|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: uhančki
2.2.2010 9:54:50   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: piule

živjo punce,imam eno leto staro punči,razmišljala sem ,da bi ji prebodla uhca in ji dala uhancke v ušesa.Moj pravi da ne,da je še preveč mala.Kdaj ste kaj ve dale vašim pupam uhančke v ušesa-kolk so ble stare???lp,vsem...


Nimam deklice, mi je pa mama častila uhane za 15 rojstni danuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: uhančki
2.2.2010 9:57:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

jaz sem obema dala pri leto in pol ker sta si to tudi želele
sedaaj ko sta stare 6 in 9 pa nima nobena več uhanov, starejša ne prenese nobenih, mlajša pa jih zrad vrtca ne sme nosti, da pa ji jih vsak dan zjutraj dam vem popoldne noter pa nima smisla.


Res me zanima kako 1 leto in pol star otrok pove, da bi rad imel uhančke v ušesih?
Ker moja oba sta pri tej starosti mogoče rekla mama in am.



Eni so pač Ajnštajni. user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: uhančki
2.2.2010 10:05:02   
Špacka

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

jaz sem obema dala pri leto in pol ker sta si to tudi želele
sedaaj ko sta stare 6 in 9 pa nima nobena več uhanov, starejša ne prenese nobenih, mlajša pa jih zrad vrtca ne sme nosti, da pa ji jih vsak dan zjutraj dam vem popoldne noter pa nima smisla.


Res me zanima kako 1 leto in pol star otrok pove, da bi rad imel uhančke v ušesih?
Ker moja oba sta pri tej starosti mogoče rekla mama in am.



Eni so pač Ajnštajni. user posted image


Eni imajo pa res srečo user posted image moja pri skoraj 5 letih še vedno nima te želje, ampak moja je malo čudna, ne....

Uhanov ji sploh ne bom dala, verjetno bo enega lepega dne to kar sama uredila, čeprav imam občutek, da bodo uhani v ušesuh še najmanjši problem...user posted image


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: uhančki
2.2.2010 10:06:38   
Anonimen
moja se menca po useku....
mogoce pa nakazuje, da hoce uhancke, ker se ne zna govorituser posted image

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: uhančki
2.2.2010 10:10:38   
Tejči
Naša jih je dobila pri petih letih, s tem, da je eno leto vsak dan "tečnarla", da bi jih rada imela. Pa je prve uhančke dobila za krst (pri 2 mesecih) in so jo brez problema počakaliuser posted image Če ne bi toliko prosla za njih, ji še ne bi dala luknjic delat..mi ni všeč, da imajo dojenčice uhančke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: uhančki
2.2.2010 10:23:06   
melanija
Imam dve punci in obe sta jih dobile pri 3 letih. Ta druga je tečnarila ene par mesecev da bi jih imela. Nimamo nobenega problema zaradi tega. Tudi v vrtcu jih imata pa nam ni nobeden rekel, da jih ne smeta imeti.
Marsikdo niti ne opazi da jih imata, ker imata dolge lase.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: uhančki
2.2.2010 10:45:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Špacka


IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

jaz sem obema dala pri leto in pol ker sta si to tudi želele
sedaaj ko sta stare 6 in 9 pa nima nobena več uhanov, starejša ne prenese nobenih, mlajša pa jih zrad vrtca ne sme nosti, da pa ji jih vsak dan zjutraj dam vem popoldne noter pa nima smisla.


Res me zanima kako 1 leto in pol star otrok pove, da bi rad imel uhančke v ušesih?
Ker moja oba sta pri tej starosti mogoče rekla mama in am.



Eni so pač Ajnštajni. user posted image


Eni imajo pa res srečo user posted image moja pri skoraj 5 letih še vedno nima te želje, ampak moja je malo čudna, ne....

