|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 17:27:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 17:29:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 17:33:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 17:37:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
23.1.2010 17:43:53   
metuljcek321
'Čer ...

... bajta tip-topi, cunje zlikane, 3 stroji oprani, ponovna akcija tomorrow, Anja se je vrnila z mini mini počitnic pri tastu in tašči, smo se igrali sto na uro ... kašljanje še kar prisotno ... greva zlagat kocke, delav stolpe, jih mečeva v škatlico, dogaja na polno, potem pa začne miško kar naenkrat nekam zelo matrat ... običajno ima krizico okoli 16.30, jo prebrodi & akcija do 19.00 ... no, prejle je bla mal bolj hin, sem ji izmerila vročino in jo ima 38°C ... je zadremala eno kitico ... srčno upam, da je samo prehlad.

Prej je bla zdrava, zdrava, zdrava, potem pa angina, prejšnji konec tedna vročina, zdajle pa spetuser posted image  Pravi zimski rollercoaster ... mal up, mal down ... juhuhu-bruhuhu ... sicer pa zima se je glih začela nagibat v drugo polovico, kmalu bo tu pomladuser posted image

Vsi bolniki - mali & veliki alike: user posted image


mojček, WB ... kaj je tateka zvilo? Pa tebe? Pocajtajte se! Mala je bla potem takoj OK? Je uživala? Jedla?

smučarajanjauser posted image

nespečniki-nesrečnikiuser posted image  user posted image  user posted image

ksenči, še naprej se dobr rihtajteuser posted image  lepo brat, da dvojne mame tko dobr hendlate stvari!

AB - kakor kdaj --> včasih mit Ach und Krach, spet drugič čist komot ... sredi noči pali, če rečem: "Anja, dudi" & v polsnu odpre usta kot velik hippouser posted image  Jp, mami je zvita k prestauser posted image

user posted image  za rokavico, ki je pogumno našla pot domov ... namesto Lassie se vrača je zdaj tu saga: Rokavica se vračauser posted image  Sam, da ste dobili. Speaking of which, glih danes sem gledala za smučarske rokavice za malo, a niso več imeli tko velikih številkuser posted image

zimska, kako Lanov prst?

Tinky, 10 points za štempiljko! To ni hec, res ne.

Majuška, kako si? Populis? neboglasnica?

nanka - kraja slik, identitete in podobni "heci" --> zlo neprijetne zadeve, nekateri ljudje so brez meja in brez kakršnihkoli omejitev/čustev, ... srhljivo, srhljivo, kakšni vse se najdejo ...



_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 17:45:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 17:47:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 17:49:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 19:47:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 20:20:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
23.1.2010 21:58:22   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321


Majuška, kako si? Populis? neboglasnica?



Danes bolje, hvala. Me samo buča matra user posted image


Smo imeli danes zelo mlad obisk, prišla 4-mesečna Lučka ... uh, kako je mala, prav hecno je, kako daleč se mi zdi, ko je bil Aleksander tak user posted image

Pa zelo dolgo sem uspavala malčka user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 22:12:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
24.1.2010 9:06:03   
rovar_ka
Eno malo zasneženo jutro od mene! Pri nas spet sneg naletava.

Sem se mogla malo oglasit, ker se toliko dogaja tukaj - vse od slabih (vročine, kašlji, bolnice, smrdljive noge, boleč prst, itd.) do dobrih novic (napredovanje, smučanja, rojstvo, ...)  Skratka, mislim na vas!user posted image

In hkrati se pridružujem klubu zaporednih rdečk (majuska, populis in metuljcek) - včeraj postala bolana im me trga v križuuser posted image Poleg tega sem še zgleda tak čudno spala, ker me boli vsak košček telesa. Trpim v glavnemuser posted image


Zime in mraza imam že malo čez glavo, komaj čakam, da bo toplo! In če smo v drugi polovici zime, kot pravi metuljček, bo to kaj kmaluuser posted image Juhuhu!


Lepo nedeljsko jutro vam želim!


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 9:11:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rovar_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
24.1.2010 9:41:11   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: flower

jutro.

