

... po lasišču in obrazu full pik, po trupu malo manj, joj, po ritki in okoli lulčka kar nekaj, po nogicah pa sem in tja nekaj...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 7:50:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 8:04:52   
nanka
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

Ni res, za Lana jo lahko dobi, če hoče




Ok, potem se je pa sistem HB posodobil.


In user posted image user posted image za 3200.



u pa res lepa številka.  Jaz pa prvič slišim, da mož ne bi mogel dobiti bolniške za prvega otroka, če je žena/partnerka na porodniški z drugimuser posted image


Žal to drži, še vedno, moj je ni dobil, ko sem bila na porodniški.
Saj če je otrok v bolnici tudi ne dobiš bolniške, ker ti po besedah ZZZS ne pripada, ker je za otroka poskrbljeno v bolnici.


< Sporočilo je popravil nanka -- 15.3.2010 8:13:50 >

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 8:13:00   
nanka
Umpa pridna, da si odprla nov del, saj vidiš kako sem jaz gor, sem pa spet nisem.

3jeMi no zdaj pa bo počasi mimo, samo še sušit se začne pa sta zmagala. A se kaj praska? Ga srbi?. No pa sta pustila za sabo eno od otroških bolezni.

Aja pa dobro jutro.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 8:46:51   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: nanka

Umpa pridna, da si odprla nov del, saj vidiš kako sem jaz gor, sem pa spet nisem.

3jeMi no zdaj pa bo počasi mimo, samo še sušit se začne pa sta zmagala. A se kaj praska? Ga srbi?. No pa sta pustila za sabo eno od otroških bolezni.

Aja pa dobro jutro.




nanka... tvojega posta sem prav vesela... user posted image ... user posted image user posted image user posted image ... se tudi meni zdi, da je to to od pikici, se pa že kar lepo sušijo... enkrat na dan mu dam Claritine, zaenkrat se pa ne praska, zgleda sirup prime, pene, po tvojem nasvetu, ne uporabljam... itak sem tuhtala, da se mali zvečer v spanju precej poti in se mi ne zdi, da bi mu še s kakšno mažo to zavirala, naj gre ven, kar mora it ven... se mu je pa nabralo precej ušesnega masla in si je začel ušeska praskat, sem mu spucala in zdaj je ok, verjetno je to od vročine, ki pa je danes nima več... se pa kar precej dobro drži, da ne govorim kako mi zdajle "pomaga" pisat tole... user posted image ... če se le da, ga po stanovanju pustim kar brez pleničke, da je koža okoli rite in lulčka (joj, ravno po modih se mu je največ spustilo) čimveč suha...

joj, kako je zdele navihan... se je najedel in me gleda svojim lumpastim pogledom... grem se podit za njim... user posted image

< Sporočilo je popravil 3jeMi -- 15.3.2010 8:47:59 >

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 8:52:58   
Majuska
'jutro julije,

kako gre? A ni fajn, da imamo tako lep sonček? user posted image

Danes sva šla z malim sama od doma, dragi doma spi - vsaj tak je imel plan ... ta teden koristi višek ur. Jaz sem oddelala jutranjo rundo papirologije, pijem kofi, potlej pa veselo na delo med moje tabele user posted image

user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 8:54:36   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

... rebeca takole smo...

user posted image

... po lasišču in obrazu full pik, po trupu malo manj, joj, po ritki in okoli lulčka kar nekaj, po nogicah pa sem in tja nekaj...


ehhhh pikec navihani user posted image   3jeVi, še malo, pa bo mimo ...  user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 9:28:36   
Majuska
... a sem sama? user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 9:36:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 9:57:01   
nanka
IZVIRNO SPOROČILO: populis

Dobro jutro!

New moon, sem celo pogledala do konca sinoči, parkrat sem si ušesa mašila in parkrat zvok zmanjšala pa je šlo.Dragi me nekako ni navdušil, da bi še prvi del gledala, kaj pa vem, ne štekam teh zgodb, niti se ne znam ke notr med volkodlake in vampirje vživetuser posted image





Populis, predno gledaš ta film moraš prebrati knjige, da boš bolj vedela kaj in kako. Jaz sem vse 4 knjige prebrala že dvakrat, meni je fantastična,. samo je res da midva gledava vamfirske filme zelo rada, sploh sreijo Buffy je bila itak najboljša. Tako da ti priporočam da prebereš prvi dve knjigi in si potem pogledaš oba filma. Tako sem jaz naredila in mi ni žal, čeprav Tjaši pa ni bil preveč všeč, tako je res odvisno od okusa. Ampak tu je itak v ospredju love story, tista najstniška.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 10:02:07   
neboglasnica
Daaaan!