Uhanov ji sploh ne bom dala, verjetno bo enega lepega dne to kar sama uredila, čeprav imam občutek, da bodo uhani v ušesuh še najmanjši problem...user posted image



Mojemu 1,5-letniku je blazno všeč moj tatu in si tudi on želi svojega user posted image

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: uhančki
2.2.2010 10:58:11   
Anonimen
Uhančki pri malih otrocih mi absolutno niso všeč oz. so mi naravnost user posted image . Moji bom dala delat luknje njprej ob vstopu v osnovno šolo, če si bo to res želela. Do takrat ji pa lahko za igro kupim one ki se samo pripnejo na ušesa in ne rabiš zanje lukenj delat. 

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: uhančki
2.2.2010 11:03:22   
slovenka
Ja, takšne sva si midve z mojo sestro gor dajale - od mame - take velike plastične staromodne user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: uhančki
2.2.2010 11:07:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Ja, takšne sva si midve z mojo sestro gor dajale - od mame - take velike plastične staromodne   

Ah zdaj so sigurno že spet IN user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: uhančki
2.2.2010 11:15:18   
krfjolca
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Mojemu 1,5-letniku je blazno všeč moj tatu in si tudi on želi svojega user posted image



E, pa si mi dala idejo, kaj naj mu dam za 4. rojstni dan. Moj se namreč tudi navdušuje nad mojo tetovažo. A maš kako idejo, kateri motiv bi bil primeren? A bo Spiderman preveč kičast? user posted image


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: uhančki
2.2.2010 11:15:45   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Ja, takšne sva si midve z mojo sestro gor dajale - od mame - take velike plastične staromodne   

Ah zdaj so sigurno že spet IN user posted image


POtem pa moram našo malo k babici v spalnico malo peljat user posted image Saj par tednov nazaj je prišla tam ven z nekimi ogrlicami okrog vratu user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: uhančki
2.2.2010 11:17:02   
slovenka
No, evo še to:
http://bibaleze.si/clanek/malcek/uhani-ze-pri-enemu-letu-starosti.html


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: uhančki
2.2.2010 11:21:29   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

sploh mi prvo ni vsec, da imajo tako male puncke uhane,

drugic mi je totalno mimo takim malim otrockom luknjat useska,

tretjic je pri tako malih nevarno, da se ji ne snamejo in jih pogoltne(zato tudi ne pustijo v vrtcu)

pa tudi po mojem jih motijo. ce drugace ne, ko spijo. sama sem odlasla, pa nikoli nisem mogla spat z uhani v usesu.



jaz se kar zgrozim, ko vidim dojencico z uhani, nouser posted image



Podpis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: uhančki
2.2.2010 11:22:25   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

jaz sem obema dala pri leto in pol ker sta si to tudi želele
sedaaj ko sta stare 6 in 9 pa nima nobena več uhanov, starejša ne prenese nobenih, mlajša pa jih zrad vrtca ne sme nosti, da pa ji jih vsak dan zjutraj dam vem popoldne noter pa nima smisla.


Res me zanima kako 1 leto in pol star otrok pove, da bi rad imel uhančke v ušesih?



To se pa tudi jaz sprašujem.user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: uhančki
2.2.2010 11:25:40   
kasso
Kaj pa fantki in uhančki? Tašča je hotela mojmu za 4. RD lunknjico pa uhanček in ga je prepričala v to. Ampak jaz pa takrat nisem bila za to. No, danes tudi on več noče oz. je bila takrat le tista taščina muhca.
Hčerka pa mi je tečnarila sigurno pol leta, za narest dejansko luknjice pa je bila njena odločitev in korajžno je potrpela tudi tisto malo bolečine. Od poletja je izgubila en par in pol bunkic.
Je pa res, da mi je pri enem letu tudi meni prezgodaj in moja mlajša hčerka pri 20. mesecih še ne ve, kaj so to uhani in da je treba luknjice narest itd.... Vsak naj naredi po svoje, kakor se mu zdi prav.

< Sporočilo je popravil kasso -- 2.2.2010 11:26:44 >

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: uhančki
2.2.2010 12:09:08   
Anonimen
Za fantka bi pri meni veljalo isto kot pri punčkah ... nebi delala razlik.

