|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:01:19   
Arwenko
Veš da, če jih vsaj prodam, mi bo nekoliko lažje. Sicer sem z njimi imela nekaj stroškov, tako da čistega je bolj malo, ampak vseeno, denar pa bo le v hiši v tem trenutku težkem. 

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:02:38   
Anonimen
evo m oje darilo meni, za odlocitev nehat kadit!

user posted image

user posted image






(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:03:52   
Anonimen
ojoj arwenko, sele zdaj vidimuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:17:23   
hektorina
Miška, zakaj pa ima orhideja filter?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:18:28   
Anonimen
zato ker sem jo tko cudno slikala. v enem temnem kotuuser posted image

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:21:00   
hektorina
Je pa vsaj super light...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:30:02   
Arwenko
Lepa orhidejica miška, jaz jih imam enih 5 na oknu, pa so vse odcvetele, pa si nebom zdaj novih nabavljala dokler še kakšna ne crkne, ker nimam več prostora user posted image

Bi si pa danes za spodbudo šla nekaj lepega cevtočega kupit, mogoče bom tudi naredila tako...

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:43:04   
Anonimen
arwenko, daj ja! paše!


ta je moja tretja.
prvi 2 sta mi odcveteli in skoraj umrli. pa sem zadnjic porezala stebelca. tako, da imam zdaj samo liste. upam da kaj zrasteuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:49:11   
Arwenko
ja, jaz imam tudi liste, pa novi poganjajo, pa ni videt da bodo umrle orgidejice, samo odcvetele so pač.

Pomoje si bom nekaj pomladnega privoščla, kakšno trobentico, ciklamico, nekaj podobnega... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:49:26   
noranate
Arwenko user posted image , saj bo, sam obupati ne smeš.
Mišika, a vidiš da se splača nehatuser posted image . Drgač pa meni orhideje skoz cvetejo, mogoče je tam premora pribl. 3 mesece, potem pa spet začnejo. Če nočejo jih moraš šokiratuser posted image . Vem, da se smešno sliši a deluje. Recimo jih daš za ves dan v popolno temo, al drastično zmanjšaš temperaturo za ves dan. In potem počas začne ....

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:50:54   
noranate
Privoščite si vse, sam begonije ne. Men so jo kupil za valentina, pa je sama katastrofa z njo. Ji ne paše v sobi pr oknu, ji ne paše v kuhinji, sem jo dala na stopnišče, se tud kislo držiuser posted image . Ma jo bom fliknila v kanto po hitrem postopku.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:54:44   
Colt
Hi girls. Kerensa, fala lepa...Hazardi so res carji. Sem mel ta komad tut na FBku, legendarno in večno ;)

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 15:57:56   
noranate
OOOO, Coltek, a zdaj smo pa dobre, kje je pa tist.... sir David al kako žeuser posted image . No, saj ti je pol oproščeno, sam da rečeš kakšno, pol pa še "zašpilaj" kaj, pa bo vse o.k.user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 16:00:34   
Anonimen
jst sem dobila ciklamo za valentinovo. pa ko ze vrag jemljeuser posted image

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 16:02:45   
noranate
daj no MIška, tak lep dan ti pa s solzicami. Ko j..e rože, saj jih je v trgovin dovolj, kmal jih bo tud zunaj. Ti rajš sebe rihtej pa čuvaj, user posted image pocitraj rožceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 16:12:09   
Colt
Nora Name, evo nekaj iz leta 1984, YU scena...Vlado je bil še mlad, hehe...

http://www.youtube.com/watch?v=iKKcuNBaDDg

Sicer pa, tist model je Sir David Gilmour, šef (tretji po vrsti) legendarnih Pink Floydov user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 19:07:24   
viroza
Brdan.Čudovito sončko danes,lena sem da kar smrdi za mano in fižol kuham že eno uro in pol -ekonom lonc-pa je trd ko mina.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 20:16:26   
gita10
Dober večer punce in fant. Jaz sem čist navdušena nad Tino Maze in sploh ne morem verjet, da se v Sloveniji zanjo ne najde denarja- projekt Ema pa stane denarja da glava boli.
Arwenko- sonček je posijal in to pomeni, da bodo začela gradbena podjetja sprejemat naročila in počasi plačevati dolgove. Predvsem tista manjša najbrž ne računate na Vegrad in Gradis. Država pa svoje obveznosti prej ali slej poravna.
Mi smo v istem dreku- naše podjetje služi z gradbeništvom in turizmom prej nismo vsaj 10 dni dobili niti enega preliva na račun včeraj in danes pa se je hvalabogu začelo odvijati. Če ne za nazaj pa prihajajo avansi za naprej - vsaj nekaj .
Naj povem še to, da jutri moj sin tekmuje v veleslalomu zjutraj in grem na tekmo - zvečer pa na Plavce. Tako,da me čaka naporen vendar lep dan.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 20:28:24   
Shorty_
Čer babuške, nisem pozabila na vas sam sem v totalni gužvi....

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: mRRhe 2010
26.2.2010 9:44:20   
pridna_janja
dobro jutro punce danes je petek dan za metek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: mRRhe 2010
26.2.2010 10:31:15   
Kerensa*
Dobro jutro. user posted image
 
Prvi dan (od treh), ki ga preživljam kot samska, brez obveznosti... in neumnosti mi že hodijo po glavi user posted image . Ima katera od vas kakšno dodatno idejo (poleg vseh, ki jih imam jaz), kaj naj ušpičim danes zvečer?

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: mRRhe 2010
26.2.2010 10:53:55   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ima katera od vas kakšno dodatno idejo (poleg vseh, ki jih imam jaz), kaj naj ušpičim danes zvečer? [/color]


Ja, ja...ti bi nas malo "navukla", da bi se pol na nas zgovarjala, ko bi delala piuser posted image rijeuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: mRRhe 2010
26.2.2010 11:07:19   
Klemy82
Dan. Spet tuga od vremena, tako da paše malo na RR viset. user posted image Kaj vam dogaja?

_____________________________

Jst.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: mRRhe 2010
26.2.2010 11:16:37   
hektorina
Jaz sem z mislimi že doma. Sanjam o belih rjuhah, pa koutru. Pojma nimam, kaj mi je samo spala bi...

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: mRRhe 2010
26.2.2010 11:19:25   
Arwenko
Ojla, jaz v službi, gužva, drugače nič novega...

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?