|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dojenček 8 - 9 mesecev JEDILNIK
23.1.2010 14:35:07   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Jošt, Samostanski, parmezan...), mozzarela,


Zmiksate ali stopite ali kako dajete sir?



Naribam v toplo hrano in zmešam. Njami!

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: dojenček 8 - 9 mesecev JEDILNIK
23.1.2010 14:39:18   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

Joj ženske a ve jeste proseno kašo in pirine kosmiče? user posted image Verjamem da so zdravi ampak jaz jih ne bi mogla jest in zato jih ne bi mogla niti pripravit pa malega s tem futrat. Ne me narobe razumeti nobene ne obsojam ampak smo pač različni in jaz priznam da sem kar malo izbirčna.Kaj čmo..user posted image

Drugače pa imam na računalniku paparico, če katera želi mi naj javi na zs.


Če znaš pripravit je super!

Npr. prosena kaša z bučkami, rdečo in zeleno papriko, porom in piščancem (ali hrenovko). Pa še sojina omaka za povrh. Ali pa skuhana pira, prelita z omako iz bučk, paradižnika in smetane.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: dojenček 8 - 9 mesecev JEDILNIK
23.1.2010 14:47:48   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

Joj ženske a ve jeste proseno kašo in pirine kosmiče? user posted image Verjamem da so zdravi ampak jaz jih ne bi mogla jest in zato jih ne bi mogla niti pripravit pa malega s tem futrat. Ne me narobe razumeti nobene ne obsojam ampak smo pač različni in jaz priznam da sem kar malo izbirčna.Kaj čmo..user posted image

Drugače pa imam na računalniku paparico, če katera želi mi naj javi na zs.


Če znaš pripravit je super!

Npr. prosena kaša z bučkami, rdečo in zeleno papriko, porom in piščancem (ali hrenovko). Pa še sojina omaka za povrh. Ali pa skuhana pira, prelita z omako iz bučk, paradižnika in smetane.



Jaz imam tudi ful rada proseno kašo in piro. Ajdova mi ne potegne preveč ampak z jurčki ali z bučkami je pa njami. user posted image

Ena je prej za repo spraševala - naš jo ima ful rad, dobi pa zraven vedno pire krompir da ublaži kislost. Pa bujto repo je zadnjič tašča naredila in je ful mljaskal. Kislo zelje smo mu pa zadnjič pri moji mami probali dat, pa ni hotel, ampak je bilo še zame precej kislo, tako da ni čudno, da ga ni maral. user posted image

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: dojenček 8 - 9 mesecev JEDILNIK
23.1.2010 15:59:10   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Hm, a pa zelje sploh hočejo jest?? user posted image  Je pač bolj posebnega, kislega okusa.... Jim to tekne? user posted image
Hm, a pa zelje sploh hočejo jest?? user posted image Je pač bolj posebnega, kislega okusa.... Jim to tekne?


Pri nas mala od nekdaj je sladko zelje in kolerabo na enak način narejeno. Starejša pa pri dveh letih je kislo zelje, pa drugače solat ne mara, le kis pije, ko solate zmanjka user posted image

user posted image Pč te stvari jim moraš ponudir, pa vidiš.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: dojenček 8 - 9 mesecev JEDILNIK
23.1.2010 18:14:42   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78
Ajdova mi ne potegne preveč ampak z jurčki ali z bučkami je pa njami. user posted image

Poskusi jo narediti tako kot rižoto: piščanec, por, korenček, stebelna zelena in na koncu še malo smetane (kisle ali sladke). Jaz je tudi nikoli nisem marala, potem sem jo pa enkrat za tamalo naredila na tak način in je bila še meni ful všeč. Nisem je pa še probala z mlekom. Pa tale ideja z bučkami je tud zanimiva. Bom probala.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?