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: uhančki
2.2.2010 12:11:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Za fantka bi pri meni veljalo isto kot pri punčkah ... nebi delala razlik.

enako!

sam ce pomislim....en je v 1., en pa v 3. razredu. pa ce mi prideta z idejo o uhanckih....jih ne bi ze takoj jutri peljala luknjat...user posted image


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 2.2.2010 12:12:30 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: uhančki
2.2.2010 12:12:27   
ZARA
A dedcu tudi ne pustite uhanov?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: uhančki
2.2.2010 22:52:23   
hanna1
Jaz sem bila tud proti,pa čeprav je dobila take luštne za krst-sem rekla,da bodo že počakali,ker je pri 1 letu se tud meni zdelo malo mimo to luknjanje ušes,ker seše ne zaveda tega "modnega"dodatka....ampak babi je pa ves čas nekaj gnjavila,da bi bilo TAKO LEPO user posted image ,če bi ji dali uhančke,saj je vendar punčka in ...briga mene,če je ona stalno polno verižic,zapestnic,uhanov in vseh ostalih pritiklin...in ko sem enkrat prišla z izleta,ki ga je častil naš direktor našemu malemu kolektivu,sem jo kar v spanju podojila,pa sem jo pobožala po glavici,pa se mi je dlan zataknila v nekaj v njenem ušesu in sem mojega dragega vprašala,kaj se pa gre in mi je odgovoril,da je pač babi vztrajala....to je njegova mama nmreč....in sem ji prihodnjič rekla,da se bom v bodoče o takih stvareh jaz sama odločala,ker je moja hči,ne njena....sem še zdaj jezna,ko se spomnem na to...pol mi pa odgovori,da sem tako rekoč za cajtom in da imajo tud druge uhančke....mislimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: uhančki
2.2.2010 22:54:01   
Anonimen
V tem primeru bi jaz pošizila na polno!!!

(odgovor članu hanna1)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: uhančki
2.2.2010 23:56:54   
valči
Nikakor nisem za to,tavečja bo stara jutri 5 let,pa niti pomisli ne na uhane,čeprav jih sama ima,tamala-2 leti pa ta ne.

Tako da tisto,ko dete hoče imet...ja moj sine bi tudi vse imel,grozne želje ima,pa ne dobi.Kaj vse mi hočemo,pa nimamo,ne?

hanna1,joj,joj,jaz bi ponorela!Dobro,da moja tašča ni zagovornica nakita,je na zlato alergična,ne mara krancljanja po telasu.Dobro zame.

Dojenček z uhaniuser posted image user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: uhančki
3.2.2010 6:37:14   
mamica2009
Odločitev kdaj bo kera dala svojemu otroku uhane je pač njena.
Pa ne rabite se zdaj že zgražat če nekdo da uhane 1 leto staremu otroku.
Pa saj ga s tem ne trpinčiš. Kak ste ene čudne.
Pač svoje izkušnje smo izrazile tiste ki jih imamo.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: uhančki
3.2.2010 8:41:08   
trobentic_@
mamica luknjanje ušes je poseganje v otrokovo telo zaradi česa---navadnih muh mater
Mojemu 5 letniku so tudi všeč tetovaže.grem mu naredit,saj sem mnenja da ga ne trpinčim .
otrok se sam odloči ko je zrel za to.Oz ko ve kaj sploh določene zadeve pomenijo,kaj je lahko,kaj bo....

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: uhančki
3.2.2010 9:44:51   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: trobentic_@

mamica luknjanje ušes je poseganje v otrokovo telo zaradi česa---navadnih muh mater
Mojemu 5 letniku so tudi všeč tetovaže.grem mu naredit,saj sem mnenja da ga ne trpinčim .
otrok se sam odloči ko je zrel za to.Oz ko ve kaj sploh določene zadeve pomenijo,kaj je lahko,kaj bo....



Tetovaža pa mislim da boli, glede na bolečine luknjic v ušesu.
Pa saj nima veze, odločitev vsakega posameznika.

Moji dvema so tudi tetovaže všeč, imata jih po rokah, nogah, vsepovsod, ampak ne tapravih, nalepljene. Pusti otroku veselje.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?