Evo, dva zajtrka imam že v riti, zdaj klepetam s teto. Bila pri zdravnici, meni, da me bolijo mišice user posted image . Ok, mi je vseeno dala napotnico za center bolezni dojk, sam ne vem, kdaj mi bo uspelo do tja priti. Pa mi je menda ne bi dala, samo sem omenila, da je imela mami raka dojke. No prav, če že težite, bi se dalo prevest njen pogled.



Punce, se strinjate z mano, ko mirno lahko rečem: HB za Nanko in njene zdravniške nasvete. user posted image user posted image user posted image user posted image .


Lovlo, ne preveć nagajat mamici, te popoldne čaka oči s polno mere energije.


Iraya: HB, da si bolje. Še malo, pa boš tudi ti šla v ojtec.


Ok, čas je potekel...


Flower: kje si pa ti?



user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 10:06:08   
Majuska
Neboglasnica, fajn da si dobila napotnico, ziher je pa le ziher ... tudi jaz bi vztrajala, se mi zdi, da se pa s tem res ni za igrat user posted image

Nanka, tako rada imaš vampirske filme? Zanimivo user posted image


...  a bomo že med službo preskočile v novo čvekalnico? user posted image user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 10:43:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 10:52:15   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

Dan!
Lan zjutraj ni imel vročine in sem ga poslala v vrtec, čeprav kar grdo kašlja. Sedaj imam slabo vest, pa še videla sem jih da so šli na sprehod, jaz pa Lanu rvno danes nisem pod bundico oblekla flisa, se mi zdi da je premalo oblečen...user posted image
Po eni strani sem si zjutraj oddahnila, ker ni imel vročine in ga porinila v vrtec, po drugi se zdej sekiram da sem sebična in da bi bil komot lahko doma, da ne zboli do konca... Kaj pa bi ve naredile na mojem mestu?





Hej, prvi nasvet: ne glej skozi okno, ker te potem samo skrbi. user posted image Ne resno, tudi sama se večkrat tako obremenjujem, potem pokličem vzg. in ji težim, bz. Bolj ko kompliciramo, bolj so bolni. Jaz načeloma sicer vedno počakam, da je en dan brez vročine, ampak ti Lana najbolj poznaš. Če se ti je zdel v redu, potem je to to. Kašljal bo itak še celo pomlad. Flis pod bundo bi bil preveč, je bolje, da je manj oblečen, da ne zakuha. Verjetno bi ti bilo isto žal, če bi ga pustila doma in bi zdaj on veselo divjal naokrog, nič mu ne bi bilo, samo ti bi se živcirala, ker bi imela delo z obema. Lanu je v vrtcu ok, malce se bo naigral in predvsem užival. Prav si naredila!


Uživajta v dvoje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 10:52:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4920
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 10:55:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4921
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 11:07:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 11:51:55   
3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

Daaaan!


Evo, dva zajtrka imam že v riti, zdaj klepetam s teto. Bila pri zdravnici, meni, da me bolijo mišice user posted image . Ok, mi je vseeno dala napotnico za center bolezni dojk, sam ne vem, kdaj mi bo uspelo do tja priti. Pa mi je menda ne bi dala, samo sem omenila, da je imela mami raka dojke. No prav, če že težite, bi se dalo prevest njen pogled.



Punce, se strinjate z mano, ko mirno lahko rečem: HB za Nanko in njene zdravniške nasvete. user posted image user posted image user posted image user posted image .

Lovlo, ne preveć nagajat mamici, te popoldne čaka oči s polno mere energije.




ad1... brez ugovor... na pregled!!!!

ad2... SE STRINJAM!!!!...

ad3... je šel Lovro že lepo spat... pojedel krožnik špinače in krompirja in rekel, da gre spat... user posted image očka ja... poln energije, ja... user posted image ... ga bo Lovro res namatral popoldan, vedno ga... user posted image user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 11:54:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4924
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 12:18:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?