Klubu rdečk se pridružujem tudi jaz. user posted image

Mi imamo pa punčko doma.user posted image Lan je namreč začel govorit: pila, umila. user posted image



najverjetneje zato, ker tebe sliši tak govorit. Moja nečakinja je pa recimo govorila v moškem spolu - zaradi bratcauser posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
24.1.2010 9:45:44   
Majuska
'jutro,

očitno se cartanje nadaljuje ... no, pri nas bi se, če se Aleksander ne bi tako drl. Za brez veze. Danes smo imeli budnico ob 2h, je imel zamašen nosek in sva ga k nama vzela, ampak ko naju je moril celo uro, sva ga dala nazaj in mu je nekako le uspelo zaspati.

Grem naštimat zajtrk/ malico ... dovolj imam dretja user posted image

user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
24.1.2010 11:49:08   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

Čau!

user posted image user posted image user posted image  za male in velike bolnike, tudi mi imamo kašljavčka. Ponoči jo je kar začelo matrat in zjutraj jovo na novo ... ajajaj ... smo mogli skenslat napovedano sankanje pri svakinji in family ... sta pa z atijem pičila k tastu in tašči, jaz imam pa misijo pospravljanje, kuhanje & likanje, pred tem pa šoping. Fasunga nabavljena, Anji sem vzela še 5 bodijev v Leclercu (sem zlo zadovoljna z njimi - niso tko tanki, lepo se perejo, se ne krčijo), sebi pa 2 modrčka. Me je skor kap, k sem vidla, da je eden št. 90! A veste, kolk je to? OMG, mama je postala sex bombauser posted image  user posted image  user posted image

Lep zimski dan, bacilom pa en velik ŠC, ŠC, ŠC!


o ti srečnica... jst se pa glih ne morm pohvalit s 75A user posted image

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
24.1.2010 11:51:34   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka


In hkrati se pridružujem klubu zaporednih rdečk (majuska, populis in metuljcek) - včeraj postala bolana im me trga v križuuser posted image Poleg tega sem še zgleda tak čudno spala, ker me boli vsak košček telesa. Trpim v glavnemuser posted image

Lepo nedeljsko jutro vam želim!



ne mi sploh omenjat, ker me danes tako vrat boli, da glave kmalu ne bom mogla sama gor držat user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
24.1.2010 11:52:58   
Inigo
ko sm se zadnč tk hvalila, da še nismo meli vročine... no, zdj jo pa mamo! user posted image zdaj je zaspal, ma 39,1°C... nism dala nč. bomo vidli kk bo spal in če naraste damo svečko.
jamra skos da ga buba buba buba... nevem ka bi blo... al je uha al pa 5ke rastejo kr si tišči roke u usta in pravi buba user posted image a je možno da bi že petke vn šle???

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 12:34:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
24.1.2010 13:49:09   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

ko sm se zadnč tk hvalila, da še nismo meli vročine... no, zdj jo pa mamo! user posted image zdaj je zaspal, ma 39,1°C... nism dala nč. bomo vidli kk bo spal in če naraste damo svečko.
jamra skos da ga buba buba buba... nevem ka bi blo... al je uha al pa 5ke rastejo kr si tišči roke u usta in pravi buba user posted image a je možno da bi že petke vn šle???


opa opa, škratek! 38,1 je mel... še zdaj spi... ga hodim gledat... bolj na hitro diha user posted image taki bogi je...

flower - a je blo tut tk pr vas?

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 14:02:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
24.1.2010 14:03:56   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: Inigo


IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

ko sm se zadnč tk hvalila, da še nismo meli vročine... no, zdj jo pa mamo! user posted image zdaj je zaspal, ma 39,1°C... nism dala nč. bomo vidli kk bo spal in če naraste damo svečko.
jamra skos da ga buba buba buba... nevem ka bi blo... al je uha al pa 5ke rastejo kr si tišči roke u usta in pravi buba user posted image a je možno da bi že petke vn šle???


opa opa, škratek! 38,1 je mel... še zdaj spi... ga hodim gledat... bolj na hitro diha user posted image taki bogi je...

flower - a je blo tut tk pr vas?


Ja, vse 4 petke so mu šle ven, pa je kar imel 3 dni vročino, kašljal ni, prehlajen ni bil.. po moje res od zobkov. Zdaj mu pa spet greta zgornji trojki ven obe.



o ti bogec mali... upam, da so pr nas tut "sam" zobi krivi user posted image ker kašelj smo si ravno malo pozdravli s fluimukanom... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 14:42:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 14:52:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?