|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 11:59:39   
mini86
Na tvojem mestu bi mu rekla tako: Otrok je prav tako tvoj kot moj, splava ne grem delat pod nobenim pogojem, če hočeš, smo vsi trije tu, ali pa vsi trije gremo!!!





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 12:02:34   
Anonimen
1 malo kruta....moja kolegica je tretjic zanosila. in moz ji je rekel naj gre na splav.

ona pa mu je zabrusila nazaj....ubil bi otroka....pol zacni pri najstarejsem...user posted image

v glavnem potem sta postila a in sedaj so ze par let srecna 5-clanska druzinauser posted image

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 12:02:39   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

ja rija, po svoje dobro razmišljaš, a včasih, poznam primer, ko nobena zaščita ni možna. Človek bi mislil, da, če komu lahko zaupaš, je to tvoj partner. Seveda se lahko zgodi, samo NE PA NAMERNO!!!!!!!!



Ne zaupaj nikomur drugemu, razen sebi.

Nauk zgodbe je več kot očiten.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 12:17:23   
Vijoličarka
Enako kot rija mislim, da bi v prvi vrsti morala biti odgovorna in poskrbeti za zaščito. In če nobena zaščita ne bi odgovarjala tebi, še vedno ostane kondom. Tako pa si se na milost in nemilost preprustila moškemu čudnih pojmov. Zdaj je, kar je, po toči nima smisla zvoniti, a naj ti bo v poduk za prihodnost.

Glede otroka ravnaj po svojih občutkih. Ker si že sama rekla, da lažje spelješ študij ob še enem otroku, kot pa bi si odpustila splav, potem tu ni vprašanja.

In kot je precej predhodnic reklo: jaz bi ta biser pustila, pa če si noseča ali ne. Takole malo 'spuščati' zaradi lastne komoditete in užitka, ker gre 'baba lahko splav delat' in to se gospod odločijo takole v eni sekundi - sem brez besed. Tu ni nobenenega spoštovanja ne do tebe, ne do otroka.

In potem temu sledijo še grožnje, če boš obdržala otroka, se moraš odseliti, oziroma on postavlja neke pogoje, v kolikem času moraš končati študij. V času, ko se ti morda pripravljaš na še eno nosečnost in rojstvo, bi te on oropal strehe nad glavo in osnovne varnosti. Spet zaradi lastne komoditete.

Pa kje jih najdete???

Če imaš možnost oditi domov, če lahko računaš na pomoč staršev in prijateljev, to stori takoj zdaj.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 12:37:57   
Majuska
Kot so rekle predhodnice, v odnosu sta odgovorna oba in če ne želita še ene bebice, je pač treba poskrbeti za ustrezno zaščito. Se mi zdi pa skrajno neodgovorno in sebično, da tvoj namerno ne pazi in ti potem postavljat ultimat s splavom. Madona res, a taki tepci res obstajajo al kaj??

Odloči se po svoji vesti. Jaz ob takem partnerju sigurno ne bi ostala, če imaš možnost, je res bolje biti pri domačih, doštudiraj, čeprav bo težko ... ampak ko boš pogledala tvoja sončka, boš vedela, da je vredno user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 13:50:43   
bomboncek
Ja, to pa je tako, ko imajo otroci otroke.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 13:53:10   
bomboncek

IZVIRNO SPOROČILO: emibu

jst sem takega mnenja:

če bi bila na tvojem mestu bi vrjetno naredila takole jaz bi njemu postavil aultimat tako naredil asva ga oba!!s takimi izjavami boš ubil tut del sebe!! a nima nc srca al kaj?? študij lahko delaš do konca življenja ali ga pa narediš v istih rokih ker ti otroci dajejo moč ni use samo u tem d zei bo pa joku pa blabla in bo usega konc sej ni res!! Lahko da jih boš še z večjim zagonom delala(izpite mislim) čene mu pa tko povej dobro ga bom obdržala in odšla samo da s enebo prišel čez leto jokat kako mu je žal itd.kar je čisto možno!



joj mene, samo še čevlje si lahko obriše vanjo!

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 15:54:29   
baguSka
jaz bi ga obdrzala .. ne glede na vse .. za zjokat tak pa tak dec!user posted image

(odgovor članu robida82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 15:58:32   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: manna

Zapusti ga tudi če nisi noseča, ker je totalen kreten.


tko nekak ja..

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 16:01:52   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: robida82

Hanuši, saj bi tudi jaz imela podporo doma.

Drugače pa nekako zaupam vase in v to, da sem dovolj močna, da bi to speljala tudi brez njega. Imam tudi dovolj prijateljev, ki bi mi z veseljem pomagali ali pri urejanju stanovanja ali pri občasnem varstvu. Samo njegova reakcija se mi zdi neumna, kot da bi živeli 100 let nazaj in kot da so ženske samo za rojevanje in še to le, kadar da moški dovoljenje za donositev.


potem pa itak ze ves kaj je tvoj naslednji korak..user posted image user posted image

(odgovor članu robida82)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 16:04:19   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

IZVIRNO SPOROČILO: robida82

Hanuši, saj bi tudi jaz imela podporo doma.

Drugače pa nekako zaupam vase in v to, da sem dovolj močna, da bi to speljala tudi brez njega. Imam tudi dovolj prijateljev, ki bi mi z veseljem pomagali ali pri urejanju stanovanja ali pri občasnem varstvu. Samo njegova reakcija se mi zdi neumna, kot da bi živeli 100 let nazaj in kot da so ženske samo za rojevanje in še to le, kadar da moški dovoljenje za donositev.


In kaj potem čakaš. Upam, da so kufri že spokani


Se podpišem.

Sploh pa, kakšen človek je to. Namerno ne pazi in tvega nosečnost, potem pa zahteva splav. Prav norca se dela iz življenja oz. čudeža življenja, ki ga predstavlja otrok. In potem pomislim na moja dva kolega (mož in žena), ki se že par let trudita za otroka. Brezvestni psiho. user posted image  Se opravičujem za izbor besed, ampak ravno včeraj sem govorila s to prijateljico in je že vsa obupana, potem pa slišiš, kako se en kreten takole norca dela.


jst poznam se vecjiga... je namerno delu otroka, ko je zanosila pa je zahteval splav!!user posted image svasta se rodi res...

no, zal ga je ona res sla delat, a ga je kasneje zapustila zaradi drugih razlogov.. danes ima otrocka z drugim, vendar zanj skrbi sama! in je cist srecna in vesela in ji prou zavidam vcasih da je tok samozavestna, ceprav vem da ji ni lahko!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 16:08:00   
baguSka
"Ne zaupaj nikomur drugemu, razen sebi."

user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 16:14:37   
Sanikaa
Ne morem verjet da se zanašate na metodo paziuser posted image Kot da živimo v 15 stoletju!!! Tudi njegovi komentarji so v takem stilu. Vsaj v 21 stoletju imamo ženske pravico odločati kaj bomo s svojim telesom ti si pa dala njemu "v roke" to odločitev ...saj bo pazil!!user posted image
Upam da boš dobro razmislila, če je taki partner vreden tebe. Posebej s takim nerazumnim ultimatumom! Če že zna naredit otroka naj tudi skrbi za njega in prevzame odgovornost. Splav ni nobena odgovornost.
Upam da bosta najdla skupno pravo rešitev , če pa ti ne bo stal ob strani ...upam da boš naredila tako, da boš lahko mirno živela naprej.... user posted image .
Ne pozabi samo ženske imamo to moč da podarimo življenjeuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 16:19:22   
baguSka
ja, sam brez moskih bi to bl tezko nardile.. user posted image mal heca..

drugac ji pa itak ze zdej ne stoji ob strani.. tko da!?

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 16:26:47   
sanelaa
Nikar ne delaj splav samo zato, ker je on tako rekel!

Samo to; poslušaj svoje srce in nikar ne naredi nekaj, kar boš potem celo živlenje imela na vesti! resno ti pravim!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 17:38:20   
eternety
ampak če se je že zgodilo, bi obdržala, ker bi se drugače žrla celo življenje


V tem stavku se skriva odgovor na tvoje vprašanje oziroma temo.

(odgovor članu robida82)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 18:48:07   
liliana
Si v zelo nezavidljivi situaciji.......vendar pa, pri metodi "pazi" vedno puščaš odprto možnost zato, da parntner ne pazi, ker pri tej metodi prepustiš celotno "kontracepcijo" izven dosega tvojih rok in prepustiš nadzor moškemu.....torej za morebitno nosečnost nosiš del krivde tudi ti....

tisto, kar ti je pa parner rekel, da bo na vajinem naslovu gledal le tebe in le enega otroka, pa mislim, da je rekel v afektu, ko sta bila oba živčna zaradi tega, kar je pokazal test....jaz ga zaradi enega izrečenega stavka, ki je itak bil izrečen med tem, ko sta se kregala in si ti tudi njemu verjetno marsikaj rekla, ne bi ravno zapuščala......na koncu, pa se boš itak sama odločila kako in kaj (tudi, če se bosta s partnerjem sporazumela ali se ne bosta, bo odločitev tvoja), me ti pri taki odločitvi bolj težko pomagamo....

(odgovor članu robida82)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 20:02:05   
robida82
IZVIRNO SPOROČILO: rija

robida....mogoče ti moj odgovor ne bo ravno vščeč in niti ne zagovarjam tvojega parnerja....daleč od tega....mislim, da je poden od deda....ampak....če vidiš, kakšna je situacija (študentka, otrok, neresen partner, ki tak ni postal z enim kiksom menda, nimaš še službe) zakaj si nisi poiskala neke zaščite?



Rija, ni tako enostavno. Saj na začetku sva imela kondom in tabletke, oboje, ker sem paranoik glede SPB in nisem bila 100% da bi bila za resno stvar. Nato sva ostala le na tabletah. Ko sva začela govoriti o otroku, sva jih opustila. Kakšno leto in pol sva samo pazila. Otrok je bil v načrtu, samo nisem hotela zanositi takoj po prenehanju kontracepcijskih, če pa bi, pa tudi ne bi bilo panike. Po porodu sva najprej uporabljala kondom, pa sem imela nenehno neka srbenja, vnetja itd. in mi je ginekologinja rekla, da je to lahko zaradi preobčutljive sluznice in da se bo verjetno enkrat normaliziralo. Ker sem dojila, mi je predpisala tabletke Cerazette. Potem sem skoraj cel mesec imela neke krvave izcedke in sem nehala z njimi. Polno sem dojila sedem mesecev in sem prvo menstruacijo dobila šele mesec nazaj. Ker še vedno dojim tudi do trikrat dnevno, običajne tabletke ne pridejo v poštev, Cerazette mi pa sploh ne odgovarjajo. In sva prišla na metodo pazi, ker kakšen maternični vložek ne bi prišel v poštev (prej sva načrtovala drugega otroka okoli drugega leta starosti prvega).

Drugače pa bi drugega otroka tudi imela v času študija. Samo ne ob vpisu v zadnji letnik (kot se bo zgodilo sedaj, če sem res noseča), ampak ob koncu letnika. Meni res odgovarja, da sem študentka, da imam več časa za hči in da bo šla kasneje v vrtec.

Hanuši, saj za to se gre. Zaupaš partnerju, da ne bo namerno tvegal, če pa že bo, pa ne bo potem splava zahteval.

Vijoličarka, saj meni sama zanositev ni tak problem kot reakcija partnerja. Je bila druga nosečnost načrtovana kakšno leto kasneje in če ne bi kaj takega zahteval, problema sploh ne bi bilo. Jaz se na en način veselim nosečnosti, edino kar me je strah je vzgoja dveh tako majhnih in tako blizu po mesecih. Včasih tudi sama nisem vedela, kje ženske pobirajo določene osebke, pa sem očitno naletela na enega takega. Tudi nikoli nisem vedela, zakaj potem ostanejo z njimi, pa upam, da bom to lekcijo izpustila.

IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek

Ja, to pa je tako, ko imajo otroci otroke.


Ja, to pa je tako, ko komentirajo ljudje, ki svet vidijo le črno-belo in ne razumejo, da za določenim problemom obstaja celo ozadje, ki bi ga lahko razjasnilo in razložilo, ampak to ozadje ni pomembno za samo rešitev tega problema in zato se ljudje, ki pišejo o problemih, vanj ne spuščajo.

Liliana, saj ne valim krivde samo nanj. Daleč od tega. Jezna sem samo zato, ker mu ni bilo treba SPLOH tvegati, če misli potem sitnariti s splavom. In se nisva kregala glede nosečnosti in rezultata testa. Mi je pa danes večkrat rekel, da ta otrok z njegove strani ni zaželen, da mu je prekmalu (prej bi mislil) in da ga bom v vsakem primeru vzgajala sama - ali na drugem naslovu ali pa na tem, kjer smo, pa brez njegove pomoči.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj bi ve storile?
23.1.2010 22:27:12   
Vijoličarka
Glede problemov s kondomi in vnetji: dandanes obstaja široka paleta lubrikantov. In mogoče bi te lahko pustil pri miru, dokler se ne pozdraviš.


IZVIRNO SPOROČILO: robida82

Mi je pa danes večkrat rekel, da ta otrok z njegove strani ni zaželen, da mu je prekmalu (prej bi mislil) in da ga bom v vsakem primeru vzgajala sama - ali na drugem naslovu ali pa na tem, kjer smo, pa brez njegove pomoči.


Ne razumem čisto tvojega načina razmišljanja. Ampak zame je taka izjava potem, ko je v nekem trenutku zaradi lastnega užitka 'spustil', ker mu je bil v tistem trenutku bolj pomemben užitek, kot pa posledice - pa naj bo to splav ali otrok, neodpustljiva.

Se sploh zavedaš, kaj to je in kam to lahko vodi? Morda v večno razlikovanje med otrokoma, ki ga bo mlajši še kako občutil. Kako lahko nekdo, ki je že oče, ki ve, kaj se pravi imeti lastnega otroka, sploh lahko reče kaj takega?

Zakaj vse to požreš in načrtuješ dalje, če se le da, skupno življenje?

Kaj imata vidva pravzaprav sploh skupnega? Ti imaše neke načrte: otroke tekom študija in načeloma naj bi bila oba za to. Koliko se vidva sploh pogovarjata in dogovarjata, koliko resno jemljeta življenje, koliko sta sploh usklajena, če je on čisto ven padel, ker bo ta otrok rojen eno leto prej, kot je bilo planirano. Mislim, če je že bilo planirano, pa eno leto, izven smernic, res ne bi smelo biti tak drastičen problem.

Brez zamere, ampak jaz tukaj voham še več problemov, kot je ta, s katerim se trenutno spopadaš.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu robida82)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj bi ve storile?
25.1.2010 8:28:21   
robida82
Vijoličarka, se ni šlo za vnetje, ampak za preobčutljivost na neko sestavino (spermicid ali kaj podobnega). Mi je rekla, da je lahko sluznica zaradi hormonov občutljiva in da mine. Če ne drugače po koncu dojenja.

Zakaj požrem? Ker imam res nizko samozavest.

Midva sva se včasih veliko pogovarjala. Potem sem zanosila in proti koncu nosečnosti se je človek spremenil oz. pokazal svoj pravi jaz. Kot da je bil prijazen, ustrežljiv, sočuten itd. dokler se mu je dozdevalo, da lahko spokam in grem. Kot da bi otrok bil garancija, da je dobil svojo sobarico, kuharico, čistilko in seks mašino v enem. In kot da se potem ni več potrebno truditi, ker je baba obsojena nanj, pa če dela z njo kot s psom. Tako da je problemov precej več. Samo jaz prav neumno vztrajam, ker nočem dojeti, da je on tak kot je in da očitno ni tak kot je bil prej.

Moja mami je z očetom vztrajala zaradi otrok. Ločila sta se, ko sva odrasla. In vem, da to dela večjo škodo otroku kot pa ločeni starši, ampak ne zberem poguma. Po eni strani se tolažim, da je hči še majhna in da je še čas, preden bo vse dojela. Po drugi strani vem, da dlje kot čakam, težje bo.

Ne vem, res. Vse v meni mi govori, naj spokam in grem. Moja mami pravi naj ne čakam 20 let kot je ona čakala. Tast pravi, da bom životarila zaradi njega in da naj grem, če ne bo šlo kmalu na bolje. Tašča pa pravi, da je treba potrpeti. To je glede najinih starih problemov. In zdaj se mi zdi, kot da bi rad z vsiljevanjem splava dosegel to, da bi se zlomila, da bi se mu popolnoma podredila. Ker odkar mi je test pokazal dve črtici, mi ukazuje kot da sem suženj. Skuhaj mi kavo! Naredi mi sendvič! Pomij posodo! Res, ko tako napišem in potem preberem šele vidim, kako neumna sem, da še vedno vztrajam.

V bistvu je zelo razvajeno bitje. Mama mu je celo življenje rit odnašala. In dokler nisem prvič zanosila, je bilo vse v redu, normalno. Pomival je posodo, kaj skuhal, imela sva skupne obroke, pogovarjala sva se. Od konca nosečnosti pa imam vedno občutek, da me hoče spremeniti v gospodinjo kot je njegova mama. Ki pere, kuha, lika, streže, ne ugovarja, se pusti izsiljevati in dobiva sankcije za neprimerno vedenje. Prej sem bila jaz na prvem mestu, po porodu je postalo najbolj pomembno kaj meni tašča in kako se ona počuti ob nekem dejanju. Na dopust nismo šli, ker jaz nisem hotela z njegovimi starši. Kazen, ker nisem privoščila njegovi mami srečen dopust z vnukinjo. Če mu kaj ni bilo všeč, je šel jokat, stokat in jamrat mami. Kako je nepospravljeno. Kako je lačen. Kako nisem šla v trgovino. S tem, da je bil takrat brezposeln, doma in bi zlahka on pospravil, nekaj skuhal in šel v trgovino, ne pa da je ležal na kavču in čakal, da mu strežem, vmes previjem, nahranim in uspavam hči, jo peljem na sprehod in pospravljam, ko ona spi. Z njegove strani je problem samo v tem, da ne pospravljam kot on hoče in ne seksam kadar on hoče. Ko sem ga zadnjič vprašala kam gre, mi je odgovoril, da če mami ni govoril, tudi meni ne bo. Ko sem mu rekla, če lahko en dan prej vstane, previje, preobleče in nahrani hči, ker sem se en teden učila za tri izpite in sem bila kar precej neprespana, mi je rekel, da sem očitno nesposobna za materinstvo. Ker če bi bila sposobna, bi lahko vse zvozila brez kančka njegove pomoči. Otroka, faks, službo, stanovanje in še njega povrhu. Razložiti mu, da stvar partnerstva in družine ni v tem, koliko jaz lahko naredim brez njega, se mu ne da. On ima svojo logiko, ki mu jo je v bistvu privzgojila mama. Superiorni moški, pohlevna ženska. Njegov oče se s to logiko ne strinja, njegova mama misli, da sva oba s tastom zarotena proti njenemu sinu, ki je drugačen kot se zdaj kaže in se sprašuje, kaj se mu je zgodilo, da se je tako spremenil (seveda sem vzrok jaz oz. moja nepokorščina - ona bi temu verjetno rekla slaba gospodinja).

Glede skupne prihodnosti je tako, da sva se ogromno pogovarjala, ampak se je on odločil, da je spremenil načrte. To me niti ne moti dokler ni mnenja, da jih moram spremeniti tudi jaz in dokler jaz za to izvem pravočasno. Na začetku sva načrtovala približno dve, tri leta razlike med otrokoma. Potem se je on spomnil, da bi imel rad enega za drugim in mi o tem govoril še do meseca dni nazaj. Ker se je takrat začela najina kriza oz. tožarjenje mamici, sem bila proti kakršnemu koli novemu članu v tistem trenutku. No, zdaj ko sem zanosila, pa se je spomnil, da on sploh ne bi več imel nobenega otroka, ker ima že z enim preveč dela in premalo časa zanj. Ker ni vedel, da bo tako naporno in da bo moral tudi on sodelovati. Drugače bi jih verjetno lahko imel 15. Zajebava me.

V glavnem, živim s situaciji nedoraslim, neodraslim, razvajenim (očitno) maminim sinčkom. Jaz pa še kar cincam in upam, da bo nekoč bolje…

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj bi ve storile?
25.1.2010 10:12:28   
ronja
Vsi, vključno s tabo, ti pravijo, da pojdi in isto ti svetujem tudi jaz. Saj nimaš nič od takega življenja! Mislim, da boš lažje našla enega normalnega fanta, kot pa živela s tem do konca svojih dni... Torej samo zberi pogum in skoči - saj veš, vedno je najtežje naredit prvi korak!
Torej: obdrži otroka, pusti dedca! V različnih obdobjih pač potrebujemo različne moške, zdaj ti en tak nič ne koristi.

(odgovor članu robida82)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj bi ve storile?
25.1.2010 10:25:21   
Sanikaa
Robida ...verjamem da si v teški in nezavidni situaciji. Zveniš kot pametna ženska...če te ne sliši napiši mu vse to kaj si nama v poslovilnem pismu in pejt stran!! Drugače boš sama skrbela za 3 otroka!! Mogoče pride mal k pameti, ko porajta da lahko ostane brez vsega! Sretno
ps. nisem brala prevč za nazaj. A je plusek definitivno?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj bi ve storile?
25.1.2010 12:02:28   
Vijoličarka
Če je brezposelen, se ves dan valja po kavču in pričakuje, da ga strežeš ter se hodi k mamici pritoževati, da nisi pospravila - če ne bi bilo nič drugega, je to dovolj, da greš stran.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj bi ve storile?
25.1.2010 20:12:38   
emibu
joj mene, samo še čevlje si lahko obriše vanjo!
bonbonček in kaj si stem mislila??

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj bi ve storile?
28.1.2010 9:59:00   
Nenya
user posted image ali ne jaz bi šla stran od deca, ki je tak bedak. Če te starši hočejo in želijo podpirati in ti pomagati bi šla k njim in takoj šla na CSD in začela postopke za preživnino (tudi tožbo če je treba).
Če nisi noseča prosi starše naj ti pazijo otroka in poskušja čim prej narediti faks in se zaposliti. Samo slabše bo s tem tvojimcepcem.

Vse dobro in pogum ti želim